Kaszubi IX 2021 | 30.09.2021 | Tylko Magic Tours na zwiedzanie

6 dni w Argassi z tego 3 wycieczki (Mix Południe + żółwie, Mix Północ i bajeczna Kefalonia) i to jest to. Perfekcyjna organizacja od rezerwacji w biurze w Argassi poprzez wspaniałych pilotów Ewelinę i Damiana oraz perfekcyjnych kierowców ze szczególnym pozdrowieniem dla Makisa. Plażowanie przeplatane zwiedzaniem jest optymalnym rozwiązaniem. No i ukłony dla Szefa Szefów z życzeniami dalszego rozwoju firmy

Małgorzata z mamą Cecylią | 26.09.2021 | Korfu 2021

Nie ma tego złego....jjak w powiedzeniu. Poinformowano mnie jak się potem okazało błędnie, że Coral z ktorym przyleciałam na Korfu nie organizuje wycieczek na miejscu. Dostałam namiary na Magic Tours i chwała bohaterom. Przednia zabawa, niesamowita ilość wiedzy jaką byliśmy zasypani przez przewodników Olę i Filipa moich warszawskich ziomali:) Przemili ludzie z poczuciem humoru i umiejętnością opowiadania tak żeby nie zasnąć. Pełni wigoru niezmordowani. Polecam wszystkim jeszcze wahającym się z wyborem biura. Na pewno skorzystam z ich usług gdy przylecę na kolejną wyspę. Może Zakynthos, może Kefalonia.

Eva | 04.09.2021 | Mix Północ i Zatoka Wraku

Biuro świetnie zorganizowane przez cały cuper kontakt z klientem. Oferują pełen pakiet atrakcji dla turystów. Zarówno Pani Pilot Magda jak i kierowca Dionizos no i oczywiście Pan Katinan wykazali się pełnym profesjonalizmem. Podczas rejsu kapitan robił wszystko żebysmy mogli zejść ze łodzi do zatoki wraku... a nie było łatwo, bo fale były spore. Wycieczka jest długa ale nie da się nudzić. Atrakcje podczas wycieczki są dobrze przygotowane więc szczerze polecam biuro i wycieczkę.

Iwona Cierlińska | 23.06.2021 | Wspaniałe wycieczki po Zakyntos!

W czerwcu spędziliśmy tydzień na wyspie Zakyntos, i w tym czasie byliśmy na 4 wycieczkach z Magic Tours (opcja VIP): MIX Północ, Południe, Zatoka Żółwi i zwiedzanie Zante. Każda wycieczka z innymi przewodnikami i kierowcami i każdy z nich był bardzo sympatyczny, uśmiechnięty i pomocny, z pasją podchodzą do swojej pracy. Wszystko bardzo dobrze zorganizowane, duża wiedza z chęć podzielenia się nią! Szczerze polecam każdemu, kto planuje zwiedzanie wyspy z biurem MAGIC Tours! Fajni ludzie w pięknym miejscu:)

Paweł Wojciechowski | 11.09.2020 | Jeśli kiedykolwiek znajdziesz się na Wyspach Jońskich wal do Zante Magic Tours jak w dym!!

Byliśmy wraz z małżonką na Zakynthos na naszej podróży poślubnej, odkryliśmy to wspaniałe biuro i nie żałujemy ani chwili spędzonej z Nimi! Skorzystaliśmy z wycieczki "Super żółwie" oraz "mix północ" poprostu bajka, bajka i jeszcze raz bajka! Ekipa wykwalifikowana, zabawna a przede wszystkim merytoryczna z ogromną wiedzą, Państwo robią wszystko aby wycieczki udały się i były naszpikowane atrakcjami mimo czasem złej woli Posejdona :) polecamy każdemu, napewno tu wrócimy!

Beata i Kamil | 22.10.2019 | Najlepsze greckie wakacje

Od razu po rezerwacji wczasów w Argassi zarezerwowałam wyjazd na 3 wycieczki z biurem Zante Magic Tours i była to decyzja na „6”. Na dwóch wycieczkach Mix Północ Super VIP oraz na Kefalonię VIP towarzyszyła nam Monika (super dziewczyna), a na Mix Południe + żółwie VIP – Tomek. Są to osoby, które kochają to co robią i kochają miejsce, które wybrały sobie do życia i starają się przybliżyć je innym. Nie wystarczy tylko wiedza i suche przekazanie informacji o miejscu, które zwiedzamy – to zapewni większość biur – ale właśnie pasja, którą mają w sobie Monika i Tomek czyni wycieczki z Zante niesamowitymi. Inne biura mogą tylko pozazdrościć. Wyspy mnie urzekły, szczególnie Zakynthos. To, co zobaczyłam – bezcenne. Zamykam oczy i wracam… do widoków, zapachów, atmosfery. Moniko, dziękuję, także za pomoc w odzyskaniu zgubionego telefonu.

Sylwester Bednarski | 20.10.2019 | Kos

Ostatnia wycieczka w 2019 roku wulkaniczna przygoda z Jarkiem.Było super,jaro ma ogromną wiedzę na temat Grecji i wyspy Kos ,ciekawie opowiada a jego opowieści nie przeszkadzają w oglądaniu przepięknych widoków.Trasa wycieczki odbiega od utartych szlaków, było super polecam w 100 %.W 2020 Zakynthos razem z Magic Touran.pozdrawiam

Monika, Warszawa, czerwiec 2019 r. | 18.10.2019 | jak Zakythos to tylko z Zante Magic Tours

Byłam w czerwcu 2019 r. na dwóch wycieczkach z biurem Zante Magic Tours. Wszystko zorganizowane profesjonalnie, przewodnicy kompetentni, uśmiechnięcie, profesjonalni, widać, że lubią swoją pracę. Bije od nich dobra atmosfera i energia - Ewelina R. (Mix Północ) i Magda (Kefalonia). Wycieczki bogate w program. Wróciłam zakochana w Grecji. Polecam serdecznie! :)

Maria Duszyńska wrzesień 2019 | 09.10.2019 | Maria

Byliśmy w tym roku we wrześniu z Zante na 2 wycieczkach - Mix Północ VIP oraz Kefalonia autokar. jesteśmy bardzo, ale to bardzo zadowoleni - zarówno ze sposobu załatwienia wszelkich formalności, np. wszystkie dokładne informacje na stronie, całości organizacji oraz przebiegu samych wycieczek. Na obydwu była z nami Magda - wielka pasjonatka, ale i znakomity organizator.. Atmosfera super, program bardzo ciekawy i nie za męczący, informacje były przekazywane w ciekawy sposób i często z dużym humorem. Co ważne - środki lokomocji, którymi się poruszaliśmy były na odpowiednim poziomie - żadnych "rzęchów". Jeszcze jedna ważna rzecz, za którą Zante trzeba pochwalić, bo nigdy wcześniej się z tym nie spotkaliśmy - zadbali, aby wszyscy zdążyli na kolacje do swoich hoteli (a byliśmy z różnych części Zakynthos). Po przypłynięciu z Kefalonii zostaliśmy podzieleni na 3 grupy, zostały podstawione dodatkowe busy i zostaliśmy rozwiezieni w zależności od tego, jak kończyła się pora kolacji - wszyscy spokojnie zdążyli ! Wycieczki z Zante Magic Tours to sama przyjemność, gorąco polecam! Szczególne pozdrowienia dla Magdy od Kaszubów!

Basia Filipczyk | 04.10.2019 | Jesteście najlepsi!!

Bylismy na mix polnoc vip z Moniką!! Myśle, ze w wiekszosci super wycieczka byla wlasnie dzieki niej. Super babeczka, zwiedzanie bylo przyjemnoscią. Duzo opowiadania, smiechu. Polecam z calego serducha Zante Magic Tours!!!❤❤❤❤❤

AGNIESZA I SEBASTIAN WRÓBEL Z GŁUBCZYC | 03.10.2019 | MIX PÓŁNOC+ZATOKA WRAKU+BŁĘKITNE GROTY VIP. 27.09.2019

NIE WIEM OD CZEGO ZACZĄĆ, TAKIE POZYTYWNE WRAŻENIA. MASAKRA. WYCIECZKA ZORGANIZOWANA SUPER, WSZYSTKO DOPRACOWANE W 100 %. ZASŁUGA TO NASZEJ PRZEWODNICZKI MAGDY. NIESAMOWICIE PRZYJAZNA I LUZACKA DZIEWCZYNA. POSIADA NIESAMOWITĄ WIEDZĘ O ZANTE. WSZYSTKO BARDZO DOKŁADNIE TŁUMACZYŁA I OPOWIADAŁA. MA BARDZO DUŻE POCZUCIE HUMORU ZA CO JEJ BARDZO DZIĘKUJĘ. BARDZO BYŁY PRZYDATNE JEJ RADY I WSKAZÓWKI. NIE NAMAWIAŁA DO ZAKUPÓW TAK JAK TO ROBIĄ INNI PRZEWODNICY. POWIEDZIAŁA, ŻĘ TO CO JEST W DEGUSTACJI TO NIE ZNACZY ,ŻE MUSIMY TO KUPIĆ. DEGUSTACJE SUPER. CAŁA WYCIECZKA SUPER ZORGANIZOWANA. KIEROWCA O ILE PAMIĘTAM MA NA IMIĘ MAKIS, SUPER SPOKOJNY I BARDZO WESOŁY GOŚĆ. POLECAM WYCIECZKI VIP BO NIE MA DUŻO OSOB I JEST LUŻNO. GY BĘDZIEMY JESZCZE KIEDYŚ W GRECJI TO NAPEWNO POJEDZIEMY JESZCZE Z MAGIC TOURS. POLECAM WAM TO BIURO. POZDROWIENIA DLA MAGDY I KIEROWCY MAKISA.

Ewa i Mateusz | 27.09.2019 | Dobra robota Zante Magic Tours!

Podróżujemy dużo, uczestniczyliśmy w różnych zorganizowanych wycieczkach skutecznie zrażając się do tej formy poznawania miejsca, w którym wylądowaliśmy. Zanim przyjechaliśmy na Zakynthos przeczytaliśmy o Was w necie. Wyłącznie pozytywne opinie w SM i opisy Waszych wycieczek na stronie + mega dobrze przemyślane opcje zwiedzania pod kątem ilości uczestników, przekonały nas do skorzystania z Waszej oferty. No i.....warto było. Zaryzykowaliśmy i piliśmy najdroższego szampana ;) Naprawdę ukłon za sam koncept, który zakłada nie tylko odhaczanie najważniejszych punktów na mapie, ale pozwala naprawdę poczuć (na tyle ile to możliwe) kulturę i atmosferę zwiedzanego miejsca. Ale! Przede wszystkim gratulujemy Wam ręki do ludzi, którzy tworzą Wasz zespół bo to przecież w 90% od nich zależy nasze nastawienie, zwłaszcza jeśli mamy spędzić razem cały dzień. Naszym przewodnikiem na Mix Północ Super Vip był Jay - turbo przewodnik. Od razu wiedzieliśmy, że razem nam po drodze. Jay ma świetne podejście do ludzi i szczególną umiejętność prowadzenia rozmowy. Bo nasza wspólna podróż to była świetna rozmowa, w trakcie której naprawdę dużo dowiedzieliśmy się o wyspie i o sobie nawzajem. Było merytorycznie i naturalnie. Jay ma też naprawdę dobre poczucie humoru, jest sobą i dzięki temu my też mogliśmy być sobą. I choć jest totalnym freakiem to ma w sobie coś ze statecznego padre, który daje poczucie bezpieczeństwa - taki paradoks. Co więcej dzięki niemu nie pojechaliśmy tylko na jedną wycieczkę ;) Naprawdę gratulujemy Wam tego człowieka w zespole. Będziemy Was polecać i wracać do Was jeśli znów poniesie nas w greckie regiony. Naprawdę dobra robota Zante Magic Tours! Dziękujemy.

Ewelina i Gosia | 18.09.2019 | Kefalonia i Mix Północ Super Vip

Witam. Miałyśmy okazję spędzić dwa cudowne dni w towarzystwie przewodników Jarka i Łukasza.... faceci po prostu cudowni... W towarzystwie Tych dwóch przesympatycznych ludzi czujesz się jak byście się znali od zawsze... przepięknie pokazują wyspy i mówią o nich z takim zafascynowaniem, że chce się słuchać... Obsługa i opieka na najwyższym poziomie...właścicielom gratulujemy takich wspaniałych ludzi... polecamy z całego serca...jeżeli chcecie przeżyć przygodę to tylko z ZANTE MAGIC TOURS....

Ilona Kopiec | 15.09.2019 | 6 razy TAK!

Znalazłyśmy biuro jeszcze przed wylotem na Zakynthos i okazało się strzałem w dziesiątkę. Na urlopie pojechałyśmy na aż 6 wycieczek + mały transfer na Święto Dionizosa. Kefalonia Vip, Mix Północ Vip (2x), Rejs na żółwie, Mix Południe Vip, Olimpia. Każda wycieczka na najwyższym poziomie. Organizacja i wiedza przewodników - na 6+. Żeby pozdrowić i podziękować każdemu z osobna zabrakło by miejsca na kartce. Czy polecamy? Oczywiście. Mamy nadzieję, że będzie jeszcze okazja pojechać na wycieczki z Magic Tours w innych rejonach Grecji.

Monika Wysota | 05.09.2019 | DZIĘKI WAM POKOCHAŁAM TĄ WYSPĘ!!!

Moją opinię zacznę od podziękowań - MAGIC TOURS, jesteście CUDOWNI!!! Byliśmy na wycieczkach: Mix Północ VIP i Rejs na żółwie, a w międzyczasie załapaliśmy się na Obchody Św.Dionizosa i dzięki Magic Tours mieliśmy transfer do Zakynthos. Mogę powiedzieć jedno-pełen profesjonalizm, świetna organizacja, fantastyczni przewodnicy. Magda-jesteś the best! Podczas wycieczek zachwyciliśmy się kolorami i magią tej wyspy. Na Mix Północ czekałam od zimy, mając nadzieję, że uda się zobaczyć Błękitne groty i Zatokę wraku z morza i lądu - Posejdon pozwolił :) i wszystko genialnie się udało, a dzięki Magdzie, która z wielką pasją opowiadała nam historię Zakynthos, pokochaliśmy to miejsce całym sercem. Wszystkim gorąco polecam MAGIC TOURS. Monika, Kraków, VIII.2019

Karolina, Marcin, Filip, Tymon Jaszczyszyn z Przemyśla | 02.09.2019 | MAGIC TRIP!!!!

O magic tours usłyszeliśmy tuż przed wyjazdem, od znajomego który wrócił z wakacji i również korzystał z usług teraz juz wiemy najlepszej ekipy! Jeżeli macie watpliwisci czy 12 godzinna wycieczka z niemowlęciem i 8 latkiem który nie kocha zwiedzać na pokładzie to problem to z magic tours to czysta przyjemność. Przewodniczka Ania - pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, przesympatyczna gaduła. Animator Mateusz -mistrz 2 planu na zdjęciu magi(c) k- bezcenny. Starszy syn chyba chciał zabrać go do domu. Dziekujemy za wspólny dzień ta wycieczka mogłaby trwać w nieskończoność! Pozdrawiamy

Dominika i Sebastian Drozd | 02.09.2019 |

Byliśmy dzisiaj na wycieczce z Zante Magic. Wspaniale spędzony czas. Nasz przewodnik Przemek zadbał o świetną atmosferę jak i opowiedał z taką pasją i wielką wiedzą na temat Grecji, kultury greckiej oraz historii. Do tego mega poczucie humoru co dodatkowo umilało podróż. Ogólnie uważam, że pracujący w Zante Magic osoby mające mega pasję do tego co robią. Pogratulować takich przewodników:) Co do samej wycieczki zwiedzonych wiele ciekawych miejsc na wyspach. To był naprawdę w pełni wykorzystany czas. Jak zwiedzać to z Zante Magic Tours!

Marcin | 01.09.2019 | MIX PÓŁNOC+ZATOKA WRAKU+BŁEKITNE GROTY

Super wycieczka prawie 12 godz. Przewodniczka Magda bardzo kompetentna i super przygotowana merytorycznie. Zante jest piękna i wartą odwiedzenia wyspą a zwłaszcza z taką przewodniczką.

JAROSŁAW FRYŃ | 18.08.2019 | MAX PÓŁNOC VIP JAREK 14.08.2019 LAGANAS

Super wycieczka całodniowa ,super organizacja , zwiedzanie grot łodzią ,wejście na klif widać zatokę wraku od góry ,rejs statkiem do zatoki wraku , oczywiście kompiele dla ochłody ,powiązane z degustacją win ,likierów, wódki ,miodów z cytryn i pomarańczy wszystko swojej roboty, przerwa na obiad, jak będziecie w Laganas wykupcie sobie tą wycieczkę bo naprawdę warto, tu bardzo duże podziękowania dla przewodnika Damiana naprawdę ma chłopak wiedzę bardzo fajnie opowiada chce się słuchać polecam gorąco na pewno nie będziecie żałować dzień pełen wrażeń i nie zapomniane widoki poleca Jarek F.

Jarek, Olsztyn, lipiec 2019 | 12.08.2019 | Zakynthos tylko z Magic Tours

Wykupiliśmy dwie wycieczki: Mix Północ + Zatoka Wraku + Błękitne Groty VIP (przewodnik Damian) oraz Mix Południe VIP + żółwie (przewodniczka Ania) i śmiało mogę powiedzieć, że były to dobrze wydane pieniądze. Ludzie znają się na tym co robią, a robią to z wielką pasją i zaangażowaniem. Do tego dochodzi jeszcze wspaniały kontakt z biurem.... gorące pozdrowienia dla p. Emilii

Wojtek i Michał | 14.07.2019 | 08-07-2019, Zakynthos Mix Północ (Super)VIP + Zatoka Wraku, Błękitne Groty

Powiedzieć, że jestem zachwycony to jak nic nie powiedzieć. Super organizacja. 12-godzinna wycieczka minęła jak jedna chwila. Duża w tym zasługa naszego przewodnika - Jarka. Jego wiedza i talent gawędziarski powalają na kolana (i nie przed toaletą :D ). Pierwszy raz byłem na wycieczce, gdzie przewodnik nie namawiał nas do kupna czegokolwiek. Wręcz trzeba się dopytywać o możliwość kupienia produktów wartych swojej ceny.

Bartek Ostrów Wlkp | 11.07.2019 | Mix Północy VIP + Zatoka Wraku, Błękitne Groty

Ofert biura znalazłem jeszcze przed wylotem do Grecji, i od razu została podjęta decyzja o wybraniu oferty co okazało się strzałem w 10, bo żadna firma oferująca wycieczki na Zante nie ma tak obszernej oferty bo w większości jest to tylko na maksa okrojona wersja ze statku, a tutaj cały dzień zwiedzania i pokazanie wyspy od środka od zaprzyjaźnionej winiarni Callinico gdzie można spróbować i nauczyć się poprawnego picia wina a także u Dimitrisa spróbujemy lokalnych produktów od oliwy z oliwek, miodu czy alkoholu własnego wyrobu, niesamowicie wyluzowana i spokojna atmosfera z przewodnikiem Jarkiem i kierowca Makisem. (Panowie pilnować dziewczyny i żony na wycieczce bo zamiast zwiedzać to są tylko zapatrzone na 2 osoby haha). W biurze w Argassi przemiłe i urocze dziewczyny które pomogą i wyjaśnia wszystko. Pozdrowienia i podziękowania dla ZMT. wielkie dzięki

Małgorzata Puścion | 03.07.2019 | ODKRYJ PIĘKNO WYSPY Z ZANTE MAGIC TOURS

14.06. był moim 4 dniem pobytu na wyspie i dzięki Mix Północ VIP ze wspaniałą Moniką w roli przewodnika i Jadzią (naszym kierowcą) odkryłam piękno wyspy. Wycieczka była pełna pysznych smaków, ciekawych ludzi oraz opowieści o wyspie i jej mieszkańcach (degustacja wina u artysty - pisarza ikon, kawa z tygielka u Reni i pełnego pasji do życia byłego projektanta, pyszna ryba u Anastazji). A widoki, które zobaczyłam są dalej ze mną, gdy tylko zamknę oczy. Rzadko mi odbiera mowę, a widziałam ju z wiele - Zatoka Wraku widziana z góry - BEZCENNE. Dziękuję Monice i Jadzi za dbałość o świetną atmosferę, aż nam nie chciało się tej wycieczki kończyć. Z całego serca polecam Magic Tours ponieważ tworzą go ludzie z pasją oraz miłością do wyspy i ludzi, a to co dzięki nim zobaczycie i usłyszycie na zawsze zostanie z Wami.

Magdalena Kania | 26.06.2019 |

Początkiem czerwca 2019 r. byłam na 3 fantastycznych wycieczkach zorganizowanych przez Zante Magic Tours: Mix Północ z Zatoką Wraku i Błękitnymi Grotami, Mix Południe VIP oraz Kefalonia. Na wszystkich tych wycieczkach towarzyszyła mi Magda - najlepsza przewodniczka jaką miałam okazję kiedykolwiek spotkać. Dzieliła się ogromną wiedzą nie tylko na temat historii Grecji i zwiedzanych wysp, ale także, a może przede wszystkim, o codziennym życiu Greków. Dla kogoś zafascynowanego tym krajem to było bezcenne. No i oczywiście widoki !!! Zakynthos i Kefalonia to przepiękne wyspy z niezliczoną ilością cudownych plaż, klifów i innych miejsc, w których można się zakochać i które po prostu trzeba zobaczyć. Zante Magic Tours potrafi organizować wycieczki. Dzięki nim można zobaczyć miejsca do których nie wszystkie biura docierają i to jest w ich przypadku ogromnym plusem. Poza tym: organizacja na "5+", atmosfera na "5+" i co trzeba dodać - mają fantastycznych kierowców. Gorąco polecam !

Justyna Jewak | 15.06.2019 | Zante Magic tour

Podczas tygodniowego pobytu na wyspie wykupilismy 3 wycieczki w Zante Magic Tours - mix północ VIP, Mix południe VIP + żółwie oraz Kefalonia VIP - wycieczki zorganizowane fenomenalnie, nawet przez chwilę nie można było się nudzić. Przewodnicy największy plus wycieczek - Łukasz, Asia N. I Ania jesteście najlepsza ekipa i to dzieki Wam zakochalismy się w Grecji jeszcze bardzieja. Ludzi z taka pasja i charyzmą mozna ze swieca szukac. Wszystko zorganizowane na wysokim poziomie. Będziemy wyjątkowo wspominać te wakacje

Aga z rodziną, Kalisz | 07.06.2019 | Rewelacja !!!

Witamy, właśnie wróciliśmy z Zakynthos i szczęśliwie wybraliśmy się na wycieczkę Mix Północ z ZMT. Było super, opiekowała się nami Aśka i animator Mati ( Kalisz rulez!). Nie wiem ile razy robili już tę trasę ale odnieśliśmy wrażenie, że bawili się równie świetnie jak my. Szczerze uśmiechnięci, przyjacielscy, zafascynowani wyspą z olbrzymią wiedzą na temat jej fauny, flory, historii, zwyczajów ... tajemniczych opowieści i mitów. Lokalsi witali Asię buziakami, kierowca grek Jani (przepraszam jeśli pomyliłam) śmigał po wąskich, krętych drogach jak zły. Mistrz! A nasz 9 letni syn zakochał się w animatorze Mateuszu, a młodemu ciężko zaimponować;) Mamy porównanie, bo byliśmy w Kefalonii z polską firmą ( tą od Odyseusza) i było fatalnie. Zwiedzanie z autobusu, nie wjeżdżanie na trudne drogi, zdjęcia przez szybę. No masakra. Z Magic Tours na wszystko było czas, tanio, sprawnie, ambitnie ale na luzie. Szczerze polecamy

Ania i Grzegorz P | 01.06.2019 | Wycieczka mix południe,zatoka wraku

Dziękuję za bardzo wspaniałą wycieczkę. Asia N przewodniczka opowiadała z pasją o Zakynthos ,jesteśmy bardzo zadowoleni.Dziekujemy za rocznicowy prezent.pozdrawiamy zante Magic tours

Ania | 29.05.2019 | MIX PÓŁNOC VIP+ZATOKA WRAKU+BŁĘKITNE GROTY

Informacje na temat biura znalazłam jeszcze w Polsce czytając różne blogi i wpisy na temat tego co warto zwiedzić. Zamiast skorzystać z oferty biura podróży z którym przyleciałam postanowiłam "zaryzykować":) Dodatkowym atutem, który przeważył była zatoka wraku z dwóch perspektyw- z góry i z łódki czego moje biuro nie miało. Okazało się, że zainteresowanie wycieczką jest ogromne i nie załapaliśmy się na tzw normalną wersję tylko na VIP. Może i drożej, ale....to był strzał w dziesiątkę. Komfortowo, w mniejszym gronie a do tego grupa dopisała i byliśmy zgodni i punktualni:). Dzięki wam mam poczucie, że poznałam wyspę. Program wycieczki bardzo bogaty, wszystko zorganizowane doskonale, dużo miejsc gdzie można było spróbować lokalnych wyrobów i kupić niepowtarzalne pamiątki. Opiekował się nami Damian, który opowiedział mnóstwo rzeczy, których nie znajdziemy w przewodniku, opowiedział o codziennym życiu Greków, zwyczajach, ciekawostkach... Bardzo się cieszę, że biuro się rozwija też na inne niż Zakynthos wyspy, bo na pewno jeszcze się spotkamy:) Pozdrawiam

GRAŻYNA BIENEK | 28.05.2019 | ZAKUNTHOS PÓŁNOC POŁUDNIE

WŁAŚNIE WRÓCIŁAM Z ZAKYNTHOS ,KTÓRE ZWIEDZAŁAM Z MAGIC TOURS POLECAM ,PROFESJONALNA OBSŁUGA ,WYCIECZKI WYKUPOWAŁAM W POLSCE MIŁE PODEJŚCIE DO KLIJENTA A NA MIEJSCU KONTAKT OD CHWILI PRZYJAZDU A SAME WYCIECZKI SUPER PRZYGOTOWANE, PODZIĘKOWANIA DLA ANI ZA PRZEKAZANĄ WIEDZĘ FAJNĄ ATMOSFERĘ, KTÓRA BARDZO PRZYBLIŻYŁA NAM GRECJĘ POZDRAWIAM ANIĘ I MATEUSZA ORAZ PRZESYMPATYCZNYCH PANÓW KIEROWCÓW KTÓRZY UMIJALI NAM WYCIECZKI POZDRAWIAM

Barbara i Zdzisław | 05.05.2019 | Poznaj Zkynthos z Zante Magic Tours

Byliśmy na Zakythos na przełomie m-ca kwietnia i maja 2019. Wykupiliśmy dwie wycieczki. Mix Północ + błękitne groty zwiedziliśmy pod opieką wspaniałego, zauroczonego Zakyntosem Jarka oraz Mix Południe + żółwie podziwialiśmy dzięki ogromnej wiedzy i pasji Magdy. Obie wycieczki były w wersji VIP. Z uwagi na ogromną ilość miejsc widokowych, miejsc godnych obejrzenia wszystkim odwiedzającym wyspę polecamy taką formę podróżowania. Wybraliśmy Biuro z uwagi na bardzo zły stan dróg, drogi wąskie, często strome z niebezpiecznymi zakrętami i beznadziejnie oznakowane. Biuro solidne, pojazdy klimatyzowane, czyste a najważniejsze przewodnicy z ogromną wiedzą i zaangażowaniem, w miłej atmosferze opowiadają ciekawostki, których nie znajdziecie w żadnym przewodniku. Polecamy Zante Magic Tours i pozdrawiamy Magdę, Jarka oraz Anię i Marzenkę.

Ewa Michalska ze Szczecina | 20.10.2018 | Wycieczki tylotnicze z ZMT

Biuro podróży poleciła mi koleżanka przed moim wylotem na urlop na Zakynthos. Jestem bardzo zadowolona z wycieczki Zante północ VIP. Przede wszystkim świetna przewodniczka Magdalena. Miła atmosfera, profesjonalne podejście do klienta. Magda opowiadała nie tylko o Zakynthos. Mnie zachęciła do odwiedzenia Kefalonii. Tak więc mam już plan na następne wakacje - pobyt na Zakynthos z jednodniową wycieczką na Kefalonię. Oczywiście z biurem Zante Magich Tours. Każdemu kto wybiera się do Grecji będę polecać to biuris podróży. Jeszcze raz dziękuję za wspaniałą wycieczkę. Ewa Michalska ze Szczecina

Marcin Handzlik | 12.10.2018 | Zakynthos mix północ+zatoka wraku supervip październik2018

Super polecamy!!! Wybraliśmy się na wycieczkę z Magic 4osobowa rodzina wiek od 8 do 45lat... każdego z nas zadowolono

Małgorzata Żalikowska | 10.10.2018 | Dziękujemy za wspólne chwile z Zante Magic Tours

Byliśmy z Zante Magic Tours na dwóch wycieczkach. 06.10.18 Mix Północ+Zatoka Wraku+Błękitne Groty Super VIP oraz 07.10.18 Rejs na żółwie Super VIP. Obie wycieczki zorganizowane PROFESJONALNIE!!! Czuliśmy się dobrze zaopiekowani, komfortowo i bezpiecznie. Nasi przewodnicy Łukasz i Mariusz z wielką pasją opowiadali nam o wyspie i jej mieszkańcach. Usłyszeliśmy mnóstwo ciekawostek i zobaczyliśmy wiele cudownych miejsc, których nie znajdzie się w przewodnikach turystycznych. Wspaniała atmosfera stworzona przez naszych przewodników sprawiła, że wyjazdy zorganizowane przez Zante Magic Tours pozostaną już w naszej pamięci. Łukaszu i Mariuszu bardzo Wam dziękujemy. Jesteście SUPER!!! Małgosia, Piotr, Agnieszka i Szymek.

Patrycja Witek | 08.10.2018 | Kefalonia i Mix Północ

Jeśli chodzi o samo biuro w Tsilivi nie mam zastrzeżeń, miła obsługa i wszystko ok. Byłam na wycieczce na Kefalonii oraz Mix Północ, o ile Mix Północ miło wspominam, jeśli chodzi o organizację i przewodnika, to Kefalonia to totalna katastrofa. Wycieczka typowo zrobiona pod biznes. Ciągły pośpiech, który psuje atmosferę. Po przyjeździe na Kefalonie jest około godziny czasu na posiłek w wyznaczonej przez nich restauracji. Ok, to potrafię zrozumieć, każdy potrzebuje czasu. Następnie odwiedzamy inne miejsca, w tym jedną z najpiękniejszych plaż - Myrtos, na której mamy niecałe pół godziny, gdyż nie ma więcej czasu, bo prom na Zante jest o 18:00 i trzeba się wyrobić!!!! Myrtos to naprawdę jeden z najlepszych przystanków w całej wycieczce i wszyscy uczestnicy chcieli tutaj dłużej zostać i się pokąpać, jednak na to czasu nie było. Wszyscy źli wracamy i co spotyka nas po drodze? Zatrzymujemy się w kawiarni na lody i na kawę na ok. 1,5 h.... więcej myślę, że nie trzeba dodawać. Posiłki oczywiście nie są wliczone w cenę. Widoki piękne, ale zawiodłam się organizacją, pozdrawiam.

Kasia Torz z rodziną | 05.10.2018 | Fantastyczne wycieczki!

Pojechaliśmy z biurem Zante Magic na dwie wspaniałe wycieczki Mix północ 31.08.18 z Eweliną oraz Mix południe + żółwie 3.10.18 z Konradem. Obie wycieczki doskonale zorganizowane, ciekawy program, cudowne miejsca i widoki oraz wspaniali przewodnicy. Ewelina, pełna humoru i energii świetnie poprowadziła wycieczkę do Zatoki Wraku, natomiast Konrad ujął nas swoją wiedzą, erudycją, a także zaangażowaniem i pasją z jaką pokazywał nam południe Zakynthos. Wspaniale się nami opiekował, bardzo odpowiedzialny i troskliwy a przy tym kontaktowy, błyskotliwy, dowcipny i uroczy chłopak. Umiał stworzyć wspaniałą atmosferę i w sposób lekki i niewymuszony zintegrować całą grupę zwiedzających. Dzięki Konradowi wycieczka stała się niezwykłą i niezapomnianą zakynthoską przygodą, którą zapamiętamy na zawsze. Pozdrawiamy gorąco z Poznania !

Kasia Torz z rodziną | 05.10.2018 | Fantastyczne wycieczki!

Pojechaliśmy z biurem Zante Magic na dwie wspaniałe wycieczki Mix północ 31.08.18 z Eweliną oraz Mix południe + żółwie 3.10.18 z Konradem. Obie wycieczki doskonale zorganizowane, ciekawy program, cudowne miejsca i widoki oraz wspaniali przewodnicy. Ewelina, pełna humoru i energii świetnie poprowadziła wycieczkę do Zatoki Wraku, natomiast Konrad ujął nas swoją wiedzą, erudycją, a także zaangażowaniem i pasją z jaką pokazywał nam południe Zakynthos. Wspaniale się nami opiekował, bardzo odpowiedzialny i troskliwy a przy tym kontaktowy, błyskotliwy, dowcipny i uroczy chłopak. Umiał stworzyć wspaniałą atmosferę i w sposób lekki i niewymuszony zintegrować całą grupę zwiedzających. Dzięki Konradowi wycieczka stała się niezwykłą i niezapomnianą zakynthoską przygodą, którą zapamiętamy na zawsze. Pozdrawiamy gorąco z Poznania !

Anna, Wiesław, Iza oraz Janusz | 28.09.2018 | Mix Północ z Konradem 23 września - cudo

Jestem bardziej niż zachwycona. Od strony organizacyjnej wycieczka dopięta na ostatni guzik. Świetny pilot - KONRAD, fascynuje się historią to było widać i słychać a datami sypał jak z rękawa. W trakcie wycieczki zapewnione przecudowne atrakcje, wszystko super, autentyczne i pogłębiające doświadczenie tego wspaniałego kraju oraz ludzi, których miałam okazję poznać. Z całego serca - polecam. Konrad dziękujemy!!!!

Sławek | 26.09.2018 | SUPER !!!

Świetne dwie wycieczki MIX PÓŁNOC i Zatoka Żółwi+ wyspa ślubów !! Świetni przewodnicy, szczególne podziękowania dla Eweliny i Marty. Wycieczki świetnie zorganizowane, dużo można się dowiedzieć o wyspie, o ludziach mieszkających tam. Zakończę to trzema słowami :) YES YES YES

Ania i Mirek | 23.09.2018 | WIELKIE GRECKIE WAKACJE!!!

Byliśmy z Zante Magic Tours na dwóch wycieczkach. 15.09.18 r. na MIX Północ VIP z Anią i 18.09.18 r. na Kefalonii z Basią. Obie przewodniczki stanęły na wysokości zadania. To, co nam pokazały i informacje jakie przekazały na zawsze zostaną w naszych głowach. Atmosfera na wycieczkach wspaniała. Kierowcy (Kosmas i imienia kierowcy busa z MIX Północ niestety nie pamiętam), bo o nich też należy wspomnieć doskonali. Jedno jest pewne, dzięki Wam te wakacje pozostaną niezapomniane! Zawsze i wszędzie będziemy Was polecać! Mam nadzieję do zobaczenia!

Marta Wachowska | 20.09.2018 | Marta

Byliśmy na wspaniałych wycieczkach.. Mix południe Vip z Tomkiem, Mix północ Vip z Joanna N. Oraz Kefalonia Vip z Magda. Każda z nich miała swój wspaniały urok i pokazała nam że można zakochać się w Grecji.. Wszyscy przewodnicy to wspaniali ludzie, bardzo zyczliwi, uśmiechnięci i czuć że kochają to co robia.. Potrafią to wszystko przenieść na nas-turystow, a nam potem chcę się tylko tu wracac.. Dziękujemy Wam za mile spędzone chwilę i piękne wrazenia.

MAREK DEMBEK | 20.09.2018 | MAREK Z PRZYJACIULMI 13.09.28 KEFALONIA VIP

Wycieczka wspaniala nasza przewodniczka MAGDA wspaniala!!!!!!!!!!.Serdecznie polecam niezapomniane wrazenia.

MAREK DEMBEK | 20.09.2018 | MAREK Z PRZYJACIULMI 9 .09.18 MIXS POLNOCY + ZATOKA WRAKU VIP

Witam jednym slowem zajebiaszczo wspanialy przewodnik KONRAD widoki,atrakcje,adrenalina,dzien pelen wrazen serdecznie polecam .

Marek Dembek | 16.09.2018 | Mix polnocy+zatoka wraku Vip.

Wycieczka super polecam przewodnik Konrad super bardzo polecam.

Adrianna Moskalska | 12.09.2018 | Cudowne wakacje

Tydzień temu wróciliśmy z Zakynthos. Wakacje będziemy wspominać bardzo dobrze właśnie dzięki Magic Tours. Przed wyjazdem wykupiliśmy w biurze 3 wycieczki. Pierwsza (rejs na żółwie z Martą) z nich odbywała się w drugi dzień naszego pobytu i już po niej wiedzieliśmy, że to będą wakacje pełne pięknych widoków i cudownych przezyc. Marta pełna energii z miłością opowiadała nam o żółwiach i sąsiednich wyspach. Druga wycieczka to Mix Północ VIP z przesympatyczna Ania. Wycieczka pelna pysznych smaków, ciekawej historii i najpiękniejszego widoku jaki w życiu widziałam, Zatoka Wraku widziana z gory. Ania zadbała o nasz komfort, świetną atmosfere, a nam nie chciało się tej wycieczki kończyć. Trzecia wycieczka to Kefalonia z bomba energetyczna-Basia. Tu również uzyskaliśmy sporą dawkę historii, informacji o mentalności Greków i przede wszystkim kolejnych pięknych widoków. Z całego serca polecam Magic Tours ponieważ tworzą go ludzie z pasją oraz miłością do wyspy i ludzi, a to co dzięki nim zobaczycie i usłyszycie na zawsze zostanie z Wami.

Bartek Mucharski | 02.09.2018 | Zante Magic Torurs -najlepsi z najlepszych

Byliśmy na wspaniałej wycieczce Mix Północ VIP, polecamy wszystkim. Najlepsza sprzedająca - Weronika; najlepsza przewodniczka - Marta ( ta szczuplejsza:) ), najlepszy kierowca Makis. Dzięki Wam zobaczyliśmy cos wspaniałego, co pozostanie w naszych sercach, przeżyliśmy wspaniałe chwile podziwiając piękne widoki i krajobrazy. Pozdrawiamy zespół Zante Magic torus a szczególnie Marte i Weronikę....Dziękujemy Damian, Jarek, Bartek :)

Jolanta bardzinska | 31.08.2018 | To byly wakacje!

Wspaniale wycieczki, swietna organizacja, fantastyczni przewodnicy i ten ogrom wiadomosci, jakimi nas zasypywali-nie, nie moze byc lepiej

Darek Ryś | 29.08.2018 | Super

Witam. W tym roku wybraliśmy właśnie to biuro i wycieczkę MIX północ plus zatoka wraku. Śmiało mogę ich polecić. Dobre ceny, miła i fachowa obsługa, bardzo pomocni, Zobaczyliśmy kawał wyspy i ciekawych miejsc, do których trudno było by dotrzeć samemu. Super. Tylko tak dalej.

Urszula Turek | 26.08.2018 | Urszula i Bogdan wakacje 13.08.18 na Zante.

Nasz pierwszy kontakt z wyspami greckimi. Dzięki dwóm wycieczkom mix północ super vip z Mariuszem spędziliśmy cudowny dzień na zwiedzaniu i oglądaniu tego na czym nam najbardziej zależało czyli Zatoka Wraku .Dzięki Mariuszowi widzieliśmy dużo więcej, dowiedzieliśmy się dużo ciekawych rzeczy o Zante . Naprawdę było cudnie . Na żółwie i Cameo pojechaliśmy z Konradem ,Moniką i Łukaszem i wycieczka była naprawdę udana ,żółwie były ,wyspa ślubów piękna. SERDECZNIIE polecam wszystkie wycieczki ,naprawdę super było ..Pozdrowienia i dzięki bardzo .Do zobaczenia w czerwcu ...

Lidia | 22.08.2018 | Dziękujemy

Dziękujemy bardzo za cudowną wycieczkę Mix Północ i super przewodniczkę Ewelinę Rękawek. Cudowne wspomnienia.

Ania z rezerwacji numer: 0007696 | 21.08.2018 | Podziękowanie za Mix Północ Autokarem + Zatoka Wraku + Błękitne Groty

Bardzo dziękujemy za wycieczkę do Zatoki Wraków z Magdą. Było perfekcyjnie! Piękne widoki, dokładnie zaplanowana trasa i ciekawe opowiadania przewodniczki. Czekam na książkę Magdy o Grecji. Sierpień 2018

Paulina i Karol | 20.08.2018 | Kefalonia

Pozdrawiamy Panią Basię!!! Oraz dziękujemy za super wycieczkę na Kefalonie ZANTE ! ZANTE!

Basia Zglińska | 20.08.2018 | cudowne dwa dni

Mielismy ogromne szczescie uszestniczyc w dwoch wycieczkach- mix polnoc vip oraz kefalonia vip. Obie bardzo polecamy. Oprocz tego ze zwiedzilismy cudowne miejsca to jeszcze w fajny sposob zostala nam przekazana historia o nich. Serdecznie pozdrawiamy przewodnikow- Jarka oraz Magde. Oboje sa cudownymi ludzmi. Jarek baaardzo zabawny i wyluzowany, Magda to przesympatyczna i bardzo ciepla osoba. Widac, ze oboje kochaja swoja prace i zarażają miloscia do Grecji wszystkich uczestnikow wycieczek. Oby wiecej takich przewodnikow!:)

Agnieszka Syp | 19.08.2018 | Nic Północ +zatoka wraku

Bardzo dziękujemy Ewelina,super wycieczka ,wspaniałe wspomnienia i piękna zatoka wraku❤️

Jarek | 09.08.2018 | TYLKO Z ZANTE MAGIC TOURS !!!!!!!!!!!!! Lipiec 2018

Cześć wszystkim! Gdy jesteście na wakacjach w Grecji ( my byliśmy na Zakynthos-Laganas) i macie możliwość wykupienia wycieczki w biurze Zante Magic Tours nawet przez chwilę się nie zastanawiajcie. Szczerze powiem, nie było nic do czego można by się przyczepić. Wszystko zorganizowane na najwyższym poziomie. Naszą przewodniczką była Ania - co tu dużo pisać, zakochałem się w Ani opowiadaniach i uśmiechu. Po dosłownie 5 minutach poczujecie się jakbyście znali się od urodzenia. Ta dziewczyna ma w sobie tyle życia co cały bus razem zebrany. Pozdrawiam oczywiście wszystkich przewodników z biura Zante- wiem że też jesteście Wszyscy rewelacyjni ale ja miałem szczęście i przyjemność poznać Anie. Proszę pamiętać - jak wycieczki fakultatywne to tylko: ZANTE MAGIC TOURS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anna | 08.08.2018 | Zakynthos

Spędziliśmy z Wami dwa wspaniałe dni!! Gorąco polecam Mix północ a zwłaszcza żółwie Vip- niesamowita zabawa!! Kolejne wycieczki w okolicy tylko z Wami! Wspaniała opieka i atmosfera,Polecam!

