Zante
MAGIC TOURS

Najlepsze wycieczki fakultatywne na Zakynthos

Rejs na żółwie na Zakynthos

Cudowne wakacje

Tydzień temu wróciliśmy z Zakynthos. Wakacje będziemy wspominać bardzo dobrze właśnie dzięki Magic Tours. Przed wyjazdem wykupiliśmy w biurze 3 wycieczki. Pierwsza (rejs na żółwie z Martą) z nich odbywała się w drugi dzień naszego pobytu i już po niej wiedzieliśmy, że to będą wakacje pełne pięknych widoków i cudownych przezyc. Marta pełna energii z miłością opowiadała nam o żółwiach i sąsiednich wyspach.
Druga wycieczka to Mix Północ VIP z przesympatyczna Ania. Wycieczka pelna pysznych smaków, ciekawej historii i najpiękniejszego widoku jaki w życiu widziałam, Zatoka Wraku widziana z gory. Ania zadbała o nasz komfort, świetną atmosfere, a nam nie chciało się tej wycieczki kończyć.
Trzecia wycieczka to Kefalonia z bomba energetyczna-Basia. Tu również uzyskaliśmy sporą dawkę historii, informacji o mentalności Greków i przede wszystkim kolejnych pięknych widoków.
Z całego serca polecam Magic Tours ponieważ tworzą go ludzie z pasją oraz miłością do wyspy i ludzi, a to co dzięki nim zobaczycie i usłyszycie na zawsze zostanie z Wami.

Udostępnij wycieczkę

Facebook
WhatsApp
Email

Zamknij