Zante
MAGIC TOURS

Najlepsze wycieczki fakultatywne na Zakynthos

Podziel się z innym swoim wrażeniem

Jeśli macie ochotę napisać cokolwiek do nas lub o nas- zapraszamy.

To może być początek pięknej przyjaźni – kto wie?

Czekamy, napiszcie! Bawcie się dobrze!

Rejs na żółwie na Zakynthos

Zakynthos tylko z Zante Magic Tours

Jak sama nazwa wskazuje “magiczne” wycieczki. 3 wycieczki z 3 różnymi przewodniczkami: mix Północ Zatoka Wraku z Weroniką , rejs na żółwie z Marceliną , Kefalonia z Magdą wszystkie w wersji super VIP. No i oczywiście świetny kierowca Niko. Podróżowaliśmy z wami w 11 osobowej ekipie rodzinnej (3 siostry z mężami i 5 dzieci) Drogie panie zapamiętamy was na długo. Pokazałyście nam piękno Greckich wysp w sposób przeprofesjonalny. Dostarczyłyście nam wielu niesamowitych wrażeń. Przeprowadziłyście nas przez wyśmienite smaki kuchni Greckiej i pokazałyście nam niepowtarzalne widoki Greckich zakątków. Dziękujemy wam. Logistyka w “ZMT” jest na najwyższym poziomie. Odbiór i dowóz bezpośrednio z/do hotelu, podróż klimatyzowanym busem, profesjonalni przewodnicy posiadający niesamowita wiedzę o Grecji i nie tylko. Mega elastyczność. Wszystko dopięte na ostatni guzik włącznie z rezerwacją miejsc do parkowania a było ciasno. Jeśli kiedykolwiek trafimy na greckie wyspy na pewno skorzystamy z usług ZMT. Na koniec jeszcze raz dziękuję świetnym przewodniczkom Weronice, Marcelinie i Magdzie.

Rejs na żółwie na Zakynthos

Kefalonia i mix północ

Świetna organizacja, wycieczki bardzo udane. Weronika i Monika pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i poczucie humoru. Dawno nie miałam okazji uczestniczyć w wycieczkach fakultatywnych z tak dobrze przygotowanymi osobami. Widać, że to praca, którą kochają a nie robienie czegoś z przymusu. Każdemu polecam. Pozdrowienia dla kierowcy Stefanosa ❤

Sierpień 2021

Naprawdę warto, wycieczki bardzo dobrze zorganizowane, przewodnicy przemili, wiedza przekazywana w ciekawy sposób. Dużo miejsc do obejrzenia, ale na wszystko jest czas, bez popędzania. Cudowne wspomnienia, bardzo dziękujemy i polecamy każdemu

TYLKO Z ZANTE MAGIC TOURS

Wakacje w Argassi- przełom sierpnia i września. Już w Polsce szukałam w necie firmy, z którą chcę poznawać Zakynhos. Gdy otworzyłam stronę Zante i zobaczyłam zdjęcia osób w niej pracujących- pełnych pasji, poczucia humoru i pozytywnego luzu, wiedziałam, że tylko z nimi chcę zwiedzać wyspę. Nie pomyliłam się. Zarówno Damian- przewodnik wycieczki Mix Pólnoc+ Zatoka Wraku jak i Agnieszka- Rejs na żółwie wykazali się profesjonalizmem w organizacji i wiedzą o wyspie, którą przekazywali w sposób ciekawy, pełen humoru. Miałyśmy również okazję poznać ekipę obsługujacą biuro w Argassi: Natalię i Olę. Nasza wizyta w biurze nie dotyczyła formalności związanych z wycieczkami, bo te załatwiłyśmy jeszcze w Polsce, ale wynikała z problemów z telefonami- oba odmówiły współpracy. Natalia niczym najlepszy serwisant usunęła usterki, a czas współnie spędzony w biurze wspominamy do dzisiaj. Czyli Zante Magic Tours to nie tylko wiedza o Zakynhos przekazywana w wyjątkowy sposób, ale również pomoc, gdy jej potrzebujemy.

