Zante
MAGIC TOURS

Najlepsze wycieczki fakultatywne na Zakynthos

Dobra robota Zante Magic Tours!

Podróżujemy dużo, uczestniczyliśmy w różnych zorganizowanych wycieczkach skutecznie zrażając się do tej formy poznawania miejsca, w którym wylądowaliśmy. Zanim przyjechaliśmy na Zakynthos przeczytaliśmy o Was w necie. Wyłącznie pozytywne opinie w SM i opisy Waszych wycieczek na stronie + mega dobrze przemyślane opcje zwiedzania pod kątem ilości uczestników, przekonały nas do skorzystania z Waszej oferty. No i…..warto było. Zaryzykowaliśmy i piliśmy najdroższego szampana 😉 Naprawdę ukłon za sam koncept, który zakłada nie tylko odhaczanie najważniejszych punktów na mapie, ale pozwala naprawdę poczuć (na tyle ile to możliwe) kulturę i atmosferę zwiedzanego miejsca. Ale! Przede wszystkim gratulujemy Wam ręki do ludzi, którzy tworzą Wasz zespół bo to przecież w 90% od nich zależy nasze nastawienie, zwłaszcza jeśli mamy spędzić razem cały dzień.
Naszym przewodnikiem na Mix Północ Super Vip był Jay – turbo przewodnik. Od razu wiedzieliśmy, że razem nam po drodze. Jay ma świetne podejście do ludzi i szczególną umiejętność prowadzenia rozmowy. Bo nasza wspólna podróż to była świetna rozmowa, w trakcie której naprawdę dużo dowiedzieliśmy się o wyspie i o sobie nawzajem. Było merytorycznie i naturalnie. Jay ma też naprawdę dobre poczucie humoru, jest sobą i dzięki temu my też mogliśmy być sobą. I choć jest totalnym freakiem to ma w sobie coś ze statecznego padre, który daje poczucie bezpieczeństwa – taki paradoks. Co więcej dzięki niemu nie pojechaliśmy tylko na jedną wycieczkę 😉 Naprawdę gratulujemy Wam tego człowieka w zespole.
Będziemy Was polecać i wracać do Was jeśli znów poniesie nas w greckie regiony. Naprawdę dobra robota Zante Magic Tours! Dziękujemy.

Udostępnij wycieczkę

Facebook
WhatsApp
Email

Zamknij