NurkowanieNic nie pozwala lepiej poznać podwodnego świata Zakynthos, niż zanurzenie się w lazurowej toni Morza Jońskiego!

W ofercie Zante Magic Tours znajdują się:

  • Snorkelling dla wszystkich
  • Nurkowanie z akwalungiem dla początkujących
  • Nurkowanie z akwalungiem dla certyfikowanych nurków
  • Kursy PADI

Bogactwo i różnorodność podwodnego świata Zakynthos tworzą między innymi ośmiornice, barakudy, mureny, graniki wielkie, rozgwiazdy, ukwiały, tuńczyki, żółwie morskie Caretta Caretta, raki, langusty, krąpie, tasegrale, koryfeny, seriole olbrzymie, a także wiele innych.

Średnia temperatura wody wynosi 27 stopni. Doskonała przejrzystość wody pozwala obserwować podwodny świat aż do 40 metrów w głąb. Stwarza to idealne warunki dla fanów podwodnej foto- i videografii.

Priorytetem w czasie każdej z naszych morskich podróży jest dobra zabawa przy jednoczesnej trosce o bezpieczeństwo. Każde zejście pod wodę poprzedzone jest właściwym instruktażem dotyczącym topografii, kluczowych punktów oraz charakterystyki odwiedzanego miejsca, a także zasad zachowania na łodzi i w wodzie.

Więcej informacji uzyskać można drogą mailową (zante@magictours.pl) lub w naszych biurach stacjonarnych na wyspie.

Programy nurkowania odbywają się bez udziału polskiego przewodnika. 

Zante Magic Tours nie jest bezpośrednim organizatorem oferty nurkowania i nie odpowiada za zmiany w ofercie wprowadzone przez organizatora.


Jeżeli masz problemy z wyświetleniem powyższego dokumentu PDF prosimy kliknąć (TUTAJ)OFERTA JEST JEDYNIE POGLĄDOWA. CENY MOGŁY ULEC ZMIANIE NA WYŻSZE. NOWA OFERTA JEST W TRAKCIE TWORZENIA. W CELU POZNANIA SZCZEGÓŁÓW ZACHĘCAMY DO KONTAKTU Z BIUREM.CENNIK
Osoba dorosła
Dziecko 2 – 12 lat
Dziecko poniżej 2 roku życia
Cena obejmuje

(w przygotowaniu)
Cena nie obejmuje

(w przygotowaniu)


Zmień wycieczkę