Krótka historia Zante Magic Tours.

Lato 2011 to czas kiedy my jako mieszkańcy wyspy Zakynthos widząc falę naszych rodaków przyjeżdżających na wakacje uznaliśmy, że to odpowiedni moment aby podzielić się naszymi doświadczeniami i wiedzą zdobytą w pięknej Elladzie.

Plan był prosty: pokazywać wyspę i greckie życie tak jak sami chcielibyśmy ją zobaczyć. Uciekać od sztampowych programów, zatłoczonych miejsc i komercji.

Mając na uwadze ograniczony czas turystów na zwiedzanie wyspy staraliśmy się go optymalnie wykorzystać tworząc autorskie programy wycieczek. Pokazywać wyspę z różnych perspektyw: lądu i morza. Często zmieniać bodźce, atakować wszystkie zmysły, nie przynudzać. I co? Udało się. Ruszyła lawina. 

Od lata 2012 w związku z wielkim zainteresowaniem naszą ofertą alternatywnego zwiedzania wyspy nie byliśmy już sami w stanie obsłużyć wszystkich chętnych trafiających do naszego biura.

Chcąc pokazać piękno wyspy wszystkim gościom postanowiliśmy zwiększyć zatrudnienie.

Zante Magic Tours to jedyne biuro turystyczne na wyspie z polskim personelem, polskimi grupami zwiedzających. Posiadamy licencje wydaną przez Greckie Ministerstwo Turystyki i pełne ubezpieczenie.

Mówią o nas, że organizujemy najlepsze wycieczki po Zakynthos ze świetną atmosferą w przyjacielskim stylu. To prawda. O klimacie wycieczki jednak decydują jej uczestnicy. I to nas odróżnia od innych. Mamy wielkie szczęście, że do Zante Magic Tours trafiają niesamowici ludzie chcący się dobrze bawić i spędzać czas w niebanalny sposób. My tylko pomagamy aby tak się stało.

Naszym marzeniem było stworzenie swoistego dream team-u złożonego z ludzi podzielających naszą miłość do Grecji, pasję, otwartych na świat, pełnych pomysłów, wiedzy, kultury osobistej, niewyczerpanego zapasu pozytywnej energii, dobrego humoru i autoironii. Przede wszystkim jednak pragnący wypełniać naszą misję: „Dawać ludziom radość”. Marzenia się spełniają. Oto oni:

Nasz zespół

Joanna

Nuckowska

Stanowisko: Właściciel / biuro centralne

Serce firmy. Kobieta z klasą. W świecie greckiego, zwykle męskiego świata biznesu nie łatwo zdobyć szacunek. Jej się udało. Wyważona, pragmatyczna, kulturalna, pracowita, zdolna do kompromisów i przyjacielska.

Maciej

Nuckowski

Stanowisko: Właściciel/ przewodnik

Były zawodowy piłkarz, który profesjonalne zasady sportu wprowadził do świata turystyki. Marzyciel i wizjoner. Wierzy, że dbałość o każdy detal w prowadzeniu firmy jest tak samo ważny jak wielkie idee. Połączenie polsko-greckiego świata.

Michał

Stanowisko: Szef Oddziału

Jarek

Stanowisko: Logistyk

Osiedlił się w Grecji już w 2006 roku. Trafił tutaj przypadkiem, lecz szybko polubił to miejsce. Sam nauczył się greckiego. Skończył studia na kierunku obsługi ruchem turystycznym, dlatego w Magic Tours pełni rolę logistyka.

Zuzia

Stanowisko: Koordynator Biura Centralnego

Macie pytania dotyczące Waszego pobytu na wyspie? Chcecie zasięgnąć opinii? Sportsmenka i miłośniczka piłki nożnej Zuza udzieli Wam porad i niezbędnych wskazówek, aby pobyt na wyspie był niezapomniany i magiczny.

Basia

Stanowisko: Koordynator merytoryczny / przewodnik

Czy można wyobrazić sobie lepszego przewodnika po Grecji niż osoba która przeżyła tu pół życia? Wulkan żywiołowości, mądrości życiowej i wiedzy. Autorytet. Blogerka, chodząca encyklopedia historii starożytnej. Ślązaczka z krwi i kości.

Magda

Stanowisko: Trener/ przewodnik

Przepełnione miłością do Grecji opowieści synowej zakintoskiego księdza prawosławnego przeniosą Was do zaczarowanego świata greckiej kultury, tradycji, zwyczajów i przesądów. Kochana przez wszystkich. Najczęsciej spotkacie Magdę na MIX PÓŁNOC VIP, MIX POŁUDNIE VIP i SMAKI ZANTE.

Tomek

Stanowisko: Trener / Przewodnik

Perełka w kolii Zante Magic Tours. Animator i antropolog kultury, dziennikarz. Kaszub. Młody, pracowity, komunikatywny, elokwentny, głodny wiedzy, świata i nowych wyzwań. Jego kultura osobista sprawia, że wersję wycieczki VIP wprowadza na inny poziom.

