Szczegóły

Rejs to świetny wybór dla osób ceniących swój wolny czas, preferujących indywidualne odkrywanie wyspy i pragnących w ciągu jednego dnia dotrzeć do dwóch największych morskich atrakcji Zakynthos – Błękitnych Grot (Blue Caves) i Zatoki Wraku (Navagio)!

Dołącz do naszych Magicznych Grup podczas rejsu do Błękitnych Grot i Zatoki Wraku lub tylko do Zatoki Wraku – wybór należy do Ciebie! (dojazd do portu we własnym zakresie) Będziemy przemieszczać się łodzią malowniczą trasą, ciągnącą się wzdłuż samego wybrzeża. Podczas rejsu zobaczysz niezwykłe formacje skalne stanowią zadziwiające dzieło natury i są świadectwem bogatej, geologicznej przeszłości wyspy. Obmywane przez słone wody skały, żłobione przez deszcze, poruszane przez trzęsienia ziemi, przybierają zaskakujące niekiedy kształty. Każda z grot, które będziemy mieli okazję zobaczyć i odwiedzić owiana jest także swoją legendą, o której z pewnością wspomną nasi przewodnicy. Zachwyci nas także niezwykły, elektryzujący wręcz kolor, krystalicznie czystej tutaj wody.

Wybierz którą trasą chcesz dotrzeć do Zatok Wraku – wschodnim czy zachodnim wybrzeżem Zante?  

Między skalistymi ścianami Zatoki Navagio rozpięła swe ramiona jedna z najsłynniejszych plaż świata. Na niej właśnie, w cieniu spoczywającego tu, owianego legendą, wraku spędzimy całą godzinę, bez umiaru zażywając morskich i słonecznych kąpieli.

Po plażowaniu, ponownie wejdziemy na pokład naszej łodzi i udamy się w podróż powrotną.

Podczas rejsu będziesz pod opieka naszego polskiego Przewodnika, który umili Ci podróż niesamowitymi opowieściami!

Gwarancje

Informacje praktyczne

Rejs organizowany wraz z innymi Klientami Magic Tours.

Pokaż pełen opis
Ukryj pełen opis

Porady

Na naszą wycieczkę warto zabrać: aparat fotograficzny, kamerę, suchy prowiant i napoje, zestaw plażowicza + buty na kamieniste plaże, zestaw do nurkowania (opcjonalnie), wygodne obuwie do chodzenia (buty z twardą podeszwą), nakrycie głowy, krem ochronny z filtrem, okulary przeciwsłoneczne, leki na chorobę lokomocyjną

 

CENNIK I REZERWACJA

CENNIK
Osoba dorosła
20 €
Dziecko 2 – 12 lat
10 €
Dziecko poniżej 2 roku życia
0 €
Cena obejmuje

(w przygotowaniu)
Cena nie obejmuje

(w przygotowaniu)

Zmień wycieczkę