Krótka historia Zante Magic Tours.

Lato 2011 to czas, kiedy my jako mieszkańcy wyspy Zakynthos, widząc falę naszych rodaków przyjeżdżających na wakacje, uznaliśmy, że to odpowiedni moment, aby podzielić się naszymi doświadczeniami i wiedzą zdobytą w pięknej Elladzie.

Plan był prosty: pokazywać wyspę i greckie życie tak, jak sami chcielibyśmy ją zobaczyć. Uciekać od sztampowych programów, zatłoczonych miejsc i komercji.

Mając na uwadze ograniczony czas turystów na zwiedzanie wyspy, staraliśmy się go optymalnie wykorzystać, tworząc autorskie programy wycieczek. Pokazywać wyspę z różnych perspektyw: lądu i morza. Często zmieniać bodźce, atakować wszystkie zmysły, nie przynudzać. I co? Udało się. Ruszyła lawina. 

Od lata 2012, w związku z wielkim zainteresowaniem naszą ofertą alternatywnego zwiedzania wyspy, nie byliśmy już sami w stanie obsłużyć wszystkich chętnych trafiających do naszego biura.

Chcąc pokazać piękno wyspy wszystkim gościom, postanowiliśmy zwiększyć zatrudnienie.

Magic Tours to jedyne biuro turystyczne na wyspie z polskim personelem i polskimi grupami zwiedzających. Posiadamy licencję wydaną przez Greckie Ministerstwo Turystyki i pełne ubezpieczenie.

Mówią o nas, że organizujemy najlepsze wycieczki po Zakynthos, ze świetną atmosferą, w przyjacielskim stylu. To prawda. O klimacie wycieczki jednak decydują jej uczestnicy. I to nas odróżnia od innych. Mamy wielkie szczęście, że do Magic Tours trafiają niesamowici ludzie, chcący się dobrze bawić i spędzać czas w niebanalny sposób. My tylko pomagamy, aby tak się stało.

Naszym marzeniem było stworzenie swoistego dream team-u złożonego z ludzi podzielających naszą miłość do Grecji i pasję. Ludzi otwartych na świat, pełnych pomysłów, wiedzy, kultury osobistej, niewyczerpanego zapasu pozytywnej energii, dobrego humoru i autoironii. Przede wszystkim jednak pragnących wypełniać naszą misję: „Dawać innym radość”. Marzenia się spełniają. Oto oni:

Nasz zespół

Joanna

Założycielka / Biuro Centralne

Serce firmy. Kobieta z klasą. W warunkach greckiego, zwykle męskiego świata biznesu nie łatwo zdobyć szacunek. Jej się udało. Wyważona, pragmatyczna, pracowita i bardzo profesjonalna. A jednocześnie ciepła, empatyczna, zdolna do kompromisów i przyjacielska. Dzięki tej unikatowej konstelacji cech każde spotkanie z Joanną zapamiętasz jako niezwykle pozytywne doświadczenie.

Maciej

Założyciel / Przewodnik

Połączenie polsko-greckiego świata. Były zawodowy piłkarz, który profesjonalne zasady sportu wprowadził do turystyki. Z jednej strony twardy zawodnik, z drugiej marzyciel i wizjoner. Wierzy, że dbałość o każdy detal w biznesie jest równie ważny jak wielkie idee. Dzięki konsekwencji w tym podejściu logo żółwia Magic Tours z powodzeniem dociera na kolejne wyspy Hellady.

Michał

Szef Oddziału

Pragmatyk odznaczający się nieszablonowym sposobem myślenia. W branży turystycznej od zawsze. Jego otwarty umysł umiejętnie łączy pomysły z ich realizacją. W Magic Tours stoi na straży najwyższej jakości naszych produktów, a obsługę klienta podnosi do niedoścignionego poziomu. Prywatnie ciekawy świata absolwent geografii, kochający góry, dobre kino i piłkę nożną.

Ola

Biuro Centralne

Kobieta konkret - z nią załatwić można wszystko. Magister turystyki i rekreacji. Do Grecji przeprowadziła się z miłości. Mimo, że jej ulubionym reżyserem jest Quentin Tarantino, który nie stroni od deformowania rzeczywistości, Ola mocno stąpa po ziemi. Bez niej Biuro Centralne pogrążyłoby się w chaosie. Jej marzeniem jest zjechanie Patagonii wzdłuż i wszerz.