Przemek

Stanowisko: Młodszy Przewodnik

Ma w sobie grecki luz i uwielbia kuchnię śródziemnomorską. Skończył turystykę i rekreację w Łodzi. Był barmanem. Obecnie jest pieszczotliwie nazywany „ananasem” zmt i jak sam mówi o sobie: „dodaje fruktozy wycieczkom, które prowadzi”.

Ada

Stanowisko: Młodszy Przewodnik

Od zawsze wiedziała, że będzie pracować w turystyce, dlatego skończyła liceum o tym profilu, potem studia. Ciągle głodna wiedzy postanowiła napisać doktorat o tematyce: Polityka turystyczna Grecji. Miłośniczka zwierząt, w szczególności żółwi Caretta caretta. Twierdzi, że jej miejscem na ziemi jest właśnie Grecja, która urzekła ją od pierwszego wejrzenia.

Jarek

Stanowisko: Młodszy Przewodnik

Wiecznie uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do życia. Na Zakynthos wracał czterokrotnie, aż w końcu postanowił tutaj osiedlić się na stałe i zarażać miłością do tego miejsca turystów.

Zuza

Stanowisko: Starszy Przewodnik

Mieszkanka wyspy Zakynthos, przewodnik, współautorka bloga Zante Magic Tours. Zaangażowana sercem (dosłownie) w życie w Grecji. Studiowała Turystykę i Rekreację, a jej drugi zawód to Technik Weterynarii. Pokazuje wyspę od kuchni, uruchamiając zmysły dotyku, smaku, wzroku i zapachu.

Łukasz

Stanowisko: Młodszy Przewodnik/ Pracownik biurowy

Jeśli szukasz spokoju, kogoś przy kim możesz odpocząć, cenisz sobie rozwagę, Łukasz jest idealną osobą do podróży. Lubi sport oraz aktywność fizyczną w każdej postaci, odpoczynek blisko natury. Skrycie marzy o długim rejsie wokół Grecji z postojami na każdej mijanej wyspie.

Monika

Stanowisko: Młodszy Przewodnik

Góralka z krwi i kości, absolwentka Turystyki i Rekreacji na Krakowskim AWF, instruktorka narciarstwa wierna stwierdzeniu, iż w zimę musi być zimno, a latem ładuje swoje baterie na zakintyjskim słońcu. Z nią odkryjecie wyspę w nieszablonowy sposób, a piękne wspomnienia pozostaną nie tylko na twardych dyskach, ale przede wszystkim zapiszą się w Waszej pamięci długotrwałej.

Janek

Stanowisko: Mlodszy Przewodnik

Studiował turystykę i rekreacje w Łodzi, a teraz pracuje z nami na Zakynthos. Niesamowicie ciekawy człowiek z wieloma pasjami i marzeniami. Lubi wspinaczkę i aktywności, które dodają całemu wydarzeniu trochę dreszczyku. W jego towarzystwie na pewno nie będziecie się nudzić.

EWELINA

Stanowisko: Młodszy Przewodnik

Weronika

Stanowisko: Młodszy Pracownik Biurowy

Niepoprawna optymistka. Od 18 lat odwiedza Grecję, zna więc Greków od podszewki. Absolwentka kulturoznawstwa, z zamiłowania amatorka fotografii. W pozytywnej atmosferze doradzi odpowiednią wycieczkę.

Bartek

Stanowisko: Starszy Pracownik Biurowy

Jak mało kto zna się na samochodach i obsłudze klienta. Specjalista w swojej dziedzinie. Ostoja spokoju, wewnętrznej równowagi i cierpliwości. Zawsze otwarty i chętny do pomocy.

Agata

Stanowisko: Młodszy Pracownik Biurowy

Studiowała kryminologię i kryminalistykę, wybiera się do szkoły Policyjnej, także nie radzimy z nią zadzierać. W Grecji podoba jej się luz, który uspokaja i odpręża. Agata jest odważną osobą i często podejmuje ryzyko.

Justyna

Stanowisko: Młodszy Pracownik Biurowy

Studentka z zapałem wkraczająca w świat turystyki zorganizowanej. Zakochana w krajach południowej Europy. Zwraca uwagę na szczegóły. Uwielbia doradzać w organizacji wymarzonych wakacji.

Karolina

Stanowisko:

Absolwentka filologii angielskiej, mieszkanka Zakynthos. Z Polski do Grecji przyciągnęła ja miłość do Greka. Wiecznie uśmiechnięta, jej cechą jest dobry kontakt z turystami, skarbnica wiedzy o Laganas, kocha zwierzęta, nigdy nie przejdzie obojętnie obok zbłąkanego pieska.

Stanowisko:

Paulina

Stanowisko: Starszy Pracownik Biurowy

Zakochana w Grecji. Zawsze pomocna, pełna empatii. Pełna wdzięku miłośniczka mody i profesjonalistka w organizowaniu wakacji. Uśmiech nie znika z jej twarzy.


KONTAKT

Telefon PL: +48607501965

Telefon GR: +30 6975681621

Argassi +30 26950 29328

Tsilivi +30 26950 28792

Laganas +30 26950 55193

Kalamaki +30 26950 37198

KONTAKT E-MAIL

zmt@zantemagictours.com

KONKURS