Zante
MAGIC TOURS

Najlepsze wycieczki fakultatywne na Zakynthos

Koniec sezonu 2017

Zakończenie sezonu 2017! Dziękujemy!

Letni sezon turystyczny 2017 dobiegł końca!
W ostatnich dniach ze wzruszeniem na Korfu i Zakynthos żegnaliśmy ostatnich polskich turystów w tym roku. Dziękujemy Wam za ten wspaniały czas! 

Na przestrzeni tych kilku miesięcy, od kwietnia do połowy października, wyruszaliśmy na wycieczki, by wraz z Wami odkrywać uroki Zakynthos, Kefalonii i Peloponezu, Korfu, Paxos i Antipaxos, a także Albanii oraz Aten! Przemierzyliśmy wspólnie tysiące kilometrów na morzu i na lądzie.Odwiedzaliśmy z Wami miejsca zarówno popularne, ale i te położone z dala od turystycznych szlaków i zgiełku. Chodziliśmy po górach, zaglądaliśmy do miasteczek i wsi, zwiedzaliśmy zabytki, podziwialiśmy widoki, cieszyliśmy się greckim słońcem i kąpielami w lazurowych wodach Morza Jońskiego.

Na Zakynthos zorganizowaliśmy dla Was łącznie 1692 wycieczki, w których wzięło udział 40 827 osób – blisko 35 tysiące osób dorosłych i ponad 6000 dzieci. Szczególnym, bo pierwszym w naszej historii, był też dla nas rok na Korfu! Zorganizowaliśmy tutaj 230 wycieczek, podczas których piękno wyspy i jej okolic poznało z nami 3395 osób – 2786 dorosłych i 609 tych nieco młodszych uczestników 🙂 Pierwsi chętni ruszyli także w tym sezonie odkrywać z nami Ateny!

Dziękujemy Wam za blisko 200 wspólnie spędzonych wycieczkowych dni. Dzięki Wam każdego ranka budziliśmy się z uśmiechem na twarzy i pozytywnie nastawieni ruszaliśmy w trasę. Z radością dzieliliśmy się z wami naszą pasją, opowiadaliśmy o Grecji, Wyspach Jońskich, ich mieszkańcach i nie tylko…

Przepraszamy, że nie wszystkie momenty były idealne i, mimo wszelkich starań, ze względu na warunki pogodowe, względy logistyczne czy sytuacje losowe, zdarzały nam się nam także potknięcia organizacyjne. Jednocześnie dziękujemy za okazane zrozumienie i cierpliwość. Każda z takich chwil była dla nas ważną lekcją, dzięki której będziemy mogli stawać się dla Was jeszcze lepsi i wykonywać naszą pracę z jeszcze rzetelniej! Dziękujemy Wam za wszelkie komentarze i opinie. To dzięki nim możemy oceniać naszą pracę i stale się rozwijać.

Cieszymy się, że zaufaliście nam i pozwoliliście zabrać się w tę magiczną podróż. Wierzymy, że wsłuchując się w nasze opowieści i docierając do wszystkich zakątków, mogliście zarazić się naszą wielka pasją i miłością do Greków oraz Grecji. Niech wspólne spędzone chwile pozostaną dla Was cudownym wspomnieniem, ale i zwiastunem wielu powrotów oraz zaproszeniem do kolejnych odwiedzin!

Dziękujemy bardzo! Ευχαριστούμε πολύ!

PS
Gdy zimą życie na wyspach cichnie, wciąż tętnią nim greckie miasta, a w szczególności grecka stolica – Ateny. To do wizyty w tym szczególnym miejscu zachęcamy Was już teraz. Wraz z Ateny Magic Tours działamy przez cały rok i szczególnie w okresie jesienno-zimowym zapraszamy Was do odwiedzin. Słońca na pewno nam nie zabraknie! Wraz z nami odkryjcie dawny, jak i współczesny charakter Aten!

Do zobaczenia wkrótce! 🙂
Zespół Magic Tours

 

Udostępnij wycieczkę

Facebook
WhatsApp
Email

Zamknij