Zante
MAGIC TOURS

Najlepsze wycieczki fakultatywne na Zakynthos

Pogoda Latem na Zakynthos

PORADNIK POGODOWY 29.05.2013

PORADNIK POGODOWY
 
 Od czego zacząć? Tak chłodnego i kapryśnego maja nie pamiętamy… Pogoda w kratkę: trochę słońca, zachmurzone niebo, przelotne deszcze a przede wszystkim silne wiatry, które niezwykle komplikują nam organizację wycieczek.
Pragniemy uchodzić za najlepszego organizatora wycieczek fakultatywnych dlatego walczymy o uśmiech i zadowolenie każdego turysty, który przylatuje na wyspę chcąc z nami zwiedzić Zakynthos. Aby tak się stało chcemy organizować wycieczki tylko dobre a nie po to aby je tylko sprzedać. Chcemy abyście zrozumieli, że możemy się wyposażyć w najlepszy system rezerwacyjny, który z wyprzedzeniem będzie bukował terminy imprez lecz co wtedy jak w danym terminie na morzu będzie 6, 7 st. w skali Beauforta?? Jedziemy? Macie torebki na rejs?
Stąd nasza prośba o wyrozumiałość w temacie rezerwacji konkretnych terminów. Ze względu na to, że nie jesteśmy uzależnieni od lokalnych organizatorów możemy sobie pozwolić na pewną elastyczność w układaniu harmonogramu wycieczek na bieżąco uwzględniając warunki pogodowe na morzu dla WASZEGO bezpieczeństwa i komfortu. Fakt, że przekładamy lub odwołujemy wycieczki uważamy za nasz atut na który nie mogą pozwolić sobie inni związani sztywnymi umowami. Czynimy starania aby wszystkie osoby chcące wziąć udział w naszych imprezach znalazły się na nich odkrywając magię Zakynthos w optymalnych warunkach.
Jaki będzie ten nadchodzący tydzień?
Oby lepszy! 🙂

Do zobaczenia na wyspie!

Udostępnij wycieczkę

Facebook
WhatsApp
Email

Zamknij