Zante
MAGIC TOURS

Najlepsze wycieczki fakultatywne na Zakynthos

Rezerwacja Magic Tours

Elastyczne warunki rezerwacji – lato 2020

Mając na uwadze dynamiczny rozwój sytuacji związanej z koronawirusem (COVID-19), chcielibyśmy przypomnieć o elastycznych zasadach rezerwacji w Magic Tours, które ułatwiają planowanie podróży.

Jeśli Państwa program wakacji niespodziewanie zmieni się, a już wcześniej dokonali Państwo rezerwacji którejś z naszych wycieczek, do 48 godzin przed wycieczką można bezkosztowo:

  1. Przełożyć wycieczkę na inny dostępny termin w nadchodzącym sezonie 2020, a także 2021 i 2022 na którymkolwiek z naszych kierunków – Zakynthos, Korfu, Kos, Kefalonia, Ateny – zachowując uzyskane wcześniej zniżki. Co ważne, nasza oferta na sezon 2021 jest już dostępna i można zapoznać się z nią na naszych stronach internetowychDla naszych klientów przygotowaliśmy nowe programy zwiedzania, a także specjalne akcje promocyjne i pakiety, dzięki którym będzie można zobaczyć więcej za mniej! 
  2. Zamienić swoją rezerwację na VOUCHER o wartości 120% – uzyskają go turyści, którzy nie zdecydują się na zwrot wpłaty za swoje dotychczasowo wykupione wycieczki. Voucher wystawiany jest na kwotę 120% wpłaconych środków. Można wykorzystać go w sezonie 2021 oraz 2022 na dowolny produkt, którego Magic Tours jest bezpośrednim organizatorem (dotyczy kierunków Kos, Korfu, Zakynthos, Kefalonia oraz całorocznie – Ateny). Co ważne, gdyby do 2022 roku okazało się, że któryś z naszych turystów ostatecznie nie zaplanuje wypoczynku w Grecji, może uzyskać 100% wpłaconej przez niego wcześniej kwoty.
  3. Anulować wycieczkę – zwrócimy naszym turystom 100% kwoty wpłaconej na poczet realizacji wycieczek. Czas realizacji przelewów wynosi 21 dni roboczych.

Zdrowie i bezpieczeństwo podróży naszych turystów pozostaje dla nas niezmiennym priorytetem.

Przez cały czas pozostajemy do Państwa dyspozycji i w razie potrzeby udzielimy wszelkich niezbędnych informacji. Można kontaktować się z nami mailowo (zante@magictours.pl), telefonicznie (+48 607 501 965) lub przez Messenger. Na wszystkie pytania będziemy odpowiadać na bieżąco, tak szybko jak to możliwe.
 

W sprawie ewentualnych zwrotów prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres zante@magictours.pl.

Dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję, że mimo okoliczności, już niebawem zobaczymy się na greckim szlaku, a Państwu uda się spędzić swoje wakacje razem z nami!

Udostępnij wycieczkę

Facebook
WhatsApp
Email

Zamknij