Sandra Pawlak i Marcin Brańtiuk | 07.08.2018 | Mix północ vip

Bardzo polecamy wycieczkę, zwłaszcza z naszą przewodniczką Martą i kierowcą Makiz (przepraszamy za pisownię). Gdybym miała takiego nauczyciela historii w szkole, to napewno zaintereosowałabym się dużo bardziej tym przedmiotem. Super, dziękuje my raz jeszcze za wycieczkę w dniu 06.08.2018

Ita Lange | 06.08.2018 | Najlepsza wycieczka i przewodnik na świecie :)

Hej, właśnie wróciłam z rodzinką z wakacji na Zakynthos. Wyspa wspaniała, jak zwykle chcieliśmy skorzystać z organizowanej wycieczki, tym razem jednak wszyscy znajomi polecali nam gorąco firmę Zante Magic Tours i to był strzał w dziesiątkę. :) Odbyliśmy wycieczkę Mix Północ + Zatoka Wraku i Błękitne Groty Super VIP z naszym cudownym przewodnikiem Łukaszem , polecamy wszystkim z całego serca. Łukasz ma ogromną wiedzę i jest wspaniałym i wesołym człowiekiem, a słuchanie go to czysta przyjemność. Wycieczka zaplanowana punkt po punkcie, żadnych słabszych momentów. Opcja VIP i Super VIP bardzo na plus, jeździliśmy tylko 8 osobowym vanem. Widać, że firmę tworzą ludzie z pasją. Gorąco polecamy :)))

Sebastian | 03.08.2018 | ZANTE

Wycieczka MIX Północ na początku lipca 2018. Bardzo polecam, Ada przekazała bardzo dużo informacji, a opowiadając o historii Zante robiła to w taki sposób, że człowiek z chęcią słuchał. Super biuro, super wycieczka, super przewodniczka. POLECAM

Ania, Gosia, Kasia, Krysia, Mariola | 02.08.2018 | bardzo dziękujemy za najlepsze wycieczki pod słońcem....

Bardzo bardzo dziękujemy za wspaniałe dwie wycieczki.... MIX POŁUDNIE VIP + ŻÓŁWIE z Tomkiem oraz MIX PÓŁNOC VIP + GROTY + ZATOKA WRAKU z Konradem. Wróciliśmy do Polski nie tylko ze wspaniałymi zdjęciami i wspomnieniami ale także z głową pełną wiedzy o całym Zante. Przeżyliśmy tam chwile które będziemy wspominać zawsze... pusta zatoka wraku i tylko nasza łódź... i te fale które nas na nią niosły (jeszcze mnie kołysze jak sobie o tym pomyśle) ale było warto, widzieliśmy cudne żółwie Caretta Caretta.... posmakowaliśmy regionalnych dań...ZMT Gratuluje tak wspaniałych przewodników, którzy przekazują nam swoją wiedzę z pasją i zaangażowaniem... Żałujemy tylko tego że zdecydowaliśmy się na dwie wycieczki a nie na więcej... ale mamy plan powrócić...może Ateny... i też oczywiście z Wami :)

Paulina i Damian | 25.07.2018 | zwiedzanie Zakynthos z Zante Magic Tours

Witam, razem z dziećmi mieliśmy ogromną przyjemność poznawać wyspę z przewodnikami Zante Magic. Uczestniczyliśmy w 3 wycieczkach i jesteśmy zachwyceni zarówno wyspą jak i kompetencjami pilotów, kierowców i wszystkich osób współpracujących z biurem. Punktualność, rzetelność , profesjonalizm, świetna atmosfera i ogromna dawka informacji przekazywanych na każdej z wycieczek charakteryzuje Zante Magic. Na wycieczce Mix Północ byliśmy mile zaskoczeni obecnością animatorki dla dzieci:) Gorąco wszystkim polecamy

Paulina i Damian | 25.07.2018 | zwiedzanie Zakynthos z Zante Magic Tours

Witam, razem z dziećmi mieliśmy ogromną przyjemność poznawać wyspę z przewodnikami Zante Magic. Uczestniczyliśmy w 3 wycieczkach i jesteśmy zachwyceni zarówno wyspą jak i kompetencjami pilotów, kierowców i wszystkich osób współpracujących z biurem. Punktualność, rzetelność , profesjonalizm, świetna atmosfera i ogromna dawka informacji przekazywanych na każdej z wycieczek charakteryzuje Zante Magic. Na wycieczce Mix Północ byliśmy mile zaskoczeni obecnością animatorki dla dzieci:) Gorąco wszystkim polecamy

Kasia , Strzegom | 20.07.2018 | Mix Północ super vip 18.07.2018

To była najwspanialsza nasza wycieczka, wszystko nam się bardzo podobało, zapamiętamy do końca życia:) , Jarek z Łodzi jest genialnym przewodnikiem i wspaniałym człowiekiem, serdecznie pozdrawiamy Jego oraz całą firmę!!! .Już planujemy powrót tylko liczniejszą grupą :) ps. szkoda ,że nie organizujecie wycieczek kilkudniowych z hotelem , wyżywieniem , z waszym programem ,wylotem np. z jednego miasta z Polski ....z chęcią skorzystalibyśmy :)

Katarzyna Winkowska, Inowrocław | 17.07.2018 | DZIĘKUJEMY:)

WYCIECZKA MIX PÓŁNOC, ZATOKA WRAKU, BŁĘKITNE SKAŁY. PAMIĘTNY DZIEŃ 25.06. 2018 LAŁO JAK Z CEBRA I CÓRKA MIAŁA URODZINY:) POZDRAWIAMY EWELINĘ I PRZEMKA! PODZIWIAMY ZA PROFESJONALIZM, WIEDZĘ, PRZEMIŁĄ ATMOSFERĘ I DZIĘKUJEMY ZA URODZINOWY UPOMINEK OD BIURA. POLECAMY WSZYSTKIM, KTÓRZY WYBIERAJĄ SIĘ NA ZAKYNTHOS:)))

Paulina | 15.07.2018 | Zatoka wraku i rejs na żółwie

Zatoka wraku z Adą i rejs na żółwie VIP z Martą - super wycieczki. Bardzo profesjonalne i dobrze zorganizowane!

Dariusz Bieszke | 05.07.2018 | Dariusz

W dniach 01.-08.czerwca 2018 roku byłem z żoną na Zakynthos w Grecji. Przypadkowo na YouTube znalazłem film z jednej wycieczki Zante Magic Tours. Już w lutym zrobiłem rezerwację na trzy wycieczki, Mix Północ VIP +Zatoka Wraku, Błękitne Groty,  następna to Kefalonia VIP, ostatnia to Taniec z Grekami. Wszystkie wycieczki poprzedzano sms o miejscu i godz. zbiórki. I tu pierwsza niespodzianka zmiana wycieczki z Mix Północy VIP na SUPER VIP i przyjazd samochodu  pod hotel. Przewodnik Łukasz fantastyczny, z pasją opowiadał, zawiózł nas w ciekawe miejsca, dużo się dowiedziałem o wyspie i tradycji. Druga wycieczka z Eweliną rewelacja a najpiękniejsze Jezioro Melissani - polecam trzeba zobaczyć. Na zakończenie Taniec z Grekami fantastyczna zabawa przy muzyce tańcach i winie. Bardzo polecam to biuro, wycieczki przerosły moje oczekiwania. Darek Renata z Gdyni.

Rafał Chudziński | 04.07.2018 | Asia i Rafał,czerwic 2018

Najlepsza firma organizująca tego typu wycieczki,skorzystaliśmy z trzech propozycji na Zakynthos -Mix Północ Vip ,Kefalonia Vip,Rejs na żólwie byliśmy zachwyceni ,super przewodniczki Joanna,Magda oraz Magdalena bardzo ciekawie opowiadały o Grecji.Podobało nam się na wycieczce Mix Północ Vip spotkanie z miejscowym gospodarzem greckim i degustacja miejscowych produktów,które można było zakupić.Bardzo polecam tą firmę i na pewno w przyszłości będąc na Korfu lub Atenach skorzystamy z ich uslug. Pozdrawiamy całą ekipę Magic tours i świetnych kierowców:))

Tomasz Kotus | 04.07.2018 | Wyspa żółwi z Panią Adrianną

Z Zante Magic Tours wybraliśmy się na wyspę żółwi. Wycieczka była wspaniałym przeżyciem dla nas jak i dla naszych dzieci. Nasz Przewodnik Pani Ada super sie nami zaopiekowała i opowiedziała wszystko nie tylko o żołwiach, ale także o całej wyspie. Już po 5 minutach żałowaliśmy ,że do zatoki wraku poplyneliśmy z innym biurem podróży. W skali do pięciu gwiazdek daje dziesięć

Bożena i Bogdan | 30.06.2018 | Polacam Biuro Megic Tours, pobyt czerwiec 2018.

Gorąco polecamy wycieczki z MAGIC TOURS. Dziękujemy Pani Weronice z biura w Kalamaki, a szczególne podziękowania składamy dla Joanny (Asi z literką N) za profesjonalne, wspaniałe i bardzo przyjacielskie podejście do naszej wycieczki MIX Północ VIP.

Ela | 30.06.2018 | Ela

Jestesmy przed odkrywaniem tego piekna, stad czytam wasze opinie/ referencje w wyborze wycieczek... 14-19lipca :)

Ania | 28.06.2018 | MIX PÓŁNOCY SUPER VIP+ ŻÓŁWIE SUPER VIP

Cudowne wycieczki. Coś wspaniałego co zobaczyłam na Zakhyntos. Wybór SUPER VIP to był strzał w 10-stkę. Kameralnie nieliczna grupa wszystko można było na spokojnie zobaczyć. Przepiękny wyjazd właśnie dzięki tym wycieczkom. Pływanie w jaskiniach, skok do wody prosto z motorówki, grecka winiarnia, widok Zatoki Wraku - zapierające....... ŁUKASZ the BEST i MARTA też the BEST. Polecam bo po prostu było cuuuuudownie

ANNA | 27.06.2018 | WSPANIAŁA WYCIECZKA PO ZANTE

WYCIECZKA.(NOMEN-OMEN) 13.06.2018R NA PÓŁNOC ZAKYNTOS BYŁA PRZEPIĘKNYM PRZEŻYCIEM!!! Z TAKIM PRZEWODNIKIEM, JAK KONRAD TO SAMA PRZYJEMNOŚĆ. WIDAĆ, ŻE KONRAD JEST BARDZO ZAANGAŻOWANY W SWOJĄ PRACĘ. OPOWIADA BARDZO CIEKAWIE, JEST CZŁOWIEKIEM BARDZO KULTURALNYM I MIŁYM.TO BYŁ NAPRAWDĘ BAAAAAARDZO UDANY DZIEŃ!!! KOLEJNA WYCIECZKA, TYM RAZEM NA POŁUDNIE- NA ŻÓŁWIE I REJS STATKIEM...A WŁAŚCIWIE ŚCIGACZEM PO MORZU Z SYMPATYCZNYM PRZEMKIEM TO NIEZAPOMNIANE DOZNANIA. POLECAM GORĄCO!!!

ALEKSANDRA | 27.06.2018 | zante magic tours omg))) to jest to!!! ludzie z pasją, energią, wiedzą, humorem, po prostu...fantastyczne wycieczki

witam, w maju 2018 wybraliśmy się na 3 wycieczki z zante magic tours wow))) to był niesamowity czas nie tylko dzięki wyjątkowej wyspie Zakyntos z cudownymi widokami ale przede wszystkim dzięki osobom prowadzącym te wycieczki. Ogrom wrażeń, mnóstwo ciekawostek, na luzie, wesoło, niezwykła wiedza ... pojechałabym tam znów wszędzie choćby jutro. Ewelina, Magda, Basia fantastyczne babki z powerem, niesamowite, nie można się z nimi nudzIc. Czas leci zdecydowanie za szybko. Wycieczki były cudowne, bardzo bogaty program, wrażeń było tak dużo, że brakuje słów by wszystko opowiedzieć. Niesamowita Ewelina śpiewająca z kierowcą w busie; fantastyczna Magda biegająca z nami po Kefalonii, i Basia, która mogła by w kabarecie występować. Wszystkie nasze przewodniczki miały ogromną wiedzę, pasję dużo humoru i wiele ciekawostek do opowiedzenia. Super. Bawiliśmy się świetnie. Wrażenia są niezapomniane. Nie mogę tu pominąć świetnych kierowców, zwłaszcza Łukasza, który wciąż wygrywał konkurs na zawiezienie nas do Vassilikos)))) i w tym czasie opowiedział nam jeszcze wiele ciekawych informacji. Było super. Będziemy gorąco Was polecać. Jesteście fantastycznym zespołem i czuć, że macie w sobie pasję. Tak trzymać i może do zobaczenia na innej wyspie;)

Grażyna Lewańczyk | 17.06.2018 | Mix Północ zaoka wraku super Vip

Zante Megic-bardzo dobry wybór. Wycieczka dobrze zorganizowana. Przede wszystkim wielkie podziękowania dla Łukasza za profesjonalizm i ogromną wiedzę historyczną. Można go słuchać bez końca. pozdrowienia z Kaszub Janusz i Grażyna.

Katarzyna Szyperska | 28.05.2018 | Katarzyna-Magic Tours prawdziwa magia.

Aniu,Asiu,Makisie-dziękujemy za profesjonalizm,ciepło,opiekuńczość,uśmiech i niezapomniane przeżycia na wycieczce Mix-Północ-Vip.Jesteśmy zachwyceni wyspą,widokami,Grekami i pogodą.Najlepsze biuro,zawodowa opieka i najbezpieczniejszy śpiewający kierowca.Bardzo serdecznie dziękujemy raz jeszcze.Kasia i Leszek

Barbara Mieczysław Komarniccy | 18.05.2018 | Brawo p. Michale !

Bardzo dziękujemy p. Michałowi za piękną wycieczkę w dniu 16 maja 2018. Barbara i Mieczysław z Poznania

Pawel i Klaudia 2016 | 08.05.2018 | Mega fajne ciekawe wycieczki

fajna usługa polecam

Mariusz Miszewski | 02.05.2018 | Zatoka wraku VIP

Najlepsze co spotkało nas na Zakynthos to wybór wycieczki w magic tour. Bylo fantastycznie. Joanna bardzo się sprawdziła w roli przewodnika. Dzięki niej mamy cudowne zdjęcia na wrak ☺ wycieczki to tylko z wami!

Miroslaw Jolanta Sasin | 10.03.2018 | wycieczka

Bylismy z zona na wycieczce w 2017 wrzesien Zante Magic.Patrycja przewodniczka rewelacja.

Natka 29.09.17 | 23.11.2017 | WSPANIAŁOŚCI!

Witam. W tym roku we wrześniuwybraliśmy się na wakacje do Grecji. Chcieliśmy poświęcić jeden cały dzień na zwiedzanie. Znaleźliśmy do biuro zupełnie przypadkiem przechodząc ulicą i to była najlepsza decyzja, żeby im zaufać. Poznaliśmy historię wyspy, ciekawe historie, życie codzienne Greków od podszewki. A Pani Monika jest genialna! Nic dodać- nic ująć. Polecam gorąco!

Krzysztof Fyrnys / Gliwice | 14.11.2017 | ciągle mam w pamięci te wycieczki.

Wycieczki z ZANTE to sposób na udany urlop byłem tam w 2015 r - ale po kolei: 1. pierwsza wycieczka mix północy super vip. Przyjeżdża po nas Michał, bardzo fajny młody człowiek, zapowiada się bardzo interesująco. Niestety zanim nabraliśmy prędkości mamy kolizję z "du.... grekiem" na skuterze i wycieczka się kończy. Następnego dnia drugie podejście - przyjeżdża Darek i ruszamy. Chłopak z własnym zdaniem ale doskonale wie co robi i jak poprowadzić wycieczkę - ciekawie, bezpiecznie, dowcipnie. Przyda się mieć na podorędziu kilka dowcipów … i wszyscy zintegrowani. Jadąc na mix północy warto zabrać płetwy i maskę resztę poprowadzi Darek. Nie ma się czego bać zwłaszcza przy pływaniu w grotach, przy pomocy deski poprowadzi was bardzo bezpiecznie do wnętrza groty, gdzie widoki - nie da się tego zapomnieć. 2. drugi wyjazd Kefalonia z BASIĄ. Zazwyczaj wolę wycieczki w mniejszych grupach ale tym razem dałem się namówić na wyjazd autokarowy, którego przewodniczką jest Basia (dla wtajemniczonych Jadźka). Można wiele mówić / pisać o przewodnikach ale ona jest jedyna w swoim wydaniu. „Mała kobitka” robi to do czego „została stworzona”. Życzyłbym sobie i wam mieć samych takich przewodników. Do groty nie wpłynie jak Darek ale na lądzie wszyscy powinni chodzić do niej na nauki. 3. wycieczka Rejs na żółwie – no właśnie nadeszły dwa dni z burzami – wycieczka odwołana i trzeba wracać do Polski. Hotel, w którym byliśmy pomińmy milczeniem, wycieczki z ZANTE i ludziska tam pracujący „uratowali” nam urlop, zakładam że reszta jest równie wspaniała. Nie mam zwyczaju jeździć dwa razy w to samo miejsce ale kto wie może tam jeszcze wrócę zaliczyć Rejs na żółwie i mix południe – ale tylko z ZANTE. Pozdrawiam Krzysztof.

Roman Więcławik | 09.10.2017 | Wycieczka Kefalonia dn.26.09.2017

Super wycieczka,bardzo profesjonalnie zorganizowana,a nasza przewodniczka Pani Basia to REWELACYJNY PRZEWODNIK!!!Potrafi tak poprowadzić wycieczkę,że każdy będzie zachwycony.Posiada niesamowity zasób wiedzy o Grecji i potrafi tak opowiadać że nie chcesz przestać jej słuchać.Pokazała nam i przybliżyła Grecję,że jeśli kiedykolwiek wrócimy do Grecji to na pewno skorzystamy z Państwa biura i z towarzystwa Pani Basi.Serdecznie Pozdrawiamy Panią Basię,całe biuro Zante Magic Tour i Dziękujemy za wspaniałą wycieczkę.

Patrycja Zalewska | 05.10.2017 | Najlepsi przewodnicy!

Zante poznacie tylko z Magic Tours. Zabierają w miejsca, o których turyści z wycieczek z biur podróży nawet nie słyszeli, starają się pokazać wyspę od jej prawdziwej strony, opowieści są fascynujące i zachęcające do słuchania! Przekazywane są w taki sposób, że po powrocie do Polski pamiętaliśmy niemalże wszystko to, co usłyszeliśmy podczas wycieczek od przewodników. Wybraliśmy północ, południe oraz Kefalonię. Bardzo jesteśmy zadowoleni z naszego wyboru i cieszymy się, że wybraliśmy akurat tę firmę. Serdecznie pozdrawiamy Basię- wulkan energii, oraz przemiłą Adę i Tomka ( zawdzięczamy mu pięękne zdjęcia). Stworzyliście atmosferę taką, że czuło się, jakbyśmy się wszyscy znali od lat. Bardzo dziękujemy za mile spędzony czas i na pewno będziemy Was polecać :) Patrycja i Marcin, Lublin 2017.

Ewelina i Piotr :) | 29.09.2017 | Kefalonia Vip z Magdą 22.09.2017r. :)

Wielkie uznanie dla Magdy za pokazanie nam największej z Wysp Jońskich - Kefalonii. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem wiedzy oraz ciekawym sposobem przedstawienia historii wyspy .Super poczucie humoru i przyjacielska atmosfera podczas całej wycieczki. Oby takich przewodników jak Magda było jak najwięcej.Wielkie brawa dla Ciebie Madziu.Dziękujemy z całego serca. Pozdrawiamy :)

Ewelina i Piotr :) | 29.09.2017 | Mix Południe Vip z Tomkiem :) (24.09.2017r.)

Wielkie brawa dla Tomka za ogromną jeszcze raz powtórzę OGROMNĄ wiedzę historyczną, za legendy oraz ciekawe przedstawienie południa wyspy chapeau bas (szapo ba) . Dziękujemy za poczucie humoru, 100 % zaangażowania w wycieczkę co pozwoliło wszystko zobaczyć i uwiecznić na zdjęciach. Jeszcze raz wielkie dzięki, wspomnienia te zostaną z nami na zawsze :)

Justyna Dutkiewicz | 29.09.2017 | Mix Północ VIP i rejs na żółwie

Wszystkim, którzy szukają niezapomnianych wrażeń, pięknych widoków w towarzystwie przewodników pełnych pasji i zaangażowania polecam wycieczki z Magic Tours. Szczególnie polecam rejs na żółwie, który zgodnie wybraliśmy najlepsza atrakcją naszego pobytu na wyspie. Naprawdę niezapomniane chwile. Dodam tylko, że podróżowaliśmy z dziećmi w wieku 3 i 1,5 roku.

Beata Kosicka | 29.09.2017 | BRAWO

Takiej obsługi, jaką przeżyłam na wakacjach nie zaznałam nigdy. Ludzie, którzy są tak zaangażowani w to, co robią....pozazdrościć właścicielom Biura, za taką wspaniałą ekipę. Moje wycieczki odbywały się z Tomkiem - PEREŁKĄ. Faktycznie prawdziwa PEREŁKA. Zaangażowanie, sposób przekazania wiedzy fantastyczny. Niestety nie mogłam dokończyć jednej z wspaniałych wycieczek, z uwagi na wypadek na klifie... Tomek wraz z załogą zaskoczyli nas niesamowicie. Drużyna VIP pojechała w dalszą drogę, natomiast dla nas została zorganizowana cała wyprawa po zdrowie-przyjechał po nas kierowca osobnym samochodem, równie wspaniały człowiek, Bartek, który zawiózł nas do szpitala, czekał za nami przeszło 3 godziny i odtransportował nas do hotelu. Wsparcie i pomoc, jakiej doświadczyłam jest nie do opisania w prostych słowach. Oczywiście moje podziękowania są także dla Zuzi, która koordynowała i Basi, dzięki której mogliśmy poruszać się po szpitalu swobodniej. BARDZO GORĄCO DZIĘKUJĘ, JESTEM BARDZO WDZIĘCZNA I NIE ZAPOMNĘ DOBROCI, JAKIEJ DOŚWIADCZYŁAM. Gratuluję właścicielom tak wspaniałej załogi i życzę powodzenia. Jeśli wrócę na Zakynthos, to na pewno z Wami będę zwiedzać wyspę.

Halina Specka | 28.09.2017 | MIX PÓŁNOC 15.09.2017

Skorzystałam z wycieczki całodniowej z przewodnikiem - Moniką .Przyznam, że z zaciekawieniem słuchałam jej opowieści i fajnego sposobu konwersacji z turystami. Było super. POLECAM WASZE BIURO. Dziękuję. Halina , Gorzów Wlkp. wrzesień 2017.

Mirek | 28.09.2017 | Super Vip

Pati dziekujemy za wspaniala wycieczke. za wyrozumialosc za cudowne widoki za niespotykane przezycia i emocje. Pozdrowienia dla "Janusza " i" Grazyny".

Martynka wrzesień 2017 | 25.09.2017 | Zakynthos tylko z Zante Magic Tours

Rewelacyjne biuro! Gorąco polecam! Przewodnik- Monika wspaniała dziewczyna opowiadająca ciekawie i z pasją o miejscu kulturze i ludziach. Można tu znaleźć o wiele tańsze wycieczki od ofert hotelowych i na pewno dużo bogatsze. Dziękuję Zante Magic Tours! Pozdrawiam i mam nadzieje do następnego roku!

Andrzej Szostak | 23.09.2017 | WARTO BYŁO !

Brałem udział w 2 wycieczkach: 10.09. - "Skarby Korfu" + 12.09.17"Albania i Butrint" - kapitalna, profesjonalna obsługa, logistyka ,transport, organizacja na przysłowiową szóstkę! Szczególne podziękowania dla przewodnika Michała, za ogromną wiedzę, za empatię, kulturę osobistą -nazwany przez nas ....Ojcem Dyrektorem - sprawił że ten czas z Waszym Biurem jest niezapomniany i wspaniały! Jak w Grecji, to tylko z ZANTE ! Andrzej z Krakowa 23.09.2017 r

Alicja Hering | 22.09.2017 | Niezapomniane wrażenia

Bardzo długo w mojej pamięci i pamięci moich znajomych pozostanie wycieczka do zatoki wraku pod wodzą Moniki.Większość z nas to byli ludzie około 60, ale Monika potrafiła tak pokierować zwiedzaniem że nikt nie narzekał na trudy. Szkoda, że było zbyt mało czasu bo pewnie jeszcze byśmy pojechali z Magic Tours na inne wycieczki.Planujemy w przyszłym roku Korfu, więc spotkamy się ponownie. Nasza 12 osobowa grupa dziekuje Monice, kierowcy busika i całemu Zante Magic Tours. Zwiedzalismy 16 września 2017 r. Wyjazd z Argasi. Pozdrawiam

Ula i Darek Lorens | 17.09.2017 | Pięknie, ciekawie i profesjonalnie..

Wspaniała wycieczka . Naprawdę MAGIC. Mix Północ VIP wszystko co trzeba na cudownych wakacjach. Nie było możliwości choć przez sekundę się nudzić.Specjalne pozdrowienia dla Przemka za energię, humor i radość którą wszystkim przekazywał. Pozdrawiamy

Leszek Lewandowski | 16.09.2017 | Było warto!

Wyspa jest przepiękna.Wycieczka,która odbyła się 8,09,2017, warta była każdego,wydanego na nią,centa.Tym bardziej,że nasza przewodniczka Martyna,prowadziła ją z nieudawaną pasją.Widać,że nie tylko pracuje,ale też chyba kocha tą wyspę (a może jest tak dobrą aktorką?). Ponieważ w tym dniu nie można było wpłynąć do Zatoki wraku (że taka sytuacja może być,zostaliśmy uczciwie poinformowani-przy opłacaniu wycieczki),samą Zatokę wraku "zaliczyliśmy" w czwartek 07,09,2017.Wrażenia jak najbardziej pozytywne.Jako że pracowałem kiedyś,jako kierowca autobusu i jestem instruktorem nauki jazdy-moje uznanie dla kierowcy autokaru.Tak bezpiecznej i płynnej jazdy autokarem-wąskimi,górskimi drogami,jak w wykonaniu tego kierowcy (imienia niestety zapomniałem),dawno nie widziałem.Żeby nie pomyślano,że pracownicy biura sami sobie kadzą-podpisuję się pełnym imieniem i nazwiskiem i załączam zdjęcie.

Monika z Bydgoszczy | 13.09.2017 | Wycieczka do raju- ekipa z Bydgoszczy

Chcecie poznać uroki wyspy Zahyntos- tylko z Zante Magic Tours. Dziś byliśmy na wycieczce mix północ+zatoka wraku vip. Co tu pisać wystarczy jedno słowo- było super. Dziękujemy Tomkowi oraz super wesołemu kierowcy Makisowi, aż żal było opuszczać nasz busik

Iwona M | 13.09.2017 | Zatoka Wraku

POLECAM Zante Magic Tours! Przemiła obsługa i niezwykle pomocna zarówna w kontakcie zarówno w Polsce jak i w Grecji. Wycieczka do Zatoki Wraku, choć z powodu złych warunków pogodowych nie mogliśmy wpłynąć do Zatoki. Mimo to super wycieczka jak i przewodniczka - Ada (pozdrawiamy:)

Dawid z Śląska | 08.09.2017 | Mix Północ Super VIP

Najlepsza wycieczka z super przewodnikiem Jankiem

Ekipa z Głogowa | 06.09.2017 | Ekipa z Głogowa

O biurze Zante dowiedzieliśmy się pocztą pantoflową....pelni obaw najpierw email do biura później telefon...przemila obsługa...wycieczke Mix północ Vip zamowilismy w Polsce bez żadnych wpłat....po przylocie do Grecji potwierdzilismy przylot....dzien przed wycieczką poinformowano nas co mamy ze sobą zabrać....dzien wycieczki i się zaczęło...wesoly bus...Konrad przewodnik rewelacja...nie do podrobienia..wiedza humor itp...kierowca Panajotis...super...odwiedzone miejsca, tawerny, degustacje co tu więcej pisać po prostu trzeba samemu zobaczyć i przeżyć....POLECAMY ZANTE MAGIC TOURS.....ZANTE dziekujemy

Andrzej Kruk | 04.09.2017 | mix północ, mix południe, Kefalonia

Zwiedziliśmy z rodziną całą wyspę mix południe, mix północ oraz Kefalonię, w sumie trzy wycieczki. Polecam wariant vip, jest mniej osób i lepsze warunki podróżowania. Jestem pod wrażeniem bardzo bogatej wiedzy przewodniczek oraz ich poczucia humoru, dzięki temu atmosfera nie była nudna i monotonna. Pozdrawiamy panie Basię, Joasię i Magdę. Andrzej Kruk z rodziną

Eliza Guzina | 04.09.2017 | Mix Północ 28.08.2017, Kefalonia 30.08.2017 - rewelacja, dziękujemy :)

Witam :) Wielkie podziękowania dla Was za rewelacyjnie zorganizowane wycieczek i przemiłą obsługę. Dziękujemy za pokazanie najpiękniejszych zakątków Zakynthos i Kefalonii Ja wraz z dwiema koleżankami Anitą i Pauliną byłyśmy z Wami na dwóch wycieczkach, 28.08. z Moniką zrobiłyśmy MIx północ, a 30.08. Kefalonię z Basią Wycieczki zamówiłyśmy w biurze w Argassi u Weroniki Cóż napisać - wszystko super, wycieczki zorganizowane z zegarmistrzowską precyzją, elastycznie, dostosowane do warunków, jakie natrafialiśmy po drodze :) WERONIKO - dziękujemy za przemiłe przyjęcie w biurze, porady, pogawędki, obsługa perfekcyjna i z uśmiechem na ustach ;) MONIKO - jesteś super, dziękujemy za zabranie nas na plażę "lokalesów" ;), za ciekawe opowieści, zostaną w głowie na długo, za to że starałaś się ze wszystkich sił, aby każdy punkt wycieczki był zrealizowany w 100%, co nie było łatwe, dziękujemy także za pogoń za nami tylko po to, aby oddać Paulinie klapeczki, które zostawiła pod siedzeniem ;) :) jesteś niesamowita !!!! :) ;) BASIU - kobieto, nie zmieniaj się, jesteś przekochana, babka z ikrą, już od początku byłyśmy spłakane ze śmiechu, Twoje anegdoty, którymi nas raczyłaś opowiadamy znajomym, ale nie w tak pięknym stylu, jak Ty :) wycieczka z Tobą to był sprint, ale warty każdej minuty, sekundy ;):):):) życzymy, aby Jadzia pojawiała się jak najrzadziej ;) Dziękujemy także za to, że pomyślałaś o wszystkim i zdążyłyśmy na kolację, nie zdążyłyśmy Cię za to wyściskać :) ! ściskamy teraz, na odległość :):) Pozdrowienia też dla kierowcy - Szatana ;) Pozdrawiamy Was serdecznie ! Eliza, Anita, Paulina - turystki z Poznania, z pierwszych foteli z autokaru ;)

Tomasz Cyrzyk + 17 przyjaciół | 03.09.2017 | DZIĘKUJEMY !!!!!!! PRZEWODNIK JANEK I KIEROWCA DIONIZOS

Wspaniała wycieczka pełny profesjonalizm i ogromna wiedza p. JANKA GORĄCO polecamy ZANTE MAGIC TOURS --------------- 18 osobowa grupa przyjaciół myślę że mogę napisać w imieniu wszystkich będących na wycieczce Mix Północ + zatoka wraku i błękitne groty vip DZIĘKUJEMY i POZDRAWIAMY GORĄCO z zimnej Polski

Krzysztof Thiel | 02.09.2017 | Tsilivi

Jesteście poniżej jakiegokolwiek poziomu. Wysłałem zapytanie o możliwość udziału w wycieczce na Zakynthos i Pani Aleksandra W. zapewniła mnie o dostępności miejsc w dokładnie określonym terminie. Jednocześnie odmówiła zrobienia rezerwacji. Na miejscu okazało się, że wolny termin jest za cztery dni a pracownicy w Tsilivi nic nie wiedzą o obietnicą hej składanych przez stronę firmy. Żałosne podejście do Klientów

Kokosa Renata | 30.08.2017 | Godne polecenia- sierpień 2017

Uczestniczyłam w dwóch wycieczkach organizowanych przez ZANTE MAGIC TOURS,MIX PÓŁNOC VIP i KEFALONIA VIP,,obie wspaniałe, godne polecenia,perfekcyjna organizacja i program,pozwalający dotrzeć do miejsc,gdzie nie docierają inni.Wspaniałe panie pilotki,obie MAGDY,z ogromną wiedzą historyczną i dowcipem , "rajdowi" kierowcy pokonujący pewnie i z wyczuciem .niesamowite serpentyny pośród wspaniałych krajobrazów, zwłaszcza na KEFALONII.Bardzo cierpliwe Panie w biurze w Laganas,które wielokrotnie udzielały nam wszelkich informacji dotyczących wycieczek,serdeczne podziękowania za mile spędzony z Wami czas.

marzena szwatro | 29.08.2017 | dzieki

bardzo dziekuje najlepsze wakacje na zakynthos wszystko dopracowane mili przewodnicy na siedem dni bawilismy sie cztery razy z Wami wieczor grecki zaje,,, to co zobaczylismy to cuda nie napisze bo niechce temu co tam sie wybiera odebrac tego motylka w brzuchu takim ludziom tylko dziekowac wspaniala sprawa wycieczki z Wami wporzyczenie samochodu to glupota nie znajdziesz sam tego co pokazali przewodnicy serdecznie pozdrawiam Marzena Robert .sierpien 2017

Anna z Krakowa | 23.08.2017 | dziękujemy Zante <3

Wybraliśmy wycieczki Mix północ i Kefalonie, wszystko było świetnie, super organizacja, świetna atmosfera, niesamowite opowieści ,pokazali nam najpiękniejsze oblicza wyspy <3 :) m.in dzięki zante stworzyliśmy ten filmik , zapraszam, wakacje marzeń ;) https://www.youtube.com/watch?v=nN6B7IvX2JE

Beata Panfil | 23.08.2017 | super wycieczki

Super.super.super.Ada rewelka

Katarzyna,Mariusz,Natalia,Zuzia | 18.08.2017 | MIX PÓŁNOC I ZATOKA WRAKU 14.08.2017

Biuro ZMT pierwsza klasa.Przewodniczka Ada super kobitka. Opowiedziała ciekawe historie, ktore zapamietamy do końca życia. Pokazala miejsca zapierające dech w piersiach. Niestety z powodu zbyt silnego wiatru nie udało nam się wpłynąć do Zatoki Wraku, ale Ada pokazała nam to z samego klifu a nie ogolnie dostępnego tarasu widokowego (widok pocztowkowy). Następny krok to rejs do Błękitnych Grot i kąpiel w nich - rewelacja, a tam przemiły sternik, który troszeczkę wypływa na otwarte morze, by udowodnić nam jak fale bujają łodzią. Sternik mistrzostwo świata- przepływa łodzią pod wapiennymi łukami Grot wielki szacun. Kolejnym krokiem plaża Xigia i rewelacyjne Spa dla ciała. Poprostu rewelacja. Biuro ZANTE MAGIC TOUR jesteście rewelacyjni. Polecamy, bo my za rok tam wracamy. Koniecznie wycieczki rezerwujcie na ich stronie przed pobytem na Zakythos, gdyż mają bardzo duże obłożenie i nam niestety nie udało się z nimi wybrać na Kefalonię.

Iwona z Bydgoszczy | 17.08.2017 | Rewelacja wycieczki

Byliśmy z synem na 3 wycieczkach Rejs na żółwie, Katalonia oraz Mix Południe VIP. Rewelacja wycieczki przewodnicy Basia petarda super ekstra, Tomasz w porównaniu z Basia troszkę stonowany ale opowiada niesamowicie, zaciekawią każdego bo opowiada z wielką pasją. Marta jak dla mnie sztucznie milutka nie czuć w niej tej pasji co w Basi i Tomku. Organizacja wycieczek perfekcyjna. Transport co do minuty. Wszystko zaplanowane a jeśli coś się wydarza np procesja na drodze to trasa szybko modyfikowana. Logistyka pierwsza klasa. Proponowane tawerny miodzio. Szybko, smacznie, grecko. Widoki nie do opisania. Atmosfera relaksu nawet na wycieczce na Katalonia gdzie tempo zwiedzania jest zawrotne. Polecam polecam polecam

Agnieszka Zgoba | 16.08.2017 | Agnieszka

Wycieczki z Korfu Magic to sama przyjemność. Wszystko dopracowane i zorganizowane bez zarzuty. Wspaniali przawodnicy Pani Ania i Michał. Wycieczki po Korfu i do Albanii niezapomniane. Chciałam szczególnie podziękować Pani Ani za okazaną pomoc Agnieszka z rodziną. Mam nadzieję ze się jeszcze spotkamy na innej wyspie☺

Katarzyna z Łodzi | 12.08.2017 | profesjonalne zwiedzanie tylko z Zante Magic Tours

Dzięki za pokazanie piękna wyspy Zakytnthos i Kefalonii. Zuza i Patrycja postarały się, żebym zobaczyła najważniejsze i najpiękniejsze miejsca, miałam okazję spróbować lokalnych potraw, wina, oliwy a także podjeść winogrona prosto z krzaczka. Macie "power" dziewczyny :)

Tomasz Kamiński | 12.08.2017 | Północ zatoka wraku. Rejs na żółwie

Wycieczke wykupilismy już dwa miesiące przed wyjazdem na zakynthos. Pierwsza wycieczka z Magdą druga z Magdalena super

Barbara Nowicka | 07.08.2017 | cudowne Zante

Bardzo dziękuje Paniom Martynie i Zuzi za profesjonalizm,kulturę i humor na wycieczkach Mix Północ i Kefalonii. Bardzo chętnie powtórzę te wycieczki w przyszłym roku rozszerzając je o 1 lub 2 dniową wycieczkę do Aten ( ukłon do organizatorów} Pozdrawiam

Pau | 06.08.2017 | KEFALONIA

Wspaniała niezapomniana wycieczka z Baśką

Aneta, Warszawa | 03.08.2017 | Magia Wysp Jońskich - Aneta, Warszawa, 07-14.07.2017

Przesyłam gorące pozdrowienia dla ludzi z ogromną wiedzą i zaangażowaniem, dzięki którym zwiedzanie to czysta przyjemność nawet w największym słońcu :). Bez względu na to co mogła bym napisać o pięknie tych wysp, bo są cudowne, to wyłącznie dzięki Basi i Tomkowi, chwile spędzone na Zante i Kefalonii na zawsze zostaną ze mną, jako czas magii. Basiu rządzisz i nie zmieniaj się, jesteś najlepszym ambasadorem nas Polaków w Grecji, Tomku na dzień dobry dałeś mi wycisk z tą wyliczanką imion, ale to dobry sposób na scalenie grupy ludzi, którzy widzą się po raz pierwszy. Dziękuję też wszystkim tym, którzy pracują aby każda wycieczka była wyjątkowa. Chcę zobaczyć też Korfu i zgadnijcie z kim będę zwiedzać. Do zobaczenia :)

Lidia i Krzysztof Adamiak | 25.07.2017 | Lidia i Krzysztof z Leszna

wspaniała przygoda na Zante z Biurem Zante Magic Tour. Profesjonalna obsługa . Podziękowania dla Moniki i Kierowcy - odpowiednie osoby na odpowiednim miejscu .

Katarzyna Bobak | 25.07.2017 | Gorąco polecam!

Mix północ super Vip, rejs na żółwie, Kefalonia VIP - tylko z Zante Magic Tours! Pełen profesjonalizm organizatorów, uśmiech, mnóstwo przekazanych wiadomości. Magiczne miejsca, do których nie zaprowadzi was żaden rezydent. Zapał i energia przewodników udziela się uczestnikom. Dziękujemy za humor i cudowne chwile podczas wycieczek :-). Kasia i Dorota

Ola, Marcin, Staś i Ania | 23.07.2017 | Zante Magic- POLECAMY!!!!

Byliśmy na 4 wycieczkach z Zante Magic: Mix Północ Super Vip, Smaki Zante Vip, Kefalonia Vip oraz Rejs na żółwie Vip. Trzy pierwsze z nich absolutnie idealne, perfekcyjnie zorganizowane, z niezwykle sympatycznymi i kompetentnymi przewodnikami (Jarku, Patrycjo, Zuzanno- dziękujemy i pozdrawiamy!!!). Uwagi mamy jedynie do rejsu na żółwie Vip- za długi i niezbyt dobrze zorganizowany transfer autokarem do portu i z powrotem do hoteli z rozwożeniem osób po wyspie, "plażowanie" na potwornie brudnej, hałaśliwej i zatłoczonej plaży na Marathonissi, oraz przewodniczka, która zdecydowanie odstawała na niekorzyść od niezwykle wysokiego poziomu wcześniejszych przewodników. Ogólnie bardzo polecamy!!!!!

