Zante
MAGIC TOURS

Najlepsze wycieczki fakultatywne na Zakynthos

Rejs na żółwie na Zakynthos

Na Zakynthos byliśmy dwa razy: 2012 i 2013, oczywiście za każdym razem wyspę zwiedzaliśmy razem z Zante Magic Tours :)Dziś wspominając wszystkie wycieczki szeroki uśmiech od razu pojawia się na naszych twarzach. Plusów ze zwiedzania Zakynthos z ZMT jest całe mnóstwo, a minusy? – według nas nie ma ani jednego. Wycieczki ZMT to całe dnie wypełnione pięknymi widokami, wspaniałymi plażami, wesołymi rejsami, cudowną grecką muzyką, przepysznym greckim jedzeniem ( jestem fanką kuchni pani Anastazji ), fascynującymi greckimi opowieściami, przyjazną atmosferą…a to tylko część zalet zwiedzania z ZMT.

Podczas naszego pierwszego pobytu na Zante poznaliśmy Asię i Macieja, ludzi którzy z wielką pasją stworzyli Zante Magic Tours, a swoje wycieczki prowadzą z niezwykłym zaangażowaniem i nastawieniem na zadowolenie klienta. Są przewodnikami, którzy słuchają swoich turystów, rozmawiają z nimi, liczą się z ich zdaniem i dają im prawo wyboru. Oni wprost zarażają miłością do Grecji.
W tym roku mieliśmy okazję poznać wszystkich przewodników – rewelacyjni, bardzo sympatyczni ludzie. Robertowi dziękujemy za Kefalonię, było ciekawie, wesoło, pysznie, z pięknymi widokami, po prostu rewelacyjna wycieczka.

Jak już gdzieś wspomniałam, dziękujemy Wam Zante Magic Tours za to że dajecie swoim klientm radość 🙂

Udostępnij wycieczkę

Facebook
WhatsApp
Email

Zamknij