Tylko Magic Tours na zwiedzanie

6 dni w Argassi z tego 3 wycieczki (Mix Południe + żółwie, Mix Północ i bajeczna Kefalonia) i to jest to. Perfekcyjna organizacja od rezerwacji w biurze w Argassi poprzez wspaniałych pilotów Ewelinę i Damiana oraz perfekcyjnych kierowców ze szczególnym pozdrowieniem dla Makisa. Plażowanie przeplatane zwiedzaniem jest optymalnym rozwiązaniem. No i ukłony dla Szefa Szefów z życzeniami dalszego rozwoju firmy

Korfu 2021

Nie ma tego złego….jjak w powiedzeniu. Poinformowano mnie jak się potem okazało błędnie, że Coral z ktorym przyleciałam na Korfu nie organizuje wycieczek na miejscu. Dostałam namiary na Magic Tours i chwała bohaterom. Przednia zabawa, niesamowita ilość wiedzy jaką byliśmy zasypani przez przewodników Olę i Filipa moich warszawskich ziomali:) Przemili ludzie z poczuciem humoru i umiejętnością opowiadania tak żeby nie zasnąć. Pełni wigoru niezmordowani. Polecam wszystkim jeszcze wahającym się z wyborem biura. Na pewno skorzystam z ich usług gdy przylecę na kolejną wyspę. Może Zakynthos, może Kefalonia.

Mix Północ i Zatoka Wraku

Biuro świetnie zorganizowane przez cały cuper kontakt z klientem. Oferują pełen pakiet atrakcji dla turystów. Zarówno Pani Pilot Magda jak i kierowca Dionizos no i oczywiście Pan Katinan wykazali się pełnym profesjonalizmem. Podczas rejsu kapitan robił wszystko żebysmy mogli zejść ze łodzi do zatoki wraku… a nie było łatwo, bo fale były spore. Wycieczka jest długa ale nie da się nudzić. Atrakcje podczas wycieczki są dobrze przygotowane więc szczerze polecam biuro i wycieczkę.

Wspaniałe wycieczki po Zakyntos!

W czerwcu spędziliśmy tydzień na wyspie Zakyntos, i w tym czasie byliśmy na 4 wycieczkach z Magic Tours (opcja VIP): MIX Północ, Południe, Zatoka Żółwi i zwiedzanie Zante.
Każda wycieczka z innymi przewodnikami i kierowcami i każdy z nich był bardzo sympatyczny, uśmiechnięty i pomocny, z pasją podchodzą do swojej pracy.
Wszystko bardzo dobrze zorganizowane, duża wiedza z chęć podzielenia się nią!
Szczerze polecam każdemu, kto planuje zwiedzanie wyspy z biurem MAGIC Tours!
Fajni ludzie w pięknym miejscu:)

Jeśli kiedykolwiek znajdziesz się na Wyspach Jońskich wal do Zante Magic Tours jak w dym!!

Byliśmy wraz z małżonką na Zakynthos na naszej podróży poślubnej, odkryliśmy to wspaniałe biuro i nie żałujemy ani chwili spędzonej z Nimi! Skorzystaliśmy z wycieczki “Super żółwie” oraz “mix północ” poprostu bajka, bajka i jeszcze raz bajka! Ekipa wykwalifikowana, zabawna a przede wszystkim merytoryczna z ogromną wiedzą, Państwo robią wszystko aby wycieczki udały się i były naszpikowane atrakcjami mimo czasem złej woli Posejdona 🙂 polecamy każdemu, napewno tu wrócimy!

Najlepsze greckie wakacje

Od razu po rezerwacji wczasów w Argassi zarezerwowałam wyjazd na 3 wycieczki z biurem Zante Magic Tours i była to decyzja na „6”. Na dwóch wycieczkach Mix Północ Super VIP oraz na Kefalonię VIP towarzyszyła nam Monika (super dziewczyna), a na Mix Południe + żółwie VIP – Tomek. Są to osoby, które kochają to co robią i kochają miejsce, które wybrały sobie do życia i starają się przybliżyć je innym. Nie wystarczy tylko wiedza i suche przekazanie informacji o miejscu, które zwiedzamy – to zapewni większość biur – ale właśnie pasja, którą mają w sobie Monika i Tomek czyni wycieczki z Zante niesamowitymi. Inne biura mogą tylko pozazdrościć.
Wyspy mnie urzekły, szczególnie Zakynthos. To, co zobaczyłam – bezcenne. Zamykam oczy i wracam… do widoków, zapachów, atmosfery.
Moniko, dziękuję, także za pomoc w odzyskaniu zgubionego telefonu.

Dodaj swoją opinię

Udostępnij wycieczkę

Facebook
WhatsApp
Email

Zamknij