Jarek

Logistyk

Osiedlił się w Grecji już w 2006 roku. Trafił tutaj przypadkiem, lecz szybko pokochał ten kraj tak bardzo, że sam nauczył się języka greckiego. Skończył studia na kierunku obsługi ruchem turystycznym, dlatego w Magic Tours pełni rolę logistyka. Mistrz humoru w wersji graficznej! W sezonie 2019 można go spotkać na ukochanym Kos.

NATALIA

Marketing Manager

Cechuje ją entuzjazm i pozytywne podejście do życia, czego dowodem jest nieznikający z jej twarzy uśmiech. Ambitna, pomocna i doskonale zorganizowana, w Magic Tours dba o marketing i nowo otwarty oddział na Kefalonii. Przepełniona miłością do zwierzaków, sama zaadoptowała psa z Zakynthos, którego nazwała Zante. Uwielbia odkrywać różne zakątki Grecji - w 2019 wybór padł na Królową Wysp Jońskich.

Tomek

Trener / Przewodnik

Kulturoznawca i podróżnik. Pochodzi z Kaszub, ale pomieszkiwał też z tajskimi rybakami oraz Indianami w ekwadorskiej części Amazonii. Na dłużej osiadł jednak w Grecji i to właśnie mieszkańcy, kultura i język tego kraju są mu szczególnie bliskie. Studiuje na greckim uniwersytecie. Oprowadza po Korfu i Zakynthos. Zawsze uśmiechnięty i gotowy, by dzielić się swoją pasją. Głodny świata i nowych wyzwań!

Basia

Koordynator merytoryczny / Przewodnik

Czy można wyobrazić sobie lepszego przewodnika po Grecji niż osoba, która przeżyła tu pół życia? Wulkan mądrości życiowej, wiedzy i żywiołowości. Autorytet. Blogerka i chodząca encyklopedia historii starożytnej - swą wiedzą dzieli się z innymi przewodnikami Magic Tours. Zimą prowadzi niezapomniane wycieczki w Atenach, zaś latem 2019 spotkacie ją na wyspie Kos.

Magda

Trener / Przewodnik

Przepełniona miłością do Grecji synowa zakintyjskiego księdza prawosławnego. Zakynthos zna na wskroś. Jej opowieści z pierwszej ręki przeniosą Was do zaczarowanego świata greckiej kultury, zwyczajów i przesądów. Kochana przez wszystkich babka z ikrą, z którą poznacie prawdziwą Grecję od kuchni. Najczęściej spotkacie Magdę na niezapomnianych wycieczkach na Kefalonię i Mix Południe.

Łukasz

Przewodnik

Do niedawna trener osobisty, dziś przewodnik najwyższej klasy. Swoją energią i pasją do Grecji zaraża kolejne rzesze turystów podczas wycieczek. Przemierzając kręte greckie drogi, potrafi godzinami opowiadać o ukochanej Helladzie. Miłość ta zakiełkowała na Krecie, ale to na Zakynthos Łukasz się oświadczył, wziął ślub, a nawet adoptował psa, imieniem Zante. W 2019 spotkacie go na Kefalonii.

Emilia

Biuro Centralne

Grecja to jej wybór życiowy. Począwszy od studiów na filologii nowogreckiej aż po pracę w Biurze Centralnym Magic Tours, która jest jej pasją. Poczuje to każdy, kto trafi na Emilię w słuchawce telefonu. Klienci doceniają ją za ogromne zaangażowanie, koledzy za codzienne wsparcie i uśmiech w głosie, a z greckimi kontrahentami załatwi po prostu wszystko. W skrócie: 100% profesjonalizmu przy 100% uroku.

Kuba

Logistyk / Biuro Centralne

Człowiek do zadań specjalnych. Logistyk, sprzedawca i kierowca w jednej osobie. Chcesz kupić wycieczkę lub dowiedzieć się czegoś o wyspie? - już się robi! Potrzebujesz dojechać na zbiórkę? - żaden problem! A może zależy Ci, aby bus był na czas pod hotelem? - nic prostszego! Zante nie ma dla Kuby tajemnic, a lokalne zakręty pokonuje lepiej od Greków! Jego kolorowy imprezowóz zna tutaj każdy!

Asia

Przewodnik

Trafiła na Zante, by spełnić marzenie o prawdziwie pasjonującej pracy. Z wykształcenia socjolożka i lingwistka. Mury korporacji zamieniła na greckie słońce i turkus morza, których nigdy nie ma dość. Kocha aktywne podróże, najlepiej pod żaglami, konno lub przy dźwiękach flamenco. Latem zwiedzisz z nią m.in. północ Zakynthos a zimą spotkasz Asię podczas rekrutacji do zespołu Magic Tours.

Przemek

Przewodnik

Ma wrodzony grecki luz i pokłady pozytywnej energii. Skończył turystykę i rekreację, uwielbia kuchnię śródziemnomorską oraz podróże w doborowym towarzystwie. W Magic Tours nazywamy go Ananasem - podobno dodaje fruktozy wycieczkom, które prowadzi! Jeśli chcesz się o tym przekonać, zapraszamy na Mix Północ lub Rejs na Żółwie!

Iza

Biuro Centralne

Z zamiłowania pasjonatka podróży, z wykształcenia magister ekonomi w zakresie finansów, rachunkowości i controllingu. Dzięki pracy na Zakynthos z powodzeniem łączy te dwa obszary. W Magic Tours wspiera segment finansowy firmy. Niezwykle skrupulatna, konkretna i doskonale zorganizowana, niezawodnie dba o poprawność i terminowość wszystkich rozliczeń.

Jarek

Przewodnik

Wiecznie uśmiechnięty, wesoły i pozytywnie nastawiony do życia i ludzi. Czterokrotnie odwiedził Zakynthos jako turysta, za piątym natomiast już jako przewodnik. Zakochany bez pamięci w Grecji - jej klimacie, kulturze, muzyce oraz kuchni. Podczas wycieczki w wersji Super VIP przemierzył po Zante tysiące kilometrów. Z Jarkiem niezapomniane wrażenia i świetna atmosfera zawsze gwarantowane!

Paulina

Biuro Kalamaki / Przewodnik

Absolwentka stosunków międzynarodowych, którą zawsze ciągnęło w świat. Zaradna optymistka dążąca do realizacji każdego marzenia. Z jej twarzy nie znika uśmiech i za to właśnie kochają ją klienci naszych biur. Na Zante najlepiej czuje się na morzu wśród jej ulubieńców - żółwi Caretta Caretta, o których opowie w taki sposób, że zarazi entuzjazmem i dużych i małych!

Monika

Przewodnik

Jest góralką z krwi i kości. Kobieta petarda! Instruktorka narciarstwa wierna stwierdzeniu, iż w zimę musi być zimno, za to latem ładuje swoje baterie na zakintyjskim słońcu. Mierzy wysoko - w planach ma zjazd na nartach z Olimpu! Z nią odkryjecie w nieszablonowy sposób zarówno północ, jak i południe Zante, a także Kefalonię. Piękne wspomnienia i duża dawka humoru zapewnione!

Weronika

Biuro Argassi

Niepoprawna optymistka, kipiąca energią i entuzjazmem. Od 20 lat odwiedza Grecję, zna więc Greków od podszewki. Absolwentka kulturoznawstwa a z zamiłowania również amatorka fotografii. W pozytywnej atmosferze i w pełni profesjonalnie doradzi odpowiednią wycieczkę w jednym z naszych biur stacjonarnych. Po wizycie u Weroniki dobry humor nie opuści Was do końca dnia!

Karolina

Biuro Laganas

Absolwentka filologii angielskiej, mieszka na stałe na Zakynthos. Z Polski do Grecji przyciągnęła ja miłość do Greka. Skarbnica wiedzy o Laganas. Wiecznie uśmiechnięta, ciepła i otwarta. Kocha zwierzęta, nigdy więc nie przejdzie obojętnie obok zbłąkanego psa. Jej wizytówką jest wspaniały kontakt z turystami, którzy zawsze bardzo dobrze wspominają wizytę w biurze u Karoliny.

Justyna

Biuro Laganas

Od dziecka podróżowała do Grecji, marząc, żeby tu zamieszkać. Marzenia się spełniają - Justyna od kilku lat jest szczęśliwą mieszkanką Zante. W Magic Tours doradza klientom i sprzedaje magiczne wycieczki. W pracy bardzo zwraca uwagę na szczegóły, wyróżnia się też nienaganną kulturą osobistą. Spotkacie ją w jednym z naszych biur i będzie to na pewno bardzo miłe spotkanie.

Magda

Przewodnik

Z wykształcenia archeolog, z pasji przewodnik, a od niedawna również autorka książki! Podróżniczka od lat zakochana w Grecji. Zimą zabierze Was do egzotycznych krain Dalekiego Wschodu, a latem pokaże niezapomnianą Zatokę Wraku i magiczne żółwie na Zakynthos. Za jej pełen uroku uśmiech i poczucie humoru kochają Magdę zarówno dorośli, jak i dzieciaki.

Iza

Biuro Tsilivi / Animator

Inżynierię produkcji porzuciła dla wielkiej greckiej przygody! Chodzący uśmiech i empatia. W Magic Tours wspiera sprzedaż i animację dla najmłodszych. Jeśli spotkasz ją w biurze, z niepowtarzalnym wdziękiem doradzi najlepszą wycieczkę i rozwieje wątpliwości. Za to dzieciaki pokochają ją za kreatywne zabawy, troskliwą opiekę i dużo śmiechu. Uwielbia szalone podróże, taniec oraz swojego węża Helenkę.

Ania

Przewodnik

Od dawna zakochana w Grecji, ostatecznie osiadła w tym pięknym kraju w 2013 roku. Od tej pory zaraża miłością do Hellady, greckiej kuchni, muzyki i zwyczajów. Jej tzatzyki nie mają sobie równych! Zawsze uśmiechnięta i pełna energii, przy każdej okazji śpiewa, tańczy i fotografuje. Dziewczyna, z którą można konie kraść - zabierze Was na wycieczkę zarówno na północ, jak i południe Zante.

Mariusz

Przewodnik

Na Zakynthos przyjechał motocyklem i przemierzył wyspę wzdłuż i wszerz, poznając jej najdziksze, niewypromowane rejony. Tak go urzekła, że postanowił poznać prawdziwe życie mieszkańców poza sezonem i został jesienią na zbiorach oliwek. Teraz zaraża miłością do Grecji naszych gości podczas rejsów na żółwie i wycieczek Mix Północ. Dobry humor, luźna atmosfera i nieszablonowość - cały Mariusz!

Joanna

Przewodnik

Geograf, niedoszły meteorolog - z chmur na zakintyjskim niebie czyta jak z nut! Jej miłość do Grecji rozwijała się stopniowo podczas podróży po tym kraju. Teraz Zante uważa za swoje miejsce na ziemi. Na wycieczce Mix Północ i Mix Południe z ogromną pasją opowie zarówno o geologii i klimacie wyspy, jak i o Grecji współczesnej. Cytując jednego z naszych gości, "Asia prawdziwie oczarowuje Grecją".

Kasia

Biuro Kalamaki

Absolwentka Turystyki i Rekreacji. Chcąc wykorzystać zdobytą na studiach wiedzę, trafiła na Zante, które urzekło ją słońcem i pięknem widoków. Sama uwielbia podróże autostopem, ale naszym gościom idealnie doradzi wycieczkę marzeń z Magic Tours. Mówi, że prawdziwie kocha zwierzęta, dlatego ich nie je. A z szacunku do natury jest entuzjastką idei zerowaste. Uśmiech Kasi powita Cię w jednym z naszych biur.

EWELINA

Przewodnik

Z wykształcenia specjalistka od Azji, z zamiłowania co lato w Grecji. Doświadczona pilotka i przewodniczka najwyższej próby. Swoje pierwsze kroki w turystyce stawiała na Naxos, po czym droga zawiodła ją przez Turcję, Bułgarię, Wietnam, Kambodżę, Tajlandię aż na Zante. Jej pierwsze słowa po grecku to "poli gliko parakalo", bo kawę pije tylko przesłodzoną. Ewelina zabierze Was m.in. na Kefalonię.


KONTAKT

Telefon PL: +48607501965

Telefon GR: +30 6975681621

MAPA OGÓLNA

Biuro centralne - MAPA

Argassi +30 26950 29328 - MAPA

Tsilivi +30 26950 28792 - MAPA

Laganas +30 26950 55193 - MAPA

Kalamaki +30 26950 37198 - MAPA

Miejsca zbiórek - MAPA

KONTAKT E-MAIL

zante@magictours.pl

RODO

OFERTA DLA FIRM

Zobacz

KONKURS