Brygida Piotr i Alicja | 23.07.2017 | Wspaniała wycieczka z firmą Zante

Wycieczkę wspominam bardzo dobrze uśmiech mam do dzisiejszego dnia oczywiście dzięki pani Patrycji widoki wspaniałe jeszecze raz dziękuję i pozdrawiam

Brygida Piotr i Alicja | 21.07.2017 | Brygida Piotr i Alicja czerwionka 19 07 2017

Wycieczka była udana dalej jestem pod wielkim wrażeniem

Aneta | 21.07.2017 | Super

Bylam na Mix Północ i Zatoka Wraku oraz Mix Południe i Żółwie. Wycieczki bardzo ciekawe i obfitujace w piekne widoki. Cale szczescie ze wpadłam na Was przypadkiem w necie i nie kupilam wycieczki u rezydenta. Opcja Vip jest swietna. Maly bus wszedzie wjedzie. NieZapomniane wrażenia. Pozdrawiamy Panią Monikę z naszych gor

Dorota i Klaudia | 21.07.2017 | MIx Południe VIP, Mix Pólnoc VIP, Kefalonia

Polecamy gorąco wszystkie wycieczki z Biurem Zante, przewodniczki Magda, Monika, Zuza profesjonalistki, pasjonatki i wysokimi kompetencjami socjalnymi. Bardzo wesołe, uśmiechnięte po prostu zadowolone z życia to jest bardzo ważne aby nie czuć się na wycieczce jak w szkole ( wysiadamy, oglądamy, wsiadamy). Biuro dba o wysoki standard nie tylko przewodników ale tez profesjonalni kierowcy, sprawne busiki możliwość obejrzenia miejsc, do których autokar nie dojedzie. Życzymy wszystkiego dobrego . Dorota i Klaudia

Mariusz | 17.07.2017 | wycieczka VIP północ 11.07.2017

Byliśmy z biurem Magic Tours na 12 godzinnej wycieczce. Czas był wypełniony w całości. Nie było zbędnych przestojów. Wspaniała pani przewodnik Zuzia. Widać że wykonuje swoja pracę z zamiłowaniem i z uśmiechem. Wycieczka zorganizowana tak aby uniknąć tłumów ale i zobaczyć jak najwięcej w ciągu tych 12 godzin. Obejrzeliśmy m.in. zatokę wraku z góry i z plaży, błękitne groty, zaliczyliśmy 3 kąpiele ( w tym zatoka wraku i źródła siarkowe). Była krótka chwila na zakupy w winiarni i u miejscowego "producenta" oliwy - ceny niezawyżone podobne jak na lotnisku, ale za to możliwość degustacji i świadomego wyboru przed zakupem zarówno oliwy jaki i win. Generalnie z pewnością biuro godne polecenia

Kinga, Bogdan, Wiktor | 16.07.2017 | 09.07.17- Mix Północ VIP + Zatoka Wraku, 12.07.17 Kefalonia VIP - Bardzo gorąco polecamy.

Mieliśmy przyjemność wybrania się na powyższe wycieczki z Zante Magic Tours i jesteśmy zachwyceni. Wycieczki zamówiliśmy już w Polsce dzięki poleceniu znajomych i nie żałujemy. Najlepiej i najbardziej profesjonalnie przygotowane wycieczki na których mieliśmy przyjemność być. Fantastyczny Mix Północ z Konradem , który tak świetnie opowiadał o historii Grecji i przeplatał ciekawostkami że nawet wracając zmęczeni do hoteli mieliśmy nadal ochotę go słuchać. Natomiast Kefalonia dzięki Zuzannie , jej historykom i dowcipom oraz iście żołnierskiemu tempu zostanie z nami niezapomniana do końca życia. Dzięki dyscyplinie której poddaliśmy się na Kefalonii mogliśmy wylegiwać sie na plaży przez całą godzinę. Wielkie podziękowania dla przewodników i dla biura za rzetelność( dzieki niej wszystko dopięte było na ostatni guzik) i niesamowite chwile, które zostaną w naszej pamięci. Pozdrawiam :)Kinga

Krzysztof | 16.07.2017 | Krzysztof i Ewa Zante Smaki Bylo super !!

Bylismy na wycieczce Smaki Zante super Vip z Patrycjąktora byla kierowcą 8osobowego busa i naszym przewodnikiem.Niezapomniana wyprawa na ktorej panowala rodzinna sympatyczna atmosfera a Patrycja przekazala nam mnostwo ciekawych wiadomosci.Wyprawa trwala od 9ej do 18 ej ale wcale nie chcielismy wysiadac po jej zakonczeniu.Szczerze polecam kazdemu .Wszystko pieknie zorganizowane.Jutro czyli 17 lipca 2017jedziemy na kolejna wyprawe z tym biurem..Patrycja dziekujemy i pozdrawiamy serdecznie

Kasia i Andrzej | 13.07.2017 | Cudowne chwile na Zakynthos

MIX PÓŁNOC ZATOKA WRAKU SUPER VIP 4 lipca 2017 roku , wycieczka fantastyczna , przewodnik /kierowca Jarek przesympatyczny widać ze lubi swoja pracę. Ekipa fajna pozdrowienia dla małego Bruna , Ewy i Karola. Bawiliśmy się świetnie , na pewno tam wrócimy. Dziękujemy Jarku !!! Pozdrawiamy

Ania, Łukasz i Szymuś z Oświęcimia | 11.07.2017 | ZANTE MAGIC TOURS - GORĄCO POLECAM

Cudowne biuro, prowadzone przez prawdziwych pasjonatów i przecudowna wycieczka MIX PÓŁNOC. Dzięki Adriannie zmieniłam zdanie na temat wycieczek z przewodnikiem - tak przekazywanych ciekawostek można słuchać w nieskończoność!!! Każdy punkt programu trafiony w dziesiątkę, nie sposób się nudzić - od winiarni i degustacji trunków, poprzez siarkowe wody Xigii aż do zapierającej dech Zatoki Wraku. Zakynthos skradło nasze serca, w dużej mierze dzięki ZMT. Nie sposób pominąć rewelacyjnej obsługi w biurze i nastawieniu na potrzeby klienta - nasza wycieczka musiała zostać przesunięta (całe szczęśćie, że nie odwołana), z przyczyn od nas niezależnych - nie było najmniejszego problemu, za co ogromnie dziękujemy :) Jeśli ktoś szuka biura, które w 200% spełni jego oczekiwania - gorąco polecamy ZMT!!!

Darek Aga i mała Basia. | 08.07.2017 | To był koszmar...

To był koszmar , jakaś kpina , nie kompetentni ludzie , gorąco , najpierw wycieczka po wyspie od hotelu do hotelu potem przesiadka na ogromny kilkuset osobowy statek gdzie podczas długiego i monotonnego rejsu ugrilowano nas w dymie przypalanych szaszłyków, nie wszyscy mieli gdzie usiąść potem wizyta w zatoce wraku żeby zejść że statku na plaże 30 min kolejka chwila odpoczynku i spowrotem na grillowanie dosłownie piekło .....to was na pewno nie spotka z ekipą Zante Magic Tour ja po 2 wycieczkach z ZMT man przyklejony uśmiech na twarzy jeszcze do dziś. Pozdrowienia dla Przemka Ananasa i Marty która debiutowała na naszej wyprawie na żółwie. PS to co napisałem w pierwszej części mojego wpisu usłyszałem od ludzi z naszego hotelu którzy wykupili wycieczkę u rezydenta i od organizatora naszego pobytu czy G..... Nie będę robił anty reklamy ale musiałem tak bo poprzednicy wylali tyle miodu, że nie mogłem się powstrzymaći i zdobić coś inaczej...

Monika | 04.07.2017 | Rozczarowanie

Niestety, zaplanowałam zwiedzanie Zakynthos z Zante Magic. Udało się 40%. Zatoka Wraku odwołana z powodu pogody, To oczywiste, wina natury, nie mam pretensji. Za to overbooking na kolejny zapłacony wyjazd to już nie wina zbyt silnego wiatru i wysokich fal. Trzeba jeszcze popracować na profesjonalizm, nie wystarczy sprzedawać wyjazdów super bio i vi0, trzeba jeszcze umieć je zrealizować.

Karolina | 03.07.2017 | Mix północ + zatoka wraku VIP

Byliśmy na wycieczce Mix Północ + zatoka wraku VIP w czerwcu, wszystko super zorganizowane, zgodnie z opisem, Janek świetny przewodnik, polecamy serdecznie.

Małgosia i Piotr | 02.07.2017 | Zante Magic Tours - polecam na 100 %

Byliśmy na Zakyntos w czerwcu 2017. Z Zante Magic Tours byliśmy na dwóch wycieczkach Mix północ VIP I Mix południe VIP. Obydwie wycieczki cudowne, polecamy. Pozdrawiamy super przewodnika Jarka z mix pólnoc VIP. Pełen profesjonalizm i bardzo wysoka kultura osobista. Mała prośba do przyszłych uczestników - warto mieć w torbie jakiś chleb czy bułkę gdyż można trafić na wychudzone opuszczone psy. My niestety mieliśmy taką sytuację na mix południe , skrajnie wychudzony pies łasił się do wycieczkowiczów. Wyjechałam z wyspy z bolącym sercem.

Danuta Wiśniewska | 02.07.2017 | wakacje czerwiec 2017 rok

Dziękujemy Państwu Joannie i Maciejowi Nuckowskim za wspaniałe wycieczki MIX PÓŁNOC, KEFALONIA i REJS NA ŻÓŁWIE. Niezapomniane wrażenia, zachwycające widoki, doskonałe smaki, zapachy i niepowtarzalna atmosfera Grecji w towarzystwie przewodnika naszej Córki Zuzanny pozostaną w nas na zawsze...

Iwona i Mateusz | 01.07.2017 | Wspaniałe wakacje 16-23.06.2017

W połowie czerwca byliśmy tydzień na Zakynthos. Wybraliśmy dwie wycieczki MIX PÓŁNOC VIP i REJS NA ŻÓŁWIE VIP ale w rezultacie byliśmy na trzech. W dniu wycieczki mix północ była sztormowa pogoda i nie udało się wpłynąć do Zatoki Wraku więc Zante Magic Tours zorganizował dla nas dodatkową wycieczkę w dniu kiedy morze było już spokojne za symboliczną opłatą pokrywającą jedynie koszty dojazdu autokarem do portu(5 eur). Piękno wyspy wzbudziło w nas zachwyt ale organizacja, dbałość o bezpieczeństwo i zadowolenie uczestników wycieczki, uprzejmość, elokwencja i wiedza przewodników wywarły niesamowite wrażenie. Poznaliśmy troje fantastycznych pilotów: Zuzę, Mateusza i Łukasza.Bardzo Wam dziękujemy za te niezapomniane chwile. Podróżujemy trochę po świecie i widzieliśmy już cudowne miejsca na tej naszej planecie ale Zakynthos nie zawiedzie na pewno nawet największych znawców pięknych widoków a przewodnicy Zante Magic Tours spełnią oczekiwania najbardziej wymagających turystów.

Staszek Palkiewicz | 01.07.2017 | Profesjonalizm w czystej postaci

Wycieczka Mix Północ Super VIP z Zante Magic Tours była strzałem w 10. Przewodnik Jarek ... Profesjonalista w każdym calu. Potrafił stworzyć w grupie przyjacielską atmosferę. Ciekawe opowieści, przekazywane informacje były cennym uzupełnieniem zapierających dech widoków. Program przygotowany perfekcyjnie. Mam nadzieję, że właściciele doceniają zaangażowanie swoich pracowników w to, aby wszyscy uczestnicy wynosili z wycieczek samą radość i bardzo miłe wspomnienia. My z żonką będziemy na pewno bardzo mile wspominali tą wycieczkę. Pozdrawiamy i życzymy samych sukcesów. A wszystkim potencjalnym przyszłym klientom, polecamy korzystanie z oferty wycieczek organizowanych przez Biuro Zante Magic Tours. Na prawdę WARTO !!!

Teresa Szczxytowska Polska | 30.06.2017 | Teresa

Polnoc mix + żółwie i południe z Panią Ewelina Rękawek polecam 2 wycieczki super jesteśmy zadowoleni i polecimy znajomym poyt w chotelu Posejdon wycieczki w dniach 26.06 i 29.06 2017

Mirosław Kirstein | 29.06.2017 | Zakynthos tylko z Zante Magic Tours

Byliśmy ekipą 9 osób na Zakynthos 20.06.17 -27.06.17 .Wykupiliśmy wycieczkę Mix Północy VIP, którą gorąco polecamy i która zapadnie nam na długo w pamięci za sprawą pięknych widoków .Podziękowania dla Zante Magic Tours a szczególnie dla naszego przewodnika Janka .Dziękujemy ! Do zobaczenia !

Piotr Wróbel | 29.06.2017 | "BABY MIX" na Zakynthos

Wybraliśmy się z naszą córeczką na wycieczkę "BABY MIX" na Zakynthos i 100% wycieczka udana dzięki naszym wspaniałym opiekunom Cioci "Martynie" Weronice i Przemkowi.... oraz innym osobom uczestniczącym razem z nami.... Gorąco polecam Zante Magic Tours i serdecznie pozdrawiam oraz dziękuję.... do zobaczenia za rok... ;)

Paulina | 28.06.2017 | Jeśli zwiedzać Zante, to tylko z Zante Magic Tours!! 9-16.06.2017

Mieliśmy przyjemność skorzystać z dwóch wycieczek - MIX Północ VIP z Martyną i MIX Południe VIP z rejsem na żółwie z Eweliną. Wycieczki super!!! Przerosły nasze oczekiwania. Dzięki Wam mogliśmy trafić do miejsc, w które sami byśmy nie dotarli. Widoki zapierające dech w piersi. Na zawsze pozostanie w pamięci Zatoka Wraku i Błękitne Groty, widok z Bohali, klif Kampi, Porto Limnionas, Agios Nikolaos, Xigia i wiele wiele innych widoków. Jesteście super biurem i cieszymy się, że Waszego rozwoju. Już planujemy wakacje na Korfu - oczywiście z Wami :) Dodam jeszcze, że super atmosferę stworzył również rewelacyjny kierowca Makis (z góry przepraszam jeśli błędnie napisałam imię). Rewelacyjny człowiek. Chodzący optymizm :)

Darek | 25.06.2017 | Super Wycieczka

Szczerze polecam wycieczkę z tym biurem. Pojechaliśmy 20,06,2017 na wycieczkę VIP południe. Przepięknie. Gdyby nie ta wycieczka nie zwiedzilibyśmy tych pięknych miejsc. Naprawdę super. Pani Martyna która była naszym przewodnikiem wspaniale opisywała wszystkie miejsca [przez nas zwiedzane jak również przywiązywała dużą wagę na bezpieczeństwo. Bardzo miła i ciepła osoba. Moim zdaniem dzięki niej wycieczka ta nabrała tych wszystkich kolorów. Szkoda że nasz urlop się kończył bo chętnie pojechałbym jeszcze na inna wycieczkę z ZANTE Polecam

Agnieszka | 19.06.2017 | Agnieszka 16.06.2017

Super biuro polecam.Pani Zuza i Monika rewelacyjne .

Bożena i Mariusz - czerwiec 2017 | 12.06.2017 | W tym roku Korfu

Z ekipą Zante Magic Tours mieliśmy przyjemność zwiedzać Zakynthos podczas dwóch niezapomnianych wycieczek. W tym roku w planach było Korfu. Radość nasza była wielka gdy odkryliśmy nowy kierunek Zante Magic- właśnie Korfu. Telefon do przesympatycznej p. Ani - przewodniczki - i znowu byliśmy w raju. Niesamowita osoba, z olbrzymią wiedzą, bardzo serdeczna, kompetentna, sprawiająca wrażenie jakby się ją znało od lat. Wycieczka po Korfu, pozostanie na długo w naszej pamięci. Jeszcze raz bardzo dziękujemy. Zante Magic Torus robicie dobrą robotę!!! Jesteście najlepsi!!!. Podziękowania dla całego zespołu. Życzymy powodzenia i czekamy na następne kierunki.

Barbara Banaszyńska | 09.06.2017 | Raj na ziemi

Polecam gorąco wycieczkę mix północ vip z panią Zuzą. Byliśmy całą rodziną 22 maja i dzięki Zuzie zakochaliśmy się w Zante. Niesamowite wrażenia, pełne humoru opowieści, doskonałe smaki Grecji i zachwycające widoki oraz wiele innych doznań. Na pewno wrócimy na Zante. Pozdrawiamy gorąco cały zespół Zante Magic Tours. Do zobaczenia.

Małgosia, Szczecin | 30.05.2017 | rewelacja polecam wszystkim

właśnie wróciłam z tygodniowego pobytu na zakynthos i wybrałam się na dwie wycieczki MIX PÓLNOCY, ZATOKA WRAKU , BŁĘKITNE GROTY VIP i na KEFALONIE . Pani Basia rewelacyjna trochę taka hetera ale w dobrym znaczeniu bardzo zabawna potrafi przyciągnąć uwagę kefalonia z nią była niesamowitym przeżyciem. Druga wycieczka też super przepraszam ale nie pamiętam imienia chyba Przemek z zapałem opowiadał o grecji grekach o wszystkim .Zadne z przewodników nie było znudzone wręcz przeciwnie kipieli chęcią i energią w przeciwieństwie do rezydentów w hotelach. Jadąc na te wczasy nie sądziłam że ta wyspa ma tyle do zaoferowania turystą a tu taka niespodzianka. Gdybym miała więcej czasu pojechała bym na wszystkie wycieczki jakie oferujecie. Dziękuje za cudowne niezapomniane wakacje. polecam wszystkim kto chce zwiedzić wyspę naprawdę warto

Marta Wodzińska | 26.05.2017 | Baby mix - cudowna wycieczka!

Wykupiliśmy w maju wycieczkę Baby mix (dziecko 2 lata) chociaż nigdy nie korzystaliśmy z wycieczek zorganizowanych, ale w tym przypadku (po przeczytaniu historii biura i opiniach) mogę w 100% powiedzieć, że nie żałujemy!!! Na wycieczce były nas całe 2 rodziny :) więc mieliśmy indywidualny tour po wyspie super klimatyzowanym, komfortowym busikiem z fotelikiem dla dziecka. Panowie przewodnicy (wybaczcie, ale nie pamiętam imion) przemili, uczynni, wspaniale opowiadali o wyspie, zwyczajach, społeczności. Takich informacji i historii jakie usłyszeliśmy nie sposób znaleźć w przewodnikach czy internecie. Panowie potrafili odpowiedzieć na każde zadane przez nas pytanie. Bardzo bardzo polecam!!! Obowiązkowy punkt za Zakynthos!

tomek | 21.05.2017 | Zante

Kapitaliści mówią ze znana marka obroni się sama! Niestety nie w tym przypadku bo głównym potencjałem tej firmy są ludzie w niej pracujący bez których nie byłoby firmy. Mam nadzieje że szef to widzi i naprawdę docenia bo stracić tych ludzi to grzech!!! Pozdrawiam Agatę, Paulinę, wiecznie uśmiechniętą Adriane, Magdę, Baśkę, świeżynkę Mateusza i chyba najbardziej niesamowitego kierowcę na Zante - Kosmasa z którym podróż była niesamowitym przeżyciem. Pozdrowienia również dla reszty ekipy której nie zdążyłem poznać. Jeśli ktoś czyta moją opinie to pamiętajcie tylko Zante Tour Magic :) Swistak Zante -maj 2017

Monika | 13.05.2017 | Mix Północ 10.05.2017

Mieliśmy z mężem i dziećmi okazję wybrać się na wycieczkę Mix Północ z przewodniczką Magdą. Polecam z całego serca. Madzia genialna, zalewała nas informacjami o Grecji, Grekach i samym Zakhyntos. Zatoka Wraku zapiera dech w piersiach, widok nie do opisania słowami. Biuro godne polecenia.

Lucyna | 11.05.2017 | Wycieczka MIX Północ + Zatoka Wraku VIP

Jeżeli ktokolwiek jeszcze zastanawia się, czy skorzystać z usług biura Zante Magic Tours, niech się pospieszy z wykupieniem wycieczki :) My skorzystaliśmy już na początku maja wraz z dziećmi (12 i 9 lat) z MIX Północ VIP. Niezapomniane przeżycia. Wspaniale !!! Nawet mój syn Filip, któremu ciężko dogodzić, był zachwycony. Pani Zuza opowiadała o wyspie i o życiu samych Greków z pasją godną pozazdroszczenia. Wiele z tych informacji zostało w pamięci. Widoki niesamowite!!! Mam nadzieję, że dane mi będzie wrócić na Zakynthos i wtedy na pewno skorzystamy z ofert biura. Pozdrawiamy gorąco :) No i nie da się ukryć, tęsknimy za pogodą... Lucyna, Marek, Julia i Filipo

Janusz i Beata | 10.05.2017 | Wycieczki na Korfu i Albania 1 i 4 maja 2017r

To jest moja czwarta wycieczka z Zante. Rewelacyjna Ania na Achillon i Korfu i Michał w Albanii. Napiszę krótko, kopalnie wiedzy, sprawność w opiece , po prostu REWELACJA. " buzia im się nie zamykała w przekazywaniu wiedzy". przez cały czas . Czuje się , że to pasja a nie " odfajkowanie" wycieczki. jak u rezydentów biur podróży . Pozdrowienia dla reszty biura na kORFU.

Joanna F. | 06.05.2017 | Zante i Kefalonia

Wlasnie wrocilam z Zante-cudowna wyspa!Polecam wszystkim wycieczki z Zante Magic Tours,szczegolnie na Kefalonie z pania Basia (swietna kobieta,przesympatyczna,mega wiedza,przekazana w prosty sposob,nawet dla tych co nie lubia histrorii ; )).To prawda tylko oni organizuja wycieczke na plaze Myrtos.Bylam juz na wielu plazach takiej jednak jeszcze nie widzialam-zapiera dech!

Dariusz, Łukasz, Beata Mius | 30.04.2017 | Wakacje z Zante

W 2016 roku Zante Magic Tour zorganizowało nam wspaniałe wycieczki po Zakynthos. Te cudowne chwile zapamiętamy na całe życie. Dziękujemy pani Joanno.

Sławek łukasik | 17.04.2017 | Super ekipa

Byliśmy paczką 8 osób na Zakynthos już dawno bo w 2012 r czyli wtedy kiedy zante raczkowalo mając tylko kilka osób w swojej ekipie i dzięki temu mieliśmy szczęście że naszym przewodnikiem po wyspie był właściciel zante Maciek super facet umiejacy stworzyć niesamowitą atmosferę. Od kilkunastu przynajmniej lat jeździmy po świecie ale takich wycieczek fakultatywnych nie było nam dane przeżyć nigdy

Robert i Ola | 15.11.2016 | NIE ZAPOMNIANA WYCIECZKA Z DODATKOWYMI ATRAKCJAMI

Serdecznie dziękujemy całej ekipie ZANTE MAGIC TOURS, a w szczególne podziękowania dla naszego przewodnika Michała Waldemara z bierzmowania Stanisława. wycieczka na jaką się zdecydowaliśmy to Mix Północ S-VIP w dniu 13.10.2016 Wrażenia zapadną nam w pamięć na długie lata, głównie za sprawą pięknych widoków, ale również najlepszego przewodnika. Pomimo, że sezon lęgowy Caretta się skończył to Michał tak bardzo wziął sobie do siebie życzenie Oli żeby zobaczyć żółwia, że podczas wycieczki na plażę wraku jakimś cudem wypatrzył jednego i poprosił kapitana żeby do niego podpłynąć. Wielkie dzięki za staranie i oddanie pasji, bo nazwanie tego pracą byłoby zbyt słabym określeniem. POZDRAWIAMY I GORĄCO POLECAMY!!

Maria Preca | 10.10.2016 | Cztery udane wycieczki z Zante.

Nasza czteroosobowa rodzinka gościła na Zakynthos 30.09 - 07.10.2016r., wykupiliśmy 4 wycieczki w Zante i żadnej nie żałujemy. Dwie wycieczki z Basią - kobieta petarda, która swoimi opowieściami potrafiła zainteresować nawet dzieci. Bardzo duża wiedza, którą potrafi naprawdę ciekawie zaprezentować. Opowieść pana Bartka o przewodniku niestety "sprzedana" dalej:) Również bardzo ciekawa wycieczka, wiele ciekawych informacji przekazanych z uśmiechem. Ogólnie cały zespół udany. Pozdrawiam serdecznie. Marysia, Ania, Gosia i Olo.

Monika Nowak | 06.10.2016 | JESTEŚCIE REWELACYJNI!!! :)

Dziękuję Wam za wspaniałą wycieczkę 25.09.2016. "Mix Północ z Zatoką Wraku i Błękitnymi Grotami"! Jeśli wycieczki fakultatywne na wyspie, to tylko z Waszym biurem. Ogromnym atutem całej wyprawy był Michał Waldemar z bierzmowania Stanisław :) Najlepszy przewodnik na jakiego można było trafić. Niesamowita wiedza, humor, pasja do wykonywanego zawodu i przede wszystkim do Grecji. To była czysta kilkunastogodzinna przyjemność. Żal kończyć było tę wspaniała wyprawę pod bramą hotelu wieczorem. Zakynthos to przepiękna wyspa, a jeśli można ją poznawać z doświadczonymi osobami, z dużą wiedzą na jej temat, to tym lepiej. Bardzo Wam dziękuję!!! Powodzenia i rzeszy zadowolonych wycieczkowiczów :)

Iza Mykala | 05.10.2016 | Zante

Super super super Pani Basia i Darek wspaniali ludzie Gratuluję szefowi doboru pracowników cudownie spędzony czas

Martyna Gluszek | 04.10.2016 | Polecamy bardzo:)

Bylismy z Chlopakiem na tygodniowych wczasach w Zakynthos:) Na kazdy dzien mielismy inna wycieczke z biura Zante Magic Tours i bylismy bardzo zadowoleni:) Pan Michal swietny przewodnik :) Jedyne czego zalowalismy to ze wykupilismy tak krotkie wczasy i musielismy z kilku wycieczek zrezygnowac:)

Małgosia Radzimska | 04.10.2016 | Kefalonia i Mix Północ super VIP

Super wycieczki,polecam,Zakhyntos to piekna i ciekawa wyspa.Kefalonia tez.

Monika | 02.10.2016 | Zante

Byliśmy z Zante na dwóch wycieczkach - Mix Północ z Joanną oraz na Kefalonii z Basią. Niesamowite przeżycie. Przewodniczki wspaniałe, z dużym poczuciem humoru z pasją opowiadały o Grecji. Widoki cudowne, szkoda, że każda wycieczka musi się tak szybko kończyć ;)

Łukasz Popławski | 26.09.2016 | Mówisz... Zakynthos - myślisz Zante Magic Tours

Witam, Urlop się skończył, ale wspomnienia pozostały... i to te szczególne. Uczestniczyliśmy w 2 wycieczkach z ZMT: Mix Południe VIP z Tomkiem - fenomenalnym przewodnikiem o przeogromnej wiedzy. Wszystko sprawnie obejrzeliśmy. Super wycieczka i śpiewający kierowca :) takie niespodzianki tylko z Zante Magic Tours :) Następnie w dniu 10.09.16 r. uczestniczyliśmy w Mix Północy VIP z Ewelina - dziewczyna tajfun :), wszystko sprawnie organizowała, świetnie opowiadała. Zante Magic Tours zorganizowało dla nas świetne zaręczyny na Golden Beach obok Navagio - dziękuję raz jeszcze tutaj - całej ekipie ZMT z zwłaszcza Ewelinie oraz jej pomocnikom. Dzięki za zorganizowanie bukietu, szampana, syreny okrętowej i "sto lat" w grocie: syreny i sto lat nie spodziewałem się :) Dziękujemy raz jeszcze.

Asmann | 25.09.2016 | Pochwala

Chcieliśmy bardzo podziękować Pani Sylwi z biura w Tsivilisi za profesjonalna obsługę i pomoc. Przemila i pomocna osoba. Liczymy,ze szefostwo doceni Panią Sylwię finansowo $$$$$ :-) Beata&Bogusz :-)

Ewelina i Kazik | 25.09.2016 | polecamy

Byliśmy na wycieczce Mix Północ 16.09.2016 roku z przesympatyczną Panią Magdą. Było rewelacyjnie!! Polecamy wszystkim. Na prawdę warto!!

Renata Żurek | 24.09.2016 | Dziekujemi za cudne wycieczki :MIX POLNOC i KIEFALONIA

dziekuję za świetna organizacje wycieczek :Zante -mix Połnoc i Kiefalonia . Oferta wycieczek bardzo bogata ,świetna i z sensem organizacja ,czytelna i rzetelna informacja o cenach no i to co najwazniejsze cudowne przewodniczki : Joasia (mix północ)oraz Basia (Kefalonia ). Polecem te wycieczki ...na 100% będziecie zadowoleni

Patrycja Wróbel | 23.09.2016 | Przewodnik to nie praca to pasja :)

Mix Połnoc super VIP/Rejs na żółwie VIP Dwa dni wspaniałej zabawy ze wspaniałymi ludźmi! Adam (mix północ) oraz Artur (rejs na żółwie) spisali się na piątkę z plusem! Program obu wycieczek zaplanowany tak aby pokazać nawet najmniejszy zakątek wyspy Zakynthos. Pełen profesjonalizm, dbałość o bezpieczeństwo, wysoka kultura oraz poczucie humoru sprawia, że z takimi ludźmi można zwiedzać cały świat! Do zobaczenia! Dziękujemy!

Patrycja Wróbel | 23.09.2016 | Przewodnik to nie praca to pasja :)

Mix Połnoc super VIP/Rejs na żółwie VIP Dwa dni wspaniałej zabawy ze wspaniałymi ludźmi! Adam (mix północ) oraz Artur (rejs na żółwie) spisali się na piątkę z plusem! Program obu wycieczek zaplanowany tak aby pokazać nawet najmniejszy zakątek wyspy Zakynthos. Pełen profesjonalizm, dbałość o bezpieczeństwo, wysoka kultura oraz poczucie humoru sprawia, że z takimi ludźmi można zwiedzać cały świat! Do zobaczenia! Dziękujemy!

GRAŻYNA I LESZEK Z POZNANIA | 20.09.2016 | GRAŻYNA L LESZEK, WRZESIEŃ 2016 NIEZAPOMNIANE CHWILE TYLKO Z ZANTE MAGIC TOURS

Na wyspie Zakynthos byliśmy 10 dni , z czego 3 spędziliśmy w doborowym towarzystwie wspaniałych i niezwykle profesjonalnych Przewodników . Dziękujemy za cudowne chwile , wiadomości i wszechobecny uśmiech . Dzięki Wam mamy kolejne wspaniałe wspomnienia z greckich wakacji !!! Pozdrawiamy serdecznie Magdę ( Kefalonia ) , Tomka ( Mix Południe + żółwie ) oraz Darka z którym zwiedziliśmy północną część wyspy ( Darku, dziękujemy za wszystko :))) ). Z całego serca polecamy usługi Zante Magic Tours , warto być Vipem.

Ania i Terence | 20.09.2016 | Mix połnoc vip + rejs na żółwie vip

Byliśmy na Mix Płn VIP z Michałem Waldemarem z bierzmowania Stanisławem ;) , super przewodnik z ogromną wiedzą i energią. Podał nam prawdziwe i ciekawe informacje o wyspie, super zintegrował naszą grupę, a mimo tego, że gadał przez całe dzień, nie był nudny albo męczący ani na chwilę... no i poświecił się robiąc nam piękne zdjęcia. Wycieczka intensywna ale super! Następnie byliśmy z Pauliną na żółwie i też było super. Relaksująca wicieczka pełna pięknych widoków od strony morza i możliwości kąpania się w wyjątkowych miejscach. Wielkie dziękuję dla całego zespołu wraz z kierowcą i kapitanami statków. Na pewno do Waszej wyspy wrócimy i na pewno wybierzemy się na następne wycieczki. Gratulacje za organizację i program wycieczek.

Paulina | 19.09.2016 | Wrzesień 2016

Już w Polsce dostaliśmy informacje, że jak zwiedzać Zakhyntos to tylko z Zante Magic Tours. I to się potwierdziło. Wybraliśmy MIX PÓŁNOC ZATOKA WRAKU,BŁĘKITNE GROTY...i wrażenia były nie do opisania!!! Cudowne widoki, niesamowita atmosfera! Nasuwa się tylko jedno pytanie czy Michałowi się kiedyś buzia zamyka??? ;) Niesamowity facet 12h non stop dyskusja, bez przerwy!...niesamowita wiedza i pasja. Aż dziw brał, że od 8 rano do grupo po 20 można nawijać i przy tym wszystkich nie zanudzić. Ludzie naprawdę warto!

M | 18.09.2016 | polecam!

Byliśmy 11.09 na Kefalonii z Basia- świetna babka , szybka, żywiołowa, pełna energii. Wszystko bardzo sprawnie szło. Szkoda tylko, że takie szybkie tempo , ale zdaję sobie sprawę, że było ograniczenie czasowe ze względu na powrotny prom na Zakynthos. 13.09 bylismy na mix półnos super vip z Darkiem. Świetna , kameralna atmosfera, pełna kultura, troska. Polecam zwiedzanie w tak małych grupach. Jedyne co mi zabrakło to więcej opowieści o samym życiu mieszkańców ( śluby, chrzciny, praca, służba zdrowia itp).

ŁukaszP. | 17.09.2016 | Rejs na żółwie - zdecydowanie polecamy!

Fantastyczna wycieczka - polecamy każdemu kto będzie na Zakynthos! My korzystaliśmy akurat z Rejsu na Żółwie - można je oglądać od maja do października (później odpływają do oceanu). Genialnie zorganizowana wycieczka, super zaplanowane postoje w magicznych miejscach (gdzie dodatkowo można popływać), bardzo sympatyczni przewodnicy i konkurencyjna cena (np. w stosunku do oferowanych przez biura podróży). Dziękujemy za dostarczenie niezapomnianych wrażeń!

Lewkon | 17.09.2016 | Biuro w Tsilivi

Byliśmy na wyspie od 09.09.2016 do 16.09.2016.Kilka osób polecało wcześniej to biuro. Wybraliśmy Mix Południe Vip i Mix Północ Vip. Nie zawiedliśmy się.Pogoda dopisała i wszystko przebiegało zgodnie z planem. Polecam- Lewkon

Sylwia Polańska | 16.09.2016 | Sylwia, Gniezno,10.09.2016 MIX PÓŁNOC VIP

Zante Magic - nic dodać nic ująć, profesjonalizm w 100%, zobaczysz w 12 godzin to, co powinieneś. Wycieczka barwna, świetnie zorganizowana. Przede wszystkim brawo dla Pani Eweliny! Profesjonalizm, ogromna pasja w przekazywaniu informacji i ciekawostek :) Trzymamy kciuki za doktorat! :) Sylwia z niesfornym tatą :)

IZA AREK | 15.09.2016 | Iza i Arek wrzesień 2016

Witam. Jak chcecie poznać wyspę to tylko z Zante. My byliśmy na MIX PÓŁNOC 9.09.16z z Zuzą,która jest bardzo pozytywną i przesympatyczną osobą,przeogromną ma wiedzę którą tak przekazuje że nikt się nie nudzi,wesolutko było dzięki Zuzie bo takiego poczucia humoru trzeba szukać wśród przewodników.(POZDRAWIAMY).12.09.16 spędziliśmy również miło czas na wycieczce REJS ŻÓŁWIE z również przesympatyczną przewodniczką Olą.ZMT może być dumny mając w swoim zespole takich pracowników. Na inne wycieczki na które chcieliśmy jeszcze się w trakcie naszego pobytu zapisać nie były już dostępne ze względu na duże zainteresowanie (SZKODA) samo to że brak jest wolnych miejsc mówi dużo o ZMT. A czy firma Zante Magic Tours nie planuje w najbliższej przyszłości mieć tam swoją sieć hoteli.(zastanówcie się )w jednym miejscu wszystko. POZDRAWIAMY SERDECZNIE CAŁĄ EKIPĘ ZMT

Monika i Marcin, Kraków | 10.09.2016 | MIX PÓŁNOC / 06.09.2016

W dzień naszej wycieczki przypadła bardzo deszczowa pogoda. Z tego powodu rejs na Błękitne Groty i Zatokę Wraku został odwołany. Nie mieliśmy niestety możliwości przełożyć wycieczki na inny dzień, bo za chwilę wracaliśmy do domy, więc stwierdziliśmy, że teraz, albo nigdy. Naszym przewodnik był Michał, a kierowcą Makis. Jesteśmy bardzo, ale to bardzo zadowoleni z naszej wycieczki. Podziwiamy pełen profesjonalizm Michała. Całą drogę słuchaliśmy z zaciekawieniem jego historii o wyspie. Zdecydowanie się nie nudziliśmy i pozytywna atmosfera, jaka panowała w busie zrekompensowała nam straty z powodu pogody. Nie żałujemy, że nie odwołaliśmy naszej obecności i polecamy firmę Zante Magic Tours. Być może kiedyś znów odwiedzimy cudowną wyspę Zakynthos i wtedy napewno odwiedzimy to biuro. Dziękujemy za wszystko! PS: Makis to świetny śpiewak :-)

Karolina Wiecha | 05.09.2016 | Mix Północ Vip / Rejs na żółwie Vip 05-08-12-08 2016

Nie mogliśmy lepiej trafić ! Przewodniczka Zuza na Mix Północ VIP - PETARDA ! Jej ogrom wiedzy, a jednocześnie ciekawe opowiedzenie o wyspie sprawiło, że można jej było słuchać bez końca. Sama wycieczka fantastyczna. Gorąco Polecamy ;-) P.S. Zuza najlepszym fotografem - zdjęcia z jej ręki trafiły na pierwsze strony naszego "Zakintyjskiego"albumu;-) Rejs na żółwie z Bartkiem również fantastyczny. Wycieczka dosłownie 4-5 godzinna, a naprawdę można wiele zobaczyć. Również gorąco polecamy ;-) Dzięki Wam wiemy, że sierpniowy pobyt na Zante na pewno nie był ostatnim;-)

Bartek | 01.09.2016 | POLECAM!!!

Pełen profesjonalizm! Środki transportu bezpieczne. Pełna empatia dla uczestników. Bez nachalnego promowania odwiedzanych sklepów, stoisk i restauracji. Pokazują też miejsca nieodwiedzane przez największe tłumy. Pozdrowienia dla Eweliny: powodzenia z doktoratem - od gaduły Adasia :-)))

Mariusz R. | 01.09.2016 | Niezapomniane widoki

Jestem bardzo zadowolony że wykupiłem wycieczki w Zante Magic Tours; Wycieczka MIX PÓŁNOC & BŁĘKITNE GROTY SUPER VIP z Arturem; na wycieczkę udaliśmy się z 3 dzieci; dzieci były zachwycone; było rewelacyjnie; dzięki Panu Arturowi mamy całą rodziną super zdjęcia i niezapomniane widoki; byliśmy w osiem osób w tym nas pięcioro i Pan Artur, którego serdecznie pozdrawiamy oraz wycieczka MIX POŁUDNIE VIP + ŻÓŁWIE z Panem Tomkiem, którego również serdecznie pozdrawiamy; tu dzieci były trochę bardziej wymęczone ale za to żółwie na żywo na pewno nie zaponą; ogólnie podsumowując to uważam, że biuro Zante jak i przewodnicy, którzy mają ogromną wiedzę to pełen profesjonalizm; pozdrawiam; sierpień 2016r

Marek Gadzinski | 23.08.2016 | Marek Olsztyn sierpien 2016

Wycieczki z Zante rewelacja byłem na Mixie północ i na zolwiach. Super a przewodnicy pierwsza klasa Asia i Bartek jesteście the best pozdrawiam.Asia jak skojarzysz to ja od zagubionej torby jeszcze raz dzięki za pomoc

Iza | 22.08.2016 | JESTEŚMY ZACHWYCENI:)

Z Zante Magic Tours byliśmy na Kefalinii z Basią, Mix Południe + rejs na żółwie Vip z Tomkiem, Mix Północ z Zatoka Wraku oraz w Olimpii z Joanną. Bardzo dużo podróżujemy i miewaliśmy różnych przewodników. Ci z Zante są niesamowici. Mają wielką, olbrzymią wiedzę i co ważne potrafią ją przekazywać wykazując przy tym poczucie humoru. Absolutnie nie są nudni, widać, że to co robią to ich pasja. Pełen profesjonalizm na wyjazdach, punktualność, świetna organizacja logistyczna, wspaniała opieka nad klientami. Gorąco polecam wszystkim wycieczki z ZMT, które cenowo też są bardzo korzystne. Pozdrowienia dla naszych wspaniałych przewodników. Trzymajcie tak dalej.

Łukasz Z Gdańska | 22.08.2016 | MiX PÓŁNOC z ZUZĄ ;) 11.08.2016

Wycieczka jak wycieczka ale.... Zuzanna :) dawno już nie spotkałem tak wesołej, pozytywnej i zakochanej w tym co robi osoby. Uśmiechnięta, pełna pasji, radosna,a przy tym kompetentna i posiadająca duża wiedze na każdej płaszczyźnie. Ciężko słowami odzwierciedlić stan faktyczny, po prostu postawa godna naśladowania. Życzę aby taki stan trwał jak najdłużej, oby proza życia, otaczająca rzeczywistość i trudności nie zgasiły tak miłego uśmiechu. Na ręce właściciela Zante składam, moc podziękowań i pochwał dla tej dziewczyny, Doceniać dbać i nagradzać taki personel. Pozdrawiam :)

Mirosław Kukuła | 21.08.2016 | Kefalonia

Przewodniczka Basia. Profesjonalistka!!! Znajomość historii i obyczajów panujących w regionie powala na kolana. Co najważniejsze,Basia robi to z przyjemnością. Organizacyjnie wycieczka była na bardzo wysokim poziomie.W ciągu jednego dnia zdążyliśmy zobaczyć tak wiele. Polecam to biuro

Js | 20.08.2016 | Biuro w Tsilivi

Polecam

Barbara Czerwińska | 17.08.2016 | Basia,Ryszard/ 11.08.2016

Wycieczka Mix Połnoc+Zatoka wraku, błękitne groty VIP rewelacja. Organizacja imprezy na najwyższym poziomie . Szczególne słowa podziękowania należą się Zuzie. ZMT może być dumny mając w swoim zespole takiego pracownika.

