Zante
MAGIC TOURS

Najlepsze wycieczki fakultatywne na Zakynthos

Walentynki 2013

SMAKI ZANTE 14.02.2013

Walentynki- może i komercyjne święto zakochanych ale jednak o zabarwieniu zdecydowanie pozytywnym gdzie odsetek uśmiechniętych ludzi przypadkowo spotykanych na ulicy jest zdecydowanie większy niż w inny zwykły dzień. Pomimo tego, że za wydane na chińskie kiczowate serduszka i inne misie mogłaby w każdej gminnie powstać nowa szkoła mimo wszystko jestem za!

Dla nas ten dzień w 2013 roku będzie się kojarzył z rozpoczęciem kolejnej naszej inicjatywy czyli otwarciem sklepu internetowego Smaki Zante.

Chcemy poprzez ten sklep sprowadzając do Polski produkty nam znane o doskonałej jakości propagować grecki zdrowy styl życia a Wam w łatwy i prosty sposób dać namiastkę zapachów i smaków naszej wyspy, która z każdym rokiem ze względu na powiększającą się liczbę turystów z nad Wisły staje się bardziej polska!

Na początek sprowadziliśmy produkt absolutnie niezbędny, niezastąpiony w greckiej kuchni i nieodłącznie kojarzący się z Grecją czyli oliwę z oliwek.

Wierzymy, że tak jak szybko Polska przeszła transformacje, poprawiła się jakość życia tak nastąpiła moda na sport i zdrowy tryb życia a co za tym idzie zmieni się świadomość żywieniowa Polaków a  oliwa ma szanse na stałe zagościć na polskich stolach.   

Zapraszamy do odwiedziny naszej strony www.smakizante.com gdzie będziecie Państwo mogli dokonać zakupów oraz znajdziecie wiele ciekawostek związanych z oliwą i jej zastosowaniem.

Udostępnij wycieczkę

Facebook
WhatsApp
Email

Zamknij