Zante
MAGIC TOURS

Najlepsze wycieczki fakultatywne na Zakynthos

Rejs na żółwie na Zakynthos

Zakynthos … przepiękna wyspa, powala bajkowymi widokami, nie sposób się w niej nie zakochać. Pomimo tego, że z wycieczki wróciliśmy 10.08.2012 ja wciąż jestem nią oczarowana i myślę, że mi to nie minie 🙂 To dzięki Zante Magic Tours i Maćkowi mogliśmy poznać jej uroki, nacieszyć się cudownymi widokami. Wycieczki rzeczywiście są skrojone na miarę. Każdy znajdzie coś dla siebie. To coś zupełnie innego niż tradycyjne wycieczki oferowane przez miejscowe biura podróży. Odbywają się w kameralnym gronie i rewelacyjnej atmosferze. Gorąco wszystkim polecamy.

Maćku, bardzo ale to bardzo Ci dziękujemy za wspaniale spędzony czas, za niepowtarzalną atmosferę podczas każdej wycieczki. To prawda, że wyspa broni się sama, ale trzeba umieć to piękno pokazać, a nie każdy to potrafi. Mam nadzieję, że kiedyś znowu się spotkamy. No i oczywiście przesyłamy pozdrowienia dla Marinosa, bo to również dzięki niemu tak miło wspominamy nasz pobyt na Zakynthos.
Sylwia Kurek i Wojciech Fiedler(niedziela, 09. wrzesień 2012 09:45)
Na Zakynthosie było wspaniale, głównie dzięki świetnym wycieczkom i wspaniałym towarzystwie Maćka i Asi, którzy w rewelacyjny sposób pokazali nam wyspę 🙂 Piękne widoki, zapierające dech w piersiach, super atmosfera. Polecam serdecznie.

Dziękujemy za trzy wspaniałe wycieczki. Pozdrówcie Marinoosa (świetny kierowca) 😀

Udostępnij wycieczkę

Facebook
WhatsApp
Email

Zamknij