Magic AdventureJeśli szukasz oryginalnych i nieszablonowych pomysłów na zwiedzanie i odkrywanie nowych miejsc, lubisz wyzwania i dobrą zabawę, a rozwiązywanie zagadek, poznawanie ciekawych ludzi i dreszczyk emocji motywują Cię do działania, to mamy dla Ciebie i Twoich znajomych idealną propozycję.

Magic Adventure! 

W dwóch opcjach programu!

Wraz z grupą przyjaciół otrzymujecie plecak z niezbędną zawartością i kluczyki do czteroosobowego jeepa, by móc rozpocząć wielką przygodę. Reszta jest już tylko w waszych rękach i wyobraźni!
Oczywiście, potrzebujecie kierowcy z prawem jazdy. Ktoś taki powinien więc znaleźć się w Waszej grupie. To pierwsza opcja. Jeśli jednak nie macie takiej możliwości lub wolicie eksplorować i doświadczać, nie skupiając się na jeździe, proszę bardzo! Przygotowaliśmy dla Was także drugą propozycję – trochę większa grupa, składająca się z kilku osób, par, niekoniecznie znających się wcześniej, maksymalnie osiem osób. 

Startujecie jako jedna grupa. Czas na wspólne poznanie i integrację na pewno ułatwi Wam późniejsze rozwiązywanie zagadek i zadań. Potem kierowca i przewodnik zawozi Was już trochę większym jeepem do miejsca, gdzie otrzymujecie pierwszą wskazówkę i łamigłówkę. Pamiętajcie, że jej poprawne rozwiązanie jest kluczem do dalszej przygody i drogowskazem, dzięki któremu dotrzecie do kolejnych zagadek.

Odkrywając tajemnicze oblicza Zakynthos, oddalając się od turystycznych szlaków, spotykacie tubylców. To oni niewątpliwie pomogą Wam lub wprowadzą Was w błąd. Samodzielnie lub w grupie musicie zdecydować, komu można zaufać, a kto tylko próbuje utrudnić Wam wykonanie zadania.

Jeśli udaje się Wam rozwikłać kolejne zagadki i wszystko idzie zgodnie z planem, przemierzacie bezdroża, docieracie do zapomnianych wsi, kąpiąc się u bezludnych wybrzeży wyspy i poznając ją od zupełniej innej strony. Jeśli nie… sami się przekonacie. Z każdej sytuacji jest przecież jakieś wyjście, wszystko zależy od Was. Moc wrażeń, doskonała zabawa i prawdziwe oblicze wyspy już na Was czekają…

Magic Adventure jest programem alternatywnego zwiedzania Zakynthos, formą gry terenowej z elementami zagadek i zadań inspirowanych takimi programami jak „Azja Express” czy „Agent”. Ma na celu pokazać nową, niepowtarzalną możliwość na zwiedzanie i zabawę podczas wycieczki. To odpowiedź na oczekiwania naszych klientów, ale także propozycja, która odróżnia naszą ofertę od klasycznych form spędzania wolnego czasu. W nowatorski i oryginalny sposób pozwala w pełni wykorzystać potencjał wyspy. Jest to zarazem pierwsza taka oferta na rynku turystycznym. Kierujemy ją do wszystkich, którzy kochają podróże i aktywny sposób spędzania czasu. Decydując się na przygodę z Adventure, w pakiecie otrzymujesz również niezapomniane wrażenia i wspomnienia! 

Program Magic Adventure powstał dzięki współpracy z Key To Be Free 

 

Porady

  • Na naszą wycieczkę warto zabrać: aparat fotograficzny, kamerę, suchy prowiant i napoje, zestaw plażowicza + buty na kamieniste plaże, zestaw do nurkowania (opcjonalnie), wygodne obuwie do chodzenia (buty z twardą podeszwą), nakrycie głowy, krem ochronny z filtrem, okulary przeciwsłoneczne, leki na chorobę lokomocyjną.
  • Wycieczka, ze względu na swoją specyfikę, nie jest rekomendowana dla dzieci poniżej 6 roku życia. Wycieczkę polecamy osobom aktywnym i lubiącym wyzwania podróżnikom. 
  • W przypadku wyboru opcji programu obejmującej zwiedzanie samodzielne, bez udziału i wsparcia kierowcy zapewnionego przez organizatora, wśród uczestników musi znajdować się przynajmniej jedna osoba z ważnym prawem jazdy kategorii B.

 

Galeria

 
2
 

Cennik i rezerwacja

CENNIK
OPCJA I
Zwiedzanie samodzielne
(max. 4 uczestników)
Cena łączona za wszystkich uczestników*:
PROMOCJA** 300€ 240€ 
Cena obejmuje:

- Samochód osobowy dla maksymalnie 4 osób (wśród uczestników musi znajdować się przynajmniej jedna osoba z ważnym prawem jazdy kategorii B)

- Wszystkie atrakcje zaplanowane na trasie wycieczki

- Zestaw wskazówek potrzebnych do przemieszczania się po wyspie

- Mapa wyspy Zakynthos

- Lunch i lokalny poczęstunek

- Ubezpieczenie OC 


Cena nie obejmuje:
- Udziału i wsparcia kierowcy zapewnionego przez organizatora
OPCJA II
Zwiedzanie z udziałem i wsparciem kierowcy
(max. 8 uczestników)
Osoba dorosła: PROMOCJA** 75€ 60€
Dziecko 6-12 lat*: PROMOCJA** 40€ 32€
Cena obejmuje:

- Udział i wsparcie kierowcy zapewnionego przez organizatora

- Jeep dla maksymalnie 8 uczestników

- Wszystkie atrakcje zaplanowane na trasie wycieczki

- Zestaw wskazówek potrzebnych do przemieszczania się po wyspie

- Mapa wyspy Zakynthos

- Lunch i lokalny poczęstunek

- Ubezpieczenie OC 


Cena nie obejmuje:

-

*Wycieczka, ze względu na swoją specyfikę, nie jest rekomendowana dla dzieci poniżej 6 roku życia. Wycieczkę polecamy osobom aktywnym i lubiącym wyzwania podróżnikom. 
**Promocja trwa od 28 października 2018 do 28 listopada 2018. Regulamin promocji dostępny jest na stronie www.zantemagictours.pl lub bezpośrednio u Organizatora. 


Zmień wycieczkę