Zante
MAGIC TOURS

Najlepsze wycieczki fakultatywne na Zakynthos

Pogoda Latem na Zakynthos

PORADNIK POGODOWY 25.05.2012

Od dzisiaj co środę dla wszystkich, którzy wybierają się na Zante, będziemy przedstawiać “nasz poradnik pogodowy” 🙂 Pierwszy opis poniżej:
 
Poranki i wieczory są jeszcze chłodne i czuć w powietrzu wilgoć temp. 12st-17st, w ciągu dnia w cieniu było 23 st. i tylko piękne słonce. Taka pogoda na 100% ma się utrzymać do niedzieli a potem zobaczymy 😉 Woda w morzu ma ok. 16-17 st. Dzisiaj praktycznie nie czuć było wiatru a tafla morza wyglądała jak jezioro. Dla tych, którzy własnie pakują się na Zante radzimy aby zabrać rzeczy zarówno wiosenne jak i letnie koniecznie coś cieplejszego z długim rękawem i pełne buty tak w razie czego. Sugerujemy również zabrać ciepłą pidżamę, noce są jeszcze chłodne a w większości hoteli do przykrycia jest tylko koc. Koniecznie proszę o zaopatrzenie się w kremy do opalania bo pierwsze słonce na wrażliwą po zimie skórę może solidnie popalić (kremy do opalania są w Gr duuużo droższe). Poza tym środki na komary, które niestety powoli budzą się do życia (nie dotyczy hoteli zupełnie przy morzu) a przede wszystkim na kleszcze, których jest jakaś plaga (ale te żyją na szczęście tylko w wysokich trawach). Zapraszamy do dyskusji i ewentualnych pytań w komentarzach pod postem. 
Pozdrawiamy z Zante
 
PS Taki mały dopisek dla tych co przyjeżdżają do miejscowości Tsilivi- jest to północna częśc wyspy i tam zdecydowanie częściej i bardziej wieje aż tak, że czasami przydałyby się parawany 😉

Udostępnij wycieczkę

Facebook
WhatsApp
Email

Zamknij