Zante
MAGIC TOURS

Najlepsze wycieczki fakultatywne na Zakynthos

Nowa strona Zante Magic Tours

Nowa strona internetowa 13.02.2014

Szanowni Państwo,

Chcemy nieprzerwanie iść zgodnie z duchem czasu i zmieniać się na miarę stawianych przed nami wymagań. Stąd narodził się pomysł powstania naszej nowej strony internetowej www.zantemagictours.pl.

Mamy nadzieję, iż będzie ona dla Państwa ciekawa, funkcjonalna i intuicyjna w użytkowaniu. Oczywiście strona obsługiwana jest również na urządzeniach mobilnych co może się okazać niezbędne podczas pobytu na Zakynthos. W swych działaniach staraliśmy się dostarczyć Państwu wszystkich niezbędny informacji jakie będą potrzebne podczas naszej obopólnej współpracy.

Każdego dnia staramy się aby stworzyć większą i lepszą ofertę produktów i usług, która zaspokoi Państwa zróżnicowane potrzeby i wymagania. W niedługim czasie powstanie zintegrowany system rezerwacji wraz z płatnościami online, dzięki któremu będą mogli Państwo skorzystać z naszych rabatów i promocji. Jeszcze przez jakiś czas dostępne będą obie domeny www.zantemagictours.pl i www.zantemagictours.pl. Z czasem dokonamy przekierowania na jedną domenę. 

Przyjrzyjcie się Państwo naszej nowej stronie, propozycjom, funkcjonalności, być może zaproponujcie inne rozwiązania. Pozostaniemy wdzięczni za wszystkie uwagi i sugestie.

Z poważeniem

Zante Magic Tours

Udostępnij wycieczkę

Facebook
WhatsApp
Email

Zamknij