Zante
MAGIC TOURS

Najlepsze wycieczki fakultatywne na Zakynthos

Zakończenie i podsumowanie sezonu 2015

W październikowy weekend świętowaliśmy zakończenie sezonu LATO 2015!

Czas więc też na małe podsumowanie:

16 października z Zakynthos odleciał ostatni, tegoroczny samolot do Polski, symbolicznie kończąc lato 2015. Musimy się przyznać, że zrobiło nam się bardzo smutno i pusto…
Od początku maja przyzwyczailiśmy się do porannych pobudek, pozytywnego stresu związanego z wycieczkami i lekkimi obawami czy spodoba się Wam “nasza” wyspa. Pomimo narastającego zmęczenia Wasze uśmiechy, spontaniczne reakcje, dziesiątki nowych przyjaźni, setki pozytywnych komentarzy były dla nas najlepszym podziękowaniem za naszą pracę. 


To był wspaniały sezon! Czuliśmy wielką dumę jako Polacy, że już jesteśmy drugą nacją turystyczną na Zante a nasze busy z biało- czerwonym żółwiem były najczęściej spotykane na całej wyspie! Tego lata zorganizowaliśmy dla Was ponad 1000 wycieczek, wspólnie z Wami przejechaliśmy ok. 150 000 kilometrów po Zakynthos i Kefalonii i przepłynęliśmy ok. 20 000 mil morskich.


Z całego serca chcemy Wam podziękować za zaufanie, którym nas obdarzyliście wybierając nas jako przewodników w odkrywaniu magii tej niezwykłej wyspy! Mamy nadzieję, że choć trochę zaraziliśmy Was miłością do Grecji, pomagając aby Wasze zasłużone wakacje były niezapomniane, jednocześnie życząc sobie abyśmy spotkali się ponownie na turystycznym szlaku!


Ευχαριστούμε πολύ! – Dziękujemy baaardzo!

Tagi:
Kategorie:

Udostępnij wycieczkę

Facebook
WhatsApp
Email

Zamknij