Zante
MAGIC TOURS

Najlepsze wycieczki fakultatywne na Zakynthos

Koniec sezonu lato 2016

Sezon turystyczny 2016 dobiegł końca!

Z Zakynthos odleciał ostatni w tym roku samolot z polskimi turystami! Ostatnie wycieczki już za nami. Łezka zakręciła się nam w oku… Sezon turystyczny 2016 na Zante dobiegł końca!

Dziękujemy Wam za ten niezwykły czas! Cieszymy się, że mogliśmy gościć Was na wyspie i dla Was odkrywać największe uroki Zante i Kefalonii. Za każdym razem zastanawialiśmy się, jakie wrażenie zrobi na Was ten nasz ukochany, grecki skrawek lądu na Morzu Jońskim i z radością obserwowaliśmy Wasze rozweselone, wypoczęte i zrelaksowane twarze. Wasze uśmiechy, ciekawość i chęć poznania były dla nas najwspanialszą motywacją do pracy każdego dnia!

Przepraszamy też za wszelkie niedociągnięcia, problemy organizacyjne czy logistyczne potknięcia, które zdarzały się bez względu na nasze starania. Tym samym dziękujemy też za Waszą cierpliwość i wyrozumiałość. Każda taka sytuacja stanowiła dla nas lekcję, był to dla nas kolejny krok w stronę rozwoju i okazja do doskonalenia się dla Was!

W tym roku wyruszaliśmy z Wami w drogę każdego ranka przez 167 dni. Wybraliście się z nami łącznie na niemal 1500 wycieczek. Na Zakynthos przybyło w tym roku około 86 tysięcy Polaków. W podróż z Zante Magic Tours wybrało się ponad 34 tysiące osób. Na drogach Zakynthos, Kefalonii i Peloponezu pokonaliśmy razem setki tysięcy kilometrów, przemierzyliśmy tysiące mil morskich. To był dla nas pracowity, wymagający, ale i dobry rok!

Dziękujemy Wam za zaufanie, którym nas obdarzyliście, wybierając nas jako swoich przewodników na turystycznym szlaku! Wierzymy, że udało nam się Was zarazić naszą pasją i miłością do Grecji. Mamy nadzieję, że spędzony z nami czas będzie dla Was wspaniałym wspomnieniem, które jeszcze niejednokrotnie zachęci do kolejnych odwiedzin.
Życzymy Wam dobrej zimy i wielu powrotów na Zante! 🙂
Dziękujemy bardzo! Ευχαριστούμε πολύ!

PS
Już teraz zapowiedzieć możemy też, że na przyszły sezon szykujemy dla Was wielką NIESPODZIANKĘ! 🙂 Wkrótce zdradzimy Wam, gdzie jeszcze z Magic Tours będziecie mogli spędzić swoje wakacje…!

Załoga Zante Magic Tours

 

Udostępnij wycieczkę

Facebook
WhatsApp
Email

Zamknij