Audioprzewodnik (nowość!)Postanowiliśmy połączyć wygodę samodzielnego zwiedzania i innowacyjność rozwiązań z właściwą dawką wiedzy o Zakynthos podaną w atrakcyjny sposób. Tak zrodził się pomysł na stworzenie Zakynthos audioguideaudioprzewodnika Zante Magic Tours. Prace nad jego powstaniem już trwają!

Zakynthos Auduiguide będzie mobilnym, niedrogim, prostym i wygodnym w obsłudze urządzeniem pozwalającym na zwiedzanie wyspy we własnym tempie i zakresie.  

Dzięki aplikacji poznanie wyspy będzie niezwykle proste. Zakynthos Audioguide dostarczy szczegółowej wiedzy o  wyspie i jej atrakcjach. Znajdą się w nim informacje dotyczące jej historii, kultury, przyrody, dziedzictwa, tradycji, mieszkańców,  plaż, miejsc, w których warto odpocząć, zjeść czy doskonale bawić się w towarzystwie przyjaciół.

Zakynthos audioguide to możliwość samodzielnego zaplanowania podróży w zależności od własnych potrzeb. Wbudowany system nawigacji umożliwi zlokalizowanie najciekawszych miejsc w okolicy, a sugerowane trasy wycieczek zadowolą zarówno zwolenników zażywania morskich i słonecznych kąpieli na najpiękniejszych plażach Zante, fanów sportów wodnych, podwodnego świata czy pieszych wędrówek, jak i smakoszy greckiej kuchni, rodziny z dziećmi, a nawet poszukiwaczy przygód… Ułatwieniem w organizowaniu swojego pobytu na Zante będzie wskazywany przez urządzenie zakładany czas zwiedzania, a także interaktywna mapa z wszystkimi atrakcjami.

Zakynthos audioguide wyróżniać będzie także forma prezentacji treści. Nasz audioprzewodnik udostępniany będzie na urządzeniach mobilnych, obsługiwać będzie można go dotykowo, a wszystkie informacje, opisy i artykuły będzie można nie tylko przeczytać, ale także odsłuchać. Nie zabraknie też utworów muzycznych, zdjęć czy filmów dokładniej obrazujących omawiane zagadnienia.

W Zakynthos audiogiude znajdą Państwo między innymi:

  • Trasy zwiedzania Zakynthos
  • Największe atrakcje Zakynthos
  • Interaktywne mapy wskazujące najciekawsze miejsca na Zakynthos
  • Wbudowany system nawigacji i lokalizacji atrakcji
  • Opowieści  o wyspie i jej mieszkańcach
  • Historie wyspiarzy, lokalne baśni i legendy
  • Ciekawe opisy kultury, tradycji oraz świata przyrody Zakynthos
  • Rozmowy z mieszkańcami Zakynthos
  • Porady: gdzie zjeść, gdzie wypocząć, gdzie się bawić, gdzie pływać i nurkować, gdzie uprawiać sport, co warto zobaczyć i przeżyć na Zakynthos
  • Nagrania głosowe, zdjęcia i filmy

Prace nad naszym audioprzewodnikiem już trwają! Dla Państwa na nowo postanowiliśmy odkryć wyspę Zakynthos, rozmawiamy z mieszkańcami, piszemy artykuły, odwiedzamy miejsca pomijane przez inne przewodniki, zaglądamy w garnki greckim gospodyniom, fotografujemy, filmujemy i notujemy…

 

 Zmień wycieczkę