Zante
MAGIC TOURS

Najlepsze wycieczki fakultatywne na Zakynthos

Nazwij bloga Zante Magic Tours konkurs

Konkurs na nazwę Bloga ZMT

Uwaga! Ogłaszamy KONKURS na NAZWĘ naszego BLOGA!

Wiele się u nas dzieje, o wielu rzeczach chcemy Wam często opowiedzieć, niejedną ciekawostką mamy niekiedy ochotę się z Wami podzielić. Nawet nasza strona internetowa oraz Facebook nie są w stanie pomieścić już wszystkiego.

Dlatego postanowiliśmy stworzyć tematycznego bloga, który tworzyć będzie cała ekipa Zante Magic Tours.

Chcemy dzielić się z Wami naszym zamiłowaniem do Grecji, Zakynthos i Kefalonii, zaprosić do wspólnej literackiej i wirtualnej podróży po ich historii, ale i wydarzeniach współczesnych.

Będziemy pisać o dziejach Ellady i Wysp Jońskich, o tutejszych tradycjach, zwyczajach, greckiej kuchni, życiu codziennym i naszej pracy. Nie zabraknie też wieści o naszych programach wycieczek oraz wszelkich nowościach w Zante Magic Tours i Smakach Zante.

Nim zaprosimy Was do lektury, zachęcamy Was do włączenia się w tworzenie naszego bloga. To od Waszej pomysłowości zależy, jaką będzie nosił on NAZWĘ.

Nazwa, która najbardziej nam się spodoba, stanie się tytułem naszego bloga, a jej pomysłodawca otrzyma NAGRODĘ – Kalendarz Zante Magic Tours na 2016 rok!

Na wasze propozycje czekamy w komentarzach pod wpisem konkursowym na naszym Facebooku (https://www.facebook.com/ZanteMagicTours/photos/pb.305566682831019.-2207520000.1448318886./893476927373322/?type=3&theater)

do najbliższego PIĄTKU 27 listopada. 

Wtedy też wyłonimy ZWYCIĘZCĘ! 🙂
Powodzenia!

 

Udostępnij wycieczkę

Facebook
WhatsApp
Email

Zamknij