Sylwia & Rafał z Sosnowca | 16.08.2016 | Zante Magic Tours - Magia Zakynthos w bezkonkurencyjnych wycieczkach :)

Za dużo pozytywnych wrażeń aby cokolwiek napisać! Dwie przecudowne wycieczki MIX PÓŁNOC & BŁĘKITNE GROTY SUPER VIP z Adamem oraz MIX POŁUDNIE VIP z Tomkiem dopełniły w całości pobyt na wyspie.Jesteście wspaniali i jeśli ktoś chce poznać Zakynthos to tylko z ZMT. Ściskamy naszych przewodników Adama i Tomka i do zobaczenia w niedługim czasie na innych wycieczkach :) Sierpień 2016

Bernadetta | 16.08.2016 | Dwie czarujące wycieczki - Mix północ super vip i vipowskie żółwie

01.08 przewodnik Darek zabrał nas na magiczną wyprawę na północ Zakynthosu. To właśnie dzięki niemu poznaliśmy prywatnie Greków, byliśmy tam, gdzie normalnie się nie jeździ, bo autobus się nie zmieści. Ta wycieczka warta jest takich pieniędzy, a znajomości,na niej zawarte, będą trwałe. Darek wprowadził luźną atmosferę, ustalił zasady i dlatego wszystko grało. Na własne oczy widzieliśmy, że zna Greków, a oni go cenią i potrafi nawet rozmawiać ze zwierzętami- niesamowite.

Małgosia M | 10.08.2016 | Kefalonia z Basią

Fantastyczna osoba z pasją i niesamowitym poczuciem humoru i wiedzą, w dodatku potrafi zarazić energią całą grupę, dziękuję również w imieniu mojej 15 letniej córki, która powiedziała, że pierwszy raz w życiu podobała jej się wycieczka z przewodnikiem i żałuję, że nie ma takiej Pani Basi w szkole, zamiast tych nudnych nauczycieli. Pozdrawiamy serdecznie i wszystkim będziemy polecać Kefalonię z BASIĄ :)))

Piotr Daniel | 09.08.2016 | WSPANIAŁE WYCIECZKI

Serdeczne podziękowania za wspaniałe wycieczki MIX Północ VIP z Natalią i Mix Południe + Żólwie z Tomkiem.Zostały bardzo miłe wspomnienia. Gorąco pozdrawiamy Beata i Piotr Daniel.

Ola i Waldek | 06.08.2016 | Wycieczki z ZMT to bajka

Skorzystaliśmy z dwóch ofert: "Północ+zatoka wraku.... SVIP" z przewodnikiem Darkem Z.(pozdrawiamy) i "Kefalonia"z Basią R.(pozdrawiamy również). Rewelacja: profesjonalizm, wiedza, humor i jeszcze długo można wymieniać. Wycieczki warte swojej ceny!!! Nie chcę powtarzać opinii powyżej, ale jeśli będziecie na Zakynthos, to korzystajcie z usług polskiego(sic!) biura! (wszystkie informacje są w necie). Lipiec/sierpień 2016

Piotr O. | 05.08.2016 | BABY MIX - 20.07.2016 / Rewelacyjna wycieczka z ZMT !

Serdeczne podziękowania dla Przewodników naszej wycieczki - wujka Bartka i cioci Oli. :-) Wycieczka niezapomniana, cudowne widoki, fajna atmosfera, spora dawka ciekawych informacji o wyspie, a wszystko na luzie i z dużym poczuciem humoru. I tak powinno być! To były wspaniałe wakacje na Zakynthos - także dzięki Zante Magic Tours. Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze się spotkamy...

ROZCZAROWANI | 03.08.2016 | KEFALONIA VIP

WYKUPIONA WYCIECZKA Z DOPŁATA NA VIP KTÓRA GWARANTOWAŁA NAM DOTARCIE DO PORTU BUSEM MAX 25 OSÓB TYMCZASEM PRZYJECHAŁ AUTOKAR 50+ OWSZEM PO KEFALONI PORUSZALIŚMY SIĘ BUSEM 25 OSOBOWYM JEDNAK POWRÓT NA ZAKYNTHOS ZNOWU PORAŻKA KAZALI NAM SIE PRZESIADAĆ DO AUTOKARU I TAM JAKO VIPY ZOSTALIŚMY WRZUCENI DO OBJAZDÓWKI PO HOTELACH VIPY NIE VIPY WSZYSTKO CO MIELI A MY ZA DODATKOWĄ OPŁATE JAKO VIPY DOSTALIŚMY BONUS ZOSTALIŚMY ZAWIEZIENI DO HOTELU JAKO OSTATNI KONSEKWENCJE NIE ZDĄŻYLIŚMY TEŻ NA KOLACJE ZANTE MAGIC TOURS LOGISTYKA WAM SZWANKUJE PO CO WYCIECZKA VIP SKORO NIE TRZYMACIE SIE UMOWY

Daria Janicka | 03.08.2016 | Żółwie z Olą

Wycieczka na żółwie z przesympatyczną przewodniczką Olą to ukoronowanie naszego pobytu na wyspie. Atmosfera wycieczki, interesujące informacje, napięcie podczas wypatrywania żółwi na długo pozostaną w naszej pamięci! Zarówno my, jak i dzieci jesteśmy zachwyceni i na pewno w przyszłości powrócimy na Zakynthos i do biura Zante Magic Tours! Dziękujemy serdecznie!

Kasia J. | 02.08.2016 | Magia 29.07.2016

Bardzo serdecznie dziękujemy za wspaniałą wycieczkę ,brak słów żeby opisać ten cudowny czas spędzony z Arturem naszym przewodnikiem po wyspie ,dawno nie spotkaliśmy tak cudownych ludzi wszystkim kórych mogliśmy spotkać na wspólnej wyprawie bardzio dziękujemy ,nieczęsto spotyka się tak fantastycznych ludzi .na długo pozostaniecie w naszej pamięci a być może spotkamy się jeszcze gdzieś kiedyś.Artur jesteś wielki

Anna Maciejewska | 02.08.2016 | Wspaniałe przeżycie na wyspie Zakintos z przewodnikami Magic Tours

Rewelacyjny przebieg wycieczek : mix północ z Tomkiem, mix południe z Madzią i Kefalonia z Basią.Dużo by można było opowiadać. Powiem krótko:jestem od wrażeniem organizacji i uroczej atmosfery oraz przekazanej wiedzy przez przewodników Zante. Rzadko się spotyka takich wspaniałych pasjonatów. Piękne widoki, przepiękne plaże, klify. Cudowne morskie wycieczki. Opowieści historyczne przekazane z humorem i należytą wiedzą. Do tego tradycje Greków i zwyczaje. Wszystko nadzwyczajne !!!! Kefalonia z Basią i ten jej cudowny okrzyk ZAAAANTE ! niezapomniany ;-) Mix południe z Madzią - gdzie po pólnocy już myślałam, że mnie nic nie zachwyci ;-) plus koza Madzi teścia ( czekam na foto ;-P ) Tomek i mix Połnoc - Twoja niezamykająca się buzia - Uwielbiam - jesteście kochani wspaniali. Serdecznie Was pozdrawiam Ania Maciejewska z rodziną :-)

Bartek i Damian | 01.08.2016 | Kefalonia z Panią Basią i ZMT

Krótko mówiąc świetna wycieczka i rewelacyjna przewodniczka :) Pozdrawiamy

Patrycja i Daniel Zębała z Bydgoszczy | 31.07.2016 | NIESAMOWITE WYCIECZKI MIX PÓŁNOC VIP I MIX POŁUDNIE VIP + ŻÓŁWIE

Jesteśmy pod wrażeniem programu wycieczek, które przerósły nasze oczekiwania. Szczególne podziękowania dla Tomka Juniora za MIX POŁUDNIE VIP + ŻÓŁWIE za profesjonalizm, ogromną ilość informacji i super atmosferę oraz dla ZUZY za MIX PÓŁNOC VIP za wielką wiedzą o codziennym zyciu Greków, cudowny urok z domieszką greckiego luzu i niezwykłe widoki. Mamy ochotę wrócić za rok, żeby zobaczyć z Waszym biurem więcej! ZUZA - gorąco ściskamy szczególnie Ciebie, naszą Krajankę!

Marcin , Lipiec 2016 | 27.07.2016 | MIX PÓŁNOC + ZATOKA WRAKU, BŁĘKITNE GROTY Z Panią Joanną - KOSZMAR jak z wycieczki szkolnej !!!

Witam odradzam wszystkie wycieczki z tą Panią, która zachowuje się jak stara nauczycielka z podstawówki, której przeszkadzają rozbrykane bachory !!!!. Pytania typu , to Państwo nie wiecie?, a ja jestem tu 20lat w Grecji i wiem........Żenada zabierzcie tę babę, bo wam opinie zepsuje.Nudna, monotonna i nie ciekawie opowiada, zachowuje się bezczelnie i arogancko-pracuje bo musi !!!!!. Polecam wszystkich pozostałych przewodników : miła i śmieszna Pani BASIA i Magda, Pan Adam !!!!!. Program wycieczek ciekawy choć trochę napięty.Szczerze polecam to biuro, choć przewodnik ma jednak znaczenie !?!?.

Adrianna | 27.07.2016 | Zante Magic Tours - nic dodać nic ujać nazwa biura mowi sama za siebie :)

Moj drugi wyjazd na Zakynthos mega wyjątkowy, ciekawy, kolorowy i pełny pozytywnej energii a wszystko za sprawą wycieczki z Magic Tours i naszej przewodniczki Pani Agnieszki. Było naprawde super, niestandardowo, wesoło a widoki zapierały dech i na długo bede miała je w pamieci. Efekt jest taki, że wczoraj wróciłam i juz kolejne wakacje planuje na Zakynthos i tym razem min 10 dni. Cały czas czuje niedosyt piękna tej wyspy, ludzi, potraw, widoków i zapachów :) Z moich wielu podrózy po świecie to jest miejsce, do którego powróciłam i jeszcze raz przyjadę. Zante Magic Tours to bardzo profesjonalny team z pasją i energią. Dziekuję za Mix Połnoc :) Było super :) Żaden duży tour operator sie do Was po prostu nie może równać.

Asia, Rafal & Mikolaj | 23.07.2016 | 17.07.2016 Mix Polnoc + Zatoka Wraku Super VIP

Wycieczka wspaniala - widoki, ludzie, jedzenie, wino i perfekcyjny pilot/przewodnik - Darek! Niezwykle wspomnienia gwarantowane. Serdecznie polecamy rowniez rodzinom z dziecmi.

Ania i Tomek | 19.07.2016 | THE BEST ZANTE MAGIC TOURS

Witam! Z ogromną radością mogę polecić wszystkim Zante Magic Tours. Mieliśmy okazję zwiedzić najwspanialsze miejsca na Zakynthos. Mix północ+zatoka wraku, błękitne groty..... to rewelacyjna wycieczka, dzięki której poznacie bliżej wyspę, ludzi, regionalne wyroby, potrawy, zobaczycie powalające widoki. Wspaniała organizacja. Cudowni kierowcy. Pyszna Kawa z pozytywnie zakręconym Darkiem. Dużo wiadomości, historii i humoru z przesympatycznym Tomkiem, moc wrażeń na łodziach z odpowiedzialnymi kapitanami......nie da się tych emocji opisać, trzeba to przeżyć.... POLECAMY Ania i Tomek z Sosnowca (VII 2016)

Małgorzata Rabiega | 17.07.2016 | Najpiękniejszy urlop w życiu!!! Już marzę o powrocie na Zante...

Byliśmy 2 tygodnie w Tsilivi. Planowałam to kilka miesięcy i kupiłam przed wylotem 2 wycieczki oczywiście z Zante Magic

Ewelina, Gdańsk | 17.07.2016 | CUDOWNE WAKACJE TYLKO Z WAMI !!!

Witajcie! dzięki Waszym wycieczkom - Waszym przewodnikom nasze wakacje były rajem na ziemi. Odwiedzamy wyspy greckie od lat ale Zante pozostanie w naszej pamięci na zawsze dzięki cudownym przewodnikom: Asia i Bartek- mix północ+ zatoka wraku, Basia- Kefalonia, Tomek- mix południe vip, Bartek- rejs na żółwie. SERDECZNIE POZDRAWIAMY I DZIĘKUJEMY!!!!!!! Tak wspaniałych ludzi z ogromną wiedzą i sposobem przekazania historii w sposób dostępny, śmieszny i pełen emocji można słuchać bez końca. Całodzienne wycieczki mijały jak chwila. Kochani Właściciele pomyślcie o innych wyspach... MACIE CUDOWNY DAR DOBORU LUDZI I LOGISTYKI... POZDRAWIAMY/pobyt 24.06-05.07.2016/

Basia z rodziną | 15.07.2016 | Polecamy

Byliśmy na wycieczce mix północ w towarzystwie Polaków. Wspaniała Pani przewodnik Natalia z żartem i ciekawością opowiadała na temat odwiedzanych miejsc. ZMT proponuje wycieczki dużo ciekawsze niż lokalne biura w mieście, dodatkowo mogliśmy odwiedzić winiarnię i zobaczyć zatokę z klifu. Wspaniałe przeżycia, pełen profesjonalizm.

Magdalena i Andrzej | 13.07.2016 | Rewelacyjne wycieczki!

Byliśmy z ZMT na 2 wycieczkach, Mix północ + zatoka wraku, błękitne groty i Rejs na żółwie. Obydwie wycieczki świetnie zorganizowane. Przewodnik Michał K. podczas wycieczki Mix północ rewelacyjnie opowiadał na temat historii wyspy, mitologii i na temat mieszkańców, bardzo otwarty i sympatyczny człowiek a sama wycieczka bardzo ciekawa (Zatoka wraku - coś wspaniałego). Podczas Rejsu na żółwie przewodnik Bartek również wprowadzał bardzo wesołą i luźną atmosferę, wycieczka bardzo ciekawa i orzeźwiająca (sporo plażowania oraz kąpieli w lazurowej wodzie). Jestem pod wrażeniem ogromu wiedzy na temat wyspy jaką posiadają przewodnicy. Pozdrowienia dla Michała, Bartka i przesympatycznej Pauliny z biura w Laganas!

Dominika i Grzesiek | 05.07.2016 | Mix Północ+zatoka wraku, błękitne groty super vip

Całkiem niedawno z przyjaciółmi spędziliśmy niezapomniane chwile w przepięknej Grecji, jednak nasza wycieczka okazala się być czymś o wiele lepszym! Rewelacyjny przewodnik Pan Artur zapewnił nam wiele niesamowitych doznań i przeżyć. Jego zaangażowanie i wiedza były wręcz powalające. Bardzo miło i z rozrzewnieniem wspominamy ten dzień i wszystko co mogliśmy zobaczyć. Nie ma lepszego od Pana Artura naszego! Z całego serca polecam zarówno biuro jak i samą wycieczkę. Dziękuję bardzo za moc wrażeń, wspólnie spędzone chwile, oszałamiające widoki i wspaniałych ludzi których mogliśmy poznać. Pozdrawiamy i dozobaczenia

Edyta Łaborewicz, Jelenia Góra | 02.07.2016 | Bardzo chcę jeszcze raz z Wami zwiedzać :)!!!

Jak to dobrze, że przed wyjazdem na Zakynthos odkryłam Was w internecie! Dwie wycieczki zarezerwowałam i opłaciłam przez internet właśnie, trzecią na czwartkową Kefalonię chciałyśmy kupić na miejscu, ale wysiadły serwery, a w piątek wracałyśmy do kraju :(. Mix Północ z Joanną i Bartkiem, oraz Mix Południe z Magdą to były niezapomniane, wspaniałe przeżycia! Po tych dwóch wycieczkach chciałyśmy więcej i więcej i trudno byłoby mi wybrać tylko jedną... Bo niby która lepsza??!! Tyle wiedzy, informacji, pięknych miejsc, atrakcji, przewspaniała atmosfera, niesamowici przewodnicy... Czas uciekał nie wiadomo kiedy... Bardzo dziękujemy za piękne przeżycia, za Waszą pasję, radość i chęć dzielenia tego z nami, za super organizację oraz świetna obsługę w biurze (Argassi) :). Serdecznie pozdrawiamy Joannę i Bartka, ściskamy mocno Magdę, i prosimy o przekazanie pozdrowień Takisowi, który czynił honory kierowcy :). W załączeniu nasze grupowe zdjęcie z Mix Południe.:):) Do zobaczenia:)!!

Marzena i Olek | 28.06.2016 | Mix północ VIP+zatoka wraku+błękitne groty

Druga nasza wycieczka z Zante Magic i znów rewelacja! Doskonale zorganizowana,świetnie poprowadzona i przepiękne widoki. Jesteśmy w Grecji już piąty raz i trochę widzieliśmy ale Zakynthos przebija wszystko-tak niewielka wyspa a ma tyle do zaoferowania! Tym razem podróżowaliśmy z Zuzą. Przesympatyczna,pełna ciepła i trochę zwariowana osoba:-) Wiedzą i sposobem jej przekazywania nie ustępuje Tomkowi. Wycieczki z Zante Magic to cudownie spędzony czas. Dziękujemy i pozdrawiamy. p.s. W przyszłym roku planujemy wczasy na Korfu-nie myślicie o otwarciu tam swojej filii? :-))

Magdalena | 27.06.2016 | Podziekowania

Bardzo serdecznie dziękuję za wspaniałe przeżycia które zaserwował nam dzisiaj Darek na Mix Północ super VIP. Tak przesympatycznego, z wielką pasją, zaangażowaniem i radością życia przewodnika nigdy nie spotkałam. Cały czas uśmiechnięty, cały czas mówił mówił mówił i to tak ciekawie że chciało się więcej. Wycieczka super, piękne widoki i doznania wzrokowe nie do opisania.

Dariusz z Poznania | 26.06.2016 | ZANTE MAGIC TOURS - potęga magii!!!

Podczas tygodniowego pobytu na Zakintos skorzystałem z wycieczki MIX Północ +Błękitne groty VIP (poniedziałek) i Kefalonia VIP (środa). Chcę pochwalić i podziękować świetnym prowadzącym dziewczynom, które niesamowicie przeprowadziły naszą grupę przez obie wycieczki - Natalia - wygadana, bardzo humorystyczna i życiowa dziewczyna na MIX Północ - jak i Magdalena - również bardzo empatyczna, wesoła pasjonatka życia w Grecji = obie z niesamowitą wiedzą merytoryczną i historyczną dotyczącą wycieczek, co mnie niezwykle ujęło. Dlaczego? Dlatego, że można było tak świetną wycieczkę po prostu zepsuć, ale nie ZANTE MAGIC :) Oni ze zwykłych wycieczek tworzą magię!! Opowieści o niektórych miejscach, sposób zainteresowania, doświadczana. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Dzięki dziewczynom, wiem, że wrócę na pewno - zwłaszcza na Kefalonię. Plaża Myrthos śni mi się po nocach. Genialnie! Dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ewa i Mirek | 25.06.2016 | Magiczne wycieczki z Zante Magic Tours

Z wakacji wróciliśmy 14 czerwca 2016 r.Czas spędzony na wyspie z Magic Tours to czas niesamowitych wrażeń. Skorzystaliśmy z 3 wycieczek, Kefalonia z Basią a także dwukrotnie z Darkiem: mix północ suer vip i mix południe To ludzie niezwykle kulturalni, dowcipni, bardzo dobrze przygotowani do swojej pracy a także wrażliwi i opiekuńczy. Oprócz pięknych miejsc , dużej garści najważniejszych informacji o wyspach ,rozkochaliśmy się także w greckiej muzyce serwowanej nam przez Darka w czasie jazdy . Teraz oglądamy zdjęcia, wspominamy piękne chwile i słuchamy płyty podarowanej nam przez naszego ulubionego przewodnika Darka . Gorąco polecamy i zachęcamy innych do skorzystania z oferty .Było super! Gratulujemy właścicielowi firmy takiego zespołu.Pozdrawiamy Basię i Darka.

Klaudia Kopiasz | 25.06.2016 | Zakynthos z Zante Magic Tours

Wspaniale zorganizowane wycieczki, dużo wolnego czasu, komfort podróży, ciekawe opowieści przewodników - to wszystko składa się na niezwykłość Zante Magic Tours, z którymi podróżowanie było czystą przyjemnością. Polecam.

Marzena i Olek | 24.06.2016 | mix południe vip+żółwie

Perfekcyjnie zorganizowana wycieczka. Na wszystko jest odpowiednia ilość czasu, wszystko przemyślane i dograne tak żeby znaleźć się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie a mimo to żadnej atmosfery pośpiechu. Bardzo bogaty program i dużo pięknych miejsc do obejrzenia. No i przewodnik Tomek-skąd taki młody chłopak ma tak ogromną wiedzę o wyspie i całej Grecji??? Widać, że to co robi to nie jest tylko praca-on tym żyje! Dziękujemy i do zobaczenia za kilka dni na mix północ!

Krzysztof K. | 23.06.2016 | Wycieczka fajna. Nieprzyjemna obsluga w biurze w Tsivili

Zarezerwowalem wraz z rodzina wycieczke na Kefalonie w biurze w Tsivili. Podcza pierwszej rozmowy z mloda pania( niepamietam niestety jej imienia) ktora byla mila i przyjazna wytlumaczyla nam wszystko tak jak nalezy. Jednak po dokonaniu oplaty na drugi dzien dostalismy sms ze zmiana godziny wyjazdu ( az godzine wczeniej mielismy wyruszyc!) Zadzwonilem do biura i okazalo ze musimy sie dostosowac do zmiany bez wzgledu na to czy zdazymy zjesc niadanie w hotelu czy nie. Poszlismy do biura po wyjasnienia i niestety pani ULA okazala sie bardzo opryskliwa i niemila. Taka Informacja dla wlasciciela prosze zatrudniac pracownikow ktorzy maja wiecej kultury osobistej i nie sa znuzeni praca jak pani Ula... Ogolnie sama wycieczka, przewodniczka pani Barbara- bardzo fajna i swojska babka i kierowca byli rewelacyjni. Z czystym sumienem moge polecic wycieczke na Kefalonie bo naprawde warto!!! Pozdrawiam.

Szymon | 23.06.2016 | Niezadowonony

Dzisiaj byliśmy w zante magic i pani która wcale nie zachęciła nas do skorzystania z oferty ,nie odpowiedziała na nasze dzień dobry . Zapytała się tylko w czym mogę pomóc . Jakbyśmy byli w punkcie informacji. Pokrótce przyblizyla oferty biura ,nie zachęcila nas do skorzystania z oferty . Bardziej zachęcił nas grek to skorzystania z ich biura . Ceny droższe nic w greckich biurach .

Piotr Romańczuk | 21.06.2016 | Najwyższa jakość, niesamowite wycieczki

Tydzień temu byliśmy z Żoną na Zakynthos i korzystaliśmy z 3 wycieczek oferowanych przez Zante Magic Tours: Mix Północ Super VIP, Mix Południe VIP, Żółwie VIP. Wszystkie wycieczki zorganizowane perfekcyjnie. Mix Północ z Darkiem istna bomba. Darek zabawny, duża wiedza, wulkan energii. Mix Południe z Magdą bomba atomowa. Magda ma dar do opowiadania o Grecji. Mnóstwo ciekawych informacji podanych w interesujący sposób. Dzięki wycieczce z Magdą wręcz czuję potrzebę zapoznania się z historią Zakynthos od deski do deski. Żółwie VIP bardzo ciekawa wycieczka. Kapitan Yanis, z którym płynęliśmy niezwykle pozytywny i komunikatywny człowiek. Bardzo miło było z nim porozmawiać. Na sam koniec powiem tylko tyle, że po przebywaniu z otoczeniu załogi Zante Magic Tours, uczestniczenia w wycieczkach biję się z myślami, czy nie rzucić w przyszłym roku obecnej roboty i nie starać się o dołączenie do Waszego zespołu. Pozdrawiam!

Wiesława i Krzysztof z Bydgoszczy | 19.06.2016 | Wspaniale biuro turystyczne

W czerwcu 2016 byliśmy na Mix Północ. Jestem pełna uznania za sposób zorganizowania i prowadzenia wycieczki. Pod opieką Pani Joanny i kierowcy Janisa spędziliśmy mile czas i zobaczyliśmy wiele pięknych miejsc. Byliśmy otoczeni sympatyczną opieką i pokazano nam uroki Zante. Polecam każdemu to biuro. Pełen profesjonalizm, kultura. Tak trzymać - pozdrawiamy!!!

Mati, Gosia, Marcin :) | 17.06.2016 | Kefalonia Magic Tour

Na przestrzeni wielu lat w Polsce i Europie "przerabialiśmy" różnych przewodników i pilotów wycieczek. Jednak Basia przebiła wszystkich doświadczeniem, pasją, wiedzą życiową, praktyczną i historyczną. Polecamy wycieczkę na Kefalonię, w której programie jest także plaża Myrtos.

Katarzyna i Krzysztof Gryglik | 08.06.2016 | TAKIE TAM ZANTE :) hihihi

Byliśmy z Wami na wycieczkach i zabawie , poznaliśmy wspaniałych ludzi , zobaczyliśmy tak wiele , myślę , że nikt tak jak WY nie przybliżył nam wyspy Zakynthos . Wrócilismy 07 czerwca do kraju iiiiiiiiiiiiiiiii szlag mnie już trafia , że nie mogę z Wami dalej zwiedzac i odkrywać na nowo wyspy . Wracamy do WAS za rok....a Zuzanna z Zante Magic ma szczególne miejsce w naszych sercach . Buziaki malenka ....do usłyszenia

Krzysztof Sujewicz | 08.06.2016 | Super

Wróciłem z Zante 3.06.2016 i byłem z ta firma na Mix Północ Vip, mimo całodziennej wycieczki nie czuliśmy kompletnie zmęczenia, nawet nasza niespełna 7 letnia córeczka. Słynna Pani Magda, cóż można powiedzieć, to co robi to robi z pasją i tańcząco :). Duża wiedza o wyspie i świetnie przekazywana. Jedynie tylko wina kupione w winiarni w sklepie były tańsze i wyroby cukiernicze też. Ale samą wycieczkę z tą firmą gorąco polecam. Pozdrawiam Panią Magdę, mam nadzieję że za dużo w kość nie dałem :)

Magda i Łukasz | 03.06.2016 | Kefalonia

To była niezapomniana, pełna wrażeń wycieczka. Dziękujemy Basi za pokazanie nam uroku Kefalonii i przekazanie nam ogromu ciekawych informacji związanych z wyspą. Pozdrawiamy serdecznie :)

Maciej i Marta | 03.06.2016 | Super! Najlepsze wycieczki na Zakinthos!

Wycieczka mix północ super vip w czerwcu 2016. Swietnie zorganizowana. Nie bylo momentu zeby się nudzić. Pilot i kierowca w jednym Michał swietnie wykorzystywał każdy moment na opowiadanie o wyspie od miotologii a po czasu teraźniejsze. Tak nawiasem super gość. Zobaczyliśmy wszystkie najważniejsze punkty wyspy w jeden dzień. Jak będziemy jeszcze na Zakinthos to na pewno wybierzemy tą samą opcję. Dziekujemy i pozdrawiamy. Oby tak dalej!

Sławek Skrobisz | 02.06.2016 | Wycieczka z Zante maj 2016

Byliśmy na wycieczce Mix Północ+zatoka wraku+błękitne groty super VIP. Co tu dużo mówić... Przepiękne widoki i zwiedzanie Zakynthos nieutartymi szlakami turystycznymi. Profesjonalizm w każdym calu. Pracują tam ludzie z pasją, dużym poczuciem humoru, oraz z ogromną wiedzą na temat wyspy Zakynthos i nie tylko. Bardzo chcę podziękować za "AKCJĘ MIÓD" . Gdyby nie Wasza pomoc i bezinteresowność (w niby błahej sprawie) oraz nasze roztargnienie, nasz senior nie posmakowałby przepysznego pomarańczowego miodku. Pozdrawiamy całą ekipę Zante Magic Tours z Kalamaki.

Jerzy R. | 27.05.2016 | Ania i Jerzy

Polecam gorąco wycieczki z biurem Zante Magic Tours. Jesteśmy z żoną i dziećmi bardzo zadowoleni z wycieczki którą wybraliśmy: MIX PÓŁNOC, ZATOKA WRAKU + BŁĘKITNE GROTA. Przepiękne widoki, super towarzystwo, ciekawe miejsca do zobaczenia, no i przewodnicy po wyspie, po prostu super, Pani Magda i Joanna -pełen profesjonalizm. Cenowo też OK, dużo taniej niż u rezydentów biur podróży, którzy zdecydowanie naciągają nas na koszty, wiem to z doświadczenia. Jeszcze raz goraco polecam ZANTE MAGIC TOURS, naprawdę warto skorzystać z ich oferty !!!

Wojciech Kurpiński | 21.05.2016 | Michał - wielkie dzięki

Byliśmy na Mix Północ+Zatoka Wraku+Błękitne Groty VIP w dniu 17 maja 2016, jesteśmy zachwyceni style prowadzenia wycieczki przez Michała- fantastyczny,wspaniale prowadził wycieczkę, bogaty zasób wiedzy oraz duże poczucie humoru a także zdolności wokalne sprawiły,że nikt się nie nudził.Poznaliśmy miejsca do których nie docierają normalni turyści,posmakowaliśmy wielu miejscowych przysmaków. Jako były pilot wycieczek zagranicznych mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć,że prowadzenie imprezy przez Michała wykracza w skali ocen znacznie powyżej maksymalnej oceny.Jeszcze raz wielkie Dzięki Michale za wspaniale spędzony pełen wrażeń dzień. Barbara i Wojciech Kurpińscy z Włocławka

Piotr Bieniasz | 15.05.2016 | Wycieczki z Zante.

Witam.Bylem z zona i corka na tej pieknej wyspie, zwiedzalismy wyspe z Zante,dwa dni zwiedzania i emocje nie zapomniane.Pani Magda cudowna kobieta ktora wklada wiele serca w swoja prace, pelen profesjonalizm i mega wiedza na temat wyspy, jej historie ale i nie tylko. Polecam i pozdrawiam Pania Magde,

Magda i Dawid | 06.05.2016 | Magda i Dawid

Właśnie dziś wróciliśmy z Zakynthos i koniecznie chcieliśmy napisać opinie o Zante. Pierwsza nasza wycieczka przerosła nasze oczekiwania! Wybraliśmy Mix Północ+zatoka wraku+błękitne groty super VIP, gdzie pośród wspaniałej ekipy współpasarzerów mogliśmy zwiedzać przepiękne miejsca. Naszym przewodnikiem był Artur, który powalił nas swoją wiedzą i humorem. Zdjęcia na fejsbuczku osiągnęły milion lajków. Podczas naszego pobytu mieliśmy jechać również na Kfalonie, niestety trafiliśmy na deszcze i wiatry- jednak biuro zaprosiło nas na mix południe gdzie mimo deszczu i burzy zwiedziliśmy wszystkie plaże i na koniec dnia wyszło przepiękne słońce. To wszystko zasługa Magdy, która zasypala nas informacjami a głośniki jedynie na 10 min odpoczely od jej głosu. Wszystkim polecamy serdecznie i dziękujemy za wszystko. Mamy nadzieje, ze kiedyś tam powrócimy.

Sławek | 30.03.2016 | znowu z Zante

Na Zakyntos byliśmy w lipcu 2015r. Jechaliśmy już z wycieczkami wykupionymi w Polsce bo opinie mieli rewelacyjne. Przyznam, że gdzieś była odrobina niepewności - a może ktoś im to pisze i to ściema???. Było tak jak w opiniach - rewelacja!!!! Byliśmy "na żółwiach" z Natalią i z Tomkiem seniorem na Północy i w Zatoce Wraku. Kapitalne wycieczki. Na pierwszej trafiła się piękna samica Careta Careta, oprócz tego kąpiel i nurkowanie w przeuroczych zatoczkach. Przewodnicy to młodzi ludzie z pasją, serdeczni, dowcipni, z dużą wiedzą - zwłaszcza Tomek, chociaż nic nie ujmuję Natalii !!!. Gorąco polecam to biuro, zwłaszcza opcje VIP - mały busik, mała grupa, mała łajba, warto dopłacić!!!! Odradzam wycieczki do których zachęcają rezydenci biur. Widzieliśmy takie. Statek z 300 osobami. dramat, nie wszedłbym tam za dopłatą. Pozdrawiam Zante!!!

Betina | 28.12.2015 | Świetne wycieczki

Cieszę się, że zdecydowałam się na wycieczki fakultatywne z Waszym biurem- chociaż do tej pory korzystałam zawsze z ofert wycieczek proponowanych przez polskie biuro podróży. Sporo jeździmy i mamy dość sprecyzowane poglądy na temat pilotów wycieczek fakultatywnych. Sposób prowadzenia wycieczki przez Magdę - która prowadziła naszą wycieczkę MIX Południe przeszła najśmielsze oczekiwania. Już dawno nie braliśmy udziału w wycieczce prowadzonej przez tak kompetentną a zarazem sympatyczną i świetnie zorganizowaną "pilotkę ". To między innymi dzięki Magdzie (chociaż obsługa i kontakt z Panem znajdującym się w biurze to też bardzo duży plus) będziemy polecać Państwa biuro wszystkim znajomym, którzy wybierają się na wyspę, a być może kiedyś jeszcze skorzystamy z Państwa oferty. Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy cały Zespół.

Michal i Ania | 11.11.2015 |

We wrzesniu 2015 wybralismy sie na wycieczke Mix Północ Super Vip. Wycieczka byla swietnie zorganizowana, spedzilismy dzien pelen wrazen. Przewodnikiem naszej grupy byl Darek. Darek to czlowiek z poczuciem humoru, ktory wyraznie lubi to co robi. Podczas wycieczki opowiadal nam nie tylko o tym, co mamy aktualnie przed oczami, ale przyblizyl nam rowniez kulture Grekow. Mili ludzie, przyjazna atmosfera. Polecamy!

Bart Ruszkowski | 05.10.2015 | Pierwszorzędnie

W sierpniu byłem z na Zakyntosie z rodziną, korzystaliśmy z wycieczki Mix Północ + Zatoka Wraku + Błękitne Groty w wersji Super VIP. Cały dzień spędzony z państwem był dla nas doskonałą okazją do poznania północnych rejonów Zakyntosu. Pan Michał - niesamowity człowiek, w bardzo ciekawy i barwny sposób opowiadał nam o wyspie, jej historii, tradycjach itp. Podczas rejsu do Zatoki Wraku mieliśmy okazję poznać innych przewodników: Natasze i Sare, które w naszej ocenie są również świetne. Pomimo, że wyspa jest mała i można samemu zjeździć ją od góry do doły w ciągu 3 dni, to jednak wycieczki z Zante Magic Tour są warte swojej ceny. Wszystkim szukającym jakiegoś sposobu na zwiedzanie Zakyntosu polecam gorąco !!!

Aneta Cz. | 05.10.2015 | Najlepszy organizator wycieczek na Zakynthos.

Gorąco polecamy wycieczki z ZANTE MAGIC TOURS, szczególnie te których przewodnikiem jest Darek. Dzięki niemu nie tylko zobaczyłyśmy najpiękniejsze zakątki wyspy, ale również poznałyśmy bliżej życie i obyczaje Greków, za co serdecznie Ci Darku dziękujemy. Widać, że kochasz swoją pracę, a my m. in. dzięki Tobie pokochałyśmy Zakynthos i już planujemy kolejny wyjazd :) Pozdrawiamy, Aneta i Magdalena.

Anka | 26.09.2015 | POLECAMY CAŁYM SERCEM

Byliśmy z dwójką małych dzieci na Połnoc VIP. Było fantastycznie. Pani Natasza przemiła. Świetnie zorganizowana wycieczka, dostosowywana na bieżąco do warunków pogodowych. Naprawdę warto

IWONA K. | 24.09.2015 | Mix Północ,Zatoka Wraku i Błękitne Groty z Tomkiem 11.08.2015

Chciałam serdecznie podziękować Tomkowi za cudowne chwile na Zakynthos.Jestem ciągle pod wrażeniem jego zaangażowania,malowniczego języka polskiego,poczucia humoru, wysokiej kultury osobistej i miłości do Greków.udzieliło mi się.Miałam wrażenie,że jestem z przyjaciółmi na wycieczce(8 osób na okładzie Mercedesa)Powąchaj dziki tymianek,połóż się na klifie i spojrzyj z góry na morze,zanurkuj pod skałę w Zatoce Xigia i odkryj podwodną jaskinię-Tomek poprowadzi Cię za rękę w mętnej siarkowej wodzie...Chcesz zobaczyć kuchnię od środka i wybrać sobie jedzonko?Tomek Ci pokaże i przedstawi wszystkich tak że na zawsze zapamiętasz Christophera i jego rodzinkę.Podoba Ci się obrus z mapą Zakynthos?Tomek Ci załatwi:) Miło było poznać Dimitrisa i posmakować jego specjałów oraz popłynąć ze Stella,której nikt nie dorówna na wodzie.Polecam Zante Magic Tours!Iwona

Jarek | 24.09.2015 | Kefalonie z Zante

Witam, korzystałem z usług Zante Magic Tours 17.09.2015 (wycieczka na kefalonie). Polecam wszystkim z całego serca ! Dobrze zorganizowane, dbające o Klienta biuro. Przykład : na powrocie z wycieczki szybki transfer autokarem do większego miasteczka,a następnie rozdzielenie wycieczki na 3 mniejsze busy jadące bezpośrednio do hoteli, aby wszyscy turyści zdążyli na kolacje. Sama wycieczka przebiegła swietnie, za przewodnika mieliśmy Panią Basię, która posiada zarówno duża wiedzę o wyspie, jak i poczucie humoru. Co warto dodać, jeśli się nie mylę Zante jest jedynym biurem na Zakynthos, które podejmuje się zjazdu na plaże myrtos, jedną z 10ciu najpiękniejszych plaż w Europie (gratulacje dla ich kierowców !). Może wycieczki nie nalezą do najtańszych, ale coś za coś. Moim zdaniem warto ! Jeszcze raz polecam.

Dorota i Jacek | 22.09.2015 | TYLKO ZANTE MAGIC!!!

Podczas pobytu na wyspie byliśmy na wycieczce z Itaką było fajnie ale to co dane nam było zaznać z ZANTE MAGIC to tylko polecać.Polecam wszystkim to biuro które łatwo znalezć w centrum Tsilivi.Wycieczka z Magdą to przesympatyczna przygoda pełna pasji .Dziękujemy Ci Magdo i Zante Magic .Pełen profesjalizm.Dorota i Jacek.

BARTŁOMIEJ SZALA | 22.09.2015 | BIURO REWELACJA

Podobnie jak Magdę z którą mieliśmy zaszczyt jechać 17 września na wycieczkę MIX POŁUDNIE VIP + ŻÓŁWIE i która od 10 lat mieszka na wyspie . Chodząca encyklopedia , miła , uśmiechnięta, bardzo pomocna i oddana swojej pracy . Bardzo dużo wie o wyspie , jej historii i o ludziach ją zamieszkujących. Cały dzień podczas wycieczki opowiadająca dosłownie o wszystkim , a podczas jazdy busem mikrofon ani na chwilę nie milczał , dało się odczuć szacunek dla turysty. Reasumując bardzo polecam to biuro i rewelacyjnie oraz profesjonalnie wykonywane przez niego usługi i jeśli pozostali przewodnicy są tak kompetentni (a w to nie wątpię) jak wspomniani Darek i Magda to myślę , ze to biuro będzie rozkwitało również na innych greckich wyspach bo z taką załogą jest to jak najbardziej realne, czego najszczerzej życżę. Pozdrawiam. Bartek i jego 7-miu pozostałych uczestników z hotelu Caravel

BARTŁOMIEJ SZALA | 22.09.2015 | BIURO REWELACJA

Uszanowanie dla tego biura, tak mogę zacząć pisanie opini o tym biurze , czyli od wielkiego szacunku jakim zacząłem go darzyć od 14 września 2015 roku , czyli od dnia pierwszej naszej wycieczki po Zakyntosie, a było ich dwie. PIERWSZA Z DARKIEM MIX PÓŁNOC + ZATOKA WRAKU, BŁĘKITNE GROTY SVIP: rewelacja, Darek stanął na wysokości zadania , widać było , ze to pasjonat zakochany w Grecji i Zakyntosie. Ogromny zasób wiedzy, który przekazywał nam non stop , o każdym metrze kwadratowym tej wyspy miał coś do powiedzenia. Sposób jej przekazywania świetny , łatwo wpadający w ucho. Cały czas uśmiechnięty , żartujący co udzielało nam się przez cały dzień . Bardzo pomocny, przy każdej atrakcji cały czas nam towarzyszył opowiadając historię i ciekawostki z danego miejsca. Również świetny kierowca, co nie jest łatwe na wyspie oraz ratownik (on będzie wiedział o co chodzi :-) ). Polecam ten kierunek i tego przewodnika z czystym sumieniem. CDN

Szlendak Małgorzata | 19.09.2015 | zante

Witam właśnie wróciliśmy z pięknej wyspy zakynthos,wykupiliśmy wycieczkę mix południe.. przewodnikiem naszym był wpaniały człowiek Tomek Junior :) duża wiedza, wspaniała opowieść o wyspie i zajefajna atmosfera.Polecam bardzo biuro zante magic tours. Pozdrawiamy Gosia żona Artura i Artur mąż Gosi..... Ps Na pewno wrócimy i będziemy polecać :)

Kinga Maligłówka | 17.09.2015 | POLECAM!

Właśnie wróciliśmy z Zakynthos. Wyspa jest przepiękna! A biuro Zante Magic Tours po prostu najlepsze. Bardzo otwarci przewodnicy, mili, uśmiechnięci, uprzejmi, serdeczni, pomocni, dowcipni. Mogłabym tak wymieniać w nieskończoność. Byliśmy z mężem na trzech wycieczkach: Mix Połnoc + Zatoka Wraku (z Nataszą), Kefalalonia (z Barbarą) i Rejs na żółwie (z Bartkiem). Wszyscy spisali się wzorowo. Biuro zabierało nas z umówionych miejsc punktualnie, a nawet przed czasem. Kierowcy rewelacyjni, wielki szacunek dla nich za bezpieczną jazdę. Nie mamy do czego się doczepić. Naprawdę warto z nimi jechać, bo atmosfera jest bardzo przyjemna. Pozdrawiam całą ekipę!

Bartek i Agnieszka | 13.09.2015 | 9 wrzesień 2015-MIX PÓŁNOC VIP-Bartek i Agnieszka

Duże brawa dla przewodniczki Natalii! Świetnie opowiadała o tym jak toczy się życie na Zakynthos,posmakowaliśmy(winko,bimberek,lunch w greckiej tavernie),poczuliśmy(oregano,bazylia) i zobaczyliśmy piękny kawałek wyspy. Niestety pogoda nie pozwoliła Nam zejść na tą najpiękniejszą z najpiękniejszych plaż(NAVAGIO) ,ale i tak widok z łodzi zrobił na Nas olbrzymie wrażenie.Szczerze polecamy.

Marcin Krakowski | 13.09.2015 | Urszula i Marcin Krakowscy (czerwiec 2015)

Serdeczne pozdrowienia dla Maćka i Tomka. Mile wspominamy wspaniałe wycieczki, było super, opiekunowie to sympatyczni, przyjaźni i towarzyscy pasjonaci wypraw. Wszystkim polecamy skorzystanie z usług firmy Zante Magic Tours, będziecie zachwyceni i na długo zapamiętacie chwile spędzone na Zakhyntos.

Piotr Janic | 12.09.2015 | Niezapomniane chwile dzięki ZMT

Dziękujemy za wspaniałe chwile na Zante. Dzięki wam to były wyjątkowe wakacje. Pozdrowienia dla Basi – niezapomniane chwile na Kefalonii, pozdrowienia dla Artura – dzięki za niezapomniane chwile na Zante Północ i oczywiście serdeczne pozdrowienia dla Michała najlepszego tenora na Zante – Rejs na Żółwie. Lipiec 2015.

Piotr Zając | 10.09.2015 | MIX PÓŁNOC + ZATOKA WRAKU, BŁĘKITNE GROTY VIP

Na wycieczce byliśmy (Kasia, Szymon i Piotr)28.08 pod opieką Sary. Muszę przyznać, że jesteśmy pod wrażeniem kompetencji i swobody z jaką Sara opowiadała o zabytkach wyspy, ciekawych miejscach, które mieliśmy przyjemność wspólnie zwiedzić. Całodzienna wycieczka jest bardzo dobrze zorganizowana, aż chciało by się jeszcze:). Gorąco polecamy biuro zante magic tours dzięki któremu przeżyliśmy niezapomniane chwile na wspaniałej wyspie Zakynthos.

Małgorzata Michalska | 10.09.2015 | dziękujemy...

...za przepiękne widoki, niesamowite wrażenia, wspaniałą, romantyczną grecką muzykę, którą poznaliśmy dzięki świetnemu kierowcy-Makiemu, czasem ekstremalne przeżycia na drogach, za super atmosferę i dużo by jeszcze pisać ;). Zrobiliście coś takiego, że na pewno tam jeszcze wrócimy (do Was, otwórzcie biura na wszystkich wyspach -wyzwanie dla Macieja i jego żony haha ;)) Gorące pozdrowienia z zimnego Kalisza dla Olgi, Maćka,Basi, Nataszy, Makiego, Kosmasa i wszystkich innych których nie zdążyliśmy poznać. DO ZOBACZENIA :******** A dla tych co wybierają sie na Zakynthos, GORĄCO POLECAMY!! ostrzegamy przed rodakami nawołującymi na ulicy, którzy rzekomo oferują super wycieczki, ale nie do końca tak jest! ZMT the best :)

Ania i Sylwek | 09.09.2015 | Wakacje:)

Zastanawiałam się czy znajdę jakąkolwiek negatywną opinię na temat przewodników i biura...chyba nie ma takiej możliwości:) Byliśmy na wycieczce Mix Północ VIP oraz na Kefalonii VIP. Super przewodnicy,Tomek Junior oraz Basia. Dzięki nim wycieczki są niesamowite:)Basia zaraża innych swoją energią,Tomek super chłopak.Wprowadzają fajną atmosferę i opowiadają w taki sposób,że nie da się nudzić.Piękne miejsca,do których inne biura Was nie zaprowadzą. Warto skorzystać z wersji VIP.

Ola i Sylwia | 08.09.2015 | Pozdrowienia

Przesyłam gorące pozdrowienia z zimnej juz Polski. W lipcu Sara...czarująca osoba...można godzinami słuchać jej opowieści o wyspie i porzuconym statku...zabrała nas na przecudną wycieczkę MixPółnoc. Polecmy z całego serca.

Bozena Nona | 08.09.2015 | Piekne wycieczki

Witam, Podczas pobytu w Argassi na wyspie Zakynthos (sierpien 2015) skorzystaliśmy z 2 wycieczek organizowanych przez Zante Magic Tours. Mieliśmy przyjemność zwiedzać wyspę w towarzystwie p. Maćka, który ma niesamowity dar przekazywania informacji. Panie Maćku, bardzo dziękujemy za piękną wycieczkę. Sposób, w jaki opowiadał Pan o Grecji, Grekach i ich zwyczajach zmienił nasze spojrzenie na tę część kraju. Wróciliśmy z nowym bagażem wspomnień. Rejs na żółwie w towarzystwie Bartka był również udany a widoki przepiękne. Jeśli kiedykolwiek jeszcze los rzuci nas na Zakynthos, wrócimy do Waszego biura. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy. Bożena i Tadeusz

Monika Foks | 07.09.2015 | Bartuś, Monika i Jarek

Witam! 30.08.2015 byliśmy z Natalią na wycieczce Mix Północ Vip, a 1.09.2015 z Tomkiem Juniorem na wycieczce Mix Południe Vip. Obie wycieczki wspominamy bardzo miło. Mnóstwo widoków zapierających dech w piersiach, ciekawych historii opowiadanych przez przewodników. Będziemy Was polecać wszystkim znajomym wybierającym się na Zakynthos! Pozdrawiamy (zwłaszcza Bartuś)!

Ela Kopka | 06.09.2015 | Cudowna wycieczka MIX północ VIP

Na wycieczkę mix północ VIP wybrałam się z rodziną po przeczytaniu licznych opinii zamieszczonych w necie. Nie żałujemy ani jednego centa wydanego na tę wspaniałą wyprawę! Powalająca wiedza naszej przewodniczki Sary- istny majstersztyk- dzięki Ci za to. Program wycieczki super, a co najważniejsze POLSKI PRZEWODNIK. Bardzo żałuję, że nie mogłam z Wami pojechać na Kefalonię z powodu braku miejsc :( . Wybraliśmy inne biuro, które oferowało polskiego przewodnika- w rzeczywistości była to Greczynka czytająca program z kartki ucząca się od niedawno języka polskiego. Gorąco polecam

Monika Szrejter | 06.09.2015 | MIX PÓŁNOC I ZATOKA WRAKÓW - niezapomniane wrażenia dzięki Zante Magic Tour

W sierpniu mieliśmy okazję skorzystać z wycieczki organizowanej przez Zante MAGIC TOUR . Naszemu zachwytowi nie było końca!!!! Wszystko zorganizowane w perfekcyjny sposób. Bardzo miły kontakt zarówno mailowy Polska -Grecja jak również w miejscowym oddziale Zante. Punktualność jak w zegarku szwajcarskim, konkurencyjne ceny i wyspecjalizowani przewodnicy. My mieliśmy przyjemność poznawać uroki wyspy z Michałem- człowiekiem, który kocha to co robi ! Wycieczka poprowadzona z humorem, wesoła atmosfera i mnóstwo informacji przekazanych w ciekawy a nie nudny sposób. Mogłabym tak pisać bez końca o pozytywach pracy Biura. Jesteśmy Waszymi fanami i polecamy Was znajomym . Powodzenia i mamy nadzieję , że do zobaczenia Monika i Sebastian Szrejter z Aleksandrą i Krystianem , sierpień 2015

Lucyna Jarek i Kuba | 05.09.2015 | Lucyna

Pięknie dziękujemy za niezapomniane chwile, które dzięki Zante Magic Tours przeżyliśmy na wyspie. Dwie perfekcyjnie zorganizowane wycieczki Mix Północ Vip (30-08-2015) i Mix Południe Vip (01-09-2015). Szczególne podziękowania dla Nataszy i Magdy oraz wspaniałego kierowcy Jorgosa!!! Polecamy wszystkim usługi biura.

Łukasz Wensierski | 04.09.2015 | Magiczna Grecja !

Witam ! Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru Zante Magic Tours jako przewodnika podczas naszego urlopu. Widać że ekipa ZTM to ludzie z pasją, przedstawiają Grecję z perspektywy własnych doświadczeń. Mają bardzo dużą wiedzę, duże poczucie humoru.Potrafią zaciekawić swoimi opowieściami o wyspach. Odwiedziliśmy bardzo ciekawe miejsca, takie do których inne biura podróży nie docierają. Serdecznie pozdrawiamy Nataszę i Basię !

Piotr Zając | 03.09.2015 | MIX PÓŁNOC + ZATOKA WRAKU, BŁĘKITNE GROTY VIP

Witam Państwa, Odbyliśmy z Państwem przepiękną wycieczkę w bardzo miłym towarzystwie pod przewodnictwem Sary, której kompetencja, bardzo rozległa wiedza przekazywana w bardzo przystępny sposób jak również pogoda ducha, sympatia i pomoc bardzo nas urzekły. Tym, którzy się jeszcze się zastanawiają gorąco polecamy biuro zante magic tours. Kasia, Piotr oraz Szymon. PS Szymonowi bardzo przypadła degustacja win ;)

Anna Komorowska | 03.09.2015 | Anna Komorowska

Witam, chciałam serdecznie podziękować Basi za wspaniałe wrażenia z wyspy Kefalonia i Magdzie za podróż po Zakynthos. Jesteście cudowne. Polecam wszystkim, którzy chcą skosztować greckich przysmaków - zdajcie się na tawerny wskazane przez przwodniczki !!! Pycha !!!. Pozdrawiam również Kosmasa i Janisa. super kierowców.

Marcin Arwar | 27.08.2015 | sierpień 2015

Witam. Byliśmy z żoną na trzech wycieczka z Zante Magic i wszystkie były wspaniałe. Najlepsza - Mix Północ + Zatoka Wraku i Błękitne Groty [ Magda - super przewodniczka - dbaj o gardło ;-) ], Mix Południ + żółwie [ i znów Magda - kobieta nie do zdarcia ;-) ] i Kefalonia ( Basia - bardzo miła "skarbnica wiedzy" o wyspie ). Super atmosfera, bardzo dobre środki transportu( busy, łódki ), zero nudy. Zarówno kierowcy jaki przewodnicy bardzo mili i pełni zaangażowania, mają bardzo dobre podejście do ludzi oraz swojej pracy. Dzięki nim można zobaczycie miejsca, o których nigdzie nie przeczytacie, można dowiedzieć się rzeczy i ciekawostek, o których nikt nie wspomina, co sprawi że dzień mija nie wiadomo kiedy! Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Dzięki ZMT na pewno nie można się nudzić i spokojnie polecamy to biuro jeśli ktoś chce zobaczyć najciekawsze miejsca na wyspie i dobrze się przy tym bawić. Szczególne pozdrowienia dla Magdy. Pozdrawiamy Agnieszka i Marcin

Kasia o/Bochnia | 23.08.2015 | Kasia - o/Bochnia

Baaaaardzo polecam biuro ZMT!! Byłam z biurem na dwóch wycieczkach z przewodniczką Sarą na MIX północ VIP oraz z Basią na Kefalonii - było wspaniale, miło z ciągłym uśmiechem na twarzy, wycieczki pełne wrażeń: widoki, smaki no i co ważne - ogromna wiedza przewodniczek!! Myślę, że ważne jest iż firma posiada nowoczesny pachnący :) środek transportu,dzięki czemu nie szło odczuć zmęczenia ogromnymi upałami. Miałam porównanie z wczasowiczami z hotelu, którzy byli na tych samych wycieczkach, tylko kupionych u rezydenta - PRZEPAŚĆ organizacyjna! Oczywiście, nie opieram się na opinii innych bo mam też swoje doznania, ponieważ na wycieczkę "na żółwie" wybrałam się z oferty rezydenta! powtórzę: przepaść pod każdym względem! ZGM w moich planach jest odwiedzić kolejne wyspy, miło było by spotkać się z Wami np na Rodos :) Pozdrawiam, trzymajcie tak dalej :):)

MONIKA SZREJTER | 21.08.2015 | Niezapomniane wakacje na Zakynthos tylko dzięki Zante Magic Tours !!!!!!

Bardzo dziękujemy za profesjonalnie przygotowaną wycieczkę MIX PÓŁNOC I ZATOKA WRAKÓW. Dzięki rewelacyjnemu podejściu do klienta oraz wyspecjalizowanej kadrze- mamy na myśli przewodnika Michała, który kocha to co robi rozbudziliście w naszej rodzince miłość do Grecji. Odwiedziliśmy ją po raz pierwszy, ale nie ostatni. To pewne. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy, będziemy reklamować Wasze Biuro w samych superlatywach, bo z czystym sumieniem powiemy, że wszystko dopięte jest zawsze na " ostatni guzik". Życzymy powodzenia i sukcesów w dalszej pracy z turystami. Do zobaczenia..... Monika I Sebastian Szrejter z Aleksandrą i Krystianem , sierpień 2015

Monika Szrejter | 21.08.2015 | MIX PÓŁNOC I ZATOKA WRAKÓW - niezapomniane wrażenia dzięki Zante Magic Tour

Dziękujemy za niesamowite wrażenia i perfekcyjnie przygotowaną wycieczkę mix północ i zatoka wraków. Dzięki profesjonalizmowi Zante Magic Tours i zaangażowaniu przewodnika Michała , zaszczepiliście w nas miłość do Grecji, którą odkryliśmy po raz pierwszy- ale nie ostatni. Jesteśmy wiernymi kibicami Biura, życzymy wielu sukcesów i owocnej pracy z turystami. Jeszcze raz dziękujemy , możecie liczyć na reklamę z naszej strony wśród znajomych planujących pobyt w Grecji. z pozdrowieniami z Polski Monika i Sebastian Szrejter z Aleksandrą i Krystianem, sierpień 2015

Agnieszka Pawłowska | 20.08.2015 | 10.08.15

Miałam tę przyjemność uczestniczyć z rodzinką na wycieczce Mix Północ Vip.Super organizacja i te wrażenia,niezapomniane.Magda,bardzo Ci dziękujemy,było super,serdecznie pozdrawiamy. Dzięki też dla Michała,choć wycieczka się nie odbyła ,dopadła nas burza w zatoce,ale napilismy się wina,no i co najważniejsze widzieliśmy żólwia!Pozdrawiam cały zespół.

IWONA K. | 15.08.2015 | SUERP VIP PÓŁNOC ZATOKA WRAKU I BŁĘKITEN GROTY Z TOMKIEM 11.08.2015

Chciałam serdecznie podziękować Tomkowi za cudowne chwile na Zakynthos.Jestem ciągle pod wrażeniem jego zaangażowania,malowniczego języka polskiego,poczucia humoru, wysokiej kultury osobistej i miłości do Greków.udzieliło mi się.Miałam wrażenie,że jestem z przyjaciółmi na wycieczce(8 osób na okładzie Mercedesa)Powąchaj dziki tymianek,połóż się na klifie i spojrzyj z góry na morze,zanurkuj pod skałę w Zatoce Xigia i odkryj podwodną jaskinię-Tomek poprowadzi Cię za rękę w mętnej siarkowej wodzie...Chcesz zobaczyć kuchnię od środka i wybrać sobie jedzonko?Tomek Ci pokaże i przedstawi wszystkich tak że na zawsze zapamiętasz Christophera i jego rodzinkę.Podoba Ci się obrus z mapą Zakynthos?Tomek Ci załatwi:) Miło było poznać Dimitrisa i posmakować jego specjałów oraz popłynąć ze Stella,której nikt nie dorówna na wodzie.Polecam Zante Magic Tours!Iwona

M. M.Ptasińscy | 01.08.2015 | Cudowne wycieczki (lipiec 2015)

Serdeczne podziękowania dla Tomka-Juniora za kreowanie wspaniałej atmosfery na wycieczkach, w których mieliśmy przyjemności uczestniczyć w lipcu 2015r. Tomku-Juniorze, jesteś po prostu super człowiek, który zna się na swojej pracy i z wielką pasją ją wykonuje. Dzięki Tobie ta wyspa stał się jeszcze piękniejsza, a Twoje opowieści sprawiły, że zwyczajnie szkoda było się rozstawać. ,,Zante MagicTours" to profesjonalizm, zaangażowanie i szacunek dla turysty. Pozdrowienia i podziękowania dla całego zespołu biura.

Urszula Kuźmińska | 25.07.2015 | Urszula Kuźmińska (6+2) 25.07.2015

Niedawno wróciliśmy z cudownej wyspy jaką jest Zakynthos:-) 13 lipca 2015 byliśmy z Natalią na wycieczce Mix Północ Vip:-) Natalia najlepsza przewodniczka jaką znam:-) dziękujemy bardzo. 16 lipca Rejs na żółwie z Sarą. Wszystkim zastanawiającym się polecam to biuro z całego serca. Myślę że na Zakynthos jeszcze wrócimy i skorzystamy z zantemagictours.

agata&piotr | 24.07.2015 | :)

nie znam innego biura który chociaż w połowie dorównałby Wam :) przez 10 dni pobytu z Wami spędziliśmy 3 zwiedzając, pływając, chodząc.. i gdyby nie wy... byłoby nudno :)) POLECAMY tym, którzy nie mogą się zdecydować albo boją się zaryzykować !

Dorota Sochacka | 10.07.2015 | Dorota Sochacka

Wspaniałe biuro, super przewodnicy. 1 lipca byłam z córką na wycieczce VIP zółwie careta careta. ardzo fajna i ciekawa wycieczka poprowadzona przez wspaniałą przewodniczkę Natalię. Super atmosfera i poczucie humoru. Serdecznie polecam. Natomiast 3 lipca 2015r byłam z córką Kasią na wycieczce MIX północ i błękitne wyspy. Wspaniała wycieczka, super poprowadzona przez przesympatycznego przewodnika Michała. (pozdrowienia dla Niego). W grupie 19 osób zwiedziliśmy to co najważniejsze - zatoka wraku od strony morza i od góry, tam też skosztowaliśmy regionalnego alkoholu (bimberek), obejrzeliśmy również piękne, błękitne groty, byliśmy również w zatoce siarkowodorowej. Naprawdę serdecznie polecam to biuro. Wspaniała atmosfera i przesympatyczni młodzi przewodnicy. Polecam. Dorota

Olga Brzozowska | 05.07.2015 | wycieczki marzeniee :)

Gorąco polecamy Zante magic tour ! :) Z tymi ludźmi można iść nawet na koniec świata i zapewniam nie będziecie czuć ani zmęczenia ani nudy ! Profesjonalni przewodnicy. My mieliśmy okazję poznać Artura i Basię, których serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy im za takie G E N I A L N E wycieczki ! Opowiadali mnóstwo różnych ciekawostek i historii, można się dowiedzieć na prawdę wielu ciekawych rzeczy ! Atmosfera z nimi jest niesamowita ! To dzięki nim te wakacje zostaną na zawsze w naszej pamięci dziękujemy Wam za to jeszcze raz ! Każdemu kto będzie się wybierał na Zante będziemy Was polecać bo jesteście tego naprawdę warci ! :) aa bym zapomniała pozdrowienia również dla Matisa naszego kierowcy, który swoim śpiewem umilał nam czas spędzony w busie ! :) pozdrawiamy gorąco - Olga i Mateusz !!! :)

Michalina, Miroslaw, Kacper i Michał | 02.07.2015 | Superowo- Michalina i Mirosław, Kacper i Michał- VIP Północ

Gorąco polecamy. Na gorąco przesyłamy piękne i niezapomniane wrażenia z wycieczki MIX Północ Vip z 02.07.2015r. Było super - serdeczne pozdrowienia dla przewodnika Michała. Super chłopak - duża wiedza - z tego powodu możemy powiedzieć że wycieczka niezapomniana. Miły kontakt- polecamy to biuro wśród gąszczu ofert proponowanych na Zante Magic Island. Pozdrawiamy

Lewandowski "bez imienia" | 30.06.2015 | Lewandowski (znowu bez imienia) :)

26.06.2015 Mix Północ Vip 28.06.2015 Kefalonia Obie wycieczki z Barbarą vel "został za nami siwy dym" Bardzo polecamy Magic Tours. Zarąbista, dynamiczna przewodniczka. Bardzo ciekawie opowiada, zorganizowana, ciekawe historie z codziennego życia greckiego. Prowadzą przez miejsca, do których inne biura boją się iść z ludzmi. Dzięki za przygode życie.

Ola, Maja, Leszek | 24.06.2015 | MIX Północ Super VIP

Serdecznie polecam. Mała grupa pozwala na spokojne zwiedzanie poszczególnych miejsc. Jeśli nie lubisz tłumów, warto dopłacić i kameralnie przemierzać wyspę. Przewodnik/kierowca :) Darek doskonały w tej roli. Duży plus dla biura, że mimo zbliżających się złych warunków na morzu, tak poprzestawiali rejsy, żeby udało nam się wcześniej dopłynąć do zatoki wraku (przed załamaniem pogody). Ogólnie wycieczka bardzo fajna- nie daje szans żeby się nudzić, ale też w związku z małą grupą nie ma wrażenia ciągłego poganiania. Co do samej wyspy to wystarczy obejrzeć zdjęcia w internecie- w rzeczywistości wygląda to jeszcze lepiej. Błękitne groty i zatoka wraku pozostawiają niezapomniane wrażenia.

Patryk i spółka:)) | 23.06.2015 | Mix Północ VIP (19 osób)

Witam, Pojechaliśmy z biurem Zante na wycieczke Mix Północ VIP (19 osób), w dniu 16.06.2015 z przewodnikiem Tomkiem (gorąco polecamy przewodnika). Wycieczka w super atmosferze, Tomek bardzo ciekawie opowiadał potrafiąc zaciekawić wszystkich. Kierowca naszego busika (Maki, ale nie wiem czy dobrze napisałem), bardzo super rozśpiewany człowiek. Co do wycieczki zobaczycie wszystko czego Wasz operator nie jest w stanie Wam zapewnić. Zatoka wraków, widziana z góry i z dołu, "niebieskie" jaskinie, degustacja wina (z możliwością zakupu), degustacja u "pirata" (super sprawa:))), wizyta w restauracji (super Greckie jedzenie). Całodniowa wycieczka z biurem Zante to niesamowite wrażenia. Gorąco Polecamy

Marta&Krzysztof Korczowscy | 19.06.2015 | polecamy gorąco

Mogłabym z Nimi zwiedzać nie tylko Zakintos,ale i cały świat. Przewodnicy nieszablonowi, opiekuńczy, uśmiechnięci i opowiadają tak,że...buzia rozdziawiona :) Nie żałuję ani jednego euro wydanego na ZMT.

Natalia | 18.06.2015 | Natalia, Maj 2015

Jesli wycieczki fakultatywne to tylko z ZMT!! Profesjonalni przewodnicy z ogromna wiedza, ktora potrafia przekazac uczestnikom. Opowiadaja bardzo wiele ciekawostek przez calutka podroz autokarem. Bylam pod ogromnym wrazeniem ich poczucia humoru, luzu i podejscia do ludzi. :) na wycieczkach czulam sie jak z dobrymi znajomymi. Ekipa ZMG pokaze Wam miejca, w ktore nie zabiora Was na zwyklych wycieczkach. Wszystkim znajomym polecamy i reklamujemy, a sami na pewno wrocimy na ta piekna wyspe! Dzieki Wam bedziemy mieli piekne wspomnienia. Dziekujemy i pozdrawiamy! :))

Janusz, Beata Krysztofiak | 15.06.2015 | wycieczki Mix Północ i Błękitne Groty VIP i Kefalonia VIP.

Byliśmy z zoną 5 i 8 czerwca 2015 r na wycieczkach Mix Północ i Błękitne Groty VIP i Kefalonia VIP. Cudowne wycieczki. Program tak intensywny, że nie ma czasu się nudzić. Mieliśmy porównanie z wczasowiczami z hotelu, którzy byli na tych samych wycieczkach, tylko kupionych u rezydenta - przepaść. Przewodnik Basia na Kefalonię super. Organizacja, wiedza, humor i zaangażowanie na najwyższym poziomie. Polecam wycieczki VIP, mniejsza grupa, więcej zdyscyplinowania.Będę polecał Wasze Biuro wszystkim, którzy udają się na Zakhyntos

Kamila | 14.06.2015 | Magiczne wakacje

Witam, dzięki Wam nasze wakacje były po prostu magiczne, już teraz wiemy skąd Wasza nazwa. My wybraliśmy się na dwie wycieczki (mix północ super vip i mix południe vip), pełny profesjonalizm, zaangażowanie, niezapomniane widoki i chwile spędzone z dwójką wspaniałych przewodników. Pozdrawiamy gorąco Darka i Olgę. Jeżeli jeszcze raz zawitamy na Zakynthos to na pewno skorzystamy z usług Waszego biura, no i wszystkim polecamy Zante Magic. Pozdrawiamy Kamila, Magda, Łucja, Jadwiga i Waldek.

Barbara Rawecka | 12.06.2015 | Barbara Rawecka /07.06.2015/ Mix Północ Autokar

Wspaniała wycieczka. Perfekcyjnie zorganizowana trasa. Wszystko co trzeba zobaczyć będąc na Zakynthos. Oczywiście nie byłoby tak wspaniale gdyby nie nasza rewelacyjna Magda. Jej wiedza, opowieści, legendy scalają całość w rewelacyjnie spędzony czas. Dziękujemy Magda!

Sylwia i Tomasz, Kamile-Emile :) | 07.06.2015 | Najpiękniejszy dzień... :)

MIX PÓŁNOC VIP (sierpień 2014r.) z Dorianem : najpiękniejszy dzień w naszym życiu !! Dlatego za 3 tygodnie i 5 dni znowu do Was jedziemy !!! :D :D juuuupi !!!! do zobaczenia !!!!

Kamila Karkułowska | 24.05.2015 | Dziękujemy za magiczne wakacje

Witam, z oferty zante skorzystaliśmy z dwóch wycieczek, mix południe vip oraz mix północ super vip. Niezapomniane widoki, pełny profesjonalizm i zaangażowanie przewodnika, a my mieliśmy szczęście spędzić je z Darkiem.Już wiemy dlaczego Zante Magic, bo dzięki Tobie czas spędzony na Zakynthos to wielka magia. Juz w hotelu reklamowaliśmy Wasze biuro i dalej będziemy. Dziękujemy jeszcze raz za niezapomniane wakacje. Pozdrawiamy Kamila, Magda,Lucyna, Jadwiga i Waldek.

Piotr Kwiatkowski | 19.05.2015 | Wielkie dzieki

Witam , chciałbym podziękować Wam za wspaniałą i niezapominaną wycieczkę Vip mix północ . Myślałem ze to będzie długa , nużąca wycieczka, ale nic mylnego !! Wiedza i humor Tomka zrobiła na mnie bardzo duże wrażenie i zawsze odpowiadał na pytania . Polecam wszystkim , już poleciłem Was moim znajomym , bo z Wami można poznać Zante !! Nie dajcie się naciągnąć innym biurom , wybierzcie Magic Tours !! Pozdrawiam Panie z biura i Tomka , do zobaczenia !!

Ania B. | 18.05.2015 | Polecam, polecam :)

Polecam wycieczki z Zante Magic Tours, program świetny, dopasowanie programu do warunków pogodowych, oczywiście tych które da się przewidzieć :) My wybraliśmy się na Mix północ, wycieczka świetna, musieliśmy zamienić kolejność z powodu popołudniowego sztormu, nie wszystko się udało, bo w błekitnych grotach zastała nas burza i musieliśmy wracać, ale wiadomo że to nie wina biura, a mimo to zrekompensowali nam to za co bardzo dziękujemy. Przewodniczka Basia NAJLEPSZA!!. Wybraliśmy się też na wycieczkę na żółwie, tej nie oceniam idealnie... Ilość osób na łódce była dość duża, w drodze powrotnej łódka przechylona, zły balast... sama wycieczka była super, ale mam zastrzeżenia co do samego oglądania żółwi, są zagrożone a wycieczka polega na okrążaniu jednego zestresowanego żółwia. Nijak się to ma do tego co mówi przewodniczka. Ale programy wycieczek i organizacja bardzo dobra.

Sylwia Nowak | 12.02.2015 | Zakynthos wciąż w pamięci z Zante

NIe odmówiłam sobie opisać wspaniałej przygody z Zante podczas moich wakacji. Na moim blogu http://migafkafoto.blogspot.no/2015/02/zakynthos-ostatni-podryg-wakacji.html, i chyba to jest najlepsza rekomendacja, bo raczej nie ujawniam nazw hoteli i przewodników, zostawiam do poczytania przede wszystkim zespołowi Zante, bo chwalę Was i chwalić będę. :) Jesteście cudowni!

Daria i Kacper | 01.11.2014 | Daria i Kacper 21.07.2014-1.08.2014

Pierwsze nasze wakacje w Grecji i kolejne zaplanowe też są w Grecji a to wszystko dzięki ZMT! Wycieczki MIX Północ i Południe z Dorianem i Tomaszem były nie do opisania! Atmosfera jaka panowała podczas tych wycieczek była rewelacyjna. Każdy z nas czuł się swobodnie i co najważniejsze poznał najciekawsze i najpiękniejsze miejsca na Zakynthos :) Cena wszystkich wycieczek jest szokująca, dlatego, że za tak niską cenę można tak wiele zwiedzić :) Organizacja wszystkiego na najwyższym poziomie a obsługa w biurze w Argassi to pełen profesjonalizm! Na pewno jeszcze kiedyś wrócimy na tą wyspę i po raz kolejny skorzystamy z wycieczek ZMT. P.S. Jeśli ktoś wybiera na Zakynthos to niech rezygnuje z wycieczek u rezydentów i pędzi do ZMT bo NAPRAWDĘ WARTO!!! A Wam ZMT dziękujemy za niezapomniane wakacje, dzięki wam zakochaliśmy się w Grecji na co dowodem są wakacje w 2015 roku również w Grecji!! Pozdrawiamy ze śląska :)

Robert Jucha z Jolą i Kubą | 19.10.2014 | Zante Magic the best

Środa - 08.10.2014r. - Mix Północ VIP, super wycieczka, super wrażenia dla naszej trójki. Pełny profesjonalizm. Północ wyspy z Zatoką Wraku i Błękitnymi Grotami podana przez Magdę na talerzu. Dziękujemy Madziu. Czwartek - 09.10.2014r. - Kefalonia. Cudnie. Prześliczna wyspa. Ogromna wiedza Basi robi wrażenie. Te dwa dni pozostaną na zawsze w naszej pamięci!!! Dzięki Wam. PS. Od nas reklama, za darmo :-)

Zofia i Piotr | 17.10.2014 | Zofia i Piotr wycieczka 11 06 14 Podziękowanie !

Serdecznie witamy i chcielibyśmy podziękować za wspaniałą wycieczkę na jakiej byliśmy Mix Północ + Zatoka Wraku i Błękitne Groty Super Vip.Chociaż jesteśmy emerytami czuliśmy się bardzo młodo,dzięki innym uczestnikom wycieczki i wspaniałemu przewodnikowi Dorianowi. Dziękujemy ,było super!! Polecamy!

Ela, Ania, Jerzy Poznań | 09.10.2014 | Mix Północ Vip --> SuperVip 13.09.2014

Mix Północ z Darkiem dostarczył nam mnóstwo niezapomnianych wrażeń i niespodzianek. Wspaniały przewodnik i kierowca w jednym, który w fantastyczny sposób pokazał nam najpiękniejsze miejsca na wyspie. Niezapomniany dzień spędzony w cudownej atmosferze. Pozdrowienia dla Darka --> gdyby nie Ty, na pewno ,,nie pływałabym" w Błękitnych Grotach. Każdemu kto chce poznać wyspę od najlepszej strony szczerze polecamy Zante Magic Tours.

Monika Srb | 28.09.2014 | Mix Północ wrzesień!

Zakynthos wspaniały, Zante Magic Tours jeszcze wspanialsze. :) Mega profesjonalizm bez sztywnego siedzenia i zwiedzania, Super atmosfera, pełen luz, super bogate i ciekawe wycieczki! To co piszą to pokazują:) Ekipa Zante M.T. SUPER! Przewodnik Dorian super! Zdecydowanie polecam, to nie sa zwykłe wycieczki tylko magiczne !:))))

Artur Stefański | 25.09.2014 | Artur i Beata z Racibórza 20.09.2014

Witamy Serdecznie Chcielibyśmy serdecznie podziękować za cudowną wycieczkę Mix Północ Super Vip. Wróciliśmy z Zakynthos zaczarowani. No i jesteśmy pod wrażeniem przewodnika Doriana, fenomenalna osoba! Nie często się spotyka takie zaangażowanie i przygotowanie:) Baaarrrdzdzo Wam dziękujemy za wszystko. Było nam wspaniale i cieszymy się , że Was poznaliśmy.

Monika Pieczyńska wraz z ekipą:) | 24.09.2014 | Mix Północy VIP z MAdzią- czyli najlepsza wycieczka pod słońcem!!! :D

Mix Północy VIP 12.09.2014 z najfajniejszą przewodniczką MADZIĄ, a również z najlepszą grupą wycieczkową jaką mogliśmy sobie wymarzyć:) Wycieczka naprawdę niezapomniana:D Wybierając wycieczki z lokalnych biur nie znaleźliśmy żadnej, w której byłoby aż tyle punktów do zwiedzania w jednym. Szczerze polecamy Wasze biuro, przeszło nasze oczekiwania 100% i na pewno wrócimy jeszcze do Zante, na powtórkę cudownych wycieczek oczywiście z Wami:) Zatoka Wraku i Błękitne Groty to coś co zapiera dech w piersiach i dopóki nie zobaczyłam tego sama na własne oczy myślałam, iż te miejsca na zdjęciach w katalogach są tylko i wyłącznie pięknie przerobione w photoshopie- przekonałam się, NIE SĄ, są jeszcze piękniejsze na żywo:D Dziękujemy Wam Serdecznie a szczególnie przecudownej MADZI:) Jesteś po prostu THE BEST:D Pozdrowionka również dla Doriana i Marty:) Mamy nadzieję, że jeszcze się z Wami spotkamy:) Pozdrawiamy Monia, Daniel, Aga i Piotrek :)

Bartłomiej Świątek i Agatka Hojeńska | 22.09.2014 | Podziękowania

Byliśmy we wrześniu na wycieczce Mix Północ + Zatoka Wraku, Błękitne Groty VIP z Zante Magic Tours i jesteśmy w 100% zadowoleni. Klimat w który wprowadziła nas Basia jest niezastąpiony!!! Pokazała najciekawsze i najlepsze strony wyspy. Jesteśmy zachwyceni Zante i wiemy, że to dzięki Zante Magic Tours. P.S. Dzięki Basiu za Freddo cappuccino :D

Iwona i Marcin P. | 22.09.2014 | MIX Połnoc Super Vip / Rejs na żółwie

Bardzo dziękujemy za to, że jesteście :) Dzięki Darkowi poznaliśmy północ wyspy. Niesamowite widoki, fajna atmosfera i piękne wspomnienia! Marcie dziękujemy za miłą obsługę w Argassi i zapoznanie z żółwiami Caretta-Caretta :) Pozdrawiamy naszych supe vipów: Anię i Romana, Michalinę i Marcina, Magdę i Tomka :D Mamy nadzieję - do zobaczenia ZMT!

JUSTYNA PATRYK I ZUZA | 20.09.2014 | DZIĘKUJEMY ;)

TYDZIEŃ NA PIĘKNEJ WYSPIE TRZYKROTNIE UPIĘKSZYLI NAM KOLEJNO TOMEK, MARTA I BASIA HUMOR WIEDZA SPOSÓB OPOWIADANIA STOSUNEK DO LUDZI DO OTOCZENIA SPRAWIŁY ZE MAMY WRAŻENIE POBYTU W RAJU SZCZEGÓLNIE MIX PÓŁNOC Z TOMKIEM MOŻNA POWTARZAĆ CO DZIEŃ BUZIAKI I DO ZOBACZENIA

Jarek | 18.09.2014 | ZMT

Witam - uczestniczyłem w wycieczce Mix Północ VIP, którą będąc na miejscu zarezerwowałem telefonicznie. Już na sam początek (mając w pamięci autobus jakim Itaka dowiozła nas z lotniska) miła niespodzianka - pod hotel podjeżdża naprawdę luksusowy 19-osobowy BUS. Przywitał mnie bardzo sympatyczny młody człowiek, który okazał się w trakcie wycieczki nie tylko przewodnikiem po wyspie ale również przezabawnym i sympatycznym kolegą - pozdrawiam Tomka. Sama wycieczka bardzo sprawnie przeprowadzona, ciekawe miejsca no i w miłej atmosferze - warta polecenia w 100 %

Marcin i Roksana Wójcik | 18.09.2014 | Oni to pokażą lepiej niż sobie wyśniłeś...

Przesympatyczni ludzie i pełne zaangażowanie oraz wspaniałe podejście do ludzi oraz swojej pracy sprawia, że dzień w którym wybierzecie się na wycieczkę z Zante Magic Tours zostanie wam w pamięci na baaardzo długie lata. Zobaczycie miejsca, o których nigdzie nie przeczytacie, dowiecie się rzeczy i ciekawostek, o których nikt nie wspomina, będziecie się uśmiechać od rana do wieczora - tam nie ma nudy! Profesjonalna ekipa przewodników i kierowców - ale jakże przyjacielska, ciepła, domowa! Naprawdę potrafią być elastyczni, dostosować się do pogody, ekipy, potrzeb i zachcianek! Choć przed wycieczką byłem pełnym obaw optymistą albo nawet realistą teraz mogę z czystym sumieniem każdemu polecić wycieczkę z ZMT !!! Ten dzień był zdecydowanie warty wydanej sumy pieniędzy oraz pozytywnego zmęczenia wieczorem :-) Pozdrowienia dla całej ekipy ZMT a w szczególności dla Magdy, z którą 7 września byliśmy na MIX PÓŁNOC + ZATOKA WRAKU, BŁĘKITNE GROTY VIP od Marcina i Roksany

Sylwia Nowak | 15.09.2014 | Mix Północ Super Vip

MIX Północ Super Vip 11 września z Darkiem - bezcenne. Przeżycia ekscentryczne i niezapomniane. Jedno mnie tylko bolało, kąciki ust, bo uśmiech naokoło głowy. Szczęśliwości stało się zadość. Dla Zante wielkie ukłony, że mają tak świetnych ludzi w ekipie. Jak było? Czarodziejsko i bez hokus pokus – Zakynthos z Darkiem pełne pokus! PS1.: burza w Zatoce Wraku – coś wyjątkowego ( pewnie Darka sprawka), dziękujemy! PS 2: oliwy wróciły ;) Sylwia i Artur z Jaworzna

Angelika Sz | 15.09.2014 | NAJLEPSIEJSI :)

Ekipa najlepsza pod słońcem Basia, Darek i Maciek :) przewodnicy na 6+!!! Pokazali nam piekne strony Zante, dzieki nim milo spedzilismy czas. Zatoka wraku była najlepsza!!! Dziękujemy za super przygode i pozdrawiamy Angelika z Kubą :)

Kinga i Karol | 14.09.2014 | Mix północ vip 06.09.2014

Witam. Chcielibyśmy podziękować za wspaniałą wycieczkę mix północ vip z Tomkiem. Wycieczka rewelacja, widoki przepiękne, wspaniały pomysł i organizacja widoki na zatokę wraku z góry jak i wpłynięcie na plażę! Dzięki Wam w jeden dzień mogliśmy zobaczyć to co najważniejsze było dla nas do zobaczenia na wyspie w tak krótkim czasie. Dzięki Tomkowi poznaliśmy dużo ciekawostek i troszeczkę życia codziennego Greków. Naprawdę wróciliśmy zadowoleni i z miłymi wspomnieniami, które zostaną na długo. Polecamy gorąco. Jeszcze raz dzięki Tomek! i oczywiście pozdrowienia dla Kierowcy imienia nie napiszę :P Pozdrawiamy Kinga i Karol

Arek Szwedo | 13.09.2014 | Arek i Basia 1.09-12.09.2014 Kefalonia, Północ, Południe- VIP

witam :) Wszystko piękne i cudowne. 3 wycieczki które w pełni nas zaspokoiły i wypełniły pieknymi chwilami. Kefalonia i poludnie z Basia - sympatyczna , miła, gadatliwa :D troche gonitwy ale pobyt na plazy myrthos- CUDO no i kierowca Makis który umilał nam czas spiewaniem pieknych greckich piosenek. Północ z Tomkiem rewelka. Sympatyczny i jak to mowi z dziwnym poczuciem humoru- ale pozytywnym ! ;p Fajnie omówione wszystko , wyjaśnione. Widoki zapierajace dech w piersiach i ktore na pewno pozostana dlugo w naszych głowach. POZDRAWIAMY ZE ŚLĄSKA Zante Magic Tours! polecamy wszystkim bez wahania :)

Ryszard Wach | 13.09.2014 | Duży profesjonalizm

Dzisiaj wróciliśmy z wakacji. Wycieczki organizowane przez Magic Tours to nie zapomniane chwile, organizacja wzorowa, duży profesjonalizm przewodników oraz miła atmosfera w czasie wycieczek. POLECAMY!!! Ślązacy.

Roman | 12.09.2014 | Wycieczka VIP mix północ-Super

Wycieczka zorganizowana na medal (złoty), wszystko super dograne, przewodnik Tomasz odkrywał przed nami przepiękne zakątki wyspy dodając ciekawe informacje.Pełny profesjonalizm gwarantuje,pełne zadowolenie i świetną zabawę.Gorąco polecam

ANNA I ARTUR | 09.09.2014 | BYLISMY W RAJU

W dniach 08-15 sierpnia 2014 byliśmy na Zakynthos i skorzystaliśmy z 2 wycieczek ZMT: Mix Północ VIP (z Tomkiem, 10.08) i Mix Południe z Żółwiami (z Basią, 12.08). Było cudownie. Przepiękne widoki, plaże, skały, groty i jaskinie, błękit morza, upał, fajne rejsy, jedzenie w tawernach, degustacje miejscowych specjałów - niezapomniane wrażenia, cudowne chwile. Pomysł zorganizowania wycieczek w małych grupach jest bardzo trafiony. Wycieczka jest wtedy sprawna i można więcej zobaczyć. Wszystkim bardzo polecamy, a ZMT bardzo dziękujemy za moc wrażeń.

a.w | 01.09.2014 | Alex

Chcieliśmy wspierać polaków na wyspie. Na wstępie "przywitała" się z nami jakaś niemiła pani w recepcji. Mam nadzieje że wycieczki fajniejsze niż osoby polecające wycieczkę z recepcji.

Marcin z rodziną | 28.08.2014 | MIX PÓŁNOC VIP - to trzeba zobaczyć

Wyjazd na Zakinthos nie byłby pełny gdybyśmy nie byli na wycieczce mix północ + zatoka wraku, błękitne groty. Wrażenia, widoki i przeżycia nie do opisania, teraz gdy oglądamy zdjęcia na twarzy pojawia się uśmiech i zadowolenie. Pozdrowienia dla Tomka i niesamowitego kierowcy Panayotisa.

