Zante
MAGIC TOURS

Najlepsze wycieczki fakultatywne na Zakynthos

Pogoda w Grecji Latem Archiwum

PORADNIK POGODOWY 24.04.2013

PORADNIK POGODOWY

Startujemy z pierwszą w sezonie 2013 prognozą pogody. Co środę będziemy Was informować o aktualnej sytuacji pogodowej na wyspie.
Jak na razie nie mamy „egipskich upałów” ale z dnia na dzień ma być coraz cieplej. Dzisiaj temperatura w cieniu wynosiła ok. 23 st. C w cieniu (w słońcu chyba nie muszę pisać ;-)). Radzimy zabrać olejki do opalania bo słońce już ostro grzeje. Nadchodzące dni bezchmurne i słoneczne. W środku tygodnia ma być podobno już nawet ok. 27-28 st.C.  Jak to na wyspie jest lekki, rześki, wyspiarski wiatr. Na wschody i zachody słońca polecamy jednak jeszcze coś z długim rękawem (ok. 15-18 st). Radzimy zabrać również cieplejszą pidżamę bywa jeszcze chłodno a do przykrycia w hotelu dostaniecie tylko koc.
Temperatura wody jeszcze nie zachęca do kąpieli… zdecydowanie cieplejsza od strony południowej w Zatoce Laganas. Powoli uaktywniają się komary więc środki odstraszające wskazane. Jeszcze dwie informacje organizacyjne: nadal nie przypłynęły do nas żółwie ale za to jak warunki pogodowe na morzu utrzymają się ruszamy z rejsami do Zatoki Wraku i Błękitnych Grot. Do zobaczenia na wyspie!!!

Udostępnij wycieczkę

Facebook
WhatsApp
Email

Zamknij