Zante
MAGIC TOURS

Najlepsze wycieczki fakultatywne na Zakynthos

Konkurs foto kalendarz 2017

Konkurs fotograficzny 2017 rozpoczęty!

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie z NAGRODAMI!

Z Waszych zdjęć chcemy stworzyć wyjątkowy kalendarz na 2017 rok, w którym zaprezentujemy uroki, różnorodność oraz magię Zakynthos i Kefalonii!

W tym roku chcemy skonfrontować ze sobą uroki dwóch wysp – Zakynthos i Kefalonii!

Podzielcie się z nami swoimi fotograficznymi wspomnieniami z wakacji na Zante i/lub Kefalonii oraz sprawcie, że greckie barwy będą mogły towarzyszyć Wam każdego dnia w zbliżającym się 2017 roku!

Zysk ze sprzedaży kalendarzy przekażemy fundacji „ZAWF Cats of Zakynthos” opiekującej się bezdomnymi kotami na Zakynthos. Tym samym fotografie KOTÓW w greckiej scenerii można wysyłać DODATKOWO (nie wliczając ich w pulę 5 dozwolonych zdjęć) na nasz adres mailowy zmt@zantemagictours.com.

Etapy konkursu:

  1. Do 6 listopada 2016 (niedziela), do godz. 18.00 odwiedź naszą stronę http://zantemagictours.pl/konkursfotograficzny/  i wgraj od 1 do 5 swoich zdjęć . Pamiętaj, by przesłane pliki były wysokiej rozdzielczości.
  2. 8 listopada 2016 (wtorek) o 20.00 spośród nadesłanych zdjęć nasza komisja konkursowa, w której zasiądą Joanna, Maciej, Basia, Magda i Olga, wybierze od 100 do 120 najciekawszych jej zdaniem fotografii i opublikuje je w naszej galerii konkursowej na Facebooku.
  3. Do 18 listopada do godziny 10.00 rano w naszej konkursowej galerii na Facebooku, klikając „Lubię to” wszyscy użytkownicy będą mogli oddawać głosy na ulubione prace.
  4. 19 listopada 2016 o godzinie 19.00 spośród prac w galerii wyłonimy 12 zwycięskich fotografii! 3 nagrody przyznają nasi fani – zliczymy ich głosy oddane w galerii na poszczególne prace. 9 pozostałych nagród przyzna nasza komisja konkursowa.

 

Zwycięskie fotografie złożą się na kalendarz „Zakynthos vs Kefalonia 2017”, a każdy ze zwycięzców otrzyma go w prezencie!

Czekamy na Wasze zdjęcia!

Powodzenia!

Odwiedź stronę konkursu

Zapoznaj się z regulaminem konkursu

 

Udostępnij wycieczkę

Facebook
WhatsApp
Email

Zamknij