Anita,Marek,Kacper z Bydgoszczy - super hiper vipy ;-) | 27.08.2014 | MAGIC - nie tylko z nazwy

Witam.To nasz pierwszy wyjazd na Zakynthos (ale zapewne nie ostatni).Lubimy zwiedzać najróżniejsze miejsca na świecie.Zante przedstawione przez Macieja i jego żonę Aśkę (oraz Doriana) zostanie w naszej pamięci na baaaaardzo długo.Podejście firmy do klienta jest bardzo wyjątkowe (w razie potrzeby bardzo indywidualne).Pierwszy raz spotkałem się z tym ,że firma spełnia każde życzenie klienta.W dzień imienin mojej żony zwiedzaliśmy wyspę kabrioletem załatwionym przez firmę razem ze wspaniałym przewodnikiem-kierowcą (...dzięki Maciej...) z lodówką pełną miejscowego winka i z kieliszkami w ręku.Poznaliśmy wyspę od podszewki - cudowne plaże,niesamowite widoki (raczej niedostępne przy wycieczkach z hotelowym rezydentem) i lokalną kuchnię dosłownie od strony kuchni (...dzięki p.Anastasio..).I jak nam powiedziało kilku miejscowych: Zante ma magnes.Dzięki ZANTE MAGIC TOURS działa on tysiąckrotnie silniej...

Gabrysia Binkiewicz | 23.08.2014 | Mix Północ - to trzeba przeżyć

Witam, 2dni temu byliśmy z Darkiem na wycieczce Mix Północ Super VIP. Niezapomniany dzień, zobaczyliśmy najpiękniejsze miejsca na wyspie i chociaż cały dzień w drodze tyle emocji i wrażeń to nie chcieliśmy, aby ten dzień się skończył. Dziękujemy za cudowną atmosferę, super opowieści i piękne wspomnienia :) Pozdrowienia dla Darka :) gdyby nie Ty nie zobaczyłabym jaskini. Gabi i Łukasz

Justyna i Grzegorz Kiewro z dziećmi | 17.08.2014 | wycieczki z Zante Magic Turs 04.08.2014-15.08.2014

Witam serdecznie ;) właśnie wróciliśmy z Zakyntos z Zante Magic Tours byliśmy na trzech wycieczkach Pan Tomasz to rewelacyjny przewodnik uchyli nieba i odpowie na każde pytanie , przesympatyczny , pozdrawiamy serdecznie , Basia Basia pozdrawiamy serdecznie wycieczkę z nią wszystkim polecam przemiła greczynka;)) dowiecie się wiele od niej z życia greków w życiu codziennym, i Marta z nią byliśmy na żółwiach bardzo miło i sympatycznie.My jesteśmy bardzo zadowoleni ze zwiedzaniem z Zante bo zwiedzanie jest niebanalne w przemiłej atmosferze, Mix północ z Tomkiem ;))), z Basią Mix północ vip i żółwie z Martą pozdrawiamy serdecznie i wszystkim polecamy to biuro ;))))

Marysia, Sławek i Adaś W. | 16.08.2014 | S-VIP Północ Mix, Zatoka Wraku, Błekitne Groty, Żółwie

Profesjonalizm, klasa i poczucie humoru Pana Maćka plus oszałamiający program tej wycieczki - trudno znaleźć odpowiednie słowa uznania. To był najlepszy dzień z całego naszego urlopu. Bardzo, bardzo dziękujemy i podziwiamy za pomysł i realizację. Wyprawa na żółwie z Martą również bardzo udana. Siga siga :)

Rafał E | 12.08.2014 | mix północ - super VIPsierpień 2014

POLECAM. nasz przewodnik Pan Darek w sprawny i ciekawy sposób pokazał nam niezapomniane zakątki wyspy.

Andrzej | 08.08.2014 | Krystyna i Andrzej z Łodzi 16.06.2014

Byliśmy pierwszy raz w Grecji na ciekawej i atrakcyjnej wycieczce po wyspie Zakyntos (mix północ) z panem Maćkiem. Bardzo ciekawie z dużym zaangażowaniem prowadzona wycieczka pozostawiła w naszej pamięci niezapomniane widoki i wrażenia. Jednocześnie chcieliśmy podziękować za profesjonalne podejście i opiekę jaką zapewnił Pan Maciek mojej żonie Krysi ,która uległa kontuzji - wizyta w szpitalu na pogotowiu zakończona około północy-na szczęście pozytywnie. Dziękujemy jeszcze raz i naprawdę polecamy wszystki Zante Magic Tours - byliśmy 16.06.2014

Patrycja | 08.08.2014 | Dziękuję :)

To już tydzień jak wróciłam do domu,a już tęsknię ...:) Wycieczka z ZMTniezapomniana!Niestety,tylko jedna,ale za to jaka! Może warto pomyśleć o filiach firmy na innych wyspach??;) Pozdrowienia dla p.Darka i p.Magdy :)-świetni i kompetentni przewodnicy A Zatoka Wraku widziana z góry...bajer:) Jeśli kiedyś znów zawitam na Zakhyntos,to zwiedzanie tylko z Zante Magic Tours :)

Małgorzata | 05.08.2014 | Byliśmy zadowoleni

Pierwszą naszą wycieczką był mix północy z panem Tomaszem. Mnóstwo interesujących informacji na temat odwiedzanych miejsc i żadne z pytań nie zostało bez odpowiedzi. Z pewnością wiele nauczyliśmy się o wyspie i Grecji. Druga wycieczka to żółwie z Panią Martą. Tutaj lekki niedosyt, bo choć informacje były, atmosfera przyjemna, to po wysłuchaniu wielu opowieści pana Tomasza, oczekiwałam odrobinę więcej. Obie wycieczki podobały się naszym dzieciom i man nadzieję, że podobne Zante Magic Tours znajdziemy na kolejnej greckiej wyspie ;)

Magdalena L | 05.08.2014 | opinia

Cieszę się, że mogłam pojechać z Wami na wycieczkę, jednak nie zabierajcie nas do swoich znajomych, u których mamy kupować lokalne produkty bo te same, powtarzam te same produkty w sklepie są połowę tańsze. Tomasz przewodnik genialnie opowiada i ciągle podaje jakieś ciekawostki, do tego kulturalny i dowcipny. Dostaje 5+, natomiast blondynka sprzedająca wycieczki w Laganas nie mieści się w skali ocen. Ironicznie odpowiada na każde pytanie, robi łaskę, że cokolwiek powie i ogólnie odstrasza potencjalnych klientów. Zero kultury, totalne dno. Az dziw bierze, że biuro o tak wysokim poziomie zatrudnia takie płytkie osoby. Tomasz swoją wiedzą, kulturą i chęcią dzielenia się informacjami uratował sprawę.

Ania i Adam | 01.08.2014 | MIX PÓŁNOC VIP I KEFALONIA

Wycieczka Mix Północ Vip doskonale zorganizowana, zwiedziliśmy najpiękniejsze miejsca północnej części wyspy i na wszystko mieliśmy czas nie śpiesząc się, przewodnik Tomek wraz z kierowcą Panayotisem - rewelacja, więc ślemy pozdrowienia dla Nich :) Jeśli chodzi o drugą wycieczkę KEFALONIA (autokar) - bieg i całodniowa gonitwa , odwiedzane miejsca - zatłoczone i bardzo bardzo szybko zwiedzane, nawet nie było czasu aby je podziwiać ! Wypoczynek po lunch-u na plaży w Assos był niemożliwy ze względu na jej wielkość ( zmieściło się na niej może z 6 ręczników.. ) Jedynym plusem wycieczki był obiad w rewelacyjnej tawernie w Asoss. Podsumowując wycieczkę : 70 % czasu spędzasz w autokarze i podziwiasz widoki przez szybę a resztę w nieustannym biegu ( ponieważ trzeba ścigać się z innymi wycieczkami ). Nie zapominajmy również o dodatkowych opłatach które trzeba wnieść w wycieczkę (10 Euro za osobę) ponieważ Pani w biurze w Tsilivi na pytanie " czy są dodatkowe opłaty " odpowiedziała że nie ma !

Magda i Marlena | 26.07.2014 | :)

Serdeczne dzięki za niezapomniane wakacje na przepięknym Zakhyntos - niestety już z Polski. Wielki plus dla Zante Magic Tours za świetną organizację, miłą atmosferę i szalonych przewodników: Basi, Darka, Doriana i Magdy, którzy potrafią rozkochać w Grecji! :) Polecamy wszystkim wycieczki po Zakhyntos i Kefalonii!

Izabella Trojan | 25.07.2014 | Wielkie podziekowania

Bardzo dziękujemy za niezapomniane chwile jakie mieliśmy okazje przeżyć z Waszym biurem . Serdecznie pozdrawiamy Magdę i Doriana którzy pokazali nam wyspę , dzięki ich wiedzy wiele się dowiedzieliśmy na o Zakynthos . Tym którzy nie korzystali z usług gorąco polecamy to biuro -są najlepsi . Pozdrawiamy Iza Weronika Cezary Paweł i Adam

Karolina Kaliszan | 21.07.2014 | 11.07.2014

Szanowni Państwo, wróciłam wraz z rodziną z przecudownych wakacji na Zante. myślę, że nie byłyby one takie wspaniałe gdyby nie fantastyczna wycieczka na zatokę wraku + zwiedzanie wyspy organizowana za Państwa pośrednictwem a zwłaszcza z udziałem niejakiego Magic Doriana:) wspaniałego przewodnika, który nie tylko spełnił wszystkie obietnice dotyczące atrakcji samej wycieczki ale dodał bonus który był przysłowiową " wisienką na torcie" jeśli będę miała okazję być jeszcze raz na Zakynthos to z całą pewnością skorzystam z Państwa wycieczek, chętnie polecam również wśród znajomych wybierających się na wyspę Magic Tours. zostawiacie konkurencję daleko w tyle! GRATULACJĘ!!! UCZESTNICZKA SZALONEGO STATKU NA ZATOKĘ A MIAŁ BYĆ "...parostatkiem piękny rejs... :)" pzdr!

Dawid Kowalski | 21.07.2014 | Lipiec 2014

Z czystym sumieniem polecam Zante Magic Tours :) Skorzystaliśmy z oferty wycieczki MIX Północ VIP i było po prostu idealnie! Polecamy wszystkim właśnie tą "wyprawę" :) Wszystko zorganizowane na najwyższym poziomie! Szczególne słowa uznania dla naszego przewodnika Tomka, którego poczucie humoru a także sposób opowiadania o Grecji sprawił, że całodzienna wycieczka minełą jak z bicza strzelił :) Apel do właścicieli- dajcie mu podwyżkę bo zasługuje :) Pozdrawiamy i dziękujemy :)

Agnieszka | 17.07.2014 | Warto:)

Wycieczka organizowana przez firmę Zante po wyspie super. Pełna wrażeń, pięknych widoków i smaków wyspy. Polecam gorąco :)))))))))

Katarzyna Reichert | 12.07.2014 | Katarzyna Reichert 12.07.2014

Witam. Wyspę zwiedzalismy w 1 połowie lipca 2014.Wasze Biuro poleciła nam nasza wspólna znajoma.Wykupilismy 3 wycieczki.Kefalonia z przemiłą Barbarą. Uroczy mix Ślązaczki z Greczynka.Ogromna wiedza która starała sie nam przekazać nie zanudzając jednocześnie.Ale połączenie wiedzy i poczucia humoru Doriana z talentem wokalnym Makisa - BEZCENNE. Tego sie nie da opisać , to trzeba przeżyć. Tak trzymać. Pozdrawiam. Katarzyna Reichert z synem Adamem :))))

Trójmiasto | 11.07.2014 | Super biuro

Byliśmy na Mix Północ i Mix Południe, super ekipa, ekstra widoki. Super atmosfera, szczególnie na wycieczce z Maćkiem, bardzo wesoło i sympatycznie! Dbają o swoich klientów, przy złej pogodzie przenoszą wycieczkę na inny dzień, aby w jak najlepszych warunkach zwiedzać wyspę :) Południe z Magdą również udane,osoba mieszkająca długo na wyspie, potrafi przekazać sporą wiedze. Szczególnie polecamy Mix Północ, widok na Zatokę Wraku z góry po prostu bajka! Dziękujemy Maćkowi, że zaprowadził nas w tak cudowne miejsce! Biuro godne polecenia.

Kasia i Marcin | 06.07.2014 | Kasia i Marcin

Wczoraj wróciliśmy z przepięknej wyspy Zakynthos ;-) Dziękujemy bardzo firmie zante magic tours za wspaniale spędzony czas. Skorzystaliśmy z trzech wycieczek (Mix Północ VIP, Rejs na żółwie VIP i Kefalonia). Wszystkie wycieczki były suuuuuper! zobaczyliśmy bardzo dużo pięknych i ciekawych miejsc, skosztowaliśmy lokalnych specjałów w tawernach oraz dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek podczas każdej wyprawy. Naprawdę warto wybrać się na tak świetnie zorganizowane wycieczki. Duże podziękowania dla naszej przewodniczki Magdy, za pokazanie nam tych wszystkich pięknych miejsc w luźnej i wesołej atmosferze! Było naprawdę extra! Pozdrawiamy

RAFAŁ ELA PATRYCJA I ADRIAN KORDOS | 06.07.2014 | Rafał Kordos 20.06.2014

SUPER WYCIECZKA PO WYSPIE PLUS REJS DO ZATOKI WRAKU ORAZ BŁĘKITNYCH GROT. POLECAM OPIEKĘ MADZI. SERDECZNE PODZIĘKOWANIA . WYSEPKA BARDZO PIĘKNA I MIŁE WSPOMNIENIA.

Maciek, Aga, Kuba, Piotrek, Kasia z Gdyni. | 04.07.2014 | Podziękowanie za interesującą, ciekawą, troszkę ekstremalną wycieczkę

Witam serdecznie, chcieliśmy podziękować Maćkowi z ZANTE MAGIC TOURS za rewelacyjną wycieczkę Północ MIX + zatoka wraku (z góry i z dołu). W czasie wycieczki dzięki Maćkowi poznaliśmy naturę, sposób życia i myślenia Greków, poznaliśmy zwyczaje, specjały greckie, smak pysznej oliwy, słodkich mini rodzynek, białego i czerwonego wina z winiarni SOLOMOS. Zobaczyliśmy grecki kościół, przy okazji poznając historię greckich świętych. Jednak najbardziej emocjonująca była wizyta na skale 200 metrów ponad poziomem morza i widok Zatoki Wraków, a potem kąpiel w morskiej jaskini i ta sama Zatoka Wraków odwiedzana tym razem łodzią i kąpiel w turkusowo-błękitnej wodzie. Do tego wszystkiego kąpiel w SPA, w zimnej morskiej wodzie nasyconej siarką dopełniła "koszyk" emocji z wycieczki. Dziękujemy Maćkowi, Pedrosowi, a także innym osobom zaangażowanym w organizację tej wycieczki. Pozdrawiamy serdecznie i polecamy wszystkim polskie biuro ZANTE MAGIC TOURS !!!

Agnieszka Tercjak | 02.07.2014 | FANTASTYCZNE WAKACJE!!!

WITAM wszystkich czatowiczów.Mam na imię Agnieszka i byłam z moim mężczyzną Aleksem w czerwcu 2014 r. na wakacyjnym wyjeździe w Grecji na Zakyntos!! ZAKOCHAŁAM SIĘ w tamtejszej wyspie i okolicach było fantastycznie i już tęsknie by znowu tam być!!!Nie da się słowami opisać wrażeń to po prostu trzeba zobaczyć:)) Podróżowaliśmy za pośrednictwem biura Itaka .!! wykupiliśmy wycieczkę do Zatoki Wraku itp Vip. nasz prowadzący Maciej Nuckowski wprowadził super atmosferę podczas wycieczki i zadbał w pełni o bezpieczeństwo gości !!Polecam wszystkim ja zakochałam się w GRECJI I na pewno tam wrócę !!!

Ania K. | 29.06.2014 | Ania

Byliśmy pod koniec maja na wyprawie mix północ + wrak + groty. Było świetnie. Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana i przemyślana :) polecam wszystkim serdecznie :)

Tomek Tarnowski | 21.06.2014 | Mix Północ SVIP

Witam. Byliśmy w czerwcu na wycieczce Mix Północ SVIP. Coś niebywałego!!! Program genialny, miejsca wręcz trudne do opisania, a oprócz zatoki wraku najbardziej w pamięci zostanie nam nasz przewodnik, Dorian. Sposób w jaki ten Gość (przez duże G) zaprezentował nam ten mega-objazd zasługuje na najwyższy podziw i uznanie. Dzięki Dorian za najlepsze 10 godzin na Zakynthos!!!

Marta Dampc | 09.06.2014 | Bylo fantastycznie

Wspaniala wyprawa 2 czerwca 2014 serdecznie podziekowania dla Roberta ktory zauroczyl nasza 5 letnia coreczke juz sie pyta kiedy jedziemy znowu na wycieczke. wspaniale chwile spedzone w pieknych miejscach na Zante niezapomniane widoki. Polecam wszystkim na wyprawy z Wami!!!!!! Pozdrawiamy Marta Irek i Natalka

Wojtek M. | 08.06.2014 | Dziękujemy za piękną przygodę MIX PÓŁNOC 27.05.2014

Podziękowania za mile spędzony dzień dla Tomka i przemiłego kierowcy busa Makiego :) Od powrotu do Polski chodzi nam po głowie tylko jeden przebój naszych greckich wakacji - piosenka Mixalisa Xatzigiannisa Xseria psila, którą to Maki często odtwarzał podczas podróży. Zobaczyliśmy przepiękne miejsca, zjedliśmy smaczny grecki lunch, było dużo słońca i dobry humor. Dziękujemy! mały Leonek :) Dorota, Wojtek i Ania

Viola Mróz /02.06.2014/ | 08.06.2014 | Rewelacja!!!

Ciągle jestem zauroczona fantastyczną wycieczką Mix Północ VIP.Przepiękne miejsca,widoki,Zatoka Wraku,Błękitne Groty i inne...długo by opisywać.Trzeba to po prostu przeżyć i zobaczyć :) Naszą przewodniczką była Magda i to jej kłaniamy się nisko za wspaniałe opowieści,dowcipną formę i wszystko co nam pokazała.Cudowna dziewczyna!Kiedy zapytałam córkę co podobało jej się najbardziej usłyszałam,że wszystko było ciekawe,kolorowe ale najbardziej lubiła słuchać opowieści Magdy :) A czego nie dopowiedziała Magda to dośpiewał zwariowany kierowca Mafis (?)Całodzienna wyprawa z Zante Magic Tours upłynęła w kameralnej i przyjemnej atmosferze.Wróciliśmy z niej zmęczeni ale uśmiechnięci i bardzo,bardzo zadowoleni.:)

Justa | 30.05.2014 | Kefalonia 26/05/2014

Polecam wycieczki z ZMT. Super organizacja i dbalosc o klinta. Mielismy przyjemnosc skorzystac z wycieczki po Kefalonii z dwoma przewodnikami - pania Magda i panem Robertem, ktorzy fajnie sie uzupelniaja. Pan Robert przedstawia fakty historyczne i prowokuje Pania Magde, ktora mieszka na wyspie, zeby opowiedziala wlasne doswiadczenia z kilkuletniego zycia w greckiej rodzinie. Jest to mega interesujace i pozwala spojrzec na Grekow przez inny pryzmat. Fantastyczny jest tez krotki kurs prawidlowej wymowy podstawowych zwrotow i miejscowosci. Goraco polecam!!!!!!!

Katarzyna Wrzesińska | 26.05.2014 | Kasia i Jurek, maj 2014

Wspaniały czas, miejsca, ludzie, niezapomniane przeżycia ... Pozdrawiamy

Jakub Konieczny | 18.05.2014 | Gorąco polecamy i dziękujemy!

Wybraliśmy Mix Północ w maju 2014 (na Południe nie było przeznaczonych funduszy ;) )Wycieczka rewelacyjna, w miłej i kameralnej atmosferze, głównie dzięki Dorianowi. Przede wszystkim na jednej wycieczce można zobaczyć największe atrakcje w tym Zatokę Wraku, którą zobaczyliśmy zarówno z góry i to w innym miejscu niż standardowe wycieczki oraz z samej jej centrum czyli z perspektywy plaży. Wrażenia niesamowite! Nie ma co opisywać to trzeba przeżyć :) Gorąco polecam i pozdrawiam załogę Zante Magic Tours.

Jacek Michałowski | 12.05.2014 | ZANTE 2-9- MAJ 2014.

Witam wszystkich . Mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w wycieczce S-VIP PÓŁNOC . Dorian jest " debeściakiem" jakich mało:)) Kompetentny i "gaduła" :)) Mimo braku rejsu do Zatoki Wraku ( pogorszenie pogody ) - cała wycieczka spełniła nasze oczekiwania - byliśmy zachwyceni zarówno formą jak i zakresem . Dodam że ZMT nie skasowało nas za całą wycieczkę , a wręcz dostaliśmy jeszcze rabat . Serdecznie polecam wszystkim , którzy nie chcą byc obsługiwani "hurtowo". A na Pana Maćka będę głosował w każdych wyborach :))

Ania & Michał | 08.05.2014 | Bajeczne wakacje z Zante Magic Tours

Dzięki Zante Magic Tours zwiedziliśmy wyspę na przełomie września i października 2013r. wzdłuż i wszerz za co bardzo dziękujemy :) polecamy wszystkim, którzy chcą zobaczyć przepiękne miejsca na tej cudownej wyspie w miłej atmosferze ZMT :) Mix północ, mix południe, rejs na żółwie i jednodniowa wycieczka na Kefalonię - bajka! Z przyjemnością wrócimy na wyspę i skorzystamy ponownie z Waszej oferty :)

Joanna Matyjas | 07.02.2014 |

Witajcie, Asiu znowu lecimy na Zakynthos :) To między innymi dzięki Tobie milośc do tej wyspy się pogłębiła. Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia. Rodzina Matyjasów z Wielunia.

Marek Broński | 31.01.2014 |

Wakacje mile spędzone byłem ze znajomymi we wrześniu i co super pogoda super ludzie i zajefajna firma organizującą wycieczki po wyspie... 1000% ZADOWOLENIA... Polecam...

Marek Broński | 31.01.2014 |

Wakacje mile spędzone byłem ze znajomymi we wrześniu i co super pogoda super ludzie i zajefajna firma organizującą wycieczki po wyspie... 1000% ZADOWOLENIA... Polecam...

Kasia | 12.12.2013 |

Długo nie wiedziałam gdzie wybrać się na wakacje. Znajomi kiedyś wspominali o Zante że byli zadowoleni. No i zaryzykowałam, były to bez wątpienia wakacje mojego życia. Polecam wszystkim naprawdę warto!

Dominika Grzybek | 04.12.2013 |

To ta­kie ek­scy­tujące wrócić po pa­ru la­tach do miej­sca, które ko­jarzy Ci się z dzieciństwem, bez­troską, wa­kac­ja­mi, wol­nością... Stanąć oko w oko z za­kopa­nymi w pias­ku prob­le­mami z dzieciństwa, skon­fron­to­wać je z ty­mi te­raźniej­szy­mi. Zat­ra­cić się we wspom­nieniach, roz­myślać o wszys­tkim i o niczym. A cały czas mieć obraz Zante najlepsze wakacje fantastyczna ekipa fantastyczna para Nucki pozdrowienia z krakowa od grzybków

Andrzej Piotrowski | 26.11.2013 |

Byliśmy na Zakynthos na przełomie sierpnia i września. Oczywiście skorzystaliśmy z oferty Zante Magic-Tours. Zaliczyliśmy dwie wycieczki MIX Północy i Południa. Widoki wręcz cudowne,pocztówkowe(Zatoka Wraku,klify!!!). W małej grupie (VIP)lepiej odbiera się "klimaty" Grecji. Mamy jednak uwagę do organizatora aby w mikrobusie sprawne było nagłośnienie i może jest szansa na dobór lokali gastronomicznych z lepszą ofertą kuchni Greckiej. Polecamy korzystanie z oferty Zante Magic Tours - jet Ok! Może spotkamy się ponownie na Kefalonii. Pozdrawiamy! Turyści z Pyrlandii.

Edyta, Iwona | 19.11.2013 |

Wakacje na Zakyntos nieplanowane, przypadkowe. Taki też padł wybór na ZMT. To, co na początku wydawało nam się przypadkiem z czasem okazało się przeznaczeniem, czyli tym, co doświadczyłyśmy wykupując wycieczki z ZMT. Spotkałyśmy na swojej drodze osoby, które przyniosły nam radość dziecka Każda z opowiedzianych historii wzbogaciła nasze życie o nowe doświadczenia. Pozwoliła poznać Greków w jakże inny sposób. Tego w przewodnikach nie znajdziemy!!! No i tak…. Kefalonia – plaża Myrtos wynagradza czas spędzony na promie i autokarze; Mix Północy + Zatoka Wraku to jak być w Paryżu i nie widzieć Wieży Eiffla Mix Południa no cóż, jak dla nas ostatni element układanki, która stworzyła cudowne wakacje. Dlaczego teraz piszemy? No właśnie, bo zakupione lokalne wino pozwoliło nam raz jeszcze przenieść się na tą urokliwą wyspę pomimo, że to już listopad!!! W tym miejscu nie chcemy wyróżniać żadnego z przewodników. Dziękujemy, polecamy.

Dominik | 13.10.2013 |

Zakynthos to świetny target na wakacje. Z żoną byliśmy na Kefalonii z Panem Robertem oraz na Zante Północ VIP z Sabiną. Pan Robert jako przewodnik jest OK. Wycieczka fajna i widowiskowa, choć dużo czasu spędza się w trasie. Wycieczka z ekscentryczną Sabiną jest świetna. Sabina wiele opowiada o Grekach i ich życiu, ponieważ mieszka na wyspie. Jest otwarta, żywiołowa i wycieczkę prowadzi w koleżeńskiej atmosferze. Z czystym sumieniem polecamy ww. wycieczki:)

Ola i Remek | 09.10.2013 |

Na Zakynthos byliśmy dwa razy: 2012 i 2013, oczywiście za każdym razem wyspę zwiedzaliśmy razem z Zante Magic Tours :)Dziś wspominając wszystkie wycieczki szeroki uśmiech od razu pojawia się na naszych twarzach. Plusów ze zwiedzania Zakynthos z ZMT jest całe mnóstwo, a minusy? - według nas nie ma ani jednego. Wycieczki ZMT to całe dnie wypełnione pięknymi widokami, wspaniałymi plażami, wesołymi rejsami, cudowną grecką muzyką, przepysznym greckim jedzeniem ( jestem fanką kuchni pani Anastazji ), fascynującymi greckimi opowieściami, przyjazną atmosferą...a to tylko część zalet zwiedzania z ZMT. Podczas naszego pierwszego pobytu na Zante poznaliśmy Asię i Macieja, ludzi którzy z wielką pasją stworzyli Zante Magic Tours, a swoje wycieczki prowadzą z niezwykłym zaangażowaniem i nastawieniem na zadowolenie klienta. Są przewodnikami, którzy słuchają swoich turystów, rozmawiają z nimi, liczą się z ich zdaniem i dają im prawo wyboru. Oni wprost zarażają miłością do Grecji. W tym roku mieliśmy okazję poznać wszystkich przewodników - rewelacyjni, bardzo sympatyczni ludzie. Robertowi dziękujemy za Kefalonię, było ciekawie, wesoło, pysznie, z pięknymi widokami, po prostu rewelacyjna wycieczka. Jak już gdzieś wspomniałam, dziękujemy Wam Zante Magic Tours za to że dajecie swoim klientm radość :)

Anna Strzoda | 08.10.2013 |

Zgadzam się z Sylwią wycieczki z Robertem to wątpliwa przyjemność za to Sabina powinna się dać sklonować :). Polecam północ i południe - bylo bosko a te widoki...

Sylwia Szwarc | 29.09.2013 |

Super wycieczki MIX północ i Mix południe. Zatoka wraku - cudo, wspaniałe miejsce u góry na klifach, smaczne winko u wiecznie "niewyspanego" greka, świetna kąpiel w morzu z siarką, piękne plaże po drodze itd...... opowiadać dużo. A do tego przesympatyczny przewodnik Tomek, wspaniały młody człowiek, z poczuciem humoru i przezabawnym podejściem do życia. Polecam ZM, polecam Zakynthos. Były to bajeczne wakacje, których długo nie zapomnę.

Remigiusz Łyszyk | 28.09.2013 |

Dopiero wróciliśmy do domu, ale cały czas krajobrazy Zakynthos są przed naszymi oczami... Chcielibyśmy serdecznie podziękować za wspaniałe i niezapomniane przeżycia na 2 wycieczkach - do Zatoki Wraku, Błękitnych Grot itd. i na żółwie z kąpielami morskimi. Naprawdę jesteśmy pod wrażeniem Waszego profesjonalizmu i zaangażowania w przedstawieniu wszystkich atrakcji, nawet tych mniej dostępnych dla wszystkich jak grota siarkowa na Xigia - ale byłem tam :-) razem z innymi osobami pragnącymi dodatkowych wrażeń - wielkie dzięki dla Roberto. Jesteście jak najbardziej godni polecenia - i dlatego rekomendujemy Zante Magic Tours. Joasiu, również osobno dla Ciebie podziękowania za żółwika w porcie i w zatoce. Wszyscy, którzy wybierają się na Zakynthos - koniecznie musicie to zobaczyć, najlepiej z Zante. Kasia, Remigiusz i Mareczek ze Słupska

Ewa i Krzysiek Krzaczkowscy | 28.09.2013 |

Właśnie wróciliśmy z Zakynthos, gdzie spędziliśmy tydzień wspaniałych wakacji. Teraz przeglądamy fotki i wspominamy. Cóż można powiedzieć? Było słonecznie, ciepło i odkrywczo - to ostatnie spostrzeżenie głównie za sprawą wycieczek z których skorzystaliśmy za pośrednictwem ZMT. Wyprawa do Zatoki Wraku na długo pozostanie w naszej pamięci za sprawą doznań wzrokowych, ale również fizycznych związanych z rejsem po wzburzonym morzu z dzieciakami w wieku 6 i 8 lat:-)) W czasie dokarmiania rybek pływających w pięknych lazurach Morza Jońskiego składaliśmy obietnice, że "nigdy więcej" z dziećmi na statek. Jednak jeszcze tego samego dni były Błękitne Groty, których piękno przyćmiło wcześniejsze niedogodności. Po dwóch dniach zdecydowaliśmy na na kolejną wyprawę statkiem :-)) tym razem w spokojnych okolicznościach przyrody szukaliśmy słynnych żółwi. Dodatkowy element - możliwość kąpieli w morzu, sprawił nam wielką przyjemność. Wycieczki przemyślane, profesjonalnie przygotowane i warte polecenia. Pozdrawiamy i życzymy sukcesów. Ewa i Krzysiek Krzaczkowscy z córkami Nati i Moniką.

Sylwia | 26.09.2013 |

Kefalonia, wg, nie można odpuścić. Wycieczka raczej dla ludzi lubiących autokar i prom, bo to zajmuje najwięcej czasu. Fakt, że plaża Myrtos, boska, pod warunkiem, że nie pada akurat deszcz... no cóż, koniec sezonu :-) Wycieczka mix północ należy do cyklu to trzeba zobaczyć, przeżyć, poczuć, posmakować :-) ale bądźmy szczerzy to zasługa przewodniczki Sabiny. Niesmowita dziewczyna, przede wszystkim mieszka na wyspie i zna język grecki, co sprawia, że nie ma dystansu między nią, a tubylcami, czego nie można powiedziećo ojcu Robercie, jak sam siebie określił inny przewodnik, z którym mieliśmy wątpliwą przyjemność podróżować. Miło by było gdyby na każdej wycieczce nie raczył podróżnych tym samym dowcipem i anegdotą oraz zszedł czasem z wyżyn swojego ego, niesłusznie uznawanym przez siebie za sarkazm i bardziej skupił się na wyspie niż na opowieściach o swoich współpracownikach, co jest dalece nieprofesjonalne. Pozdrawiam serdecznie i polecam mix północ z Sabiną :-)

Sławek Łukasik | 23.09.2013 |

byłem na początku czerwca i razem z całą naszą paczką 7 os mieliśmy szczęście wybrać się na wycieczkę mix północ z Maćkiem i mix południe z Dorotą.Było super a wszyscy nasi znajomi co w puławach oglądali nasze fotki i filmy już są tak zafascynowani zakhyntos że jeżeli tam będą to na pewno skorzystają z usług ZMT.pozdrawiam i mam nadzieję że się jeszcze zobaczymy

Gabriela | 23.09.2013 |

Super wycieczki, rewelacyjne, zapierające dech w piersi widoki, których inne biura nie oferują. Niezapomniane opowieści Maćka i Sabiny..z prawie całej poznanej brygady najlepsza dwójka, z którą warto dreptać, nawet w dzikim upale, odkrywać uroki wyspy i słuchać wszystkich ciekawostek dyktowanych własnym doświadczeniem, a nie tylko wyuczonych z przewodnika i na wykładach na studiach.. :) Przewodnicy na "6" z olbrzymią miłością do Grecji i zaraźliwą fascynacją..szkoda, że 2 tygodnie tak szybko mijają...Jeśli ktoś chce poznać Grecję i poczuć jej magię, a nie tylko odhaczyć punkty widokowe, to tylko wycieczki z Maćkiem, Sabiną i Panią Asią, którą przez chwilkę mieliśmy okazję poznać.

Kasia, Michał i Dawid | 20.09.2013 |

Z ZMT zwiedziliśmy całą wyspę Zakynthos dzięki wycieczkom MIX Północ + Zatoka Wraku, MIX Południe oraz rejs na żółwie. Strasznie ubolewamy nad tym, że nie zdążyliśmy zwiedzić z ZMT Kefalonii :-( Ale nic straconego. Z ręką na sercu przyznaję, że to były najlepsze wakacje na jakich razem z mężem i dzieckiem dotychczas byliśmy. Właśnie dzięki takim wspaniałym osobom jak Pani Joasia i Pan Maciek, przesympatycznej Marcie oraz najśmieszniejszemu przewodnikowi na świecie Tomkowi :-) aż chce się wracać na tę przepiękną Wyspę ! My na pewno na nią kiedyś wrócimy. Tak więc dziękujemy za najwspanialszą przygodę życia i do szybkiego zobaczenia. P.S. A wszytkim niezdecydowanym i wahającym się zakupu wycieczek w ZMT doradzamy - NIE ZWLEKAJCIE TYLKO WYKUPUJCIE !!!

Niuniek | 17.09.2013 |

... od czego by tu zacząć... Była sobie bajeczna, przepiękna, cudowna, malownicza wyspa, zamieszkała przez przesympatycznych ludzi, na którą postanowiła wybrać się 12-osobowa grupka znajomych... aby lepiej poznać to niezwykłe miejsce postanowili udać się do Zante Magic Tours i wtedy zaczęło się dziać... ;P To teraz już poważnie, zakupiliśmy w ZMT dwie wycieczki, Mix północ + Zatoka Wraku oraz Kefalonie. Może po kolei, pierwszą wycieczką była Mix północ + zatoka wraku - przewodnik Sabina. Już pierwsze 5 minut zapowiadało, że będzie to coś niezwykłego, dobry humor całej 16 osobowej grupy i uścisk dłoni przewodniczki z każdym z osobna były miłym początkiem... dalej było już tylko lepiej, dynamicznie, pięknie, po prostu bajecznie. Dużo przystanków, możliwości zmoczenia nie tylko nóg do kostek, dwa rejsy łodzią oraz zapierające dech w piersiach widoki sprawiły, że wszyscy czuliśmy się ze sobą bardzo dobrze. Całość okraszona smacznym jedzeniem i degustacjami, po których niejednemu zakręciło się w głowie;) Podczas rejsu do Zatoki Wraku mieliśmy oświadczyny jednej z par (pozdrawiam Grójec!), sprawiło to, iż pozytywne emocje tej wycieczki wydawały się nie mieć końca;) całość świetnie zorganizowana i prowadzona za co należą się tu szczególne podziękowania Sabinie;) Wysiadaliśmy z busa smutni z niedowierzaniem, że to już koniec najlepszego dnia na Zakyntos! Poniesieni tymi pozytywnymi wrażeniami, niezwłocznie zaczęliśmy negocjować drugą wycieczkę na Kefalonię, która doszła do skutku w przedostatni dzień naszego pobytu na wyspie. Jak przez cały wyjazd tak również i na tą wycieczkę wybraliśmy się w dobrych humorach, rządni przygód i.... od razu dostaliśmy obuchem w nasze lekko zmęczone dniem wczorajszym głowy.... Naszym przewodnikiem tym razem był PAN (ojciec) Robert, który w 5 minut zbudował przepaść pomiędzy naszą grupą a sobą, której nie udało mu się zasypać do końca wyjazdu. Ordynarnie, oscentacyjnie i w sposób poprostu prymitywny rozpoczął naszą znajomość, ukazując totalny brak szacunku dla swoich klientów do tego stopnia, że miałem ochotę opuścić wycieczkę. Dopiero kilka mocniejszych zdań w porcie Agios Nikolaos, sprawiło, że Pan Robert na promie przemyślał swoje postępowanie i zaczął mówić "ludzkim głosem" dzięki czemu z każdą kolejną chwilą wycieczka nabierała barw. Na Kefalonii, również czekały na nas piękne widoki, jaskinia, jezioro, plaża, Assos, jednak humor nie dopisywał nam już tak dobry jak poprzednim razem. Reasumując Kefalinie polecam osobom, które lubią wycieczki promami i autokarami, samego zwiedzania na około 12h było może niespełna 4-5h trochę mało, reszta to podróż promem i autokarem - nie mogę uczciwie polecić osobom aktywnym. Podsumowując, jak sami widzicie kluczem do sukcesu i zadowolenia, prócz zapierających dech w piersiach widoków jest również osoba przewodnika i nie chodzi mi o to, że Sabina jest przystojną Panią, a Pan Robert ładnym mężczyzną, lecz o podejście do ludzi. Sabinę polecam aktywnym, młodym ludziom żądnym wrażeń, przygód, Pana Roberta raczej emerytom i rencistom bez swojego zdania (Pan Robert nie lubi podważania jego dominacji i autorytetu w grupie, może to jakiś kompleks). Kończąc pozdrawiam właścicieli (choć Was nie poznałem osobiście) oczywiście Sabinę - dziękuję raz jeszcze i życzę Ci abyś się nie zmieniała, pozdrawiam również Pana Roberta życząc mu jako byłemu przewodnikowi pielgrzymek, w których też sam niegdyś brałem udział, mniej egocentryzmu a więcej pokory i polecam odświeżenie lektury "Psychologia tłumu". Na koniec najserdeczniej pozdrawiam moich Towarzyszy, "wypoczynek" z Wami to dla mnie przyjemność;) buziaki;* niuniek;)

Marta i Rafał Marcinkowscy | 16.09.2013 |

Wybraliśmy zwiedzanie właśnie z ZMT i tak jak się spodziewaliśmy - nie zawiedli nas - wycieczki na Kafalonię oraz Mix Północ na zawsze pozostaną w naszej pamięci. Przewodnik Robert (Ojciec Robert :) przedstawił nam obie wyspy w niesamowicie ciekawy sposób - po raz pierwszy, mimo zmęczenia opowieści Roberta zwyciężyły nawet znużenie po pysznym obiadku w Assos na Kefalonii :) szkoda było przymknąć oko! Gorąco polecamy i pozdrawiamy!

Justyna | 15.09.2013 |

Byliśmy na wycieczce Mix Połnoc - było rewelacyjnie, bardzo fajny przewodnik Robert. Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawa wycieczka. Wszystkim polecamy!

Edward Gniazdowski | 14.09.2013 |

Jeszcze super sprawa była z Robertem na spa siarki gdzie wpływaliśmy do super groty woda miała 5 stopni i 25 stopni w środku było widno jak w dzień grota miała 11m długości bo sam ja przepłynąłem szeroka na 1,5m

Renata Ruta | 10.09.2013 |

Byliśmy z Zante Magic Tours na wycieczce Mix Północ.Było fantastycznie. Zakynthos jest przepiękną wyspą,a nikt inny nie pokazałby nam jej tak wspaniale jak to zrobił nasz przewodnik przesympatyczny ,wesoły i odważny Pan Robert. Pozdrawiamy i dziękujemy,było super. Jak zwiedzać Zakynthos to tylko z Zante Magic Tour.

Daniel Monika Ada i Martyna Olejniczak | 10.09.2013 |

Obiecywaliście nam piękne widoki , niezapomniane wrażenia , cudowne wspomnienia i co ???!!!! i wszystko się spełniło nawet z nawiązką :) Dziękujemy za super spędzony dzień na mixie północy (03.09.2013), to co zobaczyliśmy i usłyszeliśmy o Grecji na zawsze zostanie już w naszej pamięci . Pozdrawiamy najlepszego przewodnika,Pana Roberta :)

Robert Zieliński | 07.09.2013 |

Na Zante byliśmy na początku sierpnia i to były nasze najlepsze wakacje!!! Wybraliśmy mix północ i to był strzał w dychę :) REWELACJA!!! Polecam wszystkim serdecznie wycieczki z ZMT,oni wiedzą co to profesjonalizm. Pozdrowienia od Roberta dla Roberta :)

Magdalena Renn | 07.09.2013 |

a i jeszcze pozdrowienia dla Roberta od grupy Pana Aleksandra i Loży Szyderców :):):)

Magdalena Renn | 07.09.2013 |

Spędziłam piękny tydzień na Zakynthos...udało mi się całkiem przypadkiem trafić na Zante Magic Tours i uczestniczyć w wycieczce Mix Północ VIP. Naszym przewodnikiem był przesympatyczny Robert! Jestem zachwycona całą wyprawą, która odbyła się w miłej i zabawnej atmosferze :) Robert opowiadał różne ciekawostki w tracie jazdy autokarem i pokazał nam jaka wyspa jest piękna. Nie poganiał, nie oprowadzał "na odczepnego", było widać, że chce pokazać nam wszystko co najpiękniejsze i najciekawsze (mimo, że takich wycieczek za sobą ma już kilkadziesiąt). Jeśli ktoś wybiera się na Zakynthos to zwiedzanie i poznawanie wyspy tylko z Zante Magic Tours! Nie wierzcie w to co mówią rezydenci z biur podróży, że to oszuści czy naciągacze, bo tak naprawdę to biura podróży zawyżają ceny! Polecam gorąco Zante Magic Tours! I dziękuję Robertowi za tak wspaniale spędzony dzień! :)

Monika i Marek Sokołowscy | 26.08.2013 |

Właśnie wróciliśmy z Zakyntos.....Siedzimy z pysznym winkiem w ręce i wspominamy mega sympatyczną wycieczkę z Aśką. Było bardzo miło, komfortowo, wiele zobaczyliśmy. Z czystym sumieniem będę polecała Wasze biuro ludziom wybierającym się na Zakhyntos. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Monika i Marek z Mateuszem i Szymonem

Marcin Biskup (fan Gucia) i Maćka | 21.08.2013 |

W pierwszej połowie sierpnia spędziłem wspaniałe wakacje z przyjaciółmi z Katowic i Krakowa na wyspie Zakyntos w Luis Plagos Beach. Teraz siedząc w domu przy piwku wspominamy ten okres. Mimo, że nie jestem fanem wycieczek i nigdy nie wpisuje się na forach, postanowiłem zrobić wyjątek. Wycieczka z Maćkiem MIX PÓŁNOC PLUS ZATOKA WRAKU to coś wspaniałego, głównie ze względu na nieszablonowość, humor Maćka i wspaniałe podejście do turystów (z dziećmi). Myślę, że po paru latach głównie będę pamiętam tą wycieczkę!!! Dzięki Maciek - TAK TRZYMAJ!!! Wszystkich znajomych będę namawiał na wakacje na Zakyntos a co za tym idzie wycieczki z Zante Magic Tours! Bo bez Was te wakacje nie byłyby takie same.

Ania, Janusz z Dziećmi | 19.08.2013 |

Wypoczywaliśmy na ZANTE w pierwszej połowie sierpnia, dzięki Zante Magic poczuliśmy prawdziwy klimat wyspy. MIX Północ (wersja VIP) - to "wywar" tego co warto poczuć i zobaczyć, Kafalonia - zaproszenie na nowe wakacje. Pozdrowienia dla Macieja za zaproszenie i wybór przewodnika, a dla Roberta za zaangażowanie, humor i ... sprawną organizację transportu zastępczego z zatłoczonej plaży Myrtos(taxi na Kefaloni)

Aneta Sołtek | 15.08.2013 |

Byliśmy na Zakynthos w pierwszej połowie sierpnia. Jakiś czas przed wyjazdem na wyspę, zupełnie przypadkiem, wpadłam w internecie na stronę Zante Magic Tours.Poprosiłam o rezerwację wycieczki Mix Północ. Było FANTASTYCZNIE!!! Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym tę firmę. To dobrze zorganizowani i kompetentni ludzie. Oprócz cudownych miejsc, które zobaczyliśmy (widok z klifu na Zatokę Wraku zapiera dech w piersiach!), dowiedzieliśmy się też wielu ciekawostek o zwyczajach Greków i życiu na Zante. Pan Robert, który prowadził nasza grupę, był przemiłym człowiekiem z fajnym poczuciem humoru. DZIĘKUJEMY BARDZO!!! Serdecznie pozdrawiamy całe ZMT! :) A, jeszcze coś, Panie Robercie, DZIĘKI za tabletkę przeciwbólową, którą mi Pan zorganizował,uratowała mi życie ;) Aneta, Andrzej i Julka z Grudziądza

Łukasz i Natalia | 12.08.2013 |

Dzięki Wam spędziliśmy jak na razie najcudowniejsze wakacje :) Wszystko zorganizowane na 5, żadnych zastrzeżeń. Oby tak dalej! Wszystkim niepewnym polecamy gorąco biuro ZMT,nie będziecie żałować :) Pozdrowienia dla najlepszego przewodnika Tomka i Panagiotisa mistrza kierownicy ;) Łukasz i Natalia - Pyrlandia ;)

Anna Krawczyk | 11.08.2013 |

Wspaniałe wycieczki w przemiłej atmosferze. Przewodnicy z ogromną pasją i dużym poczuciem humoru bardzo ciekawie opowiadają o Grecji, dzięki czemu czas spędzony w autokarze jest bardzo dobrze wykorzystany. Nie trudno zauważyć, że Zante Magic Tours tworzą ludzie z profesjonalnym podejściem do swojej pracy. Zainteresowani opinią każdego z klientów dostosowują program do ich oczekiwań. Doskonale wiedzą co i w jaki sposób powinni pokazać, dlatego kiedy oferują jakieś zmiany w programie - warto im zaufać :) Magiczne miejsca na wyspach jońskich i zarażający miłością do Grecji przewodnicy (szczególne podziękowania dla pana Maćka i pani Sabiny) sprawiają, że o Waszych wycieczkach długo się pamięta i chce się więcej. Żałuję, że spędziłam na Zakynthos tylko tydzień i zdążyłam skorzystać tylko z dwóch. Z przyjemnością dołączam do grona zadowolonych klientów i szczerze polecam każdemu, kto wybiera się na Zakynthos.

Ewa Bańkowska | 10.08.2013 |

Mix północ z zatoką wraku -trasa świetnie przemyślana, widoki, wrażenia cudowne. Ogromny niedosyt jeśli chodzi o przekazaną wiedzę, ciekawostki O WYSPIE, historię. Panu Maćkowi faktycznie buzia się nie zamyka, jednak połowę czasu mówi o sobie. Szkoda, bo byłoby jeszcze lepiej.

Paulina Czudżak | 06.08.2013 |

Gorąco polecam wszystkim wycieczki Zante Magic Tours. Mam porównanie, ponieważ poza wycieczka Mix Północ z Wami, byliśmy też na wycieczce proponowanej przez rezydenta. Różnica polegała na tym, że u Was byliśmy traktowani jak ludzie myślący, mający prawo do własnego zdania i własnej opinii, nie tylko źródło pieniędzy, któremu się wmawia czego koniecznie trzeba spróbować i co zobaczyć. Po Waszej wycieczce, która była pod koniec drugiego tygodnia naszych wakacji poczuliśmy, że dopiero teraz rozumiemy w czym tkwi piękno Zakynthos i mogliśmy je docenić. Dziękujemy za niezapomniane wrażenia. Będziemy was dopingować. Oby więcej takich, jak wy ;) Pozdrawiamy! Paulina i Maciej

Barbara Grzesiak | 05.08.2013 |

REWELACJA! Wspaniałe wspomnienia z wspaniałych miejsc dzięki wspaniałym ludziom z Zante Magic Tours! Ps. Maciek- dziękujemy za aparat ;)

Magdalena WALCZAK | 04.08.2013 |

Dziękujemy za wspaniałą wycieczkę MIX PÓLNOC w dniu 27 lipca , przewodnik Tomek człowiek z pasja .Wspaniale spędzony czas , poznane piękne zakątki cudownej wyspy.Polecamy wszystkim.Magda z całą rodziną

Monika Matusik | 04.08.2013 |

Z wielkim żalem otwieram Waszą stronę..., bo jesteśmy już w domu! Mix Północ to rewelacja!!! Byliśmy na Zante tylko tydzień, więc ta wycieczka + wyprawa na żółwie pozwoliły nam odkryć najpiękniejsze miejsca wyspy. Dziękujemy i będziemy Was polecać!!! Monika, Rafał, Szymon i Kuba (pozdrowienia od chłopaków dla nowego kolegi Tomka). 26.07 - 02.08.2013

Magdalena, Maciej, Piotr | 04.08.2013 |

Byliśmy na mix północy super wycieczka,rewelacyjnie zorganizowana. Tomek zaraził nas miłością do Zakynthos, na pewno wrócimy i skorzystamy z innych wycieczek w Waszym biurze

Małgorzata Życińska | 30.07.2013 |

Dziękujemy za wspaniały MIX PÓŁNOC! Pozdrawiamy!

Joanna Sygocka | 28.07.2013 |

Cudowne wycieczki, wspaniali przewodnicy Tomek i Martusia, najlepszy kierowca na świecie Mike z busika Mix północ (poniedziałek 22 lipca). Nie zapomnimy tych chwil spędzonych z Wami!!!! Pokazaliście nam magiczne miejsca na wyspie!!! Szkoda że brakło nam czasu na Kefalonię:( Na pewno jeszcze tu wrócimy. Pozdrowienia dla Szefostwa, nie miałam możliwości osobiście podziękować, za tak wspaniałe zorganizowanie wycieczek:) Pozdrawiam serdecznie.

Marta i Kamil | 26.07.2013 |

Polecamy wszystkim, którzy chcą poznać najwspanialsze miejsca i smaki Zante i Kefalonii - wycieczki Zante Magic Tours sprawiły, że nasze wakacje przerosły wszelkie oczekiwania. Szczególne pozdrowienia dla Joanny i Sabiny, które prowadziły nas przez wakacyjne przygody - skoki w kapokach w zatoce wraku i kierowca z Kefalonii na długo pozostaną w naszej pamięci - było aktywnie, pięknie, smacznie i ekscytująco - nie mogło być lepiej. Pozdrawiamy i życzymy samych sukcesów :)

Sylwia & Andrzej | 25.07.2013 |

Świetna firma! Byliśmy na wspaniałym rejsie i zgodnie z zapewnieniami widzieliśmy mnóstwo żółwi:)) A plażowanie na cudownej wyspie z lazurowym morzem to była prawdziwa perełka! Dziękujemy za opiekę, jakże była pozytywnie różna od tego co zaoferowało nam TUI :))) Pozdrawiamy całą załogę Zante Magic Tours, udowodniliście, że nie wszystko co polskie jest siermiężne i polega na wyciąganiu pieniędzy. :))))

Wioletta Łokietek | 23.07.2013 |

Niedawno wróciliśmy z tej przepięknej wyspy. Wykupiliśmy wycieczkę w Waszym biurze no i przeszła ona nasze najśmielsze oczekiwania. Było po prostu super a Panu Maćkowi buzia sie nie zamykała. Cały czas opowiadał nam o Grecji i zwyczajach tam panujących. Wycieczka naprawdę na wysokim poziomie. Wszystkim podróżującym na Zakynthos polecamy biuro podróży Pana Maćka!!! Pozdrawiamy i dziękujemy za wspólnie spędzony czas :)

Monika i Rafał | 21.07.2013 |

Dzięki Wam przeżyliśmy najpiękniejsze chwile na cudownej wyspie! Pozdrawiamy serdecznie:)

Joanna i Arek | 16.07.2013 |

Byliśmy na wycieczce MIX Północ, wycieczka fajnie zorganizowana i z przerwami, które powodowały ze nie była bardzo męcząca. Opowieści o Grekach i wyspie pozwoliły przybliżyć nam piękno tego kraju i ludzi. Asiu opowiadasz bardzo interesująco i jesteś miła i ciepłą osobą, co powoduje, ze aż się chce Ciebie słuchać. Jeśli jeszcze będzie okazja skorzystamy z Waszych usług. Do zobaczenia!

Barbara Grzesiak | 15.07.2013 |

Witajcie! Znalazłam Was przez przypadek, choć osobiście nie wierzę w przypadki ;) Przylatujemy z moim świeżo upieczonym mężem ;) na wyspę 26 lipca i już teraz wiem, że na bank skorzystamy z waszej oferty, także do zobaczenia :):) :) Pozdrowienia z Opola :) Basia

Renata Studenna | 15.07.2013 |

Renata Studenna, Irena Radna i cała ekipa z Milicza Bardzo gorące podziękowania dla Tomka i Roberta za fantastyczne wycieczki na Zante (05.07.2013-12.07.203). Nigdy nie widzieliśmy tak wspaniałych miejsc i w dodatku w przyjacielskiej atmosferze. Zaden rezydent tego nigdy nie zaoferuje. Wszystkie wycieczki: Mix Północ, Mix Południe oraz wyprawa za zółwie zaraziła nas miłością do tej przepięknej wyspy. Wrazenia po Mix Północ a zwłaszcza zatoki Wraku - przecudne i bezcenne... Wycieczki organizowane przez ZMT są warte wszystkich pieniędzy!!! Polecamy wszystkim ZMT bo naprawde warto - pełen profesionalizm. Pozdrawiamy bardzo gorąco i jeszcze raz dziękujemy za wspaniałe wakacje!!!! :-)

Patrycja i Konrad | 12.07.2013 |

Hello!! Jeszcze raz wielkie podziękowania dla Joasi, Maćka i Doroty za wspaniałe wycieczki na Zante!! Fantastyczny kontakt zarówno mailowy jeszcze z Polski przed przylotem do Grecji, jak również smsowy już na miejscu!!! Miks Północ i Południe rewelacyjne! Byliśmy pod koniec maja i jak to Maciek powiedział - otwieraliśmy sezon;)) Dorota opowiadała o kapliczkach i było świetnie;)) Maciek przeprowadził nas do miejsc, których na "rezydenckich" wycieczkach na pewno byśmy nie zobaczyli!! Robimy Wam reklamę na południu Polski;)))!!! Jeszcze raz dziękujemy!!! Pozdrowienia z Żywca!!

Jakub Werner | 11.07.2013 |

Tak jak napisała Dorota z Katowic, masz wrażenie że przyjeżdżasz do kumpla :-) Cały dzień wojaży i człowiek nie ma dość, wręcz przeciwnie, chce więcej. Maciej jest stworzony do tego by ludzi pozytywnie nastrajać. Po tej wycieczce pozostaną nie tylko wspomnienia pięknych widoków i miejsc ale również pozytywna energia na cały kolejny rok. Oprócz tego ja osobiście jako kibic piłkarski cieszę się podwójnie. Wielkie dzięki za fantastyczną przygodę. Jakub Werner vel. Jacek Paszulewicz :-) P.S. Podziękowania za akcję "Sandały" :-) Pełna profeska (znaleźliśmy je w tej budce) :-)

Ania, Dawid i mały Michał z Piły | 05.07.2013 |

Stronę ZMT znaleźliśmy "przez przypadek", ale był to najlepszy przypadek w naszym życiu. Dzięki "Nuckowskim i spółce ;)" spędziliśmy cudowne wakacje poznając Zakynthos-cudowne widoki, smaki, zapachy. A wszystko to w przyjacielskiej atmosferze. Żałujemy tylko jednego - nie udało nam się wybrać z Wami na cudowną podróż pt. Smaki Zante. Przynajmniej będzie dobry pretekst,żeby wrócić na Zante i nadrobić zaległości...Pozdrawiamy

Luyna Janczar | 30.06.2013 |

Witam! Ja niestety mam wrażenia odmienne od wszystkich. Byliśmy na wycieczce Mix północ+Zatoka Wraku VIP 21.06.13. organizacja wycieczki bez zastrzeżeń, natomiast niewiele dowiedzieliśmy się od Doroty ze względu na ból gardła, a trzymanie nas ok 2 godzin w tawernie Anastazji w dużym upale nie było dobrym pomysłem. A to, że Dorota bywając dość często w tym miejscu nie zna nawet cen posiłków też chyba nie najlepiej świadczy o profesjonalizmie organizatorów. Pozdrawiam Lucyna.

Małgorzata i Grzegorz Baranowie | 30.06.2013 |

Witajcie, Z tego miejsca chcemy jeszcze raz bardzo podziękować szczególnie Tobie Joanno, za wspaniałą wycieczkę (25.06.2013), którą dzięki Tobie i Twoim wspaniałym umiejętnościom przewodnika-kierowcy mogliśmy przeżyć, pędząc po serpentynach Zante VIP Busikiem. Szczególnie zachwyciła nas nieszablonowość z jaką opowiadsz o Zante i Grecji - jest w tych opowieściach wiele pasji a wręcz miłości do wyspy. Ciepła, niemal rodzinna atmosfera jaka wytworzyła się pomiędzy uczestnikami, to również Twoja zasługa. Dzięki za pokazanie Zatoki Wraku bez stania w kolejce do tarasu widokowego a nade wszystko za greckie smaki w tawernie Anastazji. Już polecamy wszyskim ZMT - bo bardzo na to zasługujecie! Serdeczne uściski. Małgosia i Grzegorz

M&M Koronowo | 30.06.2013 |

Po Czarnogórze,Grecja nie zachwyciła mnie tak bardzo. Tak było przez pierwsze 2 dni w Laganas. Dzięki Tobie Joasiu i tym kilku godzinom jakie spędziliśmy z Tobą i resztą super Vipowskiej ekipy(pozdrawiamy :-))) dopiero poczułam co to prawdziwe Zakynthos i grecki klimat. To niezapomniane chwile,zapierające dech w piersiach widoki oraz zapach i smak Zante.Dziękujemy,że jesteście tam na wyspie dla nas Polaków.Jesteście bezkonkurencyjni i wspaniali.Jeśli wrócę na Zante,to będziecie tego przyczyną :-)),jeszcze zostało coś do obejrzenia, oczywiście w Twoim towarzystwie..pa..adios

Konrad Kaniecki | 30.06.2013 |

serdecznie dzięki za pokazanie Zakynthos :) bawiłem się świetnie zarówno na Mix PN z Mackiem jak i na Mix Pd z Dorotą. serdecznie dziękuje :)

Monika Spyra | 28.06.2013 |

Dziękujemy Wam za przepiękne pokazanie wyspy, zobaczyliśmy cudowne miejsca, ludzi i usłyszeliśmy opowieści o prawdziwej Grecji i Grekach. Jesteście wspaniałymi przewodnikami, ale przede wszystkim świetnymi ludźmi, którzy kochają Zakynthos i te miłość przekazują swoim klientom w wycieczkach, dlatego są one tak prawdziwe i tak niezapomniane:)I jak tu zwiedzać inne wyspy Greckie, kiedy nie ma na nich ZMT:) pozdrawiamy Rodzinka Spyra ze Śląska.

Magda i Tomek | 26.06.2013 |

Bardzo długo będziemy wspominać pobyt na Zakynthos. Wycieczka VIP busikiem z Asią była niesamowita. Poznaliśmy cudownych ludzi, zobaczyliśmy cudowne miejsca. Bardzo serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy. Aż ma się ochotę na jeszcze więcej.

Tatiana Narajowska | 24.06.2013 |

Tatiana Wojtek i dzielny mały podróżnik Janek.Nie możemy dojść do siebie z wrazenia jakie wywarła na nas ta przepiękna wyspa .Przeglądamy mase zdjęć w "5D"-popijając greckie wino,kawe frappe,wąchając zerwane z drzewa jeszcze w zeszły piątek cytryny i dotykając piasku z "Zatoki wraku" ,za namową Maćka wzieliśmy woreczek piasku do polski.Inne wyspy bledną w blasku Zante.Bardzo dziękujemy tobie Maćku za wspaniałe godziny poswięcone nam.Byliśmy na początku czerwca 2013 na Mix północ,Mix południe i wyprawie na żólwie.Masz wspaniałą pracę-sprzedajesz pozytywne emocję,szkoda że i tam w "Raju" dopadło cie nasze "polskie piekiełko" .Trzymamy kciuki ipolecamy innym

Bożena Jachimska | 23.06.2013 |

Pabianiczanie z Vassilikos Serdeczne pozdrowienia dla Asi i Macieja. Dziękujemy za cztery super wycieczki . Dzięki Wam poznaliśmy Zante i Kefalonię. Jesteśmy pod wrażeniem przepięknych widoków . To dzięki WAM zobaczyliśmy przecudne miejsca , i tak wiele wiemy o wyspie i życiu mieszkańców.Życzmy powodzenia , bo to co robicie to mistrzostwo świata

marek godlewski | 22.06.2013 |

Otrzymałem "namiary" na ZMT od znajomego - nie żałuję, spędziłem cały dzień w miłym towarzystwie Asi oraz Doroty podczas wycieczki Mix Północy. Prawie dwanaście godzin zleciało w jednej chwili :) Polecam !!!

Justyna | 20.06.2013 |

Przepiękny i przyjemny rejs!! jestem bardzo zadowolona i chętnie bym powtórzyła to przeżycie oraz mam nadzieje że to się uda!!:) pozdrawiam i zapraszam na moją stronę!!

Dawid Lichanów | 17.06.2013 |

Trochę mi zajęło, aby się tu wpisać, bo w Laganas byliśmy na naszej podróży poślubnej w 2012 roku. Nie mniej, do tej pory b. miło wspominamy tą wspaniałą przygodę. Ogromną tego przyczyną jest wycieczka z ZMT, która prowadził u nas Maciek. Miło, sympatycznie, z fajnym poczuciem humoru, oraz nic na siłę - to wszystko sprawiło, że mimo iż dzień był intensywny, minął jak z bicza strzelił;)! Szkoda, bo jest tak wiele wysp greckich, a oni tylko na Zakhyntos;) Kto się zastanawia, niech przestanie! Na 1000% warto skorzystać z ich pomocy, co potwierdza ilość chętnych osób! Dzięki jeszcze raz za wspaniale spędzony czas!

Nowożeńcy z Wrocławia | 16.06.2013 |

Co by tu napisać(?), żeby nie zabrzmiało to banalnie...było fantastycznie...to banalne! Cudownie, ciekawie i wesoło... To również banalne! No cóż chyba jednak nie uda mi się wymyślić niczego czym bym Was zaskoczyła. Macieju i Dorotko spędziliśmy z Wami dwa dni, mix N i S wszystko było tak jak mówiliście. Strasznie dziękujemy, postaramy się szybko wrócić na wyspę i kolejny raz objechać Zakyntos w towarzystwie Zante Magic. Może tym razem z Joanna, o której tyle słyszeliśmy...wszystkie baby umierały z ciekawości jaka jest Joanna - mając tak zajebistego męża:). Serdeczne pozdrowienia.

Dorota z Katowic | 16.06.2013 |

Bez dwóch zdań - jak wybierasz się na Zante koniecznie skorzystaj z wycieczek ZMT. Czujesz się tak, jakbyś przyjechał do kumpla, który pokazuje Ci wyspę od najlepszej strony. Bardzo, bardzo polecam. Maćku! Wielkie dzięki! (Tsilivi, 3-10 maja 2013r.)

MAŁGORZATA GOLEC | 16.06.2013 |

Dziękuje,byłam 7-14.06,2013 było super, miło spędzone dni i wspaniałe wycieczki , wszystko dograne, naprawdę polecam

Urszula Nowaczyk | 12.06.2013 |

Nasz wyjazd na Zakinthos nie byłby pełny gdybyśmy nie byli na wycieczce mix północ. Wrażenia, przeżycia nie do opisania, teraz gdy oglądamy zdjęcia na twarzy jest ciągły uśmiech,a znajomi zazdroszczą nam takich wrażeń i widoków! Dodatkowo Asia, która opowiadała nam ciekawostki o wyspie i ludziach,powodowało, że chciało się by ta wycieczka trwała i trwała! Bardzo dziękujemy!!!Jak tylko będziemy jeszcze raz na wyspie zdecydujemy się na wycieczkę jeszcze raz:) Ula&Paweł

Agata Paszyńska | 12.06.2013 |

Dorota - BRAWO, BRAWO, BRAWO :) Bardzo dziękujemy za pokazanie nam północnej części Zante. Dzieciaki zachwycone szczególnie rejsem. Żałuję tylko, że nie popłynęłam zobaczyć żółwie, może następnym razem. Zyczymy powodzenia w nowej pracy a w szczególności żeby nikt nie został na Navagio :) Pozdrawiamy Agata, Daniel, Nadia i Ignaś

Gosia | 12.06.2013 |

Serdeczne pozdrowienia i podziękowania dla Macieja :) za wyjątkową i niepowtarzalną wycieczkę na MIX pólnoc 03.06.13.:) Do obecnej chwili wzdycham do fotografii zrobionych tamtej chwili ;)

Konrad | 09.06.2013 |

wybieram sie na zakynthos 21 czerwca :) po wielu milych komentarza napewno skorzystam z waszych usług interesuje mnie mix polnoc :)

Łukasz Walczak | 06.06.2013 |

Wspaniale wycieczki, byliśmy na mixie północy i południa. Takich widoków i miejsc jakie Maciek nam pokazał to pewnie w życiu już nie zobaczymy. Pozdrawiamy serdecznie całą ekipę z którą byliśmy 3 i 5 czerwca 2013

Joanna z Gdańska | 01.06.2013 |

Po wczorajszym powrocie z Zante dołączam do licznego grona wielbicieli ZMT! :):):) Joasiu, Maćku, dziękuję za Wasz profesjonalizm, wspaniałą przyjazną atmosferę, pokazanie miejsc do których nie dotarłabym na własną ręke lub z rezydentem, a przede wszystkim dziękuję za zarażenie miłością do tej przepięknej wyspy!! :))) Wrażenia po Mix północ...BEZCENNE! Mam nadzieję, że do miłego zobaczenia wkrótce :)

Jarek | 29.05.2013 |

WIELKIE DZIĘKI za pomoc i mile spędzone chwile na Waszych wycieczkach. Szkoda, że w innych destynacjach wakacyjnych nie ma takich wspaniałych i uczciwych magic toursów Dzięki Wam pokochaliśmy Grecję, nawet z jej kryzysem (którego właściwie nie ma:)

Paulina Ć:) | 28.05.2013 |

Jeśli wakacje w Zante to tylko z Nimi:) Warto skorzystac z oferty Zante Magic Tours , wycieczki są organizowane profesjonalnie i dostosowane do każdego turysty, atmosfera która towarzyszy jest świetna. Dziękujemy że pokazaliście nam tą piękną wyspę z każdej strony, te widoki napewno utkwią w naszej pamięci. Dziękuje i Pozdrawiamy:))

JOASIA I MIREK | 28.05.2013 |

lato 2012 - witamy i bardzo dziękujemy za wycieczkę.ciągle mamy niedosyt że byliśmy tylko na jednej wycieczce. mamy zato motywacje żeby wrócić i cały tydzień spędzić z Wami. Wiemy już że warto. polecamy

Elżbieta Kulesza-Świderek | 27.05.2013 |

Witamy i pragniemy tą drogą serdecznie podziękować wspaniałemu przewodnikowi Panu Maćkowi za cudowne trzy wycieczki - Miks Północ, Miks Południe oraz wyprawę na żółwie....jesteśmy bardzo zadowoleni, zobaczyliśmy wszystko co było w ofercie a czas spędzony z Panem Maćkiem na długo pozostanie w pamięci..... my jeszcze tam wrócimy.....pozdrawiamy życzymy sukcesów ..grupa seniorów .....

Kasia | 23.05.2013 |

Interesująca strona, pozdrawiam

Pati i Michał | 12.05.2013 |

Sezon na Zante uważam za otwarty! Wycieczka mix północ zaliczona na medal, a to wszystko dzięki Maćkowi :-) warto skorzystać z wycieczek ZMT, miła atmosfera i brak oczekiwania na zbiórkę 40 osób (w przypadku wycieczek autokarem element nie do pominięcia!). Z ZMT czas oczekiwania na pozostałych osób spędzamy na zwiedzaniu wyspy i odkrywaniu jej zaskakujących krajobrazów. Widok na zatokę z klifów-bezcenny. Szczerze polecam :-)

j.k i b.k | 16.04.2013 |

Pozdrowionka z Jastrzębia Zdroju śle ekipa ( górnicy ) . Wakacje 2011 r . Dzięki Maciek za superrrrr objazdówkę

Danuta Balcer | 13.04.2013 |

Kiedy czytam te wszystkie wpisy nie mogę się doczekać wyjazdu

Kasia&Artur | 09.03.2013 |

Baaardzo mocno dziękujemy, że podczas tych dwóch wycieczek z Wami (mix północ, mix południe) dech nam zapierało..nie zliczymy jak często! :)Spełnione marzenia! Móc oglądać TE! wszystkie miejsca na wyspie! dzięki!

dariusz rowicki | 17.01.2013 |

Brawo, brawo, brawo, fantastyczny pomysł z sklepem smakizante. Napewno będę korzystał tego mi potrzeba tego smaku zapachu

Ann&Luka | 03.01.2013 |

Będąc na bajecznym Zante nie można nie zwiedzić wyspy z Zante Magic Tours. Jedna z najładniejszych wysp w Europie ze swoją elitarną egzotyką i mikro klimatem osobliwych miejsc. W tak miłym i fachowym towarzystwie przewodniczki Asi. Nie ma co zazdrościć polskiej zimy:)

ANETA WINIARSKA | 26.12.2012 |

ZAKYNTHOS to wyspa niezapomnianych czarów.Zwiedzaliśmy ją latem wraz z Maćkiem.Były to niezapomniane chwile.Dotarliśmy do niesamowitych miejsc.Dech zapierało w zatoce wraku,w błękitnych grotach, na klifach i wielu plażach... Polecam indywidualne zwiedzanie z Maćkiem, ON dotrze wszędzie gdzie wycieczki nie dojadą.Jest wart wszystkich pieniędzy:) Dziękujęmy - Aneta z Nysy z rodzinką

Agata i Mariusz z dziewczynkami | 25.10.2012 |

Długo trwało zanim doszliśmy do siebie po rewelacyjnym urlopie jaki dany nam było spędzić na Zakynthos, dlatego odzywam się dopiero teraz. W dużej mierze przyczyniłeś się do tego Maćku za co z całego serca dziękujemy. Było rewelacyjnie a ludzie, którzy oglądają nasze zdjęcia nie wierzą własnym oczom, że wyspa jest tak piękna. Ja sama ciągle wracam do tych chwil a Natalka kilka razy w tygodniu mówi, że chciałaby mieszkać z Mackiem :) I już planuje następne wakacje oczywiście na Zante :).

Beata | 23.10.2012 |

„… Po powrocie weszłam na Waszą stronę, by napisać kilka słów... Strasznie to trudne... Poczytałam i z bólem stwierdziłam, że już nic nowego nie dodam, nie wymyślę. Ta strona jest pełna tak fantastycznych komentarzy i ocen, że trudno jeszcze dodać coś więcej. Tak jakby zrobiona na zamówienie :o))) Aż trudno uwierzyć, że najczęściej marudni rodacy, z tendencją do szukania dziury w całym tak jednogłośnie Was chwalą!!! Ale nie ma w tym żadnego kłamstwa, to prawda najprawdziwsza. To co robicie jest fantastyczne, spontaniczne i pełne radości!!! Pozdrawiam z pięknego jesiennego Gdańska!..."

Bogusia i Tomek | 15.10.2012 |

Dzięki wycieczkom przez Was organizowanym spędzilismy cudowne chwile na wyspie.Jesteśmy pod wrazeniem malowniczych plaż otoczonych skalistym wybrzeżem.Ogladając zdjecia marzymy o powrocie w te urokliwe miejsca.

Paulina Suchodolsa | 13.10.2012 |

Dziękujemy Wam bardzo za wspaniałe pokazanie wyspy, szczególnie za te wszystkie piękne widoki z klifów, tajemnicze jaskinie, ciekawe opowieści itd.. Na Zante byliśmy początkiem sierpnia ale ciągle wspominamy ten cudowny czas i brakuje nam bardzo tego cudownego słońca, zapachu kwiatów, pięknych widoków, błękitnego nieba, soczystych pomidorów i greckiego powolnego tempa życia;) Zachęcamy wszystkich do zwiedzenia tej cudownej wyspy z Asią i Maćkiem - bo z nimi nabiera ona całkiem innego wymiaru :)) Pozdrawiamy Was baaardzo serdecznie! Paulina i Paweł ze Śląska :)

Wacław oraz Klaudia i Robert | 09.10.2012 |

Bardzo Wam dziękujemy za pokazanie tej pięknej wyspy w inny sposób. Dzisiaj nie wyobrażamy sobie zwiedzania Zakynthos z normalnym biurem podróży. Wycieczki (mix północ oraz szczególnie mix południe 8-osobowym busem) były naprawdę świetnie zorganizowane i aż nie chciało się wracać do hotelu. Na pewno na długo pozostaną w naszej pamięci. Życzymy Wam powodzenia w nowych pomysłach i mamy nadzieję że jeszcze kiedyś wrócimy na tę rajską wyspę.

Iwona i Jarek Olsztyn | 07.10.2012 |

Cóż można powiedzieć...wyspa pokazana przez Maćka nabiera jeszcze piękniejszych barw.Dziękujemy za pokazanie tego wszystkiego w niezapomniany sposób.

Dorota | 07.10.2012 |

Witam. Serdeczne pozdro dla Asi i Maćka.Mix-północy to pokazanie CUDOWNEJ wysy połączone z interesującymi opowieściami i super atmosferą.Ukoronowaniem pobytu na Zante był wylęg żółwików na plaży w Laganas.Polecam gorąco zwiedzanie z ZMT

Iwona | 07.10.2012 |

Hej Maćku! Na wstępie gorąco Cię pozdrawiamy z zimnego i deszczowego Olsztyna. niestety wszystko co ciepłe zostawiliśmy na Zante. Bardzo Ci dziękujemy za pokazanie wyspy z ciekawej strony, za Twoje zaangażowanie i poczucie humoru. To bardzo ważne. Fajnie byłoby spotykać więcej ludzi takich jak Ty.

2+1 z Cieszyna | 06.10.2012 |

Napiszę krótko: ATRAKCJE WYSPY ZAKINTHOS(kolejność przypadkowa): -ZATOKA WRAKU (pobyt na plaży) -ZATOKA WRAKU(widok z góry) -ZANTE MAGIC TOURS(Joanna i Maciek). Dziękujemy i dozobaczenia !

Kasia i Artur | 29.09.2012 |

Kochani, polecamy wycieczkę wszystkim, którzy chcą zobaczyć wyspę oczyma jej mieszkańców - Maciek i Asia z niegasnącą pasją zdradzają uroki życia w Grecji:)program mix północy jest przecudny, kąpiel w siarkowym spa - rewelacja, a ubrania cuchną zgniłym jajem do wieczora - coś, czego tutaj nie doświadczymy w takiej formie ;) mieliśmy luksus obejrzeć wyspę 8-osobowym busem, wszyscy się zgrali, a w zatoce wraku nie było nas kilkaset osób ze statku, tylko całe 16 i najpiękniejsza plaża świata tylko for us :) następnego dnia pojechaliśmy z lokalnym biurem podróży do Kefalonii - wyspa piękna, ale forma tamtej wycieczki - porażka. Non stop czekaliśmy na starsze babcie i dziadków, którzy nigdy nie mogli zdążyć na czas do autokaru. Dla tych, co się wybierają w przyszłości - oby Maciek i Asia już organizowali zwiedzanie Kefalonii - wyspa dzika i piękna, a z nimi będzie jeszcze piękniejsza :) polecamu firmę - uczciwa cena za super spędzony czas :)

Marek, Mariola | 29.09.2012 |

Witam Was serdecznie! Chcieliśmy my Wam podziękować jeszcze raz za wspaniałe wycieczki po wyspie z równie wspaniałym komentarzem Maćka (niestety nie mieliśmy przyjemności bliżej poznać Joanny). Powinni Was sklonować i umieścić na każdej Greckiej wyspie a może i w każdym państwie Europy czego byśmy sobie życzyli. Mam nadzieję, że Was jeszcze spotkamy (Kefalonia????). Powodzenia i DO ZOBACZENIA!!! Marek, Mariola i Hubert czyli 2+1 z Cieszyna

Magda M | 28.09.2012 |

Witam, na Zante byliśmy ekipą 10cio osobową i 6 osób się wybrało na rejs dookoła wyspy bo było taniej. Wierzcie mi że do dziś tego żałują. Z całego serca polecam wycieczki z ZMT. Pozdrawiam. Magda M. :)

Marcin Twardowski | 27.09.2012 |

Dziękuję za wspaniale spędzony czas na Zakyntos. Szczerze polecam wszystkim!

Monika | 25.09.2012 |

Maciek, my tez dziękujemy za wycieczkę, było fantastycznie i mieć takiego przystojnego i fajnego przewodnika to sama przyjemność:))

Krystyna i Marek | 24.09.2012 |

Droga Pani Joasiu i Drogi Maćku, Dotarliśmy już szczęśliwie do domu, do Rabki ale ciągle jeszcze żyjemy pięknymi wspomnieniami z Zakynthos, a zwłaszcza wspomnieniami z przepięknej wycieczki, którą odbyliśmy z Wami. Cudowne widoki, Wasza życzliwość, uśmiech, ciekawe informacje o wyspie, które dzięki Wam mogliśmy poznać lepiej na długo pozostaną w naszej pamięci. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy, pozdrawiamy i zapraszamy do Rabki! Krystyna i Marek

Agnieszka | 23.09.2012 |

Witajcie!! ...Mam nadzieję,że jeszcze kiedyś odwiedzimy Zakynthos. Było cudownie...Myślę,że w 90% to Wasza zasługa. Dzięki Wam zobaczyliśmy tyle pięknych miejsc. Nawet moja 6 letnia Madzia ze łzami w oczach (dosłownie!) wspomina nasze wakacje. Pozdrawiamy gorąco! Aga,Piotr,Madzia i Natala:) PS Szczególne pozdrowienia dla Mariki od Madzi

Łukasz | 21.09.2012 |

Witam, Nie było kiedy podziękować za wspaniałą wycieczkę, naprawdę Maćku organizujesz to wspaniale, i chyba nie tylko my jak i inni ludzie cieszą się że nie wyszedł Ci główny zamiar zawodu, ponieważ masz Dar do prowadzenia wycieczek :). Dziękujemy Tobie i Żonie za to co robicie. Gorąco pozdrawiamy. PS Chyba zawitamy u Was w przyszłym roku aby pojechać z Wami na południe :). Życzymy powodzenia.

Rysiek | 19.09.2012 |

Oglądając zdjęcia na gorąco jeszcze wspominamy chwile spędzone na cudownej wyspie. Wycieczki na których byliśmy z Tobą sprawiły, że ten czas spędziliśmy w miłym towarzystwie i poznaliśmy bliżej tą wyspę i jej zakątki. Znajomym i tym, którzy będą się wybierać na Zakynthos będziemy polecać Ciebie jako najlepszy sposób poznania wyspy i jej uroczych zakątków. Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za mile spędzone chwile i pokazanie tych uroczych miejsc na Zante.

Michalina i Jacek | 18.09.2012 |

Hmm Zante magic... to jest to co warto poczuć, zobaczyć i przeżyć!!! Kto był to wie o co chodzi a kto bedzie to sie o tym przekona! Hehe to nie reklama a odlotowe wspomnienia z mix północ z Mackiem i Asia :) ach te zakretosy ;) Pozdrawiamy gorąco i do zobaczenia! P.S. Pozdrowienia dla Marinosa i wszystkich z baby tours 11.09.2012

Kasia i znajomi | 16.09.2012 |

Kochani, Wraz z grupą przyjaciół (4 osoby) byliśmy na wycieczce z Asią po wyspie Zakyntos. W jeden dzień zwiedziliśmy wiele wspaniałych obiektów na wyspie...Niezapomniane wrażenia, zapierające dech w piersiach widoki i wspaniała przewodniczka, która w sposób ciekawy i bardzo przystępny opowiadała o wyspie…Do tej pory nie byliśmy na tak interesującej wycieczce Asia i Maciek (którego mieliśmy okazje poznać podczas rejsu na zatokę Wraku) tworzą fantastyczny duet, który umie zaciekawić swoimi opowieściami każdego słuchacza. Pozdrawiamy i polecamy zwiedzanie wyspy w ich towarzystwie

Katarzyna | 16.09.2012 |

Witaj Joanno, Chcieliśmy Ci bardzo serdecznie podziękować za wspaniałą podróż po wyspie, zapierające dech w piersiach widoki podczas naszego pobytu na Zakyntos oraz za dostarczenie win do hotelu ;) Całujmy mocno i pozdrawiamy gorąco z deszczowej Warszawy

Michalina i Rysiek z Rybnika | 15.09.2012 |

Dziękujemy za dwie super wycieczki w ostatnim tygodniu, polecamy Was wszystkim wybierającym się na rajski Zakynthos :)

Małgorzata i Krzysztof Skoś | 13.09.2012 |

Zakynthos … przepiękna wyspa, powala bajkowymi widokami, nie sposób się w niej nie zakochać. Pomimo tego, że z wycieczki wróciliśmy 10.08.2012 ja wciąż jestem nią oczarowana i myślę, że mi to nie minie :-) To dzięki Zante Magic Tours i Maćkowi mogliśmy poznać jej uroki, nacieszyć się cudownymi widokami. Wycieczki rzeczywiście są skrojone na miarę. Każdy znajdzie coś dla siebie. To coś zupełnie innego niż tradycyjne wycieczki oferowane przez miejscowe biura podróży. Odbywają się w kameralnym gronie i rewelacyjnej atmosferze. Gorąco wszystkim polecamy. Maćku, bardzo ale to bardzo Ci dziękujemy za wspaniale spędzony czas, za niepowtarzalną atmosferę podczas każdej wycieczki. To prawda, że wyspa broni się sama, ale trzeba umieć to piękno pokazać, a nie każdy to potrafi. Mam nadzieję, że kiedyś znowu się spotkamy. No i oczywiście przesyłamy pozdrowienia dla Marinosa, bo to również dzięki niemu tak miło wspominamy nasz pobyt na Zakynthos. Sylwia Kurek i Wojciech Fiedler(niedziela, 09. wrzesień 2012 09:45) Na Zakynthosie było wspaniale, głównie dzięki świetnym wycieczkom i wspaniałym towarzystwie Maćka i Asi, którzy w rewelacyjny sposób pokazali nam wyspę :) Piękne widoki, zapierające dech w piersiach, super atmosfera. Polecam serdecznie. Dziękujemy za trzy wspaniałe wycieczki. Pozdrówcie Marinoosa (świetny kierowca) :D

Darek Rowicki | 12.09.2012 |

Proszę nam uwierzyć, wyspa przepiękna, ale przedstawiona przez Maćka jest jeszcze piękniejsza, wspaniale pokazana opowiedziana same plusy chciałoby się powiedzieć jeszcze raz i tak bez końca, super wrażenia i doznania polecamy wszystkim odwiedzającym wyspę.Iza Darek i 2 letni Dawid. Uwaga na głowę przy wchodzeniu do busa ha ha

Celina Janusz | 10.09.2012 |

Dopiero wróciliśmy do kraju a już tęsknimy za Zakynthos. Oglądamy na zdjęciach cudowne miejsca, które dzięki Panu mogliśmy zobaczyć na własne oczy. Nic nie wiedzielibyśmy o tej pięknej wyspie gdyby nie wycieczki z Panem.

Dariusz Duda | 08.09.2012 |

,,WIŚLACY" Agata, Darek,Dawid, Magda, Krzysiek i Kacper Wróciliśmy z wyspy 3 sierpnia 2012r. Dziękujemy za dwie wspaniałe piękne,ale różne pod każdym względem wycieczki. Południe wyspy z piękną i miłą Asią - wycieczka pokazująca najpiękniejsze plaże na wyspie z możliwością kąpieli i masą informacji o wyspie i Grekach. Północ wyspy z przystojnym Maćkiem - wspaniała wycieczka prezentująca Zatokę Wraku, Błękitne Groty oczywiście możliwość nurkowania i podziwiania piękna natury. A także wiele innych jaskiń i ciekawych miejsc.Bardzo dziękujemy Wam za pokazanie uroczych zakątków Wyspy oraz podzieleniem się z nami opowieściami o życiu codziennym wyspiarzy.Super pomysłem są wycieczki w kameralnym gronie, bo to jest fantastyczne i tego się trzymajcie. Podsumowując fantastycznie spedzony czas. Polecamy Was wszystkim. Pozdrawiamy i przesyłamy Wam kilkadziesiąt wspólnych zdjęć .

Weronika i Przemek aka, Łozo :) | 08.09.2012 |

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas było przecudownie i polecamy wycieczki z Asią i Maćkiem każdemu WARTO !!

Beata, Marek i Agnieszka Wierzbiccy | 07.09.2012 |

Wróciliśmy z wyspy już 24 sierpnia, ale wciąż wspominamy i tęsknimy...Wyspa przepiękna, a jej urok mogliśmy poznać dzięki wycieczkom organizowanym przez Maćka i Asię. Dziękujemy gorąco za wszystko! Mamy nadzieję na ponowne spotkanie. Serdecznie pozdrawiamy :)

Michał Z | 07.09.2012 |

Dzwońcie do ZMT przed wyjazdem na Zante, uwierzcie mi warto :) Pozdrawiam ludzi z pasją

Asia | 30.08.2012 |

Mój mąż wypowiadał się kilka wpisów wcześniej...a teraz coś ode mnie :) Szczerze - do tej pory nie byłam na tak fajnych wycieczkach jak te organizowane prze Maćka i Asię.Niby były to (oczywiście tylko momentami np. zatoka wraku) te same miejsca co oferowało biuro z którym się wybraliśmy na wyspę ale pokazane z zupełnie innej strony! Ukazujące piękno wyspy w całej krasie a nie jak byśmy zbierali jakieś okruchy...Więc jeśli ktoś chce naprawdę "pooddychać" tą wyspą to jak najbardziej polecam Zante Magic Tours, natomiast jeśli lubicie smętnie mówiących przewodników ("uwaga...gaj oliwny po prawo" ;P ), zapchany autokar i oglądanie wszystkiego w biegu..to nie ten adres! Mam nadzieję że jeszcze w przyszłości będziemy mogli skorzystać z oferty ZMT tylko może już w troszkę innej konfiguracji :)

Wiesia i Waldek Misior | 28.08.2012 |

Witam, No cóz, jestesmy juz prawie dwa tygodnie po urlopie,ale nadal pod ogromnym wrażeniem przepięknej wyspy zakynthos. Dzięki Maćkowi i Asi zobaczyliśmy miejsca które jeszcze długo będa w naszej pamięci. Wycieczki zorganizowane i uszyte rzeczywiście na miarę(dwie wycieczki zorganizowane tylko dla naszej ośmio osobowej grupy (niezbyt zdyscyplinowanej jeśli chodzi o czas :-)- ciagle z małym opóźneiniem)- dzieciaki były bardzo zadowolone nawet ten najmłodsz tj. nasz synek 5 letni :-). No i krewetki u Anastazi- nadal uważam że lepszych nie jadłam. Podsumowując fantastycznie spedzony czas. Polecamy was wszystkim. Pozdrawiamy

Monika | 27.08.2012 |

Maciek tworząc przesympatyczną atmosferę, zaprezentował nam najpiękniejsze miejsca na wyspie:) Serdecznie dziękujemy ;)

Romo | 27.08.2012 |

Maciek, wielkie, wielkie dzięki za niezapomniane emocje, jakich dostarczyły całej naszej 13-osobowej grupie podczas wycieczki, które nam zorganizowałeś. Nie wyobrażamy sobie zupełnie innego sposobu i formy zwiedzenia tej przepięknej wyspy. To jest dokładnie tak, jak napisałeś: "wycieczki skrojone na miarę", przy czym miarę określiliśmy wspólnie.

Marzena, Paulina, Sławek, Łukasz | 27.08.2012 |

Dziękujemy za tak wspaniałą objazdówkę po wyspie. Widoki i atrakcje jakie zobaczyliśmy zostaną w naszej pamięci do końca życia. Mamy nadzieję, że uda nam się trafić w każdym miejscu naszych kolejnych wakacji na tak wspaniałego przewodnika.

Adam Baczyński | 25.08.2012 |

Cóż mogę powiedzieć, cytując pewną osobę "wyspa broni się sama", tzn. urzeka, "zaczarowuje" ;] Jak ktoś wybiera się na wyspę, koniecznie Mix północny :) zaś południe dla tych którzy chcą poznać drugi smak wyspy. Zieleń, piasek, klify, mała wyspa o wielkiej różnorodności. Każdy (moim zdaniem) znajdzie tu coś dla siebie. Tak więc jeśli siedzenie w basenie, popijanie drinków z all-inclusive czy też smażenie się na plaży dzień cały, nie jest szczytem Twoich wakacyjnych marzeń, spokojnie możecie powołać się na wiedzę, pasję i doświadczenie Maćka i Asi i ruszyć poznawać wyspę, jej mieszkańców czy też cuda przyrody jakie się tam pojawiają. Mnie i żonę wyspa urzekła, a jako że ja jestem osobnikiem bardzo wybrednym, szczerze polecam, zarówno ZMT jak i samą wyspę ;] Jest co oglądać, jest co robić, jest co próbować (grecka kuchnia, mniam ;P)

Adam | 25.08.2012 |

Hej, Polska (Warszawa) powitała nas ciepłem, choć dziś w Piastowie już pada... A już przyzwyczaiłem się że woda w Grecji jest albo słona albo w butelce czy kranie ;] Nie powiem że tęsknota za wyspą i wycieczkami z Wami zaczęła się jeszcze na Zakynthos, konkretnie, po wejściu po schodkach do aluminiowej tuby z kilkoma tonami paliwa ;] Z pewnością będziemy starali wybrać się ze sprawdzonymi "przewodnikami"* na Kefalonię. Tak więc tym samym życzymy wam sukcesu w rozwoju firmy :) Jeszcze raz gorąco dziękujemy za możliwość obejrzenia wyspy, dowiedzenia się sporo o jej mieszkańcach i ich zwyczajach. Naprawdę pokazaliście esencję wyspy, z czego większość dobrych naparów smakuje tak samo dobrze za każdym razem :) Jak życie pozwoli przekonamy się o tym już może za rok ;] Serdeczne pozdrowienia ślą B. :)

Dagna Michałowska | 22.08.2012 |

Właśnie dobiega końca mój pobyt na Zakinthos, zatem dołączam się do licznego grona wielbicieli Waszych wycieczek. Absolutnym "must-see" dla mnie było zobaczenie wyspy z góry, z dołu i z wody (czyli mix północ, południe i rejs) o czym się przekonałam oglądając wraka ze skał, dodatkową atrakcją byli spadochroniarze powodujący duży skok adrenaliny, zanim oni sami wylądowali bezpiecznie - to już z dołu, przy wraku. Momentami nie wiadomo było na czym się skupić, z jednej strony piękne skały, plaże, odcienie błękitu, z drugiej nadlatujące samoloty gaszące pożary, startujące z morza - tak było na rejsie. Południe wprost nie do uwierzenia jaka różnorodność od "bałtyckich" plaż, poprzez glazurę i terakotę łazienkową na Banana Beach skończywszy na kumulacji zieleni, błękitu i skałek na kolejnej Porto Limnionas. Wielką wymarzoną i wyczekaną nagrodą było spotkanie z żółwiem, aż trzy razy. Najpierw prosto z plaży w Laganas, z trudem, ale z wielką satysfakcją, później w porcie - potężne żółwisko wprost na wyciągnięcie ręki i komercyjnie z dopłynięciem na miejsce w celu uchwycenia niepowtarzalnego wynurzenia żółwiej głowy na parę wdechów. Do tego wszystkiego widoki jakich oczy moje jeszcze nie widziały - ale to tylko z Asią i Maćkiem z Zante Magic Tours, szczerze polecamy. Dagna & mama. P.S. Na wszystkie rejsy i wycieczki obowiązkowa maska do odkrycia podwodnego świata Zante. P.S. 2 Dzięki, że w końcu dowiedziałam się dlaczego kobiety chodzą ubrane na czarno.

Mariusz | 22.08.2012 |

Byliśmy w lipcu w kilka rodzin na wycieczce. Przyjemnie, na luzie, dużo anegdotek i nieoficjalnych informacji. Przez aurę nie dotarliśmy do wraku od morza - Maciej bez słowa zwrócił pieniądze. Zdecydowanie polecamy i pozdrawiamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Piotr Walendziak | 22.08.2012 |

Jeszcze raz dziękuję za wspaniale spędzony czas podczas 3 wycieczek (2 mixy i rejs na żółwie), na które zabrali nas Maciek i Joanna. Tempo wycieczek było elastyczne i idealnie dopasowane do naszych potrzeb (jeśli coś nam się bardziej podobało, to mogliśmy się tam zatrzymać dłużej skracając ewentualnie mniej interesujący nas punkt). To samo z wielkością grupy i czasem wyjazdu (plus dodatkowo świetny kontakt). Wycieczki bardzo podobały się naszym dzieciom i były również do nich dostosowane. Jeśli jeszcze kiedyś odwiedzę Zakynthos, to z pewnością skorzystam z usług ZMT (tym razem pewnie jakieś private tour :) ) i polecam to również wszystkim odwiedzającym wyspę. Pozdrawiam. Ocena 10/10 :).

Aneta Rabka | 20.08.2012 |

Dziękuję za dwie wspaniałe wycieczki,wrażenia z nich długo pozostaną w naszej pamięci.Polecamy wszystkim,którzy wybierają sie na wyspę wycieczki z ZMT!!!!! Pozdrowienia od naszej trójki:-)

Anna Garbicz | 16.08.2012 |

Ppozdrowienia od grupy turystycznej z hotelu Gloria Maris. Byliśmy z Mackiem i Asią na dwóch wycieczkach po wyspie w lipcu 2012r. , jedna grupowa - 20 osób , druga kameralna tylko my - czyli 3 pary z 3 dzieci. Obie wycieczki na miarę oczekiwań. Bogate w ofercie, pełne wrażeń, widoków, przeżyć , opowieści, druga kameralna dostosowana do naszych indywidualnych potrzeb, ( chcemy tu się kąpać , czy nie chcemy, chcemy tu zdjęcie, czy nie, zjemy tu coś , czy później, a może skoczymy po drodze do LIDLA na małe zakupy ;przepyszna kawa i mini lody w małej cukierni koło stadionu- polecam) ... Na własną rękę trudno by było dotrzeć do tylu miejsc i tyle dowiedzieć się o wyspie i jej mieszkańcach. Asia i Maciek fajni, otwarci ludzie ;). pod koniec pobytu warto wynająć auto i samemu powrócić do najlepszych miejsc, powłóczyć się po zakątkach. My tak zrobiliśmy i to dopełniło nasz pobyt na wyspie. pozdrawiamy Macków i życzymy im, aby pozostali tacy jacy są i nie ulegli komercjalizacji turystycznej, bo kolejni turyści nadciągają. Ania

Mariusz | 11.08.2012 |

Byłem ,Skorzystałem ,Było SUPER i polecam bez wahania innym!!

Dorota Anuszewska | 06.08.2012 |

Asiu, Maćku serdecznie dziękujemy za pieknei niezapomniane chwile jakie przeżyłysmy dzieki Wam. Nigdy wcześniej nie miałyśmy i z pewnością bie bedziemy miały takich przewodników jak Wy. Na pewno wrócimy do tego RAJU (i to dzieki Wam). Usciski Dorota z c. Karoliną

emilioanhelina | 05.08.2012 |

Dziękujemy dziękujemy i jeszcze raz dziękujemy za piękne wycieczki,niezapomniane chwile,cudowne widoki. Zante jak narkotyk,po prostu poniewiera.To jakaś masakra jest.A Wasz sposób pokazywania wyspy nie osiągalny dla nikogo.Ena Asteri,tsipura,błękitne groty,Keri,Zante Village Sarakinado,Zatoka Wraku up and down, bez Was nigdy w życiu by tak nie smakowało.A jak już coś posmakuje to... Pozdrawiamy:)

Grzegorz i Karolina | 04.08.2012 |

Powiem tak z takim przewodnikiem jak Maciek idę w ciemno gdzie tylko mnie poprowadzi:) Pokazał nam wyspę jakby wychował się tu od małego, szacunek i sympatia jaką darzą grecy maćka daję nam namiastkę prawdziwej grecji i budzi podziw:) A wyspa... nie jest w stanie opisać sie jej piękna tym bardziej Maćku że o krok wyprzedzasz to co mogą nam pokazać inni i zawszę bedą za Tobą....:) i na zakrętos wrócimy wiem to napewno i wiem kto będzie naszym przewodnikiem:) pozdrawiam i bardzo Dziękuje:):) zdjęcie niebawem prześle

Radek Flak | 04.08.2012 |

Witajcie !!! I tak jak na KOS, udalo mi sie odnależć Polaków na Zakhyntos, na razie przez internet. Przylatujemy 10.08.br. Napewno Was odnajdziemy. Pozdrawiam

Meyk | 01.08.2012 |

witam, spędziliśmy bardzo miło 2 dni na zwiedzaniu wyspy z Maćkiem, zobaczyć zatoke wraku z góry-bezcenne, ze względu na chorobe lokomocyjno-morską ten widok przypadł mi najbardziej do gustu... a na drugiej wycieczce południowej są przepiękne widoki w Keri, w Porto Limnionas z cykadami.. usłyszałem podczas rozmowy z animatorem bp "co może pokazać piłkarz" odpowiadam: piłkarz może dużo... warto się z nim wybrać i rozkoszować urokami wyspy, pozdrawiam Aśke, Maćka i ich córeczke św.Mikołaj

Paweł Erdmann | 31.07.2012 |

:):):)DZIĘKUJEMYYYY spełniliście nasze marzenia i dzięki wam zrealizowałem mój chytry plan...Jak wiadomo pierścionek przyjęła a scenerię zaręczyn mieliśmy taką że wszyscy nam zazdroszczą:)Asiu Maćku wielkie dzięki polecimy was wszystkim życzymy samych sukcesów i zawsze takiego optymizmu jak przy nas Sylwia i Paweł

Iza Piasecka | 30.07.2012 |

witam!dziekujemy bardzo za cudowne wyciczki!piekne widoki,niezapomniane chwile i super przewodnik:)juz nam teskno za Zante!pozdrawiam

Mariusz, Renata, Robert | 30.07.2012 |

Zamykamy oczy i ciągle widzimy cudowne miejsca, które nam pokazaliście pamiętając o wspaniałej atmosferze, która towarzyszyła naszym wycieczkom. Bardzo dziękujemy Wam za profesjonalizm i zaangażowanie w organizowane wyprawy oraz nieszablonowe podejście do organizowania wycieczek. Pozdrawiamy Mariusz, Renata, Robert

Perusie | 29.07.2012 |

Kochani, cudownie było jeszcze parę dni temu poznawać z Wami uroki Zakynthos na Private Tour x 2,5 :-). Najwdzięczniejsza Wam jestem za samochodowe posiedzenia ze śpiącymi i nie tylko dziećmi, dzięki czemu żadne z nas nic nie straciło, a oboje z mężem zyskaliśmy kilka chwilek tylko dla siebie :-). Obiecuję podesłać Wam najpiękniejsze zdjęcia :-) Perusie

Olimpia,Tomasz, Igor Ludwikowscy | 28.07.2012 |

Witamy Asiu i Maćku!!!! Dziękujemy za trzy wspaniałe piękne,ale różne pod każdym względem wycieczki. Południe - wycieczka pokazująca najpiękniejsze plaże na wyspie z możliwością kąpieli. Północ - wspaniała wycieczka prezentująca Zatokę Wraku, Błękitne Groty oczywiście możliwość nurkowania i podziwiania piękna natury. A także wiele innych jaskiń i ciekawych miejsc. Wycieczka na żółwie + plażowanie. Wszystkie wycieczki godne polecenia organizowane przez Asię i Maćka. Pozdrawiamy i dziękuje za wszystko i do zobaczenia na Zante!!!

Kasia i Paweł z Grudziądza | 28.07.2012 |

Dziękujemy za wspaniałą wycieczkę(Mix Północ + Zatoka Wraku). Cudowny dzień, cudowne krajobrazy, cudowny przewodnik. Polecamy wszystkim :)

Małgorzata Brzezinska | 28.07.2012 |

Pani Joasiu i Panie Maćku wczoraj wróciliśmy szczęśliwie do kraju dzięki Wam pełni wrażeń. Dziękujemy za wszystko. Za tydzień prześlemy parę zdjęć. Piątka z Argassi

Adam | 28.07.2012 |

Witajcie! Ze swej strony jeszcze raz dziękuję i życzę wytrwałości w walce o utrzymanie charakteru Waszej firmy. Nie dajcie się skomercjalizować i wciągnąć w wielkogabarytowe autobusy, choć wiem że to może być trudne. To w jaki sposób teraz pracujecie jest Waszym szczególnym wyróżnikiem, uczestnicy wycieczek wiedzą, że robicie do właśnie dla NICH, a nie dla jakiegoś bliżej nieokreślonego ogółu upchniętego w dużym autobusie. I za to wszyscy Was kochają. Pozdrowienia z Polski, gdzie już mimo tygodniowego pobytu wciąż nie mogę dojść do siebie po tak uroczych wakacjach.

Ewa Gaweł | 27.07.2012 |

Będziemy w sierpniu w Alykanas. Już teraz planujemy wycieczki po wyspie. Robimy tak zawsze, aby dobrze się do tego przygotować- wiedzieć co należy zobaczyć. Po obejrzeniu zdjęć, myślę że wyspa jest przepiękna. Bardzo ciekawy pomysł, aby pokazywać właśnie te miejsca, które mają grecką duszę i atmosferę. Piękne!!!

Gosia i Grzegorz z Rybnika | 25.07.2012 |

Spędziliśmy cudowny dzień na wycieczce- mix północ+ Zatoka Wraku+ Błękitne Groty!!! Naprawdę warto:) Przepiękne widoki, pełen profesjonalizm ze strony organizatorów. Pozdrawiamy!!!

andrzej | 23.07.2012 |

fajna strona a tu strona o mnie http://andrzej-niedbala.zinf.pl/

Joanna Wycichowska | 20.07.2012 |

Drogi Maćku, wczoraj kolory, zapachy, smaki i widoki aż zapiera dech, uśmiech naszego dziecka w pędzącej motorówce, jakiego wcześniej nie widzieliśmy:-), to jeden z najpiękniejszych dni w naszym życiu! Dziś już w deszczowym kraju. Bardzo dziękujemy, wspomnienia będą piękne. KIBICUJEMY z całego serca ZanteMagicTours!!! do zobaczenia:-) Asia, Marcin i Marcel z Grudziądza

Justyna i Sebastian | 14.07.2012 |

Wczoraj wróciliśmy do Polski.Cóż,pokochaliśmy Zante do tego stopnia,że z pewnością tam powrócimy...Jednak to Wy pokazaliście nam tą Wyspę,to Wam zawdzięczamy najlepszą wycieczkę w życiu.Jeśli ktoś chce przeżyć coś wyjątkowego,poznać życie Greków "od kuchni" (dosłownie i w przenośni)nie zastanawiajcie się!

Ireneusz Lenartowicz | 13.07.2012 |

Zainteresowanie wycieczkami zapewne przerosło możliwości organizatora..., bo w mojej ocenie firma z racji popularności wycieczek wchodzi w fazę ignorowania potencjalnych zgłoszeń chęci udziału w nich! Pomimo umówienia się najpierw mailowego a następnie telefonicznego do "konsumpcji" nie doszło gdyż firma po prostu przestała odbierać telefony, a sama w umówionym terminie tez nie oddzwoniła! Dzięki Panie Maćku- daliśmy sobie radę bez Pana! Powodzenia...

Olga Hołub-Śniadach | 12.07.2012 |

Z Asią spędziliśmy przecudowny dzień na upalnym Zakynthos, jak to określił mój mąż były to najlepiej wydane pieniądze na naszym wyjeździe:) Agnieszka(wtorek, 17. lipiec 2012 19:45) Maćku - dziękujemy bardzo za fantastyczną wycieczkę po wyspie. (mix+zatoka wraku). Pokazałeś nam piękno tej wyspy i napewno jeszcze wrócimy :):) Był to jeden z najwspanialszych naszych wyjazdów :) Pozdrawiamy Agnieszka i Piotr :):)

Joanna Noculak | 11.07.2012 |

Joasiu, dziękujemy za wspaniałą wyprawę po wyspie!Było suuper,nasza Ola tez byla zadowolona,szczególnie wspomina żółwie! pozdrowienia z Piły Ania,Tomek i Ola:-)

Wiola Andrzej Kamil | 11.07.2012 |

Dziękujemy za wspaniałe wycieczki po wyspie! Przepiękne miejsca, prawdziwy grecki klimat! Pozdrawiamy,

GRYDYK | 07.07.2012 |

Dziękujemy za wycieczki z Maciejem po północnej części wyspy a z Joasią po południowej...ciekawe co było lepsze..hm??..pytanie bez odpowiedzi i niech tak zostanie..obie inne i na swój sposób intrygujące.W skali 1-10 daje 9 ,,gdyby nie ten parking:)[w tajemniczeni wiedzą o co chodzi]...pozdrawiamy Dorota i Paweł z Wrocławia :):)

Magda Mróz i pozostali | 05.07.2012 |

Byliśmy, widzieliśmy, oczywiście było cudnie i pozostał dylemat, jak zwiedzić resztę świata - bez Maćka? - bez sensu, pewnie jeszcze wrócimy na Zakinthos. Pokazał nam to, czego nie można zobaczyć z hotelu, z wycieczki organizowanej przez biuro, czy nawet wynajmując samochód, do widoków dodawał historię, do posiłków przepis i fajną atmosferę, bardziej grecką niż polską, z rozmową przy kawie, z obiadem przy winie, na wyspie byliśmy tydzień, a wspominamy jeden dzień, właśnie ten spędzony z Maćkiem. Wielkie dzięki. Nasza 7-osobowa rodzina jest zachwycona, a zwłaszcza mąż - kibic:)

Kamila i Władek | 04.07.2012 |

Najwspanialsza wycieczka na Zante - tylko z Maćkiem! Pokazał nam najpiękniejsze miejsca na wyspie, opowiadał same ciekawostki i stworzył niezapomnianą atmosferę!

Bożena Soboń | 04.07.2012 |

Wszystko już zostało napisane...czujesz, że jesteś wśród przyjaciół, że mają ogromne poczucie humoru... duży dystans do siebie... w głowach 100 tysięcy opowieści więc, Kochani, mamy nadzieję, że się nie obrazicie... Asia- urokiem osobistym i uśmiechem za ONE MILLION DOLLARS powala na kolana... a Maciej- wszystko ma swoją cenę, uściśk Maćka- BEZCENNY;););) Pozdrawiamy Was serdecznie przesyłamy 100 tysiecy buziaków zapraszamy do nas i mamy nadzieję, że się za rok spotkamy na Kefaloni! Bożena i Jarek/Achilles/Edward Norton Radłów

Alicja i Gość od skoków na banie:) | 04.07.2012 |

Dziękujemy za super spędzone chwile z Wami i z wszystkimi z którymi zwiedzaliśmy. Poznanie Was było jedną z najlepszych spraw podczas naszego pobytu na wyspie. Piękne widoki, super pogoda, pyszne jedzenie. Dziękujemy za wszystko:))))

ANIA MISZTAL | 02.07.2012 |

TERAZ JUŻ WIEMY Z PAWŁEM DLACZEGO ZANTE "MAGIC" TOURS!!! BO TO MAGICZNA WYSPA...I PRZEDE WSZYSTKIM WSPANIALI LUDZIE...ASIA I MACIEJ, DZIĘKI KTÓRYM SPĘDZILIŚMY PIĘKNE CHWILE NA ZANTE! WASZA OTWARTOŚĆ I RADOŚĆ Z ŻYCIA POKAZUJE ŻE WARTO MIEĆ PASJE!!! REALIZUJECIE JE I ZARAŻACIE TYM INNYCH! ZA TO WAM DZIĘKUJEMY I MAMY NADZIEJĘ ŻE JESZCZE UDA SIĘ NAM KIEDYŚ SPOTKAĆ! BUZIAKI!!!

Patrycja | 02.07.2012 |

Jak wystawić komentarz w 160 znakach???Niemożliwe... Zantemagictours to przede wszystkim dwoje wspaniałych ludzi-Asia i Maciej,którzy dzielą się swoją miłością do Grecji.Wycieczki,które proponują są przepełnione wiedzą, której żaden rezydent nie jest w stanie dorównać! Zwiedzając wyspę już drugi raz odkrywali przede mną jej nowe oblicze. Kochani, dziękuję Wam za to,że w trakcie wspólnych chwil czułam się tak, jakby po wyspie oprowadzał mnie przyjaciel!Buziaki

Ala Pasterak | 30.06.2012 |

Włśnie wróciliśmy z bardzo udanych wczasów na Zakynthos.Dzięki Wam Asiu i Macku udało nam się zobaczyć piękno tej wyspy. Nasi rodzice są zachwyceni wyspą i Wami:))Serdeczne pozdrowienia z Oświęcimia !!

Iwona i Krzysiek | 27.06.2012 |

Bardzo dziękujemy Wam za pokazanie pięknych zakątków Wyspy oraz podzieleniem się z nami opowieściami o życiu codziennym wyspiarzy.Prosimy o zachowanie wycieczek w kameralnym gronie,bo to jest fantastyczne.Pozdrowionka :)

Renata i Kazek | 26.06.2012 |

Serdeczne pozdrowienia z Krakowa.Wielkie dzięki dla Asi i Maćka za pokazanie nam całej Wyspy w kameralnym gronie.Było naprawdę wspaniale i wszystkim polecamy Kazek I Renata z hotelu Mediterranee 08-06 do 15-06-2012

Kasia, Tomek, Ola i Alicja | 26.06.2012 |

Bardzo dziękujemy Asi za to, że pokazała nam Zakynthos "od podszewki", zwiedzanie wyspy w takim kameralnym, kilkuosobowym gronie okazało się fantastyczne. Na szczęście pozostały nam zdjęcia i je sobie oglądamy i wspominamy... :)A Ola i Alicja pozdrawiają Marikę - było naprawdę super:)

Kasia i Łukasz | 25.06.2012 |

Serdecznie Wam dziękujemy, za fajny baby tour(dla naszego 20- miesięcznego dziecka nie rozpoczął się ciekawie,ale dzięki profesjonalizmowi Asi i życzliwemu podejściu ogarnęliśmy sytuację)Mamy cudowne fotki i wspaniale wspominamy pobyt na wyspie. Dziekujemy również za wspólnie zorganizowany wieczór w Tsilivi. Mamy nadzieję, że spotkamy się w przyszłym roku, bo czujemy lekki niedosyt. Pozdrawiamy Kasia, Łukasz i Oskarek

Nadia z rodzicami | 23.06.2012 |

Lecąc na Zakynthos nastawiliśmy się na totalne lenistwo i spędzanie czasu jedynie na plażowaniu. Dlatego założyliśmy sobie udział tylko w jednej wycieczce. I to był wieeelki błąd, bo żółwie Caretta-Carrreta śnią mi się po nocach , mają smutne oczy a w nich jeden wielki wyrzut "nie odwiedziłaś nas" ;) Dlatego musimy wrócić na Zakynthos, bo Wasze wycieczki to również forma wypoczynku, atmosfera jest wesoła, widoki fantastyczne, pokazujecie wyspę oczami jej mieszkańców zakochanych w Grekach i Grecji, ale mających nadal polską duszę :) Nigdy nie byliśmy zwolennikami zorganizowanych wycieczek, ale z Waszych wynosi się o niebo więcej niż ze zwiedzania autem na własną rękę. I mam wrażenie, że Grecy nie traktują osób oglądających z Wami wyspę jak zwykłych turystów, ale jak dobrych znajomych:) To był bardzo udany urlop, dziękujemy i pozdrawiamy szczególnie gorąco Najlepszą Koleżankę naszej córy czyli Waszą słodką Marikę :)))

Agnieszka i Lesław | 18.06.2012 |

Było super! Dziękujemy za niezapomniane wrażenia i pokazanie najpiękniejszych zakątków wyspy. Pozostał niedosyt aby w pewnych miejscach zatrzymać się na dłużej, ale dlatego chcemy wrócić na Zante! Pozdrawiamy i będziemy wspominać piękne chwile spędzone na wyspie.

Roman | 16.06.2012 |

Witam, dziękujemy Ci Asiu za zorganizowanie wspaniałej, niezapomnianej wycieczki po wyspie z naszymi dzieciakami, Babytour to naprawdę świetny pomysł. Efharisto

Mońka | 13.06.2012 |

bardzo bym chciała poznać ceny wycieczek szczególnie mx rejs i mix z zatoka wraku, ale nigdzie nie mogę znaleźć, bo opinie są naprawdę zachęcające :)

kinga simsak | 10.06.2012 |

witam, proszę o jakieś ceny wycieczek. Czy można jakoś wypożyczyć u Was samochód lub czy moglibyście coś doradzić w tej kwestii ewentualnie skuter. proszę o odpowiedz, Kinga

Jola i Artur | 10.06.2012 |

super polecam!Lepszej przewodniczki niż Asia nie znajdziecie!wycieczka objazdowa po Zakynthos i wpłynięcie do Zatoki Wraku wrażenia niezapomniane!Asiu gdzie te obiecane wyjście na drinka ha ha!Pozdrowienia dla Mariki

Kamila | 08.06.2012 |

Asiu, tak cieszę się, że Was znalazłam:). Dzięki Wam chcę wrócić tam jeszcze, chociaż na chwilę :) Pokazaliście na tych 3 wycieczkach więcej niż się spodziewaliśmy. Będziemy Was reklamować od morza aż po samiuteńkie Tatry :)Było extra, zostały tylko wspomnienia, fotki i wina:)) Całuski dla Was a największy dla Mariki :******* Buziole

Pawel Juszczak | 06.06.2012 |

Jeśli chcecie się czegoś dowiedzieć o wyspie czy Grekach oraz zobaczyć to co najpiękniejsze i najciekawsze na Zante to bardzo gorąco polecamy wycieczki z Asią i Maćkiem! :)))

Beata | 06.06.2012 |

Maćku kiedy ciąg dalszy Twojej opowieści: Skąd się wzięliśmy na Zakynthos? Wciągnęłam się i już strasznie długo czekam na cdn. :) pozdrawiam

Basia | 04.06.2012 |

Wycieczka po cudownej wyspie zorganizowana przez ZANTE MAGIC TOURS to MISTRZOSTWO pod każdym względem.Asia to wspaniały i uroczy przewodnik.Bardzo pozdrawiamy i dziękujemy . Basia i Artur

Agnieszka Kucharska | 29.05.2012 |

Witam, piękny koloryt strony :) jak całej Grecji. Wybieramy się z przyjaciółką i wspólniczką :) na wyspę już 1 czerwca i pewnie skorzystamy z Państwa rejsów. Pozdrawiam aga

Michał Semla | 28.05.2012 |

Bardzo miła strona i dobrze że trafiliśmy na nią, w raz z ukochaną wybieramy się w czerwcu na zakynthos i z chęcią skorzystali byśmy z takiej wycieczki na miarę. Jakie są warunki uczestniczenia w takiej super wycieczce?

Daniel Kowalski | 19.05.2012 |

Cześć! Warto było pogrzebać w sieci i odnaleźć stronę www Maćka i Asi. Nawet nie chcę wiedzieć jak wyglądałaby wycieczka bez ich towarzystwa :) Wycieczki ciekawe, ukazujące najpiękniejsze miejsca na wyspie, a do tego nieszablonowe-oryginalne, z pomysłem. Oprócz ciekawych opowieści o wyspie uzyskaliśmy kilka praktycznych wskazówek, dzięki którym pobyt na wyspie był po prostu przyjemny i bezstresowy :) Mógłbym napisać więcej o samej wyspie i firmie ZMT, ale najlepiej jest tam jechać i przeżyć to na własnej skórze. Mamy nadzieję, że powrócimy na Zakynthos większą ekipą. P.S. Dziękujemy za niezapomniane przeżycia z czerwonym SUBARU :D Daniel i Ada

Izka Z. | 15.05.2012 |

Kochani, co tu dużo pisać...wczorajsza rozm. i życiowa;) decyzja mojej córki skłoniła mnie do napisania dziś poniższego i dzięki Wam Nina wie już co będzie robiła w przyszłości;) nasza majówkowa rozm. w hotelu: ja: Asia nie odbiera, zadzwoń do Maćka. Nina do taty: No zadzwoń do Maćka...ja: Nina a wiesz kto to jest Maciek? Nina: nieeeee, ja: tata Mariki, Nina: aha;) ja: a wiesz, ze tata Mariki gra w piłkę? Nina: ja też gram w piłkę;) ja: ale tata Mariki jeszcze dostaje za to pieniążki, jest piłkarzem. Nina: ja też będę piłkarzem;) W sob. była u taty w pracy, potem dopytywała mnie co robi itp. stwierdziła, ze też tak chce, tylko muszę kupić jej niebieski komputer;) Wczoraj przed zaśnięciem mówi: wiesz mamo, jak będę duża, będę piłkarzem;) a może Ty też będziesz piłkarzem???? ;))) Pozdrawiamy gorąco!!!

Witold Osiński | 13.05.2012 |

GENIALNIE !!! Asia i Maciej rewelacyjni. Wycieczki były zorganizowane perfekcyjnie. Zobaczyliśmy cudowne miejsca a kawałek świata już widzieliśmy. Dzisiaj oglądaliśmy zdjęcia i już chcemy tam wrócić. Gorąco wszystkim polecamy ZANTE MAGIC TOURS. Pozdrawiamy Ewa i Witek z Poznania.

Beata Ola i Mariusz | 09.05.2012 |

Polecamy fantastyczne wycieczki organizowane przez Asię i Maćka. Było przepięknie widokowo, ciekawie i kameralnie. Pozdrawiam serdecznie i przesyłamy uściski dla Mariki.

Konrad | 17.04.2012 |

dla mnie najlepsza wycieczka dookoła wyspy !!! Przystanki gdzie chcemy, jedzenie w rodzinnych knajpkach, widoki jakich żadne inne biuro nie zapewni. Nikt nie goni bo czas jechać. Z Maćkiem zobaczysz to czego nie zobaczysz z innymi biurami.

Małgorzata Brzezinska | 16.04.2012 |

Już nie mogę się doczekać :)Byłam już na Krecie i Rodos. Zwiedzając wyspy korzystaliśmy z ofert hotelowych.Cieszyliśmy się z widoków, ale przeganiano nas z jednego miejsca w drugie okrutnie.To co proponujecie, to jest właśnie to czego oczekujemy i szukamy. Szczególnie gdy towarzyszyć nam będzie 4-letnia Martynka.

Katarzyna Fila | 14.04.2012 |

Witam, W ubiegłym sezonie pracowałam na wyspie jako kelnerka. Tam od gości hotelowych usłyszałam o Maćku:) Opowiadali mi na jakiej super wycieczce byli i dostałam od nich namiary. Udało mi się pojechać z nim na dwie wycieczki i dzięki temu dokładnie zwiedziłam wyspę. Wcześniej skorzystałam z wycieczki objazdowej z lokalnego biura i to była totalna klapa.WYCIECZKI Z MAĆKIEM SĄ NAJLEPSZE!!! W tym roku też chętnie skorzystam:) Gorąco polecam:) Nikt nie będzie żałował:)

szymanki | 12.04.2012 |

Maciuś Ty przystojniaczku, wakacje z Wami były wspaniale, szczególnie jak dosiadłem osła. wiesz kto to pisze????, tak na poważnie, zakyntos to wyspa przepiękna która robi niesamowite wrażenie na ludziach w każdym wieku. szymanki

Iwona Pazdur | 12.04.2012 |

Witam, już z niecierpliwością odliczamy dni do przyjazdu,również się cieszę że już wcześniej Was znalazłam :) a stronka jeszcze bardziej mnie przekonuje że czekają nas wspaniałe wakacje a z Waszą pomocą zobaczymy wspaniałe zakątki Zakynthos- pozdrowionka

agata noczenska | 12.04.2012 |

Jesteśmy czteroosobową rodzinką, zakochaną w Grecji już od dłuższego czasu, ale właśnie dzięki Mackowi poznaliśmy we wrześniu 2011 jej prawdziwe piękno. Z Mackiem nurkowaliśmy, pływaliśmy z żółwiami, prowadziliśmy motorówkę, zatokę wraku widzieliśmy ze wszystkich stron, poznaliśmy "prawdziwych wyspiarzy" i w dodatku Maciek dostosował tempo zwiedzania do naszych dzieciaczków. Macku dziękujemy za te wspaniałe dwa dni, które spędziliśmy na wycieczkach z Tobą.

Zbyszek kORBEL | 12.04.2012 |

Polecam usługi Maćka, byliśmy w tamtym roku na Zante w Argasio. Piękna i różnorodna przyrodniczo wyspa z wieloma niespodziewanymi miejscami. Maciek wie co i jak pokazać żeby pobyt stał się ciekawszy niż standardowo.

Maciej Mejer | 12.04.2012 |

Jak chcecie poznać wyspę w bardzo miłym towarzystwie zadzwoń do mojego imiennika Maćka Nuckowskiego.Zobaczysz wyspę oczami kogoś,kto kocha ten piękny kraj - Grecję. Ma widać trzy miłości - żonę, córeczkę i ...oprócz piłki nożnej, Grecję.Ktoś powie cztery ale to nieprawda. On po prostu kocha ludzi i dlatego tak miło wspominamy wakacje 2011 i ....poprawiamy je w tym roku. Do zobaczenia na Zante we wrześniu a kto nie był, to nie wie co to Eden - Raj.

Kaja Nogal | 12.04.2012 |

Witam! W zeszyłam roku odwiedziliśmy tę piękną wyspę. Muszę szczerze przyznać, że mieliśmy ogromne szczęście spotykając Maćka Nuckowskiego, który w świetny sposób pokazał nam prawdziwe uroki wyspy "od środka". W Zante jest mnóstwo biur, które oferują wycieczki ale faktem jest, że żadne z nich nie oferuje PŁYWANIA z żółwiami, odwiedzin zaprzyjaźnionej winiarni, kosztowania winogron z miejscowego podwórka i takich widoków, że zapiera dech w piersiach i wiele innych . Chcecie odpocząć, poznać przepiękną wyspę w przyjacielskiej atmosferze bez pośpiechu, kulturę i ludzi? Polecam wycieczki z Maćkiem ;) P.S. Maćku pozdrawiamy Ciebie i całą Twoją rodzinkę Kaja z Miłoszem ( Zante wrzesień 2011 ) ;)))))

Agnieszka Łysiak | 10.04.2012 |

Witam! Bardzo się cieszę, że Was znalazłam, zanim powstała ta fajna stronka. Nie mogę się już doczekać pobytu na Zante i tych wszystkich cudownych tras jakie przed nami odkryjecie !!! Odliczam dni, godziny ...pozdrawiam wiosennie ;-)

Kasia, Gdańsk , maj 2016 | 30.11.-0001 | JEŚLI CHCESZ ODKRYC PIĘKNO ZAKYNTHOS – TO TYLKO Z ZANTE MAGIC TOURS!

W maju z 6 dni pobytu na Zakynthos, aż albo tylko 4 spędziłam z Wami :) i to był najlepszy wybór! Zastanawiałam się, czy po kilkunastu godzinach codziennego zwiedzania będę zmęczona - ależ skąd, byłam pod tak wielkim wrażeniem odwiedzanych miejsc jak i Waszych przewodników , ze gdyby zaproponowano mi po godz. 20 powrót na ponowne zwiedzanie to już pierwsza siedziałabym w busie :) wybrałam wycieczki: MIX PÓŁNOC ZATOKA WRAKU,BŁĘKITNE GROTY VIP - przewodnik/kierowca Darek - ale ma power ! super gość, widać, ze uwielbia swoją pracę i ludzi... i macie rację, najładniejszy uśmiech w ZMT :-. Gratuluję Wam takiego pracownika i jednocześnie dziękuje mu za duchowe wsparcie :) przy moich problemach z falami na morzu :) Posejdon nie pozwolił nam na zejście do Zatoki Wraku i dopłynięcie do Błękitnych Grot, ale co tam - kolejnym razem uda się i to koniecznie z Darkiem .... Potem kolejna wyprawa to KEFALONIA VIP - z Basią, i tu kolejna osoba z mega powerem i uśmiechem ! ale się naśmialiśmy podczas jej opowiadań... naprawdę warto tam popłynąć - mnie na kolana rzuciło jezioro Melissani i plaza Myrtos - to boskie cuda! ale byłam szczęśliwa, ze mogłam się pomoczyć na tej plaży (chociaż zjazd do plaży i powrót krętą drogą/dróżką sprawił, ze miałam gęsią skórkę i tu nalezą się brawa do lokalnego kierowcy) ....kolejny dzień to MIX POŁUDNIE VIP -z Magdą i już nie byłam zaskoczona, że kolejna fajna osoba z pasją, wiec zakładam, że macie samych zarąbiście dobrych przewodników, albo ja byłam taką szczęściarą, ze trafiałam na same "wisienki" z ZMT. na tej wycieczce najbardziej rozpłynęłam się zwiedzając tzw. Limonkę i Kambi..... no i ostatnia wyprawa na REJS NA ŻÓŁWIE VIP -z Natalią, i cóż tu dużo pisać, kolejna fajna osoba i rejs tym razem bez większych fal (uffff) i ciągły zachwyt nad turkusem wody, zatoczek itp. ..... i niestety nadszedł czas,aby wrócić do Polski.... ALE może jeszcze w tym roku, a na pewno w następnym wracam do Was na te same wycieczki, bo jestem zauroczona tą piękną wyspą !!!! i Waszymi wycieczkami- tak trzymać !!! Kasia, Gdańsk , maj 2016

Wgrywanie pliku...