Zante
MAGIC TOURS

Najlepsze wycieczki fakultatywne na Zakynthos

Natura(lnie) Zakynthos 2016 – kalendarz i wyniki konkursu

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Nadszedł czas na ogłoszenie WYNIKÓW naszego KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO Natura(lnie) Zakynthos 2016!

Dziękujemy wszystkim, którzy nadesłali swoje prace. Każda z nich była na swój sposób wyjątkowa. Ogromna różnorodność Waszych zdjęć i ciekawa interpretacja tegorocznego tematu sprawiły, że trudno było nam podjąć ostateczną decyzję. Obrady komisji przebiegały niespokojnie i nie obyło się bez sporów.

Jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni za tak chętny udział w naszej zabawie i zachwyceni tym, jak niezwykle potrafiliście uchwycić Zante w swoich obiektywach.

Dla nas to także niebywała radość, kiedy możemy spojrzeć na wyspę Waszym okiem, ujrzeć ją z Waszej perspektywy!
Dziękujemy!

Pamiętajcie też, że kalendarz powstaje dzięki Wam i to także dzięki Waszemu zaangażowaniu dochód ze sprzedaży kalendarzy przekażemy w tym roku fundacji Zante Strays opiekującej się bezdomnymi zwierzakami na Zakynthos. Jeden z jej podopiecznych, który został adoptowany i dziś cieszy się już ciepłem polskiego domu, trafił także na naszą okładkę.

Kalendarze trafią do sprzedaży jeszcze w połowie grudnia. Zaopatrzyć się w nie będzie można w sklepie SMAKI ZANTE.

A teraz czas na ogłoszenie listy zwycięzców (kolejność alfabetyczna). O godzinie 12.00 na Zakynthos nasza komisja zakończyła obrady i podliczanie głosów.

4 prace Wybraliście sami głosując na ulubione zdjęcia w galerii. 8 fotografii wybrała natomiast nasza komisja konkursowa.

Tak prezentować się będzie nasz kalendarz na 2016 rok z wielką finałową dwunastką!

Zwycięzcy:
NAGRODY PUBLICZNOŚCI:
-Marzena Jezierny
-Monika Nieroda
-Kamil Żamojć
-Edyta Żółędziewska

NAGRODY KOMISJI:
-Ania Garczyńska
-Klaudia Kapuścińska
-Krzysztof Karpiński
-Piotr Kużel
-Anna Mazurek
-Szymon Michna
-Piotr Szewczuk

Gratulujemy!

Każdego ze zwycięzców prosimy o przesłanie na naszą pocztę: zmt@zantemagictours.com.
adresu, na który ma zostać przesłana nagroda.

Mamy nadzieję, że naturalne piękno Zakynthos będzie towarzyszyło Wam w każdym miesiącu nadchodzącego 2016 roku![/vc_column_text][thb_gap height=”50″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][thb_banner banner_bg=”850″ banner_height=”150″ title=”Smaki Zante” overlay_link=”http://smakizante.com/”][/vc_column][/vc_row]

Tagi:
Kategorie:

Udostępnij wycieczkę

Facebook
WhatsApp
Email